منو سایت

بررسی تست تستر و توان سنج YOJOCK J7-C USB-C

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی تست تستر و توان سنج YOJOCK J7-C USB-C

رده‌بندی مولتی‌متر برق USB-C YOJOCK

خلاصه

با توجه به قیمت، تستر Yojock USB-C عالی است و فراتر از انتظارات من است

من اخیراً فوق العاده را بررسی کردم پاور بانک Anker 737 که تنها پاور بانکی است که دارای 140 وات PD 3.1 است و برای Macbook Pro 16 مناسب است. من همچنین بسیاری از دوشاخه های برق جدید را که ادعا می کنند توان 65 وات، 100 وات یا 140 وات را ارائه می دهند و چندین ایستگاه برق قابل حمل با ورودی/خروجی PD 100 وات را بررسی کرده ام.

بنابراین توانایی اندازه گیری ورودی/خروجی این دستگاه ها بسیار مهم است. کنتورهای برق USB ابزار کوچک و مفیدی برای هر کسی است که نیاز به بررسی عملکرد برق وسایل الکترونیکی دارد.

در گذشته از تستر USB-C نوآورانه استفاده می‌کردم که فقط UBS-C بود و ادعا می‌کردم ولتاژ 0-4A 3.7-30V را اندازه می‌گیرد. این بدان معناست که می تواند تا 120 وات را تحمل کند و من 15 پوند برای آن در سال 2021 پرداخت کردم.

به نظر می رسد من این را در آشفتگی دفترم گم کرده ام، بنابراین اخیراً یک تستر یوجوک USB-C با همان قیمت خریدم، اما این تستر دارای USB-C، USB-A و microUSB است که آن را کمی مفیدتر می کند. آزمایش طیف گسترده ای از دستگاه ها

تستر/قدرت سنج ولت متر USB-C ارزان در مقابل گران قیمت

با 15 پوند آنقدر ارزان بود که نیازی به خرید آنی نداشتم،

وقتی در آمازون نگاه کردم، گزینه‌هایی تا 80 پوند وجود داشت که می‌توانستند برای ثبت اطلاعات عمیق‌تر به رایانه شخصی متصل شوند.

سپس گزینه های زیادی در محدوده قیمت 30 پوند و دارای ویژگی های متفاوت خواهید داشت.

فرض اولیه من این بود که گزینه‌های ارزان قیمتی مانند Yojock من نمی‌توانند با دستگاه‌های جدید انتقال قدرت بالاتر کار کنند. با این حال، این می تواند تا 32 ولت و 5.1 آمپر برای پیک نظری 163 وات ورودی/خروجی افزایش یابد. با این حال، محدوده اندازه گیری رسماً 150 وات ذکر شده است که بالاتر از هر شارژر برقی موجود در بازار است و آن را برای نیازهای من مناسب می کند.

یکی از گزینه‌های +30 پوندی که من به آن نگاه کردم، دارای ولتاژ 4.5-50 ولت و 50 میلی آمپر تا 6.5 آمپر است که 325 وات می دهد، اما با پشتیبانی از محدوده توان گسترده USB-PD R3.1 (101 W-240 وات).

سپس Innovateking-EU FNB48 را با قیمتی در حدود 38 پوند دارید. این ولتاژ 4-24 ولت و 0-6.5 آمپر با ظرفیت مانیتورینگ حداکثر 156 وات را ارائه می دهد. به نظر می رسد که ارزش پولی خوبی ندارد، اما تفاوت اصلی این است که از چندین پروتکل شارژ سریع پشتیبانی می کند، از جمله:

از این رو، این باعث می شود که آن را با شرکت هایی مانند OPPO/Realme/OnePlus و Huawei سازگار کند.

از آنجایی که دستگاه های زیادی را تست کردم، احتمالاً باید یکی از پاورمترهای بهتر را می خریدم، اما فعلاً کار می کند و به ناچار آن را از دست خواهم داد.

مشخصات / ویژگی ها

رابط تستر USB C YOJOCK USB Power Meter - بررسی تستر و پاور سنج YOJOCK J7-C USB-C

ورودی ها / خروجی ها

این دارای ورودی و خروجی برای:

مشخصات اندازه گیری

YOJOCK USB C تستر USB Power سنج
محدوده اندازه گیری ولتاژ:3.6 ~ 32.0 ولت
محدوده اندازه گیری فعلی:0.00 ~ 5.1A
محدوده ظرفیت تجمعی:0 ~ 99999 میلی آمپر ساعت
محدوده توان تجمعی:0 ~ 999999 وات ساعت
محدوده اندازه گیری توان:0 تا 150000 وات
محدوده اندازه گیری مقاومت:1 ~ 999.99Ω
حداکثر بازه زمانی:999H: 59M: 59S
دمای کار:0-80 ℃ / 14-140 ℉
محدوده ولتاژ USB D+:0 ~ 2.999 ولت
USB D- محدوده ولتاژ:0 ~ 2.999 ولت
اندازه گیری سرعت:0.5 بار در ثانیه
جریان خود تامین:

در حال استفاده

دکمه تستر چنین عملکرد اساسی را ارائه می دهد:

تست ورودی/خروجی برای حداکثر توان در دستگاه‌های مختلف

YOJOCK USB C Tester Charging Redmagic 8 Pro - بررسی تستر و پاور سنج YOJOCK J7-C USB-C

برای اکثر آزمایش‌ها، از کابل USB-C با قدرت 140 وات استفاده کردم که همراه با پاور بانک Anker 737 ارائه شد. برای تست Realme، از کابل شارژر موجود استفاده کردم.

به طور کلی، من از نتایج بیشتر از آنچه انتظار داشتم راضی بودم. مطمئن نبودم که متر می گذرد یا مقادیر صحیح Realme را می خواند زیرا آنها از استاندارد شارژ خود استفاده می کنند.

Ugreen Nexode 140W مقدار کمتر از حد انتظار را نشان می دهد، اما من فقط توانستم در هنگام شارژ کردن پاور بانک Anker 737 به چیزی بیش از 120 وات برسم.

قیمت و گزینه های جایگزین

من 14.90 پوند برای تستر Yojock USB-C پرداختم و یکی از بهترین و پربازبینی ترین گزینه ها در آمازون است. گزینه‌های ارزان‌تری وجود دارد، به خصوص اگر فقط به USB-C نیاز دارید، اما برای چند دلار، می‌توانم بگویم ارزش اضافی را دارد.

همانطور که در ابتدای بررسی مشخص شد، چندین گزینه جایگزین وجود دارد که هزینه بیشتری دارند اما مشخصات بهتری دارند:

بطور کلی

با توجه به قیمت، تستر Yojock USB-C بسیار عالی است و با توانایی خواندن قدرت صحیح برای استاندارد شارژ خود Realme، از انتظارات من فراتر رفت.

در گذشته، احتمالاً باید برای یک تستر با ویژگی‌های بیشتر هزینه اضافی می‌پرداختم، اما برای بیشتر سناریوها، به‌ویژه زمانی که من فقط استاندارد تحویل نیرو را آزمایش می‌کنم، این کاملاً کار می‌کند.

آخرین به روز رسانی در 08-04-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون