منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB Sirui Dragon Series

خلاصه

پتانسیل این پنل LED بی پایان است و شما فقط با تخیل خود محدود می شوید. این واحد برای کار در یک گروه طراحی شده است، بنابراین احتمالاً به دو مورد نیاز خواهید داشت تا بیشترین استفاده را از آن ببرید.

همانطور که از نام آن پیداست، Sirui با اولین پنل LED قابل خم شدن جهان طوفانی ایجاد کرده است. طراحی شیک، آزادسازی سریع در هر دو طرف و اتصال بلوتوث این لامپ را فوق العاده همه کاره کرده است.

طرح

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

در نگاه اول متوجه طراحی بخش‌بندی شده پنل خواهید شد که از 9 بخش تشکیل شده است. هر بخش را می توان کمی چرخاند و در مجموع حداکثر خمیدگی تا 90 درجه به جلو و کمی کمتر از 45 درجه به عقب را داشته باشد.

بخش کلیدی طراحی B25R، اتصال یکپارچه آن با سایر پانل های B25R است. در هر انتها کانکتورهای آزادسازی سریع وجود دارد که به کاربران امکان می دهد این پانل ها را به یکدیگر متصل کنند. با قضاوت بر اساس یکی از عکس های تبلیغاتی Sirui، برای ایجاد یک دایره کامل به پنج پانل نیاز است، اگرچه بیشتر شبیه یک پنج ضلعی گرد است تا یک دایره.

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

علاوه بر این، برای کنترل همه پنل های خود با هم، کاربران می توانند عملکرد بلوتوث را فعال کرده و در برنامه Sirui Light به یکدیگر متصل کنند.

در جلوی LED ها، پانل های پخش کننده نیمه شفاف قرار دارند که به بدنه هر بخش ثابت شده اند. این تنها انتشار موجود است. و ظاهراً در انباری وجود ندارد. بنابراین برش نور به پرچم ها، ریباندها و سایر تجهیزات نیاز دارد تا نور را مطابق با نیاز شما ایجاد کند. اما همانطور که کمی بعد بحث خواهم کرد، معتقد نیستم که این انتشار محدود به هیچ وجه ناکافی است، زیرا به خوبی به هدف خود عمل می کند.

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

بعلاوه، برای قرار دادن B25R در محل عکسبرداری عالی، کاربران می توانند آن را به یک نخ استاندارد ¼ اینچی متصل کنند – اندازه نخ معمولی برای سه پایه ها و دوربین ها. این کانکتور در قسمت مرکزی در عقب قرار دارد و یک رابط رزوه ای اضافی در دو طرف کانکتور آزادسازی سریع قرار دارد.

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

قابلیت جابه‌جایی منبع تغذیه بین کابلی و باتری‌دار به تطبیق‌پذیری این پنل اضافه شده است. اگرچه باتری‌ها شامل نمی‌شوند، B25R باتری‌های NP-F790 را می‌پذیرد، باتری رایجی که در اصل از سونی است و اکنون چندین برند در محصولات خود استفاده کرده‌اند. این ادغام عالی است زیرا به این معنی است که باتری ها با سایر محصولات قابل تعویض هستند. هیچ چیز بدتر از این نیست که به جایی بروید و شارژر مناسب آن یک چیز را فراموش کنید.

مشخصات نور

داشتن یک نور خم شونده عالی است، اما باید بتواند اشیا را روشن کند و زیبا به نظر برسد. B25R دارای روشنایی 2000 LUX در 0.5 متر است که در کتاب های من بسیار خوب است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که جزئیات بیشتری را اضافه کرده و ویژگی های اقلام را برجسته کند، بنابراین نیازی به پرتاب نور زیاد ندارد.

در ابتدا فکر می کردم ویژگی FX در مقایسه با حالت های پیشرفته RGB، HSL یا CCT کمی تازگی دارد. اما من معتقدم که آنها به همان اندازه یا بیشتر در یک محیط فیلمسازی مفید هستند. به لطف طراحی باریک، سبک و قابل حمل، این پنل می تواند تقریباً به همه جا برود و به کاربران اجازه می دهد هنگام نورپردازی یک صحنه خلاقیت فوق العاده ای داشته باشند.

در داخل برنامه، کاربران می توانند پنل های خود را به صورت جداگانه یا گروهی کنترل کنند. این برنامه همه ویژگی‌های مشابه کنترل پنل پشت B25R را به همراه چند ویژگی اضافی ارائه می‌کند. به عنوان مثال، کاربران می توانند از دوربین دستگاه تلفن همراه خود برای انتخاب رنگ با انتخابگر رنگ استفاده کنند و B25R آن رنگ را با استفاده از طیف کامل RGB خود نمایش می دهد. این ویژگی زمانی مفید است که می خواهید نور طبیعی را در یک صحنه ترکیب کنید.

استفاده های بالقوه

بررسی نور پنل خم شونده B25R RGB سری دراگون Sirui

با استفاده از B25R برای روشن کردن عکس‌های محصول برای بررسی Ender-5 S1، درک خوبی از نحوه استفاده حداکثری از این پنل دارم.

فقط 32.3 میلی متر (به طور دقیق) ضخامت و 75 میلی متر عرض به این معنی است که این صفحه باریک و روشن می تواند تقریباً به همه جا برسد. به عنوان یک نور جزییات یا چشم برای عکاسی یا فیلمبرداری عالی عمل می کند، جنبه های خاصی از کار شما را برجسته می کند و امکانات را گسترش می دهد. همانطور که اکثر تصاویر تبلیغاتی نشان می دهند، می توان از آن به عنوان یک نور عملی در عکاسی/عکس های استودیویی استفاده کرد.

فکر نمی‌کنم از آن به‌عنوان چراغ اصلی استفاده شود، اما به‌عنوان نور پشتی، لبه یا پرکننده، کار کاملاً عالی برای این پنل LED است. این انعطاف‌پذیری به کاربران اجازه می‌دهد تا نور را در اطراف ویژگی‌های مهم حک کنند و یک تنظیم روشنایی کامل و پویا ایجاد کنند.

قیمت، در دسترس بودن و گزینه های جایگزین

یک B25R دارای هزینه RRP 199 دلار یا 399 دلار برای یک کیت دو نور است. در حال حاضر فروش اولیه پرنده به ترتیب با قیمت 159 دلار و 319 دلار در حال انجام است.

Sirui ادعا می کند که این اولین پنل LED قابل خم شدن در جهان است و یک جستجوی سریع در گوگل نشان می دهد که این درست است.

افکار نهایی

راستش را بخواهید، پتانسیل این پنل LED بی پایان است و شما فقط با تخیل خود محدود هستید. این واحد برای کار در یک گروه طراحی شده است، بنابراین احتمالاً به دو مورد نیاز خواهید داشت تا بیشترین استفاده را از آن ببرید. با این حال، Sirui به راحتی هنگام خرید بسته نور دوگانه، یک براکت پایه در اختیار شما قرار می دهد. من در حال حاضر از تنها یک مورد راضی هستم و بسیار هیجان زده هستم که از آن در صحنه فیلمبرداری استفاده کنم.