منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی ایستگاه اتصال USB-C 9-in-1 Ugreen – احتمالا بهترین گزینه در بازار (برای من)

بررسی ایستگاه اتصال USB-C 9-in-1 Ugreen – احتمالا بهترین گزینه در بازار (برای من)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی ایستگاه اتصال USB-C 9-in-1 Ugreen – احتمالا بهترین گزینه در بازار (برای من)

رتبه بندی ایستگاه اتصال USB-C Ugreen 9 in 1

خلاصه

Ugreen 9 in 1 USB-C Docking Station دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که قرار است انجام دهد و به نظر نمی رسد محصول دیگری که بتوانم به جای آن توصیه کنم وجود دارد. یک نقطه فروش بزرگ این است که ورودی PD 100 وات را می پذیرد و نیاز به آجر برق DC را نادیده می گیرد.

اگر به آمازون نگاه کنید، طیف گزینه ها برای هاب USB-C و ایستگاه های اتصال دیوانه کننده است. همه سعی می کنند با گستره پورت های موجود از یکدیگر پیشی بگیرند.

من تمام هاب هایی را که در گذشته مرور کرده ام دوست داشتم، اما هیچ وقت هیچ چیز آن چیزی را که من می خواهم ندارد.

فکر کردم این یک بررسی کوتاه باشد. Ugreen 9 in 1 USB-C Docking Station همان کاری را که می گوید انجام می دهد.

با این حال، من در نهایت به یک چاله خرگوش از گزینه های جایگزین رفتم، و من را از آنچه در حال حاضر ارائه می شود با توجه به تعداد گزینه های موجود ناامید کردم.

Ugreen 9 in 1 USB-C Docking Station در نهایت بهترین چیزی بود که می توانستم پیدا کنم. انتخاب بسیار خوبی از پورت ها دارد، و اگرچه در ابتدا فکر می کردم گران است، اما به نظر می رسد در مقایسه با سایر گزینه ها قیمت جذابی دارد.

مشخصات / ویژگی ها

  • 2 نمایشگر همزمان با 4 گزینه پورت
  • پورت USB-C 100 وات برای ورودی/خروجی منبع تغذیه
  • پورت داده USB-C 3.2 Gen2 10 گیگابیت بر ثانیه (جلو)
  • پورت داده 2 x 10 گیگابیت بر ثانیه USB-A 3.2 Gen2 (جلو)
  • پورت اترنت 1000 مگابیت بر ثانیه
  • پورت میزبان USB-C (با عبور PD)

در حال استفاده

بررسی ایستگاه اتصال USB C 9-in-1 Ugreen در جلو - بررسی Ugreen 9-in-1 USB-C Docking Station - احتمالاً بهترین گزینه در بازار (برای من)

من از Huawei MateBook 14 (2020) و Huawei Matebook 13 (2020) برای آزمایش استفاده کردم. Huawei Matebook 13 فقط دارای پورت های USB-C است، بنابراین اگر می خواهید از مانیتور استفاده کنید، نوعی آداپتور USB-C مانند این ضروری است.

من این را در دو سناریو تست کردم. اولین مورد این بود که چگونه از این به عنوان یک ایستگاه اتصال استفاده می شود و به شما امکان می دهد لپ تاپ خود را با استفاده از نمایشگرهای HDMI یا DP به یک سیستم چند مانیتور تبدیل کنید.

من از این عکس نگرفتم زیرا دفتر من آنقدر آشفته است که نمی توانم به صورت عمومی نشان دهم.

شما با این شارژر نمی گیرید، اما من شارژر Ugreen Nexode 200W را روی میز خود دارم که آن را به داک وصل کردم و سپس کابل USB-C همراه از داک به لپ تاپ من، داک به خوبی از طریق برق عبور کرد. با شارژ لپ تاپ و تونستم گوشیم رو هم شارژ کنم.

Ugreen 9 in 1 USB C Station2 - بررسی Ugreen 9 in 1 USB-C Docking Station - احتمالا بهترین گزینه در بازار (برای من)

من چندین مانیتور 4K60Hz دارم و آنها را به پورت نمایش متصل کردم و همه چیز همانطور که انتظار دارید کار می کند. من کیبورد مکانیکی JamesDonkey RS2 را دارم که به پورت USB-A روی داک وصل شده است.

من همچنین از پورت اترنت برای ارائه اتصال شبکه پایدارتر نسبت به Wi-Fi استفاده کردم.

این نمونه بررسی درست زمانی رسید که من می‌خواستم آخر هفته را ترک کنم. سپس بلافاصله دوباره به سمت مطبوعات رفت. من همیشه وقتی می روم باید کار کنم، چه سفر برای تفریح ​​باشد چه مطبوعات. بنابراین تصمیم گرفتم داک را با خودم ببرم، شاید برای سفر در مقایسه با هاب های USB-C چند پورت که می توانید تهیه کنید کمی بالاتر باشد، اما تمام ویژگی هایی که من نیاز داشتم را داشت.

سپس از آن با مانیتور گیمینگ قابل حمل 15.6 اینچی 144 هرتزی Arzopa G1، صفحه کلید اپتیکال مکانیکی Vissles LP85 و سپس چند ماوس کوچک بی سیم عمومی استفاده کردم.

Arzopa G1 USB-C را می پذیرد، بنابراین من مجبور به استفاده از درگاه های نمایشگر اختصاصی نبودم.

در این سناریو، من آن را با Ugreen Nexode 140W و همچنین با پاور بانک Anker 737 تست کردم. پاوربانک Anker می تواند تا 140 وات برق ارائه دهد.

بررسی ایستگاه اتصال USB C 9-in-1 Ugreen - بررسی ایستگاه اتصال USB-C 9-in-1 Ugreen - احتمالاً بهترین گزینه در بازار (برای من)

با اتصال Anker به برق داک Ugreen و سپس داک متصل به مانیتور و سپس اتصال مانیتور به لپ تاپ، من توانستم تمام دستگاه ها را روشن کنم و لپ تاپ را شارژ کنم. این به من یک سیستم چند مانیتور عالی داد تا بدون نیاز به پریز برق با آن کار کنم.

پاوربانک Anker مصرف برق را کمی بیش از 50 وات نشان داد که تقریباً درست و در محدوده توانایی این داک Ugreen است.

من تست هایی را با پورت های USB و پورت اترنت انجام دادم تا مطمئن شوم که همه آنها مطابق انتظار کار می کنند. من یک SSD Orico Montage USB4 دارم که می تواند از سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه USB-C 3.2 Gen2 فراتر رود. در این تست، من توانستم به سرعت خواندن/نوشتن 1 گیگابایت بر ثانیه برسم که با اتصال مستقیم به لپ تاپ با عملکرد مطابقت دارد. به طور مشابه، رابط اترنت در هنگام آزمایش با استفاده از انتقال فایل iperf و شبکه بزرگ، قادر به سرعت گیگابیت کامل است.

نقاط منفی – چیزی که این (و سایر) ایستگاه های اتصال فاقد آن هستند

با دستگاه‌هایی مانند این، اغلب پیگیری کارهایی که انجام می‌دهند، کار می‌کنند یا نه، دشوار است. تنها چیزهای منفی ای که می توانم به آن فکر کنم، نداشتن آن چیزی است که آرزو می کردم داشته باشد.

هیچ اسلات SD/MicroSD وجود ندارد، که به نظر من بسیار مهم است، به خصوص وقتی که تنظیمات چند مانیتور و کاربران مک بوک را هدف قرار می دهیم. بسیاری از این افراد نوعی ویرایش ویدئو/تصویر را انجام می دهند.

من اترنت چند گیگ می خواهم. شبکه‌سازی بالاخره از سرعت‌های گیگابیتی فراتر می‌رود، 2.5 گیگابیت قطعا در حال حاضر به استاندارد اصلی تبدیل شده است و شبکه من ترکیبی از 2.5 گیگابیت و 10 گیگابیت است. برای دفاع از آن درگاه داک Ugreen، تقریباً هیچ ایستگاه داکینگی با گیگ های زیاد وجود ندارد و یک آداپتور USB-C 2.5 گیگابیتی حدود 25 پوند در مقابل حدود ده دلار برای یک آداپتور گیگابیتی به شما می دهد.

از آنجایی که این برای کاربران مک عرضه شده است، اگر Thunderbolt/USB4 داشته باشد خوب است. اما محصولات رقیب با این اغلب دارای قیمت های برتر (بالاتر) هستند.

قیمت و گزینه های جایگزین

داک USB-C 9-in-1 Ugreen 199.99 پوند RRP قیمت دارد و به نظر می رسد که به طور منظم به 169.99 پوند کاهش می یابد.

در سناریوی سفر من، استفاده از ایستگاه 7 در 1 Ugreen که قبل از استفاده از تخفیف های صفحه حدود 43 پوند هزینه دارد، ارزان تر خواهد بود.

یا، اگر یک محیط چند مانیتور سخت‌تر دارید، Ugreen 12-in-1 با قیمت 290 پوند وجود دارد. نظرات در مورد این متفاوت است، اما به نظر می رسد مردم فکر می کنند که بیش از حد ارزیابی شده است.

ایستگاه اتصال ORICO Thunderbolt 3 یک جایگزین عالی به نظر می رسد. شما می توانید آن را با حدود 180 پوند تحویل بگیرید. بهتر از این Ugreen است، اما به یک پورت نمایش محدود می شود (اگرچه از دو فرکانس 4K60 هرتز پشتیبانی می کند) و تنها 60 وات قدرت دارد. من احساس می کنم چیزی به این بزرگی قطعا به گزینه های نمایش بیشتری نیاز دارد.

Anker 577 Thunderbolt Dock 280 پوند قیمت دارد و دارای 85 وات PD است، از نمایشگر دوگانه 4K (اما فقط یک پورت HDMI) پشتیبانی می کند. پیکربندی پورت USB خوبی دارد، اما محدود به اترنت گیگابیتی است و به منبع تغذیه نیز نیاز دارد.

WAVLINK 20-in-1 گزینه جالبی است، اما 350 پوند قیمت دارد. این از 4 مانیتور پشتیبانی می کند و یکی از تنها گزینه های 2.5GbE است. اما به بسته برق DC نیاز دارد و من از پیکربندی پورت USB خوشم نمی‌آید و نظرات بدی وجود دارد.

سپس ایستگاه داک CalDigit TS4 Thunderbolt 4 را دارید که به خوبی بررسی شده است. این به یک ورودی DC نیاز دارد، اما دارای یک خروجی PD 98 وات برای لپ‌تاپ شما است. این صفحه نمایش دوگانه را پشتیبانی می کند، اما فقط دارای 1xDisplayPort 1.4 است. سپس پورت USB عالی، SD/microSD و پیکربندی 2.5GbE وجود دارد، اما قیمت آن 400 پوند است!

بطور کلی

هنگام بررسی این موضوع، نظرات زیادی داشتم. خود محصول عالی است. من فقط با گزینه های کلی آنجا کمی مشکل دارم.

Ugreen 9 in 1 USB-C Docking Station دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که آنها تبلیغ می کنند. برای چیزی که می گیرید احساس گرانی می کند و فاقد برخی ویژگی هایی است که به نظر من باید با این قیمت دریافت کنید.

با این حال، واقعاً محصولی وجود ندارد که بتوانم آن را پیدا کنم که به جای آن توصیه کنم. شاید من فقط الزامات خاصی داشته باشم که کاربر معمولی آن را ندارد.

در حالی که من Thunderbolt/USB 4، اترنت چند گیگ و اسلات کارت SD را می‌خواهم، اما به نظر نمی‌رسد چیزی وجود داشته باشد که دارای ورودی/خروجی 100PD و پشتیبانی از چند مانیتور با پورت‌های 2xHDMI/DP باشد.

بنابراین به طور کلی، برای نیازهای خاص من، این نزدیک‌ترین چیزی است که در بازار مناسب است، و من فکر می‌کنم یکی از بهترین گزینه‌ها در کل از نظر قیمت و ویژگی‌ها است. من در ابتدا آن را بدیهی تلقی کردم، اما به نظر می رسد ارائه برق 100 وات یکی از ویژگی های برجسته است. بسیاری از ایستگاه‌های اتصال رقیب به یک آجر برقی بزرگ نیاز دارند، در حالی که من از یک شارژر معمولی 100 واتی برای برق رسانی به همه دستگاه‌هایم استفاده کردم که فضای بسیار کارآمدتری دارد.

آخرین به روز رسانی در 30/04/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون