بررسی شارژر Anker 737 GaNPrime

بررسی شارژر Anker 737 GaNPrime

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی شارژر Anker 737 GaNPrime

خلاصه

شارژر Anker 737 GaNPrime یک شارژر عالی برای هر کسی است که تقاضای بالایی دارد. حداکثر توان 100 وات باید برای هر کسی بیش از اندازه کافی باشد، و فضای کافی برای شارژ راحت یک لپ‌تاپ و تلفن قدرتمند در همان زمان وجود دارد.

حرفه ای ها

 • 120 وات قدرت می تواند به راحتی دو لپ تاپ را همزمان شارژ کند

منفی

 • ممکن است برای سفر خیلی بزرگ باشد

اواخر ماه گذشته، Anker طیف وسیعی از شارژرهای جدید را با استفاده از فناوری جدیدی به نام GaNPrime منتشر کرد.

مجموعه شامل برخی از شارژرهای معمولی شما، مانند Anker 737 است که امروز بررسی کردم. همه آنها مستقیماً به دیوار وصل می شوند و دارای 2 پورت USB-C و یک پورت USB-A هستند. مدل 65W 735 یا این مدل 737 120W هست.

به طرز عجیبی، یک شارژر Anker 735 Series 7 (Nano II 65W) نیز وجود دارد که تقریباً به همان قیمت است و تقریباً مشخصات مشابه مشابه GaNPrime دارد.

آنها همچنین چند گزینه جالب دیگر را منتشر کردند. پاور بانک Anker 737 وجود دارد که یک شارژر قابل حمل 24000 میلی آمپر ساعتی 3 پورت است. حداکثر سرعت شارژ 140 وات برای خروجی و ورودی است و از شارژ PPS برای دستگاه‌های برندهایی مانند سامسونگ پشتیبانی می‌کند.

سپس خریداران آمریکایی طیف وسیع تری از گزینه ها را در اختیار خواهند داشت که شامل دو نوار برق، 615 Power Strip، که 65 وات با یک سوکت عبوری تکی است، یا ایستگاه شارژ 727، که دارای 2 سوکت AC، 2 پورت USB-C و 2 پورت USB-A و حداکثر توان 100 وات.

GaNPrime چیست؟

GaNPrime یک اصطلاح بازاریابی اختصاصی است که توسط Anker استفاده می شود. این فقط یک شارژر GaN است، اما از فناوری های مختلف توسعه یافته توسط Anker نیز استفاده می کند.

این شامل:

 • فناوری های سبز: از طریق کاربرد نوآورانه فناوری GaN Anker، شارژرهای GaNPrime در مقایسه با شارژرهای مبتنی بر سیلیکون کوچکتر بوده و انرژی کمتری مصرف می کنند.2.
 • PowerIQ 4.0: هنگام شارژ چندین دستگاه به طور همزمان، PowerIQ 4.0 به طور هوشمند نیاز برق هر دستگاه متصل را تشخیص می دهد و به طور خودکار توزیع برق را تنظیم می کند تا کل زمان شارژ را تا 1 ساعت کاهش دهد.
 • ActiveShield 2.0: به طور هوشمند دما را کنترل می کند و توان خروجی را برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و محافظت از دستگاه های متصل تنظیم می کند. در مقایسه با نسل‌های قبلی، ActiveShield 2.0 دارای نرخ تشخیص دما افزایش 76 درصدی است.

طراحی و ساخت Anker 737

شارژرهای GaN معمولا کوچکتر هستند و خنک تر از مدل های سیلیکونی قدیمی تر کار می کنند. با این حال، من این را کم توصیف نمی کنم. فکر می‌کنم وقتی به آن سطح از توان خروجی و پورت‌های USB رسیدید، برندها برای کوچک کردن هر چیزی تلاش خواهند کرد.

شارژر بسیار بالا است و این اجازه نمی دهد تا فضایی را از سوکت های مجاور اشغال کند. در ایالات متحده این می تواند به دلیل سیستم احمقانه 2 پین که می تواند بالای شارژرها را سنگین کرده و به راحتی آسیب ببیند مشکل ساز باشد. Anker با قرار دادن یک تثبیت کننده سیلیکونی با فنجان های مکنده در پایین، با این مشکل مقابله کرد.

Anker 737 از سرعت شارژ استفاده شده است

Honor Magicbook 16 دارای 56 وات با هواوی میت بوک 13 است (که 55 وات مصرف می کند)

دستگاه هایی که من این را با آنها تست کردم:

اگرچه Realme می تواند 150 وات مصرف کند، اما این به سیستم شارژ خود نیاز دارد که با Anker 737 یا سایر شارژرهای شخص ثالث سازگار نیست.

هیچ یک از دستگاه های دیگر واقعا نمی توانند 100 وات را تولید کنند، بنابراین آزمایش من کمی محدود است.

برای کابل، من از کابل Ugreen 100W USB-C استفاده کردم که همراه با Ugreen Nexode 200W عرضه شد، و همچنین یک کابل Spigen 100W برای بررسی مجدد چیزها داشتم.

هواوی میت بوک 13 60 وات بدون هیچ دستگاه دیگری به برق می کشد

اگرچه نمی‌توانستم حداکثر قدرت یک پورت را آزمایش کنم، اما دو لپ‌تاپ را همزمان شارژ کردم. در این سناریو، به نظر می رسد هر دو لپ تاپ به طور مداوم بیش از 55 وات مصرف می کنند. نه کاملاً 120 وات، اما سطوح شارژ بسته به استفاده متفاوت است و قطعاً از 100 وات که برندهای رقیب قادر به انجام آن هستند فراتر می رود.

سرعت شارژ گوشی کمتر قابل توجه است، اما این یک محدودیت گوشی است. من 18 وات را با Realme و Red Magic مدیریت کردم. پاور بانک INIU نیز به 18 وات رسید.

Anker گزینه های خروجی را به صورت زیر فهرست می کند:

 • شارژ تک پورت:
  • USB-C 1/USB-C 2: حداکثر توان 100 وات
  • USB-A: حداکثر 22.5 وات
 • شارژ دو پورت
  • USB-C 1 + USB-C 2: حداکثر 120 وات
  • USB-C 1 + USB-A: حداکثر 120 وات
  • USB-C 2 + USB-A: حداکثر 24 وات
 • شارژ سه پورت
  • USB-C 1 + USB-C 2 + USB-A: حداکثر 120 وات

USB-C 1 درگاه بالایی و USB-C 2 درگاه میانی است.

قیمت و گزینه های جایگزین

شارژر Anker 737 GaNPrime در حال حاضر 90 پوند در آمازون است. رقابت مشابه زیادی وجود ندارد، 100W Ugreen Nexode بهترین جایگزین است و تنها یک تنر کمتر است.

اگر می‌توانید با 65 وات (که برای اکثر لپ‌تاپ‌های کوچک زیاد است) زندگی کنید، Anker 735 با قیمت 55 پوند کمی مناسب‌تر است. شما همچنین Anker 735 Nano II 65W قدیمی‌تر را دارید که 55 پوند است اما با کوپن 15 درصدی موجود در صفحه.

Ugreen Nexode 100W در شارژ دیواری نزدیکترین رقابت است. در آمازون حدود 80 پوند است. این دارای امتیاز 100 وات کمتر است، اما دارای 3 پورت USB-C است و با خروجی 100 وات در هر پورت مطابقت دارد. پشتیبانی از شارژ شامل PD 3.0/2.0، QC 4.0+/3.0/2.0، PPS، AFC، SCP است.

اگر از هر برندی راضی هستید، RoRoSkin همان مشخصات Ugreen Nexode را دارد و فقط 50 پوند قیمت دارد.

Spigen ArcDock شایسته توجه است. خود شارژر تقریباً به اندازه Anker است. با این حال، این یک شارژر به سبک پلاگین نیست و به یک انگشت هشت سیم برق نیاز دارد. دو پورت USB-C با حداکثر توان خروجی 100 وات در هر پورت و سپس دو پورت USB-A وجود دارد.

بطور کلی

من همیشه از طرفداران پرقدرت دوشاخه های برق چند پورت پرقدرت بوده ام. این فقط با توانایی شارژ چندین دستگاه به طور همزمان و عدم نگرانی در مورد چیزهایی مانند شارژر لپ تاپ، زندگی را آسان تر می کند.

شارژر Anker 737 GaNPrime یک شارژر عالی برای هر کسی است که تقاضای بالایی دارد. حداکثر توان 100 وات باید برای هر کسی بیش از اندازه کافی باشد، و فضای کافی برای شارژ راحت یک لپ‌تاپ و تلفن قدرتمند در همان زمان وجود دارد.

بسته به نحوه استفاده از آن، ممکن است کمی بزرگتر باشد. می‌توانم بگویم که این محدودیت‌های چیزی را که می‌خواهم در کیف لپ‌تاپم حمل کنم، از بین می‌برد، اما با توجه به اینکه می‌تواند ۱۲۰ وات و ۳ پورت دارد، هنوز نسبتاً کوچک است.

آنجا رقابت زیادی وجود ندارد. بنابراین قیمت گذاری مناسب است، یک تنر بیشتر از 100 وات Ugreen Nexode است. شما می توانید نسبت به مارک های تصادفی چینی که در آمازون می بینید، ارزش پولی بهتری داشته باشید. اینکه آیا باید به کیفیت اعتماد کرد یا خیر، بحث دیگری است.

آخرین به روز رسانی در 24/07/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون