منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی ایوانز

خلاصه

اگر می خواهید یک مربی توربو درایو مستقیم مقرون به صرفه داشته باشید، بهتر از Pinnacle HC Turbo Trainer سخت خواهید بود.

حرفه ای ها

  • قدرت بسیار زیاد و شیب تند برای یک مربی با این قیمت
  • بدون نیاز به کالیبراسیون

منفی

  • در بعضی مواقع کمی سبک و لرزان به نظر می رسد

اولین تجربه من با مربی های توربو هوشمند داخلی Bkool Smart Pro 2 با چرخ بود. بعداً Tacx Flux S عالی را خریدم و بررسی کردم، فکر می‌کنم 400 پوند برای آن در جمعه سیاه پرداختم و معلوم شد که سرمایه‌گذاری شگفت‌انگیزی بود که بعداً در تمام قرنطینه‌ها به خوبی به من خدمت کرد و من را از نظر فیزیکی و ذهنی در فرم نگه داشت. بعداً آن را به قیمت 215 پوند فروختم که فکر می‌کنم آن را به یکی از بهترین خریدهای فنی من تبدیل می‌کند.

من Tacx Flux S را فروختم تا بودجه خرید مربی هوشمند Tacx Neo Bike را تامین کنم. به همان اندازه که من این دوچرخه را دوست دارم، یک بار آن را شکستم و تنها فایده ای که می بینم این است که عرق من دیگر دوچرخه جاده ام را از بین نمی برد و نگهداری کلی را کاهش می دهد.

شاید به دنبال کسب درآمد از تقاضای مربی‌های داخلی که در طول قرنطینه‌ها پدیدار شد، ایوانز برند خود را از مربی توربوی Pinnacle HC سال گذشته راه‌اندازی کرد. تقاضا برای این محصولات کاهش یافته است، اما این خبر خوبی برای خریداران است، سهام به راحتی در دسترس است و قیمت ها در حال کاهش است. این RRP 700 پوند است اما بلافاصله به 599.99 پوند کاهش یافته است، اکنون با قیمت 399 پوند معامله می شود.

مشخصات Pinnacle HC در مقابل LifeLine Xplova NOZA S در مقابل Tacx Flux

پیناکل HCLifeLine Xplova NOZA STacx Flux 2Tacx Flux Sساریس H3
حداکثر قدرت2500 وات2500 وات2000 وات1500 وات2000 وات
دقت +/-22.5232
وزن چرخ فلایویل5.7 کیلوگرم5.9 کیلوگرم7.6 کیلوگرم7 کیلوگرم9 کیلوگرم
قابلیت اتصالمورچه + fe-c و بلوتوثمورچه + fe-c و بلوتوثمورچه + fe-c و بلوتوثمورچه + fe-c و بلوتوثمورچه + fe-c و بلوتوث
حداکثر شیب0.20.180.160.10.2
نوع مقاومتالکترومغناطیسیالکترومغناطیسیالکترومغناطیسیالکترومغناطیسیالکترومغناطیسی
سر و صدا60 دسی بل58 دسی بل59 دسی بل
نوار کاستکه شامل نمی شوندکه شامل نمی شوندکه شامل نمی شوندکه شامل نمی شوندکه شامل نمی شوند
قیمت400350RRP 700 پوند
490 پوند
RRP 600 پوند
549 پوند
474

با قیمت 400 پوند، یکی از ارزان‌ترین توربوهای درایو مستقیم در بازار است. شما انتظار دارید که ایوانز با کوتاه کردن گوشه ها یا داشتن مشخصات ضعیف به این قیمت دست یابد، اما روی کاغذ این به راحتی با کفش های کتانی با قیمت بسیار بالاتر رقابت می کند.

من در حال راه اندازی هستم

بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

راه اندازی این مربی بسیار آسان است. پایه‌های عقب باید به مربی و سپس پایه‌های جلو متصل شوند، شما یک پایه جلویی قابل تنظیم دارید که به شما امکان می‌دهد سایز چرخ‌های مختلف را متناسب کنید.

آداپتورهای متعددی وجود دارد که به شما امکان می دهد از یک اکسل سریع یا از طریق محور استفاده کنید.

به لطف آداپتورها و پایه قابل تنظیم جلو، تقریباً می توانید از هر دوچرخه ای که می خواهید استفاده کنید. اکثر مردم مایلند از دوچرخه جاده استفاده کنند، اما هیچ چیز مانع از استفاده از دوچرخه کوهستان نمی شود.

مانند اکثر کفش های کتانی مقرون به صرفه، این کفش دارای کارتریج نیست، بنابراین باید هزینه آن را در قیمت نهایی لحاظ کنید و همچنین بدانید که چگونه آن را نصب کنید. انجام آنها بسیار آسان است، اما مطمئن شوید که هیچ حرکتی بین هیچ یک از چرخ دنده ها پس از اتمام کار وجود ندارد.

این مربی نیازی به کالیبراسیون ندارد. هنگامی که آن را روشن می کنید، LED ها ممکن است به رنگ قرمز چشمک بزنند و وقتی سبز شدند، دستگاه کالیبره شده و آماده استفاده است.

بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

برنامه و سیستم عامل

من در ابتدا برای پیدا کردن برنامه برای این کار مشکل داشتم، اما این برنامه در Play Store PINNACLE HC نام دارد و تقریباً هیچ بارگیری و بررسی ندارد. از آنجایی که این نیاز به کالیبراسیون ندارد، از نظر فنی نباید به برنامه نیاز داشته باشید. با این حال، می توان با استفاده از تابع spindown در برنامه، کالیبراسیون را کمی بهبود بخشید.

شما همچنین می توانید از بین دو گزینه سفت افزار مختلف انتخاب کنید. هر کدام مربی را برای تجربه کمی متفاوت تنظیم می کند. یکی به گونه ای طراحی شده است که بیشتر شبیه زندگی واقعی با انتقال قدرت سریع تر باشد، در حالی که دیگری انتقال نرم تر است.

قابلیت اتصال

این گزینه های اتصال استاندارد شما را دارد. در مدتی که با آن بودم، از ANT+ استفاده کردم که به نظرم کمی قابل اعتمادتر از بلوتوث است. من باید از یک دانگل ANT+ با لپ تاپم استفاده کنم و وقتی وارد Zwift می شوم و مربی را جستجو می کنم با گزینه های معمول اتصال روبرو می شوم.

احساس سواری

این فلایویل تنها 5.7 کیلوگرم است و دستگاه کلی را در مقایسه با گزینه های رقیب کاملاً مشابه می کند. من به یاد دارم که Tacx Flux S من برای سواری راحت نبود، اما در حین سواری احساس خوبی را ایجاد می کرد.

وقتی با این مربی دوچرخه سواری می‌کنم، سبکی آن را احساس می‌کنم، احساس حرکت بیشتر می‌شود و در قدرت بالاتر احساس می‌کنم که ممکن است مشکلات پایداری وجود داشته باشد زیرا پاهای عقب کمی تاب می‌خورند. من مطمئن نیستم که آیا این نحوه طراحی پاها در مقابل Tacx است یا سبک بودن دستگاه. شاید من فقط به دوچرخه سواری 50 کیلوگرمی Tacx Neo عادت کرده ام که هر کاری انجام می دهید تکان نمی خورد.

همانطور که گفته شد، از دوچرخه هوشمند خود به این دوچرخه می‌روم، من واقعاً از حرکتی قدردانی می‌کنم. حس طبیعی تری به شما می دهد و حرکتی که انجام می دهید باعث می شود تا در سواری های طولانی مدت کمی راحتی بیشتری داشته باشید.

سر و صدا

من مشکل نویز با توربوهای درایو مستقیم ندارم. اگر چیزی به نظرم خیلی خوشایند باشد، فقط صدای دوچرخه سواری به نظر می رسد که بیشتر نویز از پیشرانه می آید. اینها کفش های کتانی چرخ دار هستند که به طرز وحشتناکی سر و صدا دارند.

قدرت و گرادیان

بررسی مربی توربو هوشمند Evans Pinnacle HC Direct Drive

این مربی ادعا می کند که حداکثر شیب 20 درصد و سقف قدرت 2500 وات دارد که آن را به یکی از بهترین گزینه ها با قیمت 400 پوند تبدیل می کند. فقط برند Wiggle LifeLine Xplova NOZA S امتیاز مشابهی می دهد.

حداکثر توان من حدود 1200 وات برای 1 ثانیه یا 1000 وات برای 15 ثانیه است. زمانی که من روزانه از Tacx Flux S استفاده می‌کردم، احساس می‌کردم محدودیت 1500 وات آن مرا کمی عقب می‌اندازد (احتمالاً اینطور نبود). با 2500 وات، این ورزشکار هرگز نباید احساس کنید که سر راه شما قرار می گیرد. آن بالا با بهترین گزینه های موجود در بازار است.

من به تازگی از یک سفر به ایالات متحده بازگشته ام و در حال نقاهت پس از عمل جراحی هستم، بنابراین نتوانستم آنقدر که سطح آمادگی جسمانی معمولی ام می تواند این کار را انجام دهم. اما من توانستم به راحتی به کمتر از 1000 وات برسم.

من فقط برای پدال‌هایم یک پاور سنج Favero Assioma UNO یک طرفه دارم، بنابراین تشخیص دقیق‌تر کدام یک دشوار است. مربی بیشتر از قدرت سنج من قدرت می خواند، اما من تقریباً مطمئن هستم که این به این دلیل است که پای چپ من به اندازه پای راست من قدرتمند نیست. من مشکلات مشابهی با Flux S داشتم.

همانطور که گفته شد، خوانش های قدرت با ردیابی پدال ها و مربی به طور مشابه زمانی که در برابر یکدیگر ترسیم می شوند، مطابقت دارند.

من گزارش‌هایی را دیده‌ام که نشان می‌دهد ممکن است برخی مشکلات در سرعت داده‌ای که این در سرعت‌های بالاتر ارائه می‌کند وجود داشته باشد. نمی توانم بگویم که خودم متوجه این مشکل شده ام، اما تصور من از سرعت بالا 90 دور در دقیقه است که برای بسیاری از افراد سرعت عادی است.

قیمت و گزینه های جایگزین

Pinnacle HC Turbo Trainer از 399 پوند قیمت دارد و منحصراً از Evans Cycles در دسترس است.

LifeLine Xplova NOZA S با قیمت 350 پوند ارزان‌تر است، اما با دقت توان پایین‌تر +/- 2.5٪ و شیب کمی کمتر از 18٪.

به همین ترتیب، پیشنهادات Tacx و Saris وقتی به مشخصات در مقابل قیمت نگاه می کنید چندان جذاب به نظر نمی رسند. Flux 2 ممکن است ارزش در نظر گرفتن را داشته باشد، من طراحی آن را ترجیح می دهم زیرا پایدارتر به نظر می رسد و شما فلایویل سنگین تری دارید.

بطور کلی

اگر می خواهید یک مربی توربو درایو مستقیم مقرون به صرفه داشته باشید، بهتر از Pinnacle HC Turbo Trainer سخت خواهید بود.

این کامل نیست، اما یک مرتبه بهتر از کفش های ورزشی دوچرخه سواری است (به نظر من) در حالی که در محدوده قیمت معقول قرار دارد.