منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ادغام و رمزگشایی Wi-Fi 6E برای AV1، HEVC، VP9، AVS3 و VVC (H.266)

ادغام و رمزگشایی Wi-Fi 6E برای AV1، HEVC، VP9، AVS3 و VVC (H.266)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ادغام و رمزگشایی Wi-Fi 6E برای AV1، HEVC، VP9، AVS3 و VVC (H.266)

اشتراک گذاری مراقبت است!

ما با اعلامیه های محصولات Mediatek ادامه می دهیم. امروز آنها چیپست Pentonic 1000 را معرفی کردند که برای نمایشگرهای 4K با نرخ تازه سازی 120 هرتز طراحی شده است.

این چیپ ست قدرتمند جدید تمام فناوری هایی را که می توانید در یک تلویزیون مدرن بخواهید یکپارچه می کند.

علاوه بر پشتیبانی از 4K 120Hz، قابلیت VRR تا 4K در 144Hz را برای برنامه های بازی دارد. علاوه بر حفظ نرخ فریم فوق‌العاده سریع برای گیم‌پلی روان‌تر، تجربه‌ای بدون تاخیر را با حالت خودکار کم تاخیر (ALLM) فراهم می‌کند.

اتصال با Wi-Fi 6 و 6E افزایش زیادی پیدا می‌کند و به شما امکان می‌دهد برای دانلودهای سریع و بدون بافر، توان پردازشی چند گیگابیتی داشته باشید.

سپس از رمزگشایی سخت افزاری همه آخرین کدک ها، از جمله استانداردهای ATSC 3.0، AV1، HEVC، VP9 و AVS3 پشتیبانی می کند، اما همچنین برای VVC (H.266) طراحی شده است تا موج اول پذیرش VVC را آغاز کند.

کیفیت ویدیو نیز باید به لطف Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق بهبود یابد. این کار محتوای Dolby Vision بیشتری را باز می کند و جزئیات باورنکردنی را در هر دو قسمت روشن و تاریک نشان می دهد. با بافت و عمق افزوده، تصاویر در تلویزیون های هوشمند 4K ابعاد جدیدی با وضوح خیره کننده به خود می گیرند. علاوه بر جزئیات دقیق، فناوری نمای هوشمند مدیاتک، همراه با آخرین پیشرفت های Dolby در فناوری تصویربرداری، می تواند چندین جریان Dolby Vision را به طور همزمان مدیریت کند. کاربران اکنون می توانند منابع رسانه های مختلف را به طور همزمان در Dolby Vision در چندین پنجره، با جزئیات خیره کننده تماشا کنند.

درست مانند چیپست های تلفن، پنتونیک 1000 دارای پردازش هوش مصنوعی قدرتمندی است. موتور هوش مصنوعی داخلی پیشرفت‌های هوش مصنوعی پیشرو در صنعت را با کارایی و راندمان انرژی بالاتر نسبت به سایر پلت‌فرم‌های چند تراشه‌ای ارائه می‌کند. فناوری ارتقا یافته AISuper Resolution (AI-SR) مدیاتک، بازسازی ضد آلیاسینگ و جزئیات را فراهم می کند تا FHD شبیه 4K به نظر برسد، در حالی که AI-Picture Quality (AI-PQ) و فناوری های تشخیص صحنه AI-PQ Object Recognition این شرکت کیفیت تصویر را بهبود می بخشد. درک عمق واقع بینانه که محتوا را زنده می کند.