منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

اشتراک گذاری مراقبت است!

امتیاز بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

خلاصه

Philips Hue Go یک لامپ کوچک فوق العاده است که نقطه ورود عالی به سیستم Hue است و می تواند کاملاً سیستم های Hue موجود را تکمیل کند. ماهیت قابل حمل آن به آن طیف گسترده ای از برنامه ها را می دهد و به خوبی به عنوان یک چراغ خواب / کنار تخت خواب یا یکپارچه سازی با یک دستگاه AV و همگام سازی با استفاده از جعبه همگام سازی HDMI کار می کند.

حرفه ای ها

 • یک لامپ همه کاره که به خوبی به برق متصل یا قابل حمل کار می کند
 • کاملاً با اکوسیستم Hue ادغام می شود و می تواند با Hue sync استفاده شود

منفی

 • برای استفاده از USB-C به به‌روزرسانی نیاز دارد

نسخه اصلی Philips Hue Go در سال 2015 منتشر شد و Go 2 حدود سه سال پیش منتشر شد، بنابراین این بررسی کمی دیر به بازی رسیده است.

با این حال، این یک چراغ هوشمند کوچک عالی است که به خوبی اکوسیستم Philips Hue را تکمیل می کند، و من فکر کردم ارزش یک بررسی سریع را دارد.

مشخصات

 • اتصال بلوتوث یا Hue Bridge
 • 520 لومن در مقابل 300 لومن Go Gen 1
 • 16 میلیون رنگ
 • عمر باتری تا 24 ساعت (از 3 ساعت)
 • کنترل دستگاه از طریق دکمه لمسی
 • کنترل صدا با الکسا یا دستیار گوگل
 • می تواند نور را با موسیقی یا فیلم از طریق برنامه یا همگام سازی HDMI همگام کند.
 • لامپ قابل تعویض نیست اما عمر لامپ 20000 ساعت است

USB-C ندارد

بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

بدترین چیز در مورد این چراغ قابل حمل این است که USB-C برای شارژ وجود ندارد. من از شارژرهای اختصاصی متنفرم و فقط ساعت‌ها تلاش کردم تا شارژر گیره‌های فیلیپس خود را پیدا کنم، بنابراین از قبل احساس می‌کردم که از شارژرها آزار می‌دهم.

اگر بخواهیم منصف باشیم، این سه سال پیش منتشر شد، زمانی که USB-C برای دستگاه‌های دیگر به جز تلفن‌ها رایج نبود. بنابراین من Philips Hue را به خاطر روشن نکردن آن می بخشم، اما همچنان آزاردهنده است.

در حال استفاده

من این را با پل Hue استفاده کردم، اما اگر بخواهید می توانید از طریق بلوتوث از آن استفاده کنید.

من بیشتر از آن در راهرو استفاده می کنم. ما یک خانه احمقانه با نور طبیعی بسیار کم در سالن ها داریم و فقط یک لامپ رشته ای Philips Hue Edison سعی در روشن کردن آن دارد. لامپ Go به خوبی آن را تکمیل می کند، بسیار روشن نیست اما نور اضافی مفیدی را ارائه می دهد.

بررسی نور قابل حمل هوشمند Philips Hue Go 2 White & Color Ambiance

من از حسگرهای حرکتی Hue برای روشن و خاموش کردن چراغ‌هایم استفاده می‌کنم، و یک راه‌حل ممکن این است که لامپ Go را به‌طور خاص تنظیم کنم تا زمانی که کسی بلند می‌شود و به حمام می‌رود یا دیروقت به خانه می‌آید، چراغ شب باشد. من سنسورهای حرکتی دارم تا ادیسون را روی کم نور تنظیم کنم، اما وقتی نیمه خواب هستید هنوز خیلی روشن است. لامپ Go باید سطح روشنایی کاملی را برای این سناریو فراهم کند.

همچنین، به عنوان یک آزمایش، من از این در اتاق تلویزیون خود به همراه نوار نوری گرادیان رنگی Philips Hue Play، چراغ طبقه شیب دار Signe و جعبه همگام سازی HDMI استفاده کردم. متوجه شدم که پشت بلندگوهای من به خوبی کار می کند و مقداری نور محیط را به دیوارهای پشت آنها می تاباند.

من قبلا لامپ قابل حمل موبایل WiZ Luminaire را بررسی کردم. این یک نور عالی است و از بسیاری جهات شبیه Hue Go است، هر دو چراغ های قابل حمل هوشمند با میلیون ها رنگ کنترل می شوند. از آنجایی که روی Philips Hue سرمایه گذاری زیادی شده است، من طرفدار هستم و فکر می کنم Go بهتر است، اما فکر می کنم WiZ ممکن است چراغ خواب یا چراغ مطالعه اتاق خواب بهتری باشد.

قابلیت حمل و عمر باتری

در حالی که من معمولاً همیشه از این وصل شده در راهرو استفاده می کنم، اما طبیعت قابل حمل آن را بسیار مفید می دانم. وقتی آشپزخانه‌ام را بازسازی کردم، به دلایلی احمقانه، پریزها را نزدیک میز ناهارخوری قرار ندادم، بنابراین ما محدود به استفاده از نورافکن‌های روشن هستیم. این برای استفاده عمومی خوب است، اما بعد از ظهر که دوستان و خانواده‌ام دور میز مشروب می‌خورند کمی سخت است. ماهیت قابل حمل این برای نورپردازی حالت عالی است.

ادعای عمر باتری 24 ساعته کمی گمراه کننده است. این 24 ساعت است که به عنوان چراغ شب استفاده می شود. با استفاده از آن در حالت کم نور، به 10 ساعت کاهش می یابد. اگر نور روشن می خواهید، فقط 2.5 ساعت است.

با استفاده از یکی از صحنه های رنگی، می توانید 3-18 ساعت از آن لذت ببرید. من معمولاً به سراغ یکی از سایه‌های نارنجی/قرمز می‌روم و همیشه چند ساعتی که روی میز نشسته‌ایم ادامه دارد.

قیمت و جایگزین

Philips Hue Go 2.0 دارای RRP 79.99 پوند است. در جمعه سیاه 2023 به کمتر از 50 پوند کاهش یافت و قبلاً در آمازون حدود 60 پوند فروخته می شد.

Philips Hue چراغ رومیزی قابل حمل Go را معرفی کرده است که باید تا کنون در دسترس بوده است. هنگامی که راه اندازی شود، هزینه کمی بیشتر خواهد داشت و روشنایی یکسانی را ارائه می دهد، اما دو برابر عمر باتری و رتبه IP44 دارد.

Philips Hue همچنین دارای برخی جایگزین‌های غیرقابل حمل است، از جمله چراغ‌های رومیزی محبوب Iris و Bloom، و همچنین چراغ رومیزی هوشمند Wellness White Ambiance نیز وجود دارد. همچنین یک نسخه لامپ رومیزی از شیب Signe وجود دارد.

انتظار می رود لامپ قابل حمل موبایل WiZ Luminaire با همان قیمت 79.99 پوند به فروش برسد. در حال حاضر ارزان ترین قیمتی که می توانم آن را پیدا کنم 110 پوند است.

Govee چندین چراغ هوشمند دارد که مشابه هستند اما قابل حمل نیستند. نور شب RGBICW جدید برای کودکان همچنین می تواند نویز سفید را پخش کند.

نتیجه

اگرچه مدتی است که در بازار وجود داشته است، اما من از کیفیت Philips Hue Go تحت تاثیر قرار گرفتم. هم نقطه ورود خوبی به دنیای Philips Hue است و هم یک افزودنی عالی برای کاربران فعلی.

همچنین یک لامپ همه کاره است، من عمدتاً از آن به عنوان افزودنی برای نورپردازی اتاق نشیمن خود برای روشنایی بیشتر در نزدیکی آینه استفاده می کنم، اما طبیعت قابل حمل به من اجازه می دهد زمانی که در شب به نور کم نیاز داریم آن را به آشپزخانه منتقل کنم. من تقریباً مطمئناً از آن برای کمک به عکاسی محصول نیز استفاده خواهم کرد.

رقابت زیادی با آن وجود ندارد، لامپ قابل حمل WiZ انتخاب واضحی است. اگرچه من عاشق این لامپ هستم، اما در دسترس بودن در بریتانیا عالی نیست و در حال حاضر هزینه آن بسیار بیشتر است. WiZ نیز بسیار کمتر از Hue استقرار یافته است.

آخرین به روز رسانی در 04-01-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون