منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بررسی سیستم تمیز کردن و ضد عفونی سطوح چند منظوره DH Lifelabs Aaira

بررسی سیستم تمیز کردن و ضد عفونی سطوح چند منظوره DH Lifelabs Aaira

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی سیستم تمیز کردن و ضد عفونی سطوح چند منظوره DH Lifelabs Aaira

رتبه بندی سیستم تمیز کردن و ضد عفونی چند منظوره سطح DH Lifelabs Aaira

خلاصه

من ایده DH Lifelabs Aaira Surface را دوست دارم. هزینه تولید اسید هیپوکلروس به طور قابل توجهی ارزان تر از هر ضدعفونی کننده ای است که در فروشگاه خریداری می شود. ممکن است چند سال طول بکشد تا این سرمایه‌گذاری به نتیجه برسد، اما در این میان، با دانستن اینکه زباله‌های پلاستیکی کمتری تولید می‌کنید، می‌توانید احساس رضایت کنید.

شاید برای خانوارهای بزرگتر که از مواد ضدعفونی کننده زیادی استفاده می کنند یا شاید برای استفاده های تجاری کوچک مانند نظافتچی های حرفه ای و مغازه ها یا دفاتر مناسب باشد.

حرفه ای ها

 • هزینه آن در حدود 2p برای هر لیتر محلول است (اگر ریاضیات من درست باشد)
 • اسید هیپوکلروس با طیف وسیعی از کاربردها بسیار موثر است

منفی

 • محلول دارای 48 تاریخ انقضا است
 • سپس باید 9-12 دقیقه برای یک دسته جدید صبر کنید

من قبلاً تصفیه کننده هوا و یونیزر مینی Sciaire DH Lifelabs را بررسی کردم و بیشتر تحت تأثیر آن قرار گرفتم، اگرچه مزایای یونیزاسیون هوا تا حدودی قابل بحث است.

یکی از دیگر محصولات DH Lifelabs Aaira Surface است که ادعا می کند بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن یک ضد عفونی کننده می سازد. باید اعتراف کنم که دانش من در مورد مواد ضد عفونی کننده تا حدودی کم بود و کمی در مورد آن شک داشتم، فکر می کردم که ممکن است کمی شبیه یونیزاسیون هوا باشد که به نظر می رسد نظرات متفاوتی در مورد فواید وجود دارد.

به نظر می رسد که فناوری پشت این دستگاه و همچنین ضدعفونی کننده ای که تولید می کند، به خوبی تثبیت شده است. فرآیند شیمیایی انجام شده توسط Aaira Surface، اسید هیپوکلرو را از مخلوط آب، نمک و سرکه سفید تولید می کند.

هیپوکلروس اسید یک اسید ضعیف با خواص ضد میکروبی قوی است و همچنین می تواند پاتوژن هایی مانند COVID-19 را از بین ببرد. برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شود و در بسیاری از سفید کننده ها، دئودورانت ها و ضد عفونی کننده های تجاری استفاده می شود. این یک ضد عفونی کننده است که به طور گسترده در بیمارستان ها در ایالات متحده استفاده می شود. به دلیل ماهیت ملایم این اسید، از آن برای نگهداری محصولات تازه نیز استفاده می شود و برای استفاده در ترمیم زخم و مراقبت از زخم مورد تایید FDA است.

مشخصه

DH Lifelabs Aaira Surface - مروری بر سیستم تمیز کردن و ضد عفونی چند منظوره سطح DH Lifelabs Aaira - تولید ضد عفونی کننده اسید هیپوکلرو مقرون به صرفه
 • 99.9 درصد میکروب ها، باکتری ها و ویروس های موجود در هوا از جمله SARS-Cov-2 را از بین می برد و بوی خانه را از بین می برد.
 • مواد 100٪ طبیعی، نمک غیر یددار، آب و سرکه را به یک پاک کننده چند منظوره HOCI آسان، ایمن و غیر سمی تبدیل می کند که جایگزین سفید کننده، الکل، ضدعفونی کننده ها و پاک کننده های عمومی خانگی می شود.
 • از مواد شیمیایی تهاجمی، آمونیاک یا سفید کننده استفاده نمی کند.
 • با 2 بطری اسپری قابل استفاده مجدد همراه به شما کمک می کند تا ضایعات را کاهش دهید.
 • ثابت شده است که به اندازه پاک کننده های معمولی روی میزها، میزها، لوازم خانگی، کابینت ها، درها، پنجره ها، وان، دوش، توالت، کف، سینک و فاضلاب تمیز می شود.
 • منبع بی پایانی از آب الکترولیز شده (HOCI) در دو غلظت کم (100 PPM) برای تمیز کردن روزانه و بالا (200 PPM) برای ضد عفونی سطح تولید می کند.
 • حالت خود تمیز شونده برای استفاده بدون زحمت.

هزینه های تولید اسید هیپوکلرو

برای توجیه قیمت سیستم Aaira Surface، باید ببینیم که واقعاً چه کاری انجام می دهد، هزینه تولید ضدعفونی کننده چقدر است، و اینکه آیا بازگشت سرمایه را خواهید دید یا خیر.

برای تولید محلول HOCl با غلظت پایین 100 ppm، به 2 پیمانه نمک بدون ید، 1000 میلی لیتر / 33.81 اونس نیاز دارید. آب شیر و 4 میلی لیتر / 0.14 اونس. 5 درصد سرکه سفید.

برای غلظت بالای 200 پی پی ام، به 4 پیمانه نمک یددار 1000 میلی لیتر / 33.81 اونس نیاز دارید. آب شیر و 4 میلی لیتر / 0.14 اونس. 5 درصد سرکه سفید.

باید در گوگل جستجو می کردم که نمک غیر یددار چیست؟ اساساً فقط نمک خالص است و نباید هیچ عامل ضد جوش در آن باشد. تمام نمک ارزان قیمت در Sainsbury دارای یک عامل ضد انعقاد بود. به نظر می رسد بهترین گزینه شما نمک کوشر است که می توانید آن را با قیمتی کمتر از 3 پوند برای هر کیلو تهیه کنید. بنابراین به ازای هر گرم 0.003 پوند است، بنابراین شما به ازای هر 1000 میلی لیتری که تولید می کنید، به یک پنی نگاه می کنید.

شما می توانید 5 لیتر سرکه سفید 5% را با قیمت 6.30 پوند دریافت کنید که حدود نیم پنی به ازای هر لیتر ضد عفونی کننده ای است که تولید می کنید.

دستگاه هنگام ساخت محلول از 18 وات استفاده می کند (متر برق من تا 19 وات می خواند). بر اساس ضمانت فعلی قیمت انرژی، قیمت برق به 0.001224 پوند در هر 12 دقیقه می رسد، که واقعاً ارزش نگرانی ندارد.

با فرض اینکه ریاضیات من کاملاً اشتباه نیست، شما به کمتر از 2p در هر لیتری که تولید می کنید نگاه می کنید.

ممکن است از خود بپرسید که آیا می‌توانید اسید هیپوکلروس را بدون یک ابزار شیک بسازید و احتمالاً می‌توانید چیزی را با هم هک کنید. محلول با استفاده از الکترولیز برای هدایت واکنش شیمیایی تولید می شود.

شما می توانید 5 لیتر هیپوکلرو اسید 200ppm را با قیمت 22.45 پوند بخرید که هر لیتر 4.49 پوند است.

بیشتر اسپری‌های ضدعفونی‌کننده‌ای که در مغازه‌ها خریداری می‌شوند، حدود 3 پوند در لیتر به شما کاهش می‌دهند و همچنین مقدار زیادی زباله پلاستیکی تولید می‌کنید.

تاریخ ساخت و انقضا مواد ضد عفونی کننده

در حالی که من مفهوم ساختن ضد عفونی کننده خود را دوست دارم، اما این یک سیستم کامل نیست. تهیه محلول با غلظت بالا 12 دقیقه طول می کشد، همچنین می گویند پس از 48 ساعت باید محلول را دور بریزید.

ماندگاری 48 ساعته کمی آزاردهنده است و من تعجب کردم که چرا این یک الزام است زیرا اکثر ضدعفونی‌کننده‌های خریداری شده از فروشگاه، ماندگاری نامحدودی دارند. به نظر می رسد که حفظ پایداری آب اسید هیپوکلری دشوار است. به سرعت شروع به خراب شدن می کند و دوباره به آب نمک تبدیل می شود. اسید هیپوکلرو که به صورت تجاری تولید می شود می تواند تا یک سال دوام بیاورد.

همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیرید که این ابزار دیگری است که روی سطح کار شما قرار می گیرد یا باید آن را در کابینت خود بگذارید.

علاوه بر این، استفاده از آن آسان است. به سادگی پارچ را تا نقطه حداکثر پر کنید، سپس از درپوش اندازه گیری برای اندازه گیری 4 میلی لیتر سرکه و قاشق همراه آن استفاده کنید تا محلولی هر چقدر قوی باشد.

سپس دکمه چپ یا راست را فشار دهید و پس از اتمام فرآیند الکترولیز، محلول شروع به جریان می کند.

بهره وری

با استفاده از دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنما، یک لیتر محلول دریافت خواهید کرد، اما بطری های اسپری تنها 150 میلی لیتر هستند. هر بطری باید برای غلظت های مختلف استفاده شود. به نظر کمی تنظیم ناکارآمد است.

من ترجیح می دهم برای هر غلظت چندین بطری 250 میلی لیتری داشته باشم و به راحتی می توانید نیمی از محلولی را که در دستگاه درست می کنید به دست آورید.

به غیر از عدم تطابق ابعاد دستگاه و بطری، من از نتایج راضی بودم.

برای خوشحالی همسرم، آشپزخانه و حمام را کاملا تمیز کردم. به نظر می‌رسید که این محلول باقی مانده‌های چربی را که روی دیوارها و اطراف کاپوت جمع شده بود، بریده بود. همچنین به نظر می رسید که کار مناسبی برای از بین بردن لکه های قالب در اطراف نمایش حمام انجام دهد. از نظر ذهنی، عملکرد آن دقیقاً به همان اندازه ضدعفونی‌کننده‌های خریداری‌شده در فروشگاه است که ما استفاده کرده‌ایم.

بطری های اسپری خوب هستند. آنها به جای جریان مایعی که بسیاری از ضدعفونی‌کننده‌های فروشگاهی تولید می‌کنند، مقدار زیادی غبار تولید می‌کنند که منطقه وسیعی را می‌پوشاند. من با برنامه خود سخاوتمندانه بودم و آشپزخانه ام را با حدود نصف بطری اسپری 100ppm انجام دادم.

قیمت و گزینه های جایگزین

DH Lifelabs Aaira Surface در آمازون با قیمت حدود 125 پوند در دسترس است. ارزان نیست، اما هر لیتر محلول چند پنس قیمت دارد، و بسته به مقدار ماده ضد عفونی کننده ای که از آن استفاده می کنید، باید بازگشت سرمایه مثبتی را مشاهده کنید.

به نظر می رسد که این یک محصول منحصر به فرد نیست و گزینه های رقیب زیادی وجود دارد.

 • مولد و کیت تمیزکننده اسید هیپوکلروس (HOCl) Toucan Eco 3 Worktop حدود 290 پوند است.
 • پاک کننده چند منظوره Morton HOCl Generator Go 112 پوند است اما فقط حدود 60 میلی لیتر به شما می دهد.
 • مولد اسید هیپوکلروس Zyyini با قیمت 28 پوند و 500 میلی لیتر تولید می شود، اما در آمازون نقدهای ضعیفی دارد.

بطور کلی

من ایده DH Lifelabs Aaira Surface را دوست دارم. هزینه تولید اسید هیپوکلروس به طور قابل توجهی ارزان تر از هر ضدعفونی کننده ای است که در فروشگاه خریداری می شود. ممکن است چند سال طول بکشد تا این سرمایه‌گذاری به نتیجه برسد، اما در این میان، با دانستن اینکه زباله‌های پلاستیکی کمتری تولید می‌کنید، می‌توانید احساس رضایت کنید.

من می گویم این برای خانه های بزرگتر یا حتی استفاده تجاری مناسب تر است. این به نظر می رسد برای پاک کننده های خانه / دفتر کار، کاهش هزینه ها و اثرات زیست محیطی در حالی که از مواد شیمیایی خشن جلوگیری می کند، ایده آل است.

در مورد موارد منفی، ماندگاری کوتاه همراه با 9 تا 12 دقیقه صبر کردن زمانی که می خواهید یک اسپری دیگر انجام دهید کمی بد است.

محصولات ارزان‌تری در آمازون وجود دارند که ادعا می‌کنند همین کار را انجام می‌دهند، اما اکثر آنها نقدهای متوسطی دارند، در حالی که DH Lifelabs Aaira Surface بهترین بررسی در بازار است.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty

آخرین به روز رسانی در 06-04-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون