منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اکنون با فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا از طریق HomeBase 3 و تشخیص چهره پیشرفته با هوش مصنوعی جدید

اکنون با فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا از طریق HomeBase 3 و تشخیص چهره پیشرفته با هوش مصنوعی جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکنون با فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا از طریق HomeBase 3 و تشخیص چهره پیشرفته با هوش مصنوعی جدید

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی Eufy Security S300 eufyCam 3C

خلاصه

eufy Security S300 eufyCam 3C یک دوربین امنیتی در فضای باز با باتری برتر است که نسبت به نسل قبلی ارتقا یافته است.

حرفه ای ها

  • فیلم 4K (هنگامی که در HomeBase 3 ضبط شده است)
  • کانون توجه با ضبط های شبانه رنگارنگ
  • تشخیص اشیاء پیشرفته جدید، از جمله تشخیص چهره

منفی

  • نسبت به مدل قدیمی کمی گران تر است
  • HomeBase 3 هنوز با سایر محصولات Eufy سازگار نیست

من eufyCam 2C را بیش از دو سال پیش بررسی کردم و احتمالاً یکی از بهترین دوربین‌های باتری‌دار است که بررسی کرده‌ام (هرگز نوع Pro را بررسی نکردم).

این اولین دوربینی بود که از باتری استفاده می‌کردم که به خاطر عمر باتری عالی و عکس‌های رنگارنگ شبانه به لطف نورافکن، از استفاده در خانه‌ام لذت بردم.

چند ماه پیش، Eufy دوربین جدید S300 eufyCam (eufyCam 3C) را منتشر کرد. من نمی دانم با نام این دوربین چه کار می کنند. من حدس می زنم که آنها به تدریج نامگذاری های قدیمی را به نفع S300 و S330 جدید در 3 Pro حذف می کنند.

این مدل جدید پیشرفت های بزرگی را نسبت به نسل قبلی به همراه دارد، اما افزایش قیمت زیادی را نیز به همراه دارد. Eufy قطعاً در حال حاضر بازار پریمیوم را هدف قرار داده است.

درست مانند سلف خود، یک سیستم دوربین امنیتی در فضای باز با باتری برجسته است.

مشخصات eufyCam 3C در مقابل eufyCam 3 در مقابل eufyCam 2c

eufyCam 3CeufyCam 3eufyCam 2c Pro
وضوح4K (3840×2160)4K (3840×2160) 2K
1080P برای هیچ پرو
یک نگاه135 درجه135 درجه135 درجه
دید در شبدید در شب مادون قرمز و رنگیدید در شب مادون قرمز و رنگیدید در شب مادون قرمز و رنگی
نور افکنداخلی، با حرکت فعال می شودداخلی، با حرکت فعال می شودداخلی، با حرکت فعال می شود
عمر باتری6 ماه1 سال از یک بار شارژ
یک عمر با قدرت ابدی
پنل خورشیدی یکپارچه
6 ماه
ذخیره سازی ویدیوحافظه محلی رایگان: 16 گیگابایت داخلی برای 3 ماه استفاده
پشتیبانی از افزایش حافظه HDD/SSD، تا 16 ترابایت
حافظه محلی رایگان: 16 گیگابایت داخلی برای 3 ماه استفاده
پشتیبانی از افزایش حافظه HDD/SSD، تا 16 ترابایت
16 گیگابایت EMMC، 3 ماه استفاده
هوش مصنوعی هوشمندتشخیص چهره
شناخت انسان (الگوریتم خودآموزی)
تشخیص وسیله نقلیه
پیدا کردن حیوانات خانگی
تشخیص چهره
شناخت انسان (الگوریتم خودآموزی)
تشخیص وسیله نقلیه
پیدا کردن حیوانات خانگی
تشخیص انسان
تشخیص چهره
سمعیصدای دو طرفهصدای دو طرفهصدای دو طرفه
یک آژیر100 دسی بل100dB
مقاوم در برابر آب و هواIP65IP65IP67
دستیار صوتیالکسا، دستیار صوتی گوگلالکسا، دستیار صوتی گوگلالکسا، دستیار صوتی گوگل
قابلیت اتصالWi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 گیگاهرتزWi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 گیگاهرتزWi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 گیگاهرتز

با نسل قبلی، eufyCam 2 دارای عمر باتری 365 روزه بود، اما فاقد توجه بود. به همین دلیل من eufyCam 2c را ترجیح دادم. در این نسل، 3C و 3 تقریباً یکسان هستند. علاوه بر این، eufyCam 3 دارای یک باتری بزرگتر با عمر باتری 365 روز است که سپس با یک پنل خورشیدی داخلی افزایش می یابد.

من در حال راه اندازی هستم

من قبلاً یک حساب Eufy و چندین محصول امنیتی درون برنامه ای دارم. من فقط باید HomeBase جدید را اضافه می کردم و سپس دوربین ها را جفت می کردم.

برای HomeBase، در زمان نوشتن، این باید به اترنت متصل شود. این روش استاندارد من برای اتصال دستگاه های پایه است، بنابراین برای من مشکلی نیست.

جفت کردن دوربین ها آسان است، مراحل موجود در برنامه را دنبال کنید و سپس HomeBase صدای جفت شدن بلندی ایجاد می کند و به دوربین ها متصل می شود.

HomeBase 3

HomeBase 3 ارتقاء بسیار مورد نیاز را داشته است و اکنون دارای یک گزینه نصب درایو 2.5 اینچی است. به دلایل عجیبی ادعا می‌کنند که تا 16 ترابایت سازگاری دارند، اما شما فقط می‌توانید درایوهای 2.5 اینچی تا 5 ترابایت یا 8 ترابایت را برای SSD دریافت کنید.

با این وجود، افزودن درایو 2 ترابایتی ظرفیت ذخیره سازی را حدود 120 برابر افزایش می دهد. در دو هفته ای که ضبط کرده ام، فقط از 6 گیگابایت حافظه محلی معمولی استفاده کرده است و هنوز هارد دیسک من را لمس نکرده است.

حدس می‌زنم HomeBase 3 نیز مسئول تقویت جدید هوش مصنوعی پیشرفته است. این ادعا می کند که تشخیص اشیاء برتر، از جمله چهره های آشنا و ناآشنا را ارائه می دهد.

Eufy بیان می کند که HomeBase 3 با تمام مدل های eufyCam، eufy Battery Doorbells (به جز E8213) و سنسورهای eufy سازگار است. تا پایان سال 2022 با تمام دستگاه های امنیتی eufy سازگار خواهد بود.

من سعی کردم زنگ در دوربین دوگانه Eufy و جعبه SmartDrop را به HomeBase 3 اضافه کنم، اما هیچ کدام جواب نداد.

در حال حاضر، HomeBase 3 فقط می تواند با استفاده از کابل اترنت به شبکه شما متصل شود. پس از به روز رسانی نرم افزاری که در اواخر دسامبر 2022 انتظار می رود، می تواند از طریق Wi-Fi به شبکه شما متصل شود.

ورودی ها در طول روز

برای دوربینی که با باتری کار می کند، ضبط در روز عالی است.

ویدیوهای بومی با رزولوشن 3840×2160 با کل بیت ریت 1893 کیلوبایت بر ثانیه با استفاده از HEVC ضبط می شوند.

اگر از ضبط ابری استفاده می کنید، فیلم با وضوح 1920 × 1080 پیکسل با نرخ بیت متغیر به طور متوسط ​​821 کیلوبایت بر ثانیه و نرخ فریم 15 فریم در ثانیه با استفاده از کدک ویدیویی AVC ضبط می شود. بنابراین اگر فیلمی با کیفیت خوب می‌خواهید، از استفاده از آن اجتناب می‌کنم. وقتی جعبه بسته SmartDrop را بررسی می کردم، به طور تصادفی این را برای همه دوربین هایم تنظیم کردم.

ضبط 9 ثانیه ای فقط 1.9 مگابایت طول می کشد، بنابراین اگر حافظه HomeBase خود را ارتقا داده باشید، می توانید ضبط ها را برای چندین ماه ذخیره کنید. اگر تاثیر منفی روی باتری نداشت، تا حد امکان زمان ضبط را افزایش می دادم.

ضبط شبانه و نورافکن

به لطف نورافکن داخلی، عکس های شب نیز عالی هستند. من چراغ‌های روشن خیابان زیادی در این نزدیکی دارم، بنابراین احتمالاً می‌توانم بدون نورافکن فرار کنم، اما واقعاً کمک می‌کند.

مثل همیشه، جزئیات کمی را با عکس‌های کم نور از دست می‌دهید، اما مزیت ضبط رنگی این است که می‌توانید ویژگی‌های تعیین‌کننده‌تری را از هر کسی که وارد ملک شما می‌شود، انتخاب کنید.

مانند همه دوربین‌ها، به ویژه دوربین‌هایی که با باتری کار می‌کنند، این دوربین‌ها زمانی بهترین عملکرد را دارند که تا حد امکان نزدیک به سوژه قرار بگیرند. دوربین من که روی 1 تنظیم شده استSt طبقه، برای دریافت یک ایده کلی از اینکه چه کسی وارد ملک شده است، خوب است، اما بسیاری از تعریف چهره را از دست می دهید.

حسگر حرکتی

HomeBase 3 ادعا می کند که با استفاده از توانمندسازی هوش مصنوعی، تشخیص اشیا پیشرفته جدیدی دارد.

این اکنون دارای تشخیص چهره است و می توانید عکس خود را در سیستم آپلود کنید و شما را به عنوان یک چهره آشنا اضافه می کند. سپس به طور خودکار شکل بدن شما را شناسایی می کند و به شما امکان می دهد آن را اضافه کنید.

باید چهره های ناشناخته را تشخیص دهد و سپس به شما این امکان را می دهد که آنها را به تب چهره های آشنا اضافه کنید. با این حال، من نتایج متفاوتی با این دارم. تشخیص چهره به دوربینی نیاز دارد که کاملاً نزدیک به سوژه قرار گیرد. اسناد Eufy می گوید که باید 2-4 متر برای تشخیص چهره، 2-7 متر برای شکل بدن و 2-8 متر برای تشخیص افراد باشد.

چهار متر فاصله زیادی نیست. کمی بلندتر از دو برابر قد من است. بنابراین هنگام قرار دادن دوربین های خود باید این را در نظر بگیرید.

پس از آپلود صورتم، دوربین توانست بدنم را شناسایی کند. همچنین وقتی از کنار آن رد شدم با موفقیت مرا شناسایی کرد. با این حال، هنوز چهره های ناشناس را به درستی شناسایی نکرده است.

من همیشه Eufy را با ویژگی‌های پیشرفته تشخیص اشیا خوب می‌دانستم، اما شایان ذکر است که آنها به ندرت کامل هستند. این غیرمعمول نیست که دوربین ها هنگام ضبط یک رویداد کمی کند عمل می کنند و فقط تا حدی از یک فرد عکس می گیرند. تا آنجا که من می توانم بگویم، هنوز این اتفاق در مورد eufyCam 3C رخ نداده است و من آنقدر دوربین در خانه خود دارم که برای من مشکل بزرگی نیست.

عمر باتری

عمر باتری 180 روزه مانند همیشه در مورد این دستگاه ها اغراق آمیز است. دوربین های من روی تنظیمات پیش فرض هستند. این عمر باتری بهینه با تنظیم نور کانونی متوسط ​​است. من تشخیص چهره و افراد را با یک منطقه حرکتی برای باغ من فعال کرده ام.

دوربین گیت داون به مدت 18 روز کار کرد و 374 رویداد شناسایی و 86 فعالیت ضبط شده داشت.

دوربین واقع در حصار من 18 روز روشن است و 350 رویداد دارد اما 99 رویداد ثبت شده است.

بنابراین من بیش از 2 ماه خوب خواهم شد. این ممکن است برای رتبه بندی ذکر شده بد به نظر برسد، اما اگر به Arlo Essential XL که اخیراً بررسی کردم، که دارای امتیاز 365 روزه است نگاه کنیم، احتمالاً پس از حدود 50 روز بدون تغییر باقی می ماند. با نگاهی به اطلاعات بررسی من، این حدود 8 رویداد در روز را ثبت کرد، در حالی که eufy 6 مورد را ثبت کرد. بنابراین شاید در مورد عمر باتری یکسان باشد، اما Arlo در 1080P ضبط می کند و ادعا می کند دو برابر عمر باتری دارد.

محدوده

طیف دوربین های eufyCam 3C که به Homebase متصل می شوند بسیار عالی است. به نظر می رسد نسبت به دوربین هایی که مستقیماً به وای فای متصل می شوند، مزیت قابل توجهی دارد.

من اتاق های بسیار بزرگی دارم و این یک خانه آجری بریتانیایی است.

من HomeBase را در اتاق نشیمن اصلی خود دارم که مرکز خانه من است. یک دوربین در خارج از پنجره اتاق خواب قرار دارد که یک طبقه بالاتر و سپس دو اتاق بالاتر است.

سپس دوربین حصاری در سراسر باغ قرار می گیرد. من تقریباً مطمئن هستم که Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز معمولاً تا این حد گسترش نمی یابد، بنابراین من خیلی مطمئن نیستم که چگونه آنها به این امر دست می یابند. من حدس می‌زنم که نرخ بیت پایین فقط به ضعیف‌ترین اتصالات نیاز دارد.

قیمت و گزینه های جایگزین

eufy Security S300 eufyCam 3C با دو دوربین 469.99 پوند RRP قیمت دارد و در حال حاضر 30 درصد تخفیف در آمازون با قیمت 329.99 پوند تا دوشنبه سایبر 2022 دارد.

کیت eufy Security S330 eufyCam 3 2-Cam دارای هزینه پرداختی به ارزش 499 پوند است و هیچ تخفیف فعلی ندارد.

در RRP من کاملاً مطمئن نیستم که چرا شما 3C را به 3 ترجیح می دهید. من با خوشحالی 30 پوند برای تقویت باتری عظیم می پردازم.

نسل قبلی eufyCam 2c 220 پوند RRP بود و در حال حاضر فقط 130 پوند با فروش جمعه سیاه، که کمی مقرون به صرفه است. وقتی eufyCam 2c را بررسی کردم، RRP 250 پوند بود.

با قیمت‌های بالاتر این سیستم‌های جدید eufyCam، اکنون قیمتی مشابه با Arlo دارند.

سیستم دو بسته Arlo Ultra 2 380 پوند است، اگرچه مدل XL 670 پوند است. یا می‌توانید یک بسته سه‌گانه Arlo Pro4 را با قیمت ۳۴۰ پوند در جمعه سیاه یا یک بسته ۲+ هاب را با قیمت ۴۰۰ پوند انتخاب کنید.

من محصولات Arlo را دوست دارم، اما eufy را به دلیل عمر باتری عالی و ضبط های محلی بدون هزینه ماهانه ترجیح می دهم.

بطور کلی

eufy Security S300 eufyCam 3C یک دوربین امنیتی برتر در فضای باز با باتری است. درست مانند سلف خود، می توانم بگویم این بهترین دوربین در کلاس خود است که من بررسی کرده ام. من احتمالاً به استفاده از این سیستم به عنوان یک ویژگی دائمی در خانه خود ادامه خواهم داد.

جهش بزرگ در RRP قرص سختی برای بلعیدن است، اما شما بهبود قابل توجهی در ویژگی ها و عملکرد خواهید داشت. قرارداد فعلی جمعه سیاه آن را به قیمت بسیار معقول تری کاهش می دهد.

عجیب است که تفاوت بسیار کمی در RRP بین S300/3C و S330/3 وجود دارد. وقتی به RRP نگاه می‌کنم، احتمالاً به دلیل عمر باتری برتر، S330 را انتخاب می‌کنم، اما باید قیمت‌ها را بررسی کنید و ببینید در حال حاضر چه تخفیف‌هایی وجود دارد.

آخرین به روز رسانی در 24/11/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون