منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی نوارهای تست ادرار هوشمند Vivoo 2.0 – تست کتو و بینش سلامتی مانند هیدراتاسیون، ویتامین C و کلسیم

بررسی نوارهای تست ادرار هوشمند Vivoo 2.0 – تست کتو و بینش سلامتی مانند هیدراتاسیون، ویتامین C و کلسیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی نوارهای تست ادرار هوشمند Vivoo 2.0 - تست کتو و بینش سلامتی مانند هیدراتاسیون، ویتامین C و کلسیم

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی نوار تست ادرار هوشمند Vivoo 2.0

خلاصه

استفاده از Vivoo بسیار آسان است و اطلاعات مفیدی در مورد سلامتی من ارائه می دهد که من از دستگاه های دیگر دریافت نکرده ام. این تنها محصولی در بازار است که من می‌دانم که این کار را انجام می‌دهد، و ارزش آن را دارد، حتی اگر سالم هستید، فقط برای به دست آوردن بینش اولیه در مورد سلامتی خود. با این حال، اگر بخواهید به طور منظم از آن استفاده کنید، بسیار گران است.

حرفه ای ها

  • استفاده آسان و تنها راه حل موجود در بازار با ارائه تجزیه و تحلیل هوشمند ادرار
  • داده‌های مفیدی را ارائه می‌کند و ارزش امتحان کردن را فقط برای یک ماه دارد

من از طرفداران پر و پا قرص همه چیزهای فناوری سلامت هستم. من قبلاً بسیار نامناسب و ناسالم بودم و استفاده از فناوری به من کمک کرد تا بدنم را بهتر درک کنم و چگونه عملکرد سلامت و تناسب اندام خود را بهبود بخشم. من همچنین در حال پیر شدن هستم، بنابراین نظارت بر جنبه های مختلف سلامت اهمیت بیشتری پیدا می کند.

در طول سال‌ها، من انواع ساعت‌های تناسب اندام/ورزشی، مانیتور فشار خون، دستگاه‌های EKG، ترازوهای هوشمند، ردیاب‌های خواب، خدمات آزمایش خون، فناوری کاهش وزن و فناوری مدیتیشن را بررسی کرده‌ام و اغلب به استفاده از آن‌ها ادامه می‌دهم. من همچنین غذاهای آماده متمرکز بر تناسب اندام را مرور کردم و با نظارت بر سطح قند خونم (با استفاده از دستگاه های غیرهوشمند قدیمی) آزمایش کردم.

آزمایش ادرار برای من اولین بار است، اما در دنیای مراقبت های بهداشتی منحصر به فرد نیست. نوارهای ادراری اصلی ترین تشخیص اولیه برای پزشکان عمومی بوده است و بسیاری از افراد باید به طور منظم از آنها برای هشدار زودهنگام در مورد شرایط از قبل موجود استفاده کنند.

توالت هوشمند در مقابل Withings U Scan در CES 2023

دو دستگاه آنالیز ادرار، Withings U-Scan و توالت هوشمند Vivoo در CES راه اندازی شد.

به نظر می رسد هر دو دستگاه یک کار را انجام می دهند. Withings U Scan از یک سیستم مبتنی بر کارتریج استفاده می کند و به توالت می رود.

دستگاه Vivoo در واقع یک صندلی توالت است و می تواند به توالت های موجود تعبیه شود. بیشتر سخت افزار را از توالت دور نگه می دارد، که ممکن است هنگام استفاده از توالت ناراحت کننده باشد، اما هنگام کار با نوارهای تست کمتر ناخوشایند است. با این آزمایش، نوار ادرار به طور خودکار با جریان ادرار هماهنگ می شود. وقتی کارتان تمام شد، به دستگاه برمی‌گردد و از یک خواننده نوری پیشرفته برای تفسیر نتایج و نمایش آن‌ها در برنامه در عرض 90 ثانیه استفاده می‌کند.

هنوز هیچ دستگاهی در بازار موجود نیست. هیچ نشانه ای از زمان عرضه Vivoo وجود ندارد، اما U-Scan در نیمه دوم سال 2023 در دسترس خواهد بود.

نوار تست ادرار هوشمند Vivoo 2.0

اگر این برای شما جالب به نظر می رسد، پس Vivoo در حال حاضر یک راه حل در بازار دارد. این کمتر پیچیده است، اما هنوز هوشمندانه است. آنها ایده نوارهای ادرار قدیمی را گرفته اند و سپس با طراحی آن را هوشمند کرده اند تا بتوانید از نتایج عکس بگیرید و آنها به طور خودکار تجزیه و تحلیل می شوند و به شما نتایج دقیق تر و آسان تر را برای درک نتایج از عصای قدیمی می دهد. .

چه نشانگرهای سلامتی را نشان می دهد

با Vivoo، می توانید سلامت بدن خود را بر اساس 9 پارامتر سلامتی ردیابی کنید: ویتامین C، منیزیم، سدیم، آب، کلسیم، pH، هیدراتاسیون، کتون ها و پروتئین.

Vivoo همچنین توصیه‌های شخصی‌سازی شده درباره سبک زندگی تغذیه‌ای را بر اساس نتایج شما ارائه می‌کند تا به شما در بهبود کمک کند!

شما یک نمره کلی سلامتی و بازخورد دقیق برای هر پارامتر سلامتی دریافت خواهید کرد.

فرآیند تست

استفاده از Vivoo یک فرآیند نسبتاً ساده است که همانطور که برای یک نوار آنالیز ادرار هوشمند انتظار دارید قابل پیش بینی است.

شما برنامه را دانلود می‌کنید، ثبت‌نام می‌کنید و اطلاعات اولیه درباره خود و اهدافتان را ارائه می‌دهید.

خود نوارها در بسته بندی جداگانه قرار دارند. وقتی برای آزمایش آماده شدید، دستورالعمل‌های گام به گام در برنامه را دنبال کنید. اساساً، شما فقط برای چند ثانیه روی نوار ادرار می کنید، سپس 90 ثانیه صبر می کنید تا پچ های آزمایشی واکنش نشان دهند (تایمر در برنامه وجود دارد).

سپس از دوربین گوشی خود برای تراز کردن کد QR و علائم راهنما استفاده کنید. وقتی دوربین به درستی تراز شد باید به طور خودکار عکس بگیرد و این کار را سه بار انجام می دهد تا از خواندن صحیح آن مطمئن شود.

برنامه چند ثانیه طول می کشد تا امتیاز شما را تجزیه و تحلیل کند.

نتایج

منبع یک ماهه گرفتم اما بیشتر از آزمایش ها استفاده کردم و در دو هفته انجام دادم.

از آنجایی که دانش پایه ای در مورد سلامت و تغذیه دارم، و همچنین تلاش می کنم فعالانه تناسب اندام و سالم باشم، نتایج کلی که به دست آوردم چندان تعجب آور نبود.

من فکر می کنم اکثر افراد سالم از بازخورد در مورد سطح هیدراتاسیون و سدیم سود می برند. حتی من در مورد توصیه های هیدراتاسیون کمی گیج هستم. نوشیدن 6 تا 8 لیوان مایعات در روز توصیه کلی است، اما چقدر دقیق است؟ در ایالات متحده، آنها 3.7 لیتر را برای یک مرد توصیه می کنند، اما شما باید مایعات طبیعی موجود در غذاها را در نظر بگیرید. اخیراً، اخبار بی‌بی‌سی گزارش داد که مردم واقعاً تنها به 1.5 تا 1.8 لیتر در روز نیاز دارند. این تقریباً تمام چیزی است که در قهوه دارم!

البته هر چه بیشتر تحرک داشته باشید، به آب بیشتری نیاز دارید. بنابراین داشتن ایده ای از سطح هیدراتاسیون شما بسیار مفید است.

رژیم های غذایی مدرن مملو از سدیم هستند (و فاقد پتاسیم برای مقابله با آن هستند)، و همه ما می دانیم که مصرف زیاد سدیم می تواند برای شما مضر باشد. با این حال، کمی پیچیده تر از این است. حداقل برای من، به نظر می رسد که سدیم تأثیر زیادی بر احتباس آب دارد و این می تواند بر زیبایی و عملکرد تأثیر بگذارد.

این برنامه به شما نشانی از وجود کتون در ادرار شما می دهد. به طور سنتی، ممکن است شما این را نخواهید، اما با محبوبیت رژیم های کتو، می تواند بازخورد مفیدی را در مورد اینکه آیا شما در کتوژنز هستید ارائه می دهد. من هرگز رژیم کتو انجام نداده‌ام، اما فرض می‌کنم که اگر کتون‌ها را دنبال می‌کنید، این رژیم به طور منظم انجام می‌شود، بنابراین فکر می‌کنم سیستم Vivoo ممکن است برای این ویژگی بسیار گران باشد.

از آنجایی که دو نتیجه اول من نشان داد که من کاملاً سالم هستم، علاقه مند بودم ببینم که ورزش و روزه داری متناوب چقدر بر نتایج من تأثیر می گذارد. من معمولا تا ظهر غذا نمی خورم و 18 ساعت در روز ناشتا هستم. قرار است فواید زیادی داشته باشد، اما من این کار را عمدتاً به این دلیل انجام می دهم که صبحانه دوست ندارم و متوجه می شوم که این کار باعث گرسنگی من می شود.

قبل از ورزشگاه نشان داد که من در خونم کتون دارم، که برای افراد عادی ایده آل نیست، اما این برای من قابل انتظار بود، و این نشانه این است که بدنم چربی می سوزاند. بعد از باشگاه، نتایج کلی من بهبود یافت، هیدراتاسیون کاهش یافت، اما انتظار می رفت و کتون ها یکسان بودند. مانند همه نتایج، چیزی که من ندیدم غیرمنتظره نبود، اما خوب است که تایید شود.

برای همه نمرات، بازخوردی در مورد تأثیرات نمره پایین یا بالا و نحوه بهبود یا حفظ امتیاز خود دریافت می کنید. تصور می کنم برای هر کسی که دانش زیادی در مورد سلامت یا تغذیه ندارد، می تواند بسیار روشنگر باشد.

قیمت و گزینه های جایگزین

من یک ماه عرضه دریافت کردم که فقط از 4 نوار تشکیل شده است. با این کار 40 پوند به شما باز می گردد، بنابراین 10 پوند برای هر آزمون. شما می توانید با برداشتن یک بسته 48 تایی این مبلغ را به 5 پوند در هر آزمون کاهش دهید، اما نمی توان انکار کرد که این بسیار گران است.

شما می توانید نوارهای تست ادرار کمتر هوشمند اما با برنامه کنترل شده را فقط با قیمت 10 پوند بخرید، بنابراین اساساً تا 9 پوند برای هر آزمایش فقط برای ویژگی های هوشمند پرداخت می کنید.

همانطور که قبلا در مقاله گفتم، صندلی توالت Withings U و Vivoo در تاریخ بعدی عرضه خواهند شد. با توجه به هزینه این باندها و انتظار می رود که کارتریج های Withings و باندهای Vivoo بسیار گران باشد به علاوه هزینه اولیه دستگاه. با این حال، برای هر دو دستگاه، آنها برای افرادی که نیاز به مطالعه منظم دارند، نه کاربران عادی مانند من، هدف قرار خواهند گرفت.

بطور کلی

من از زمانی که خوب شدم، از طرفداران پر و پا قرص فناوری سلامت بوده‌ام و عموماً هر چیزی را دوست دارم که به راحتی به من بینشی درباره سلامتی و چگونگی بهبود آن بدهد.

این در مورد Vivoo صدق می کند، استفاده از آن بسیار آسان است و اطلاعات مفیدی در مورد سلامتی من ارائه می دهد که من از دستگاه های دیگر دریافت نکرده ام. مانند بسیاری از فناوری های بهداشتی، اگر از قبل سالم هستید، وقتی به شما می گویند سالم هستید، نتایج کمی غافلگیر کننده به نظر می رسد.

مشکل اصلی من قیمت است. مگر اینکه بخواهید به 48 بسته متعهد شوید، که قرار است 4 سال آزمایش طول بکشد، پس آزمایش آن بسیار گران است. با یک بسته یک ماهه، حداقل 9 پوند برای هر تست فقط برای ویژگی های هوشمند پرداخت می کنید. شخصاً فکر می کنم قیمت پایه باید نزدیک به 5 پوند برای هر آزمایش باشد.

تصور می‌کنم بسیاری از خریداران مثل من هستند، در وهله اول کاملاً سالم هستند و فقط بینش اولیه می‌خواهند. هنگامی که آنها چند آزمایش اول را انجام دادند، پس دلیل زیادی برای ادامه وجود ندارد. در حالی که 40 پوند برای کاری که انجام می دهد هنوز گران است، خرج کردن 40 پوند برای به دست آوردن بینشی آسان از سلامتی خود در طرح بزرگ کارها چندان بد نیست.

همچنین باید به Vivoo اعتبار بدهم. به نظر می رسد آنها تنها شرکت موجود در بازار هستند که در حال حاضر چنین خدماتی را ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی در 13/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون