منو سایت

بررسی دوربین Arlo Essential XL Spotlight

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی دوربین Arlo Essential XL Spotlight

اشتراک گذاری مراقبت است!

بررسی دوربین امنیتی فضای باز Arlo Essential XL Spotlight

خلاصه

دوربین Arlo Essential XL Spotlight یک افزودنی عالی به مجموعه Arlo است. من شخصاً فقط مدل‌های XL را می‌خرم زیرا زمان بیشتری بین شارژ کردن برای شما صرفه‌جویی می‌کنند.

حرفه ای ها

 • یک دوربین پروژکتوری مقرون به صرفه با باتری خوب

منفی

 • باتری برای اکثر سناریوها نزدیک به 12 ماه دوام نمی آورد

Arlo دارای طیف گسترده ای از دوربین های باتری دار است که متناسب با اکثر بودجه ها هستند و برای سناریوهای مختلف مناسب هستند.

من قبلاً Arlo Pro 4، Arlo Go 2 و Arlo Essential Video Doorbell را بررسی کرده ام.

دوربین نورافکن Arlo Essential XL در انتهای طیف مقرون به صرفه است و فیلم‌های نظارتی با کیفیت اولیه را ارائه می‌کند، اما دارای نورافکن برای فیلم‌برداری رنگی است و همه ویژگی‌های هوشمند در طرح Arlo Secure را دارد.

همانطور که از نام آن پیداست، مدل XL بزرگتر از مدل استاندارد است و دلیل آن این است که باتری بسیار بزرگتری با عمر باتری ادعا شده 1 ساله دارد.

مشخصات

 • وضوح 1080p
 • میدان دید 130 درجه
 • نورافکن با دید در شب رنگی
 • آژیر داخلی
 • صدای دو طرفه
 • 12 ماه عمر باتری
 • SmartHub اختیاری با گزینه ای برای استفاده از حافظه محلی از طریق کارت SD.
 • وای فای 2.4 گیگاهرتز

راه اندازی و تنظیمات

من همیشه راه‌اندازی محصولات Arlo را آسان می‌دانم و برنامه و تنظیمات کلی را دوست دارم. این دوربین از 2.4 گیگاهرتز استفاده می کند و شما باید در آن شبکه باشید تا داده های صحیح را به آن بدهید (اگر مانند من از SSID جداگانه استفاده می کنید).

سپس کد QR را برای انتقال جزئیات به دوربین نشان می‌دهید، سپس به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود.

بررسی دوربین Arlo Essential XL Spotlight

Arlo Secure

مثل همیشه با Arlo، اگر می‌خواهید بهترین استفاده را از دوربین خود ببرید، به اشتراک Arlo Secure نیاز دارید. برای دوربین‌های نامحدود تا رزولوشن 2K ماهیانه 9 پوند یا برای یک دوربین فقط 2.80 پوند هزینه دارد.

این اجازه خواهد داد:

 • 30 ضبط ابری
 • اعلان های غنی
 • تشخیص افراد، وسایل نقلیه و حیوانات
 • شناسایی یک بسته
 • حوزه فعالیت ابر
 • با یک دوست تماس بگیرید
 • تعویض در صورت سرقت

تنظیمات

در تنظیمات شما گزینه های زیادی دارید. در تنظیمات ویدئو، می توانید روشنایی را تنظیم کرده و تصویر را بچرخانید. با تنظیمات نور کم، گزینه هایی برای تنظیم نورافکن، ضبط رنگی در شب، و رفتار نورافکن (پایدار، چشمک زن، ضربان دار) دارید.

در محدوده فعالیت، می توانید مناطقی از دارایی خود را که می خواهید نظارت کنید، تنظیم کنید. در مورد من، آن را در باغم نگه داشتم تا دوربین به طور مکرر توسط عابران پیاده و ماشین ها فعال نشود.

سپس در زیر تنظیمات هوشمند، که در تنظیمات دوربین اصلی نیستند، می توانید هشدارهای حرکتی مختلف و متحرک قبلی را تنظیم کنید. من فقط به مردم علاقه دارم، بنابراین فقط این یکی را تغییر دادم.

همچنین اگر دوربینی نزدیک در داشته باشید، قابلیت تشخیص بسته را دارید.

ویدئوی روزانه

دوربین من درست در کنار پنجره روی 1 من استSt– کف اتاق خواب احتمالاً این موقعیت بهینه برای گرفتن عکس های دقیق نیست، اما مکان خوبی برای تماشای افرادی است که از دروازه عبور می کنند.

فیلمبرداری 1080P به اندازه کافی خوب است. قرارگیری بالا به این معنی است که چهره ها به طور خاص قابل رویت نیستند و واضح نیستند، اما می توانید تصوری از ظاهر یک فرد داشته باشید.

ویدیوی شب و نورافکن

وقتی دوربین در ابتدا راه اندازی می شود، فکر می کنم موقعیت برای نورافکن کمتر از حد مطلوب است و احتمالاً باید آن را آزمایش کنید.

چراغ های خیابانی قابل رویت در جاده وجود دارد، سپس یک درخت بزرگ در نزدیکی آن وجود دارد. من فکر می‌کنم که کانون توجه به برگ‌های درخت برخورد می‌کرد و واقعاً فایده‌ای نداشت.

سپس دوربین را به حصارم در سطح زمین منتقل کردم. هنوز هم مشکلاتی در نزدیکی نور وجود دارد، اما کیفیت رنگ و تصویر بسیار بهبود یافته است.

جنبش

در موقعیت من، دوربین به وضوح رو به یک خیابان عمومی است و بنابراین به طور مداوم فعال می شود.

بنابراین من مناطق فعالیت را برای باغ خود ایجاد کردم و سپس سیگنال های حرکتی را فقط برای انسان تنظیم کردم.

من به خصوص تحت تاثیر علائم راهنمایی و رانندگی قرار گرفتم. گاهی اوقات بسته به جایی که آنها را قرار می دهید، ممکن است با این دوربین های باتری کمی ضربه بخورند یا از دست بروند. با این کار، سیگنال ها قابل اعتماد به نظر می رسند و به سرعت می آیند.

باتری

عمر باتری لیست شده توسط سازندگان کمی شبیه مایل در هر گالن یک ماشین یا سرعت وای فای یک روتر است. این بهترین حالت از لحاظ نظری است.

من تقریباً هشت رویداد در روز دریافت می کنم.

این بسیار کمتر از ادعای 1 ساله است. من متوجه شدم که دوربین حدود 2 درصد در روز افت می کند. من می گویم 50 روز محتمل به نظر می رسد و نمی بینم شارژ کامل بیش از دو ماه در محل من دوام بیاورد.

Arlo Pro 4 تقریباً 4 درصد در روز افت داشت و تقریباً یک ماه دوام آورد، بنابراین این اعداد منطقی هستند. برای من شارژ هر ماه کمی زیاد است اما هر دو ماه یک بار قابل قبول است.

من گمان می کنم بخشی از مشکل ممکن است موضع عمومی باشد. در حالی که دوربین طوری تنظیم شده است که برای چیزهایی مانند اتومبیل و غیره هشدار ارسال نکند، مقداری پردازش برای انجام این کار وجود دارد.

همچنین دوربین را روی تنظیمات کیفیت پیش فرض قرار داده ام. این عمر باتری بهینه شده است، نه بهترین عمر باتری، و همه گزینه های نورافکن و فیلم های رنگی در تنظیمات نور کم فعال هستند.

باتری از طریق کابل microUSB شارژ می شود و باید دوربین را جدا کنید. در مقایسه، Arlo Pro 4 از کابل شارژ مغناطیسی استفاده می کند.

قیمت و گزینه های جایگزین

دوربین Arlo Essential XL Spotlight دارای قیمت RRP 150 پوند است و در حال حاضر با قیمت 135 پوند در آمازون موجود است.

Arlo Essential Spotlight معمولی 127 پوند است و من به شدت توصیه می کنم XL را با توجه به تفاوت قیمت کمی خریداری کنید.

Arlo Pro 4 XL برای یک دوربین 240 پوند است، سپس Arlo Ultra2 XL برای سیستم دوربین 2 670 پوند و برای دوربین های اضافی 290 پوند است.

Eufy SoloCam S40 200 پوند است و دارای 2K، پنل خورشیدی داخلی و 180 روز شارژ است. SoloCam E40 118 پوند است اما یک کوپن 33 پوندی در زمان نگارش در دسترس است. همچنین 2K است و ادعا می کند 4 ماه عمر باتری دارد، اما وقتی آن را بررسی کردم بیش از 10 هفته بود.

بطور کلی

دوربین Arlo Essential XL Spotlight یک افزودنی عالی به مجموعه Arlo است. با توجه به تفاوت قیمت کم، مطمئن نیستم که چرا شما به سراغ مدل با ظرفیت کمتر بروید.

عمر باتری نسبت به ادعای 1 ساله بسیار کم است، اما به نظر من دو ماه زمان قابل قبولی برای شارژ یک دوربین است. شما باید بتوانید این را با قرار دادن و تنظیمات بهینه گسترش دهید.

در حالی که فیلم 1080P جزئی ترین نیست، اما به اندازه کافی خوب است و من متوجه شدم که نشانه های حرکتی عالی هستند. نورافکن برای برخی عکس‌های شب رنگی مناسب است و باید به جلوگیری از بازدیدکنندگان ناخواسته کمک کند.

با قیمت 135 پوند در آمازون، فکر می کنم این یک دوربین امنیتی مقرون به صرفه عالی است.

آخرین به روز رسانی در 14-11-2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون