منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

اشتراک گذاری مراقبت است!

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop

خلاصه

جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop چند مشکل جزئی دارد که من عادت به دیدن آنها از Eufy ندارم. با این حال، با این که یک محصول بسیار منحصر به فرد و فوق العاده مفید است که من آن را دوست دارم، آن را جبران می کند.

حرفه ای ها

 • یک محصول نسبتا منحصر به فرد در بازار
 • دوربین داخلی به شما امکان می‌دهد ببینید چه کسی می‌خواهد به جعبه دسترسی پیدا کند، بنابراین می‌توانید قفل آن را از راه دور باز کنید یا ببینید چه کسی به آن دسترسی داشته است.
 • ظرفیت ذخیره سازی بزرگ

منفی

 • مشکلات دندان درآوردن نسل اول / نه کیفیت معمولی که از Eufy انتظار دارم

با توجه به ماهیت کارم تعداد زیادی تحویل و مطالبات دریافت می کنم. خوشبختانه، من در خانه کار می کنم، بنابراین معمولاً مشکل بزرگی نیست، اما همچنان می تواند آزاردهنده باشد که تمام روز برای زایمان منتظر بمانید.

پس از کووید، بسیاری از شرکت‌ها در نحوه تحویل کالاها بی‌دقت‌تر به نظر می‌رسند و اغلب چیزها را در اطراف خود رها می‌کنند. آمازون به این دلیل مشهور است.

قبلاً در مورد جعبه‌های تحویل بسته در فضای باز نوشته‌ام، اما همیشه چیزی کمی هوشمندانه‌تر می‌خواستم.

در اوایل سال جاری، Eufy دقیقاً محصول مورد نظرم را منتشر کرد، جعبه تحویل هوشمند SmartDrop.

بی سر و صدا در آمازون انگلستان منتشر شد و من آن را از دست داده بودم اما در نهایت توانستم یکی را به دست بیاورم. به طور عجیبی، در زمان نگارش به نظر می رسد که Eufy آن را از فروشگاه های بریتانیا بیرون کشیده است.

ویژگی های مشخصات

 • شما ایمیل دارید: مطلع شوید و تحویل هر بسته را با دوربین 1080p HD مستقیماً از تلفن خود در زمان واقعی تماشا کنید. حتی می توانید از طریق صدای دو طرفه با پیک صحبت کنید.
 • اندازه حماسی: SmartDrop به اندازه کافی بزرگ برای جا دادن 99٪ بسته ها و به اندازه کافی جادار برای نگهداری چندین مورد به طور همزمان، از تمام تحویل شما مراقبت می کند.
 • حفاظت 24/7: بسته ها را چه در خانه باشید چه بیرون از خانه دریافت کنید. محفظه تمام فلزی SmartDrop از محموله های شما به صورت 24 ساعته در برابر دزدان دریایی ایوان و عناصر محافظت می کند – حتی اگر در تعطیلات هستید.
 • با تمامی پیک ها کار می کند: با نزدیک شدن به تحویل شما، SmartDrop با دکمه‌های درخشان از پیک استقبال می‌کند و او را راهنمایی می‌کند که چگونه بسته را سریع و آسان تحویل دهد. اگر هنوز بسته ای در داخل آن وجود ندارد، پیک می تواند به سادگی دکمه باز را فشار دهد تا تحویل در چند ثانیه تکمیل شود.
 • راه های متعدد برای باز کردن: به یکی از 5 روش به SmartDrop دسترسی پیدا کنید. می‌توانید به پیک‌ها، دوستان و خانواده اجازه دهید اگر چیزی داخل آن نیست، دکمه Open را فشار دهند یا به آنها پین بدهید. از طریق تلفن خود یا از طریق دستیارهای صوتی به آن دسترسی داشته باشید، و اگر همه چیز با شکست مواجه شد، می توانید از یک کلید سنتی نیز استفاده کنید.

مونتاژ کردن

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

جعبه SmartDrop کمی آسیب دیده وارد شد. وقتی بسته را باز کردم و همه قطعات را با هم تراز کردم، متوجه شدم که پانل جلویی تاب خورده است و با پانل های کناری همخوانی ندارد. من مطمئن هستم که این اتفاق در هنگام حمل و نقل رخ داده است.

متأسفانه دست سنگین من پانل را بیش از حد خم کرد و باعث شد قسمت های گوشه کمی بیرون بیاید. با این حال، مشکل چندانی نبود، و من توانستم قطعات بالایی را به طرفین وصل کنم، سپس پانل پایینی را به زور نصب کرده و آن را پیچ کنم.

در حالی که پانل ها به طور جداگانه در هنگام ساخت بدنه شکننده بودند، اما به طرز شگفت آوری قوی بود.

چهار پیچ و رولپلاک بزرگ دریافت می کنید که به شما امکان می دهد جعبه را به زمین بچسبانید. من تمرینی ندارم که بتواند این کار را انجام دهد، بنابراین در حال حاضر از یک جفت دمبل برای وزن کردن آن استفاده کرده ام. ممکن است کاملاً ایمن نباشد، اما تصور نمی‌کنم بسیاری از سارقان با یک جعبه حمل و نقل با وزن بیش از 50 کیلوگرم فرار کنند.

خوب است اگر نوعی حلقه اتصال وجود داشته باشد تا جعبه را با یک قفل و زنجیر به جای پیچ و مهره روی زمین محکم کنید.

من در حال راه اندازی هستم

من همچنین چند مشکل در تنظیمات داشتم. من توانستم جعبه را بدون دردسر به وای فای متصل کنم، اما بعد متوجه شدم که حافظه داخلی ندارد.

گزینه ای برای جفت شدن با Home Base 2 وجود دارد، اما نه Home Base 3 جدیدتر. با این حال، من برای جفت شدن آن مشکل داشتم.

سپس از فضای ذخیره سازی ابری استفاده کردم و اگرچه آن را به عنوان یک گزینه پذیرفت، اما به نظر نمی رسید هیچ ویدیویی را در فضای ابری ذخیره کند. من حتی هزینه اشتراک 10 دستگاه را پرداخت کردم تا مطمئن شوم که فقط یک احمق نیستم. Eufycam 3C و زنگ در بدون مشکل ویدیوها را آپلود می کنند.

فکر می‌کنم ضبط‌های ابری مدتی طول می‌کشد تا به درستی نشان داده شوند و ممکن است مشکلاتی در اتصال WiFi وجود داشته باشد زیرا جعبه را کاملاً دور از ملک خود قرار داده‌ام. از وقتی در جلو گذاشتم بدون مشکل کار کرد.

برای تشخیص حرکت نیز مشکلات جزئی داشتم. به طور معمول، Eufy تشخیص شگفت‌انگیز افراد را دارد و جعبه روبه‌روی خیابان به دیوار من بود، بنابراین فقط باید کسی را تشخیص می‌داد که از کنار آن رد می‌شد، اما بی‌دلیل همچنان فعال می‌شد.

من فکر می کنم بعد از تنظیم منطقه حرکت درست شد.

در حال استفاده

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

من SmartDrop را درست قبل از یک کنفرانس مطبوعاتی که تقریباً دو هفته دور بودم راه اندازی کردم. برای من فوق العاده مفید بوده است.

روز اولی که دور بودم، یک توربو مربی هوشمند دوچرخه گرفتم. من یک اعلان حرکت از دوربین دوگانه Eufy Security Doorbell دریافت کردم. وقتی دیدم راننده تحویل است، سریع جعبه را از راه دور باز کردم تا او بداند که می تواند از آن استفاده کند. این یک جعبه فیزیکی بزرگ و سنگین است، اما تقریباً داخل آن قرار می گیرد.

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

زمانی که من نبودم، عمدتاً به حالت خودکار متکی بودم، جایی که کیس در حالت خالی باز می شود و سپس به طور خودکار به حالت PIN تغییر می کند.

در آن مدت، من فقط نمونه های بررسی دریافت کردم، بنابراین نتوانستم پین درایور را تنظیم کنم، اما از ویژگی باز کردن قفل از راه دور زیاد استفاده کردم.

بررسی جعبه تحویل هوشمند Eufy SmartDrop – جعبه تحویل محموله امن با دوربین امنیتی، کدهای پین و اعلان‌های موبایل

از زمانی که برگشتم، توانستم با موفقیت یک پین را به درایورها اختصاص دهم. من فقط یک بار با استفاده از این روش تحویل داده ام، اما همانطور که انتظار می رفت کار کرد.

در حالی که این کیس کاملاً ضد آب نیست، در خشک نگه داشتن بسته های شما به خوبی عمل می کند. از زمانی که من رفتم باران بی وقفه می بارید و برای آمازون غیرعادی نیست که چیزها را زیر باران کنار بگذارد. با این کار این مشکل کاملا حل شد.

ویدیو خوبه فیلم با نسبت تصویر نسبتاً مربعی 4:3 با وضوح 1024×768 پیکسل ضبط شده است. نرخ بیت در حدود 666 کیلوبایت بر ثانیه کار می کند.

از آنجایی که دوربین در پایین و رو به بالا قرار دارد، گاهی اوقات عکس گرفتن از چهره را از دست می دهد. همچنین در معرض عناصر قرار دارد، بنابراین وقتی باران می‌بارد، دوربین آب روی لنز می‌گیرد.

من واقعاً این را شکل اولیه نظارت نمی‌دانم و دوربین دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهد که من باید انجام دهم. من می توانم بفهمم چه کسی سعی کرد وارد جعبه شود و چه چیزی تحویل داده شد.

به نظر می رسد عمر باتری مانند تمام محصولات Eufy عالی است. در دو هفته ای که از آن استفاده کردم، باتری به 72 درصد کاهش یافت و 37 رویداد ثبت شد.

چیزی که من هنوز آزمایش نکرده‌ام و احتمالاً بسیار مفید خواهد بود، استفاده از این برای برداشت بسته‌ها است. من باید نمونه های زیادی را برای بازبینی برگردانم و منتظر ماندن تمام روز برای یک پیک بسیار آزاردهنده است و احتمالاً این راه حل عالی خواهد بود.

قیمت و گزینه های جایگزین

Eufy SmartDrop در لیست آمازون انگلستان قرار گرفت اما به دلایلی حذف شده است. همچنین در وب سایت Eufy UK وجود ندارد.

در ایالات متحده، Eufy SmartDrop دارای MSRP 399.99 دلار است، اما در حال حاضر آنها 200 دلار تخفیف دارند که آن را فقط 199.99 دلار می کند، که یک معامله مطلق است.

چندین راه حل رقیب وجود دارد، اما هیچ کدام Eufy SmartDrop نیستند.

جعبه تحویل هوشمند Yale جایگزین خوبی به نظر می رسد. این دوربین ندارد، اما به پین ​​دسترسی دارد. با این جعبه یک صفحه کلید کامل دارید که می تواند پین کدهایی بین 4 تا 10 رقم و حداکثر 20 کد فعال داشته باشد. اگر پل ییل دارید، می توانید از راه دور به جعبه دسترسی داشته باشید و همچنین اعلان ها را دریافت کنید. جعبه تحویل هوشمند Yale جمعه سیاه با تخفیف فقط 246.5 پوند، با قیمت عادی حدود 290 پوند است.

iParcelBox نیز وجود دارد که کمی ساده‌تر است. هنگامی که جعبه خالی است دکمه ای روی آن وجود دارد که به طور خودکار باز می شود اما در تحویل های بعدی یک اعلان به مالک ارسال می کند که از شما می خواهد قفل آن را از راه دور باز کنید. این دستگاه در اندازه های مختلف موجود است و می تواند با برق یا باتری تغذیه شود. iParcelBox v2 با باتری 300 پوند قیمت دارد

بطور کلی

اگرچه هنگام ورود نمونه‌ام مشکلاتی با وضعیت نمونه‌ام داشتم و مشکلاتی با ذخیره‌سازی ویدیو و تشخیص حرکت وجود داشت، من جعبه حمل و نقل SmartDrop را دوست دارم.

حداقل، این یک پیشرفت بزرگ برای رانندگان تحویل کالا است که بسته‌ها را در آستان من یا در سطل قرمز رنگ می‌گذارند.

پنل‌های فلزی کمی شل و ول به نظر می‌رسند، و این احتمالاً به خم شدن پانل جلویی کمک کرده است، اما پس از مونتاژ، یک واحد شگفت‌آور محکم است.

ذخیره سازی فایل داخلی نیز خوب خواهد بود، و من مطمئن نیستم که چرا تشخیص انسانی برای شروع این همه موارد مثبت کاذب ایجاد کرده است. اگر به خاطر این واقعیت نبود که محصولات Eufy به طور مداوم بسیار خوب هستند، احتمالاً متوجه این مسائل نمی‌شدم.

جدا از مشکلات جزئی، محصولات رقیب زیادی مانند این در بازار بریتانیا وجود ندارد و هیچ یک از گزینه های جایگزین دارای دوربین امنیتی داخلی نیستند. بنابراین من فکر می کنم این عالی است. شرم آور است که به نظر نمی رسد در حال حاضر سهام انگلستان در دسترس باشد.

آخرین به روز رسانی در 23/11/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون