بررسی اجاق گاز سرخ کن Proscenic T31 – کنترل برنامه هوشمند و گریل برای مرغ کامل

بررسی اجاق گاز سرخ کن Proscenic T31 – کنترل برنامه هوشمند و گریل برای مرغ کامل

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی فر سرخ کن هوا Proscenic T31

خلاصه

من فکر می کنم Proscenic T31 عالی است، من این طراحی را به طور کلی در مقایسه با کشوی Proscenic T21 ترجیح می دهم. بسیار متنوع‌تر است، می‌تواند غذای بیشتری بگیرد و من عاشق کارکرد کباب کردن آن هستم.

حرفه ای ها

 • سیخ و سبد گریل مرغ کبابی یا چیپس عالی را می سازد
 • کنترل هوشمند به شما آزادی بیشتری می دهد تا هر زمان که بخواهید سرخ کن را روشن کنید

منفی

 • نسبت به سرخ کن های بادی سنتی بسیار گران است

من اخیراً سرخ کن عظیم 25 لیتری HYSapientia با هوا را بررسی کردم و اولین بار بود که از یکی از این سرخ کن های هوا به سبک سینی بارگیری از جلو استفاده می کردم. آنها در اصل فقط تاپ های پنکه مینیاتوری هستند. این طرحی است که من آن را دوست دارم زیرا پختن مقادیر بیشتر غذا و چندین محصول را در یک زمان آسان تر می کند بدون اینکه همه چیز را با هم در یک کشو مخلوط کنید.

فر سرخ کن Proscenic T31 از همان طراحی اولیه استفاده می کند. دو تفاوت بزرگ با این این است که WiFi فعال است و می توان آن را از طریق یک برنامه کنترل کرد. همچنین در 15 لیتر بسیار کوچکتر است، در حالی که من یک سرخ کن بادی بزرگتر را ترجیح می دهم، یک مدل کوچکتر معمولاً برای خرید از قبل ارزانتر است و به دلیل حجم داخلی کمتر، کارکرد آن ارزانتر است.

من قبلاً Proscenic T21 را بررسی کردم که یک سرخ کن بادی سبک است که به نظرم نسبت به قیمتش عالی بود.

مشخصات

 • طراحی سینی بارگیری جلو
 • ظرفیت 15 لیتر
 • توان نامی 1700 وات
 • 12 در 1 – 12 برنامه از پیش تعیین شده با تایمر و دما قابل تنظیم
 • کنترل برنامه – به راحتی می توانید سرخ کن را کنترل کنید. تمام پخت و پز شامل پیش گرم کردن و عایق حرارتی در حداکثر 3 مرحله
 • 2 عدد قفسه دال
 • 1 عدد سینی
 • 1 عدد سبد پخت
 • 1 عدد چنگال سرخ کردنی
 • ست سیخ
 • ابعاد: 47.60×42.20×43.00 سانتی متر

طرح

همانطور که انتظار دارید، به طور قابل توجهی کوچکتر از HYSapientia است، و اگر آشپزخانه کوچکتری دارید، احتمالاً از اندازه کوچکتر آن قدردانی خواهید کرد.

به نظر من استفاده از کنترل ها در این مورد آسان تر است. همه گزینه های پخت و پز دکمه های لمسی هستند، سپس دما را با یک فشار دکمه انتخاب می کنید و از صفحه کلید برای تغییر استفاده می کنید، سپس دوباره فشار می دهید تا زمان را تغییر دهید. مانند اکثر سرخ کن های هوا، زمان به 60 دقیقه محدود شده است، اما می توانید زمان را در نیمه پخت تنظیم کنید.

روی دکمه های لمسی یک نماد کوچک وجود دارد که عملکرد گریل را فعال می کند.

همراه با 2 سینی شیاردار و یک سینی معمولی. من یک ماهیتابه مشبک مانند HYSapientia می خواهم زیرا سرخ کردن هوا را بهتر انجام می دهد.

با این حال، این یک سبد برشته نیز دارد که می تواند برای چیزهایی مانند چیپس استفاده شود و برای بیشتر چیزها بهتر از سینی مشبک کار می کند.

یک سری سیخ هم می گیرید که با گریل قابل چرخش است.

این ادعا می کند که 4-5 را تغذیه می کند که سخاوتمندانه به نظر می رسد. حدس میزنم زیاد میخورم من می گویم برای یک زوج خوب است.

کاربرد

از آنجایی که من در خانه کار می‌کنم، دیگر واقعاً به ویژگی‌های هوشمند نیازی ندارم، اما همیشه می‌خواستم یک اجاق هوشمند داشته باشم، بنابراین وقتی از دفتر بیرون می‌روم، آن را از راه دور شروع می‌کنم و وقتی به خانه می‌رسم برایم غذا آماده می‌کنم. با این کار می‌توانید سرخ‌کن هوا را از راه دور راه‌اندازی کنید و همچنین می‌توانید برنامه‌ای تنظیم کنید که تا ۴ ساعت شروع به تأخیر داشته باشد.

در حالی که من واقعاً هنوز به عملکرد هوشمند نیاز نداشته ام، انعطاف پذیری را که اجازه می دهد دوست دارم. برای شروع به پختن چیزی لازم نیست نگران باشم که در زمان مناسب در خانه باشم.

همچنین وقتی آشپزی تمام شد، اعلانی دریافت خواهید کرد که برای افراد فراموشکار مفید است.

در صورت تمایل، می توانید آن را با Google Home یا Amazon Alexa تنظیم کنید.

عملکرد آشپزی

بهترین چیز در مورد این سرخ کن بادی که نمی توانید با سرخ کن معمولی انجام دهید عملکرد گریل است. می توانید مرغ یا گوشت را درست کنید، از گردو برای چیزهایی مانند چیپس استفاده کنید یا از سیخ برای کباب استفاده کنید.

من هنوز از عملکرد کباب استفاده نکرده ام، اما چیپس های داخل سبد به طور قابل توجهی بهتر از زمانی هستند که آنها را در سینی مش HYSapientia یا در Ninja Foodie خود انجام می دهم. نیازی به هم زدن چیپس نیست و بدون اینکه خیلی خشک یا ترد باشد، چیپس هایی با رنگ دلپذیر به دست می آورید.

به همین ترتیب، مرغ کبابی عالی بود. من فکر می کردم حجم داخلی کوچک آن برای درست کردن یک جوجه با اندازه مناسب بسیار کوچک است، اما اندازه متوسط ​​را بدون هیچ مشکلی اداره می کرد. من از شکست HYSapientia درس گرفتم و مقداری ریسمان خریدم تا پاهای مرغ را به هم ببندم. نتیجه نهایی یک مرغ کاملا پخته با پوست ترد و بدون نیاز به مداخله در طول پخت بود.

با دو عملکرد پختی که من امتحان کردم، نمی توانید در همان زمان چیز دیگری را در فر بپزید.

سرخ کن هوا را فقط می توان روی 205 درجه در مقابل 230 درجه در HYSapientia و 210 درجه در Ninja Foodi من تنظیم کرد. نمی توانم بگویم که تفاوت زیادی در زمان پخت مشاهده کرده ام. همیشه تفاوت هایی بین سرخ کن های هوا وجود دارد و برای یافتن بهترین زمان پخت نیاز به آزمایش دارد.

همه عملکردهای دیگر سرخ کن هوا همانطور که انتظار می رود کار می کنند. همانطور که گفتم، من یک قفسه یا سبد مشبک می‌خواهم، اما قفسه‌های شکاف‌دار خوب هستند.

استفاده از برق

مانند HYSapientia، در حداکثر دما، برق بیشتری نسبت به آنچه که تبلیغ می شود مصرف می کند. دیدم حدود 1800 وات می کشد. HYSapientia در حداکثر دما 2000 وات می کشد.

قیمت و گزینه های جایگزین

سرخ کن Proscenic T31 Air Fryer دارای نرخ RRP 199 پوند است و در حال حاضر به 179 پوند کاهش یافته است. در طول دوره راه اندازی فقط 149 پوند بود.

سرخ کن هوا HYSapientia 25L 170 پوند است و دارای کوپن تخفیف 10 پوندی است. من افزایش ظرفیت داخلی را دوست دارم، اما از برق بیشتری استفاده می کند، لوازم جانبی کمتری دارد و عملکرد هوشمند ندارد.

با نگاهی به مدل‌هایی با اندازه‌های مشابه، سرخ‌کن Acekool FT1 18L را دارید که 160 پوند قیمت دارد اما فاقد ویژگی‌های هوشمند و سبد برشته است.

اگر به ویژگی هوشمند بیشتر از این طراحی خاص سرخ کن هوا علاقه دارید، Proscenic T21 ارزش دیدن دارد. این یک سرخ کن با ظرفیت کمتر است، اما به طور قابل توجهی ارزان تر است و 89 پوند است.

بطور کلی

من فکر می کنم Proscenic T31 عالی است، من این طراحی را به طور کلی در مقایسه با کشوی Proscenic T21 ترجیح می دهم. بسیار متنوع‌تر است، می‌تواند غذای بیشتری بگیرد و من عاشق کارکرد کباب کردن آن هستم.

طیف خوبی از لوازم جانبی دریافت می کنید. سبد و سیخ گریل در مقایسه با HYSapientia یک امتیاز بزرگ است.

اگرچه هنوز زیاد از آن استفاده نکرده ام، اما آزادی شما را با کنترل برنامه دوست دارم. زمانی که به خانه می‌روم می‌توانم برای شروع برنامه‌ریزی کنم یا شروع به پختن شام کنم، می‌تواند برای هر کسی که وقت کمی دارد بسیار مفید باشد.

آخرین به روز رسانی در 09/02/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون