منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

اشتراک گذاری مراقبت است!

بررسی WiZ Connected Lights

خلاصه

من کاملاً تحت تأثیر محصولات WiZ قرار گرفتم. آنها مقرون به صرفه و با کیفیت هستند. طیف گسترده ای از گزینه های محصول وجود دارد که به شما امکان می دهد سیستم خود را در خانه خود گسترش دهید. ادغام های گسترده به شما این امکان را می دهد که یک سیستم خانه هوشمند پیشرفته با هزینه کم بسازید.

به دنبال مقایسه Wiz، Tapo و Philips Hue من.

Wiz اخیراً به اندازه کافی لطف کرد و چند نمونه برای آزمایش برای من ارسال کرد. این شامل:

  • لامپ قابل حمل موبایل WiZ Luminaire
  • Wiz 18.5W LED (معادل 150W) E27
  • Wiz 8W B22

به نظر نمی رسد چراغ های نصب سرنیزه ای داشته باشم، بنابراین آن را تست نکردم.

لامپ LED WiZ A80 18.5 W (معادل 150 وات)

بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

اگرچه Wiz 18.5W جالب تر است. در 18.5 وات، معادل یک لامپ رشته ای 150 وات است و بسیار بزرگ است. WiZ ادعا می کند که می تواند 2452 لومن روشنایی ارائه دهد. 8W B22 که برای من فرستادند فقط 806 لومن می دهد. روشن ترین لامپی که Hue ارائه می دهد 1600 لیتر است.

همانطور که از مقایسه دو لامپ WiZ می بینید، WiZ 18.5W برای همه سناریوها مناسب نخواهد بود. خوشبختانه من یک لامپ با سایه بزرگ داشتم که به راحتی لامپ را پنهان می کرد و در این شرایط به خوبی کار می کرد.

با استفاده از این یک لامپ در لامپ من، می تواند نور کافی را برای روشن کردن راحت کل اتاق من فراهم کند. بنابراین اگر نور زیادی در اتاق ندارید، این گزینه بسیار خوبی است. در مقایسه، لامپ Hue 800lm من برای تامین نور کافی به تنهایی تلاش می کند.

لامپ قابل حمل موبایل WiZ Luminaire

بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

لامپ قابل حمل موبایل محصول جالبی است. همانطور که از نام آن پیداست، باتری آن کار می کند و WiZ ادعا می کند که 10 ساعت عمر باتری خواهد داشت. متأسفانه دارای رتبه IP نیست، بنابراین برای بیرون بردن مناسب نیست (مگر اینکه خشک باشد).

از آنجایی که آنها با باتری کار می کنند، روشنایی کلی را بسیار پایین نگه می دارند. روشنایی این لامپ تنها 400 لیتر است، یعنی نیمی از میزان روشنایی یک لامپ استاندارد. بنابراین بیشتر برای تزئین است تا برای ارائه نور قابل توجه. به نظر می رسد که یک چراغ شب عالی برای یک کودک یا یک چراغ بیدار برای هر کسی که تلاش می کند تا صبح از خواب بیدار شود.

از طریق WiFi مانند سایر چراغ ها متصل می شود و با تمام ویژگی های هوشمند WiZ کار می کند، بنابراین می توانید به راحتی برنامه زمانی را برای زمانی که فرزندتان به خواب می رود تنظیم کنید.

گزینه های رنگ و نور

همه لامپ ها و چراغ های رنگی در محدوده WiZ دارای انتخاب خوبی از گزینه های رنگی هستند.

دو مورد از این برنامه‌ها یک برنامه 30 دقیقه‌ای بیدار شدن تدریجی یا قبل از خواب هستند که در آن نور به تدریج روشن‌تر/تاریک‌تر می‌شود و از دمای رنگ مناسب استفاده می‌کند.

از طرف دیگر، مجموعه ای از گزینه های پویا وجود دارد که به تدریج رنگ ها را تغییر می دهند. سپس گزینه هایی برای روشنایی و سرعت تغییر رنگ دارید.

همانطور که انتظار دارید، گزینه های استاتیک معمولی شما وجود دارد. آنها محدودتر از Hue هستند، گزینه های زیادی وجود ندارد، و من فکر می کنم لامپ های گروه بندی شده یک رنگ هستند، نه صحنه های Hue. شما می توانید به صورت دستی رنگ خود را انتخاب کنید، بنابراین همچنان می توانید با یک چیدمان ظاهری چشمگیر به پایان برسید.

ریتم ها و برنامه ها

یکی از ویژگی هایی که بسیار خوب است گزینه های ضرب و شتم است. این در اصل فقط یک برنامه است و شما می توانید آن را با هر نوری انجام دهید. با این حال، به شما این امکان را می دهد که یک برنامه تمام روز را بر اساس زمان های مختلف روز تنظیم کنید. بنابراین می‌توانید از نور بیدارکننده در صبح روی ۲۷۰۰K استفاده کنید تا مقداری انرژی به شما بدهد، سپس در طول روز دمای رنگ گرم می‌شود و در شب به رنگ سفید گرم تغییر می‌کند که به شما کمک می‌کند آرامش داشته باشید و آماده رفتن باشید. به رختخواب

در حالی که این کار با اکثر چراغ‌های هوشمند امکان‌پذیر است، اما یک راه خوب و کاربرپسند برای تجسم و تنظیم برنامه نور است.

لوازم جانبی و نظارت بر قدرت

متوجه خواهید شد که یک بخش نظارت بر قدرت در برنامه وجود دارد. در ابتدا فکر می‌کردم که هر لامپ می‌تواند مصرف برق خود را کنترل کند، که یک ویژگی بسیار منحصر به فرد خواهد بود.

متاسفانه نه؛ این برای یکی از دوشاخه های هوشمند WiZ که دارای کنتور برق داخلی است استفاده می شود.

WiZ علاوه بر مخاطبین هوشمند، دارای حسگر حرکت و دکمه هوشمند است.

به نظر نمی رسد آنها به تنهایی آن را بفروشند، اما WiZmote در برخی از بسته ها موجود است. این چند کنترل اساسی برای تنظیم رنگ ها و روشنایی و روشن و خاموش کردن چراغ ها فراهم می کند.

ادغام

بررسی نور قابل حمل موبایل WiZ Luminaire و LED 18.5W Wiz A80 (معادل 150 وات)

Wiz انتخاب خوبی از 3 داخلی داردrd ادغام های حزبی سه موردی که برای من متمایز بود IFTTT، Homey و SmartThings بودند. من دیگر از SmartThings استفاده نمی‌کنم، اما با Home Assistant کاملاً کار می‌کند، و بنابراین می‌توانید هر یک از لامپ‌های Wiz را با یک سیستم پیچیده خانه هوشمند ادغام کنید.

قیمت و در دسترس بودن

در زمان نگارش این مقاله، به نظر نمی رسد که لامپ 18.5 واتی برای خرید در دسترس باشد، اما در بیانیه مطبوعاتی آمده است که 27.99 پوند خواهد بود. معادل 100 وات با قیمت 18 پوند در آمازون موجود است.

لامپ قابل حمل WiZ باید با قیمت 79.99 پوند به فروش برسد.

بطور کلی

من آنقدر به اکوسیستم Philips Hue وابسته هستم که گاهی اوقات به سختی می توانم در مورد سایر سیستم های روشنایی هوشمند هیجان زده شوم.

با این حال، من کاملا تحت تاثیر محصولات WiZ قرار گرفتم. آنها مقرون به صرفه و با کیفیت هستند. طیف گسترده ای از گزینه های محصول وجود دارد که به شما امکان می دهد سیستم خود را در خانه خود گسترش دهید. ادغام های گسترده به شما این امکان را می دهد که یک سیستم خانه هوشمند پیشرفته با هزینه کم بسازید.