بررسی هدفون Anker Soundcore Space Q45 در مقابل Soundcore Life Q35 ANC

بررسی هدفون Anker Soundcore Space Q45 در مقابل Soundcore Life Q35 ANC

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی نقد و بررسی Anker Space Q45

خلاصه

Anker Space Q45 یک جفت هدفون فعال نویز کنسل کننده عالی با صدایی ظریف تر از Soundcore Life Q35 سال گذشته است.

حرفه ای ها

 • نمایه صدا کمتر باس و کمی طبیعی تر است
 • ANC عالی نسبت به قیمت
 • کنترل های گسترده و EQ

منفی

 • به غیر از مشخصات صدا، چیز دیگری تغییر نکرده است

سال گذشته من Anker Soundcore Life Q35 عالی را بررسی کردم. آنها سطح فوق العاده ای از عملکرد ANC را در مقایسه با مارک های برتر مانند بوز یا سونی ارائه کردند. با این حال، آنها کاملاً همان قیمت Life Q30 را ارائه نکردند که تقریباً نصف قیمت آن است.

چند سال پیش، Anker همچنین Space NC را منتشر کرد، که به نظر می‌رسید در آن زمان بازبینی‌های متوسطی داشت، که برای Anker بسیار نادر است.

اکنون به نظر می رسد که Anker این دو خط تولید را با راه اندازی Soundcore Space Q45 کنار هم می آورد. بر اساس این راه‌اندازی، من حدس می‌زنم که Soundcore Life Q40 وجود نداشته باشد، اما این فقط یک حدس و گمان از طرف من است.

مشخصات

 • هدفون های حذف نویز فوق العاده قوی با طولانی ترین زمان پخش برای استفاده روزمره (EDC)
 • ANC تطبیقی ​​3 سطحی به طور خودکار 98 درصد نویز خارجی را با انتخاب دستی 5 سطح برای سفارشی سازی نهایی مسدود می کند. Q45 برای مسدود کردن تمام فرکانس ها در صورت لزوم سازگار می شود.
 • طراحی به روز شده ایرکاپ حذف نویز غیرفعال را با کمک به جلوگیری از نویز خارجی بهبود می بخشد
 • سازگاری با سیم و بی سیم دارای گواهی Hi-Res باعث می شود که کاربران هنگام گوش دادن به موسیقی، تمام جزئیات را بشنوند.
 • درایور دو لایه 40 میلی متری با دیافراگم سرامیکی فلزی صدایی شفاف و شفاف را ارائه می دهد.
 • زمان پخش تمام هفته – 50 ساعت (ANC) / 65 ساعت (بدون ANC) + شارژ سریع 5 دقیقه = 4 ساعت
 • تماس‌های تقویت‌شده با هوش مصنوعی با ۲ میکروفون به حذف نویز پس‌زمینه از جمله صدای باد کمک می‌کنند
 • 5 سطح حالت شفافیت، از جمله حالت شفافیت محیطی که به کاربران اجازه می دهد هنگام گوش دادن به موسیقی یا پادکست ظاهر را بشنوند.
 • حالت حفاظت شنوایی با محدود کردن صدا به میزان ایمن از شنوایی کاربران محافظت می کند.
 • سازگاری چند نقطه ای
 • بلوتوث 5.3

Soundcore Space Q45 در مقابل Soundcore Life Q35

هر دو هدفون دارای درایورهای دینامیک 40 میلی متری هستند و می توانند صدایی با وضوح بالا را با کدک LDAC سونی انجام دهند.

Anker Space Q45 عمر باتری را اندکی افزایش می دهد. با ANC خاموش و 10 ساعت با ANC روشن، 5 ساعت اضافی دریافت خواهید کرد. هر دو دارای سرعت شارژ سریع یکسان 5 دقیقه هستند و به مدت 4 ساعت گوش می دهند.

Space Q45 از بلوتوث 5.3 در مقابل Q35 5.0 استفاده می کند.

Space Q45 برخلاف Q35 دارای جفت NFC نیست.

LDAC را پیکربندی و فعال کنید

راه‌اندازی مانند اکثر هدفون‌ها است، فقط آنها را طبق معمول جفت کنید. در مرحله بعد، به برنامه Soundcore نیاز دارید که نیاز به ثبت نام دارد.

آنها به عنوان استفاده از LDAC تبلیغ می شوند، اما به طور پیش فرض خاموش است. باتری بیشتری مصرف می کند و نرخ بیت بالاتر می تواند به طور بالقوه مشکلات اتصال داشته باشد.

در برنامه Soundcore، باید با استفاده از دکمه چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا به تنظیمات بروید، سپس حالت صدا را انتخاب کنید و LDAC را برای کیفیت صدای دلخواه خود انتخاب کنید. Q35 به محض اینکه فرض کنید دستگاه شما از آن پشتیبانی می کند، LDAC را فعال می کند.

زمانی که Life Q35 را بررسی می‌کردم با LDAC مشکلاتی داشتم، زمانی که برای اولین بار وصل می‌شوید هر از چند گاهی دچار مشکل می‌شد. حدس می‌زنم این بود تا زمانی که نرخ بیت ثابتی ایجاد کرد. تا الان هیچ مشکلی با Space Q45 نداشتم.

تنظیمات اپلیکیشن Space Q45 Soundcore در مقابل Life Q35

تغییرات زیادی در برنامه وجود دارد، من از نسخه بتا برنامه استفاده کردم که به من امکان جفت Q45 را می داد. بنابراین مطمئن نیستم که برای Q35 نیز عرضه شوند یا خیر.

تغییر بزرگی نیست، اما اکنون شما دارید:

 • تغییرات جزئی در تنظیمات EQ به نظر می رسد تقویت باس از بین رفته است و اکنون Soundcore Signature یک سوئیچ تقویت باس دارد.
 • LDAC به طور پیش فرض فعال نیست.
 • اکنون یک کلید کاهش صدای باد در تنظیمات اصلی دارید.
 • اکنون 5 سطح ANC برای حذف نویز سفارشی و همچنین حذف نویز تطبیقی ​​دارید.
 • حالت شفافیت اکنون تنظیمات بیشتری دارد، مشابه ANC.
 • خواب فوق العاده (صداهای محیطی) به نظر حذف شده است.

راحتی

من هر دو Space Q45 و Life Q35 را تا حد عجیبی راحت می دانم. هر دو دارای پدهای گوش ضخیم هستند که کاملاً نرم هستند (ضخیم تر از Bose 700 من). اگرچه پدهای گوش گرد به نظر می رسند و حجیم به نظر نمی رسند، اما بدون فشار دادن روی گوش های من قرار می گیرند.

جنس UPVC/چرم است، بنابراین ممکن است بعد از مدت زمان طولانی گوش‌هایتان داغ شود.

کیفیت صدا

روی کاغذ، به نظر می رسد که سخت افزار درایور در Space Q45 یکسان باقی مانده است. با این حال، به نظر می رسد انکر آنها را متفاوت تنظیم کرده است. من متوجه شدم که Life Q35 بسیار باس جلو هستند و مشخصات صدای آنها خارج از جعبه است. من از صدا بدم نمی آمد، اما فرکانس های بالاتر را گل آلود می کرد.

با Space Q45 آنها بسیار رام تر به نظر می رسند و من فکر می کنم که آنها را برای طیف وسیع تری از موسیقی بهتر می کند.

از آنجایی که من چیزی بی‌سروتر را ترجیح می‌دهم، در ابتدا فکر کردم که ممکن است کمی صاف باشند و مشخصات صدای سرگرم‌کننده و سرزنده Life Q35 را از دست دادم.

در برنامه تنظیمات EQ گسترده، سفارشی یا از پیش تعیین شده دارید. نمایه امضای Soundcore اکنون دارای یک سوئیچ تقویت کننده باس است، اما حتی با وجود آن، من می‌توانم بگویم که باس در Q45 غالب نیست.

هر چه بیشتر گوش می کردم، بیشتر از تغییرات ایجاد شده قدردانی می کردم. برای هیپ هاپ و الکترونیک، شما همچنان صدای بیس زیادی دارید، به خصوص با روشن بودن سوئیچ BassUp. به طرز دلپذیری عمیق است بدون اینکه بر اواسط و ارتفاعات غلبه کند.

فرکانس های دیگر از مشخصات صوتی جدید بهره می برند. میانه ها غنی تر و آوازها واضح تر هستند. اوج ها به خوبی از بین می روند و می توانم بگویم که در اوج های بالا کمی پایین می آیند. من می توانم کاملاً به وضوح سه برابر حساس باشم و متوجه شدم که با این هدفون ها مانند سایر هدفون ها از خستگی رنج نمی برم.

کاهش سر و صدا

با توجه به قیمت، حذف نویز با Life Q35 عالی بود.

تنظیمات حذف نویز با Space Q45 کمی تغییر کرده است، و تشخیص اینکه آیا عملکرد کلی بهبود یافته است یا خیر، دشوار است.

هر دو هدفون با داشتن یک فن با صدای بلند که در پس‌زمینه کار می‌کند، کار خوبی برای حذف بیشتر صدای زمزمه‌های فرکانس پایین و همچنین سایر نویزهای محیطی انجام می‌دهند. با این حال، سطح بالا باقی می ماند، اما صدا و حجم کلی بسیار قابل تحمل تر از آن است که بدون ANC روشن بود.

من همچنین ANC را با هدفون Bose Noise Cancelling Headphones 700 تست کردم که قیمت آن 260 پوند است. آنها عملکرد بهتری داشتند، دوباره تمام نویزهای پایین رده را حذف کردند و کمی وزوز سطح بالا را به جا گذاشتند. با این حال، آنها توانستند نویزهای سطح بالا را بسیار بهتر از هدفون های Anker کاهش دهند.

با پخش یک ویدیو با نویز سفید در کابین هواپیما در یوتیوب، عملکرد با هر سه هدفون عالی بود.

من به طور ذهنی می گویم که Space Q45 کمی بهتر از Life Q35 است. آنها کمی بیشتر از سطح پایین و همچنین برخی از سطوح بالاتر افت می کنند. Bose 700 بار دیگر عملکرد بهتری نسبت به هر دو هدفون دارد، اما نمی توانم بگویم که دو برابر بهتر است در حالی که قیمت آن تقریباً دو برابر است.

Space Q45 کنترل ANC بهتری نسبت به Life Q35 دارد. اکنون می توانید 5 سطح ANC را در برابر سه محیط مختلف انتخاب کنید. من معمولاً آنها را در سطح 5 روشن می گذارم، اما کمی بالا بردن آنها می تواند احساس عجیبی که از هدفون های ANC دریافت می کنید را کاهش دهد.

عمر باتری

Anker ادعا می کند که آنها 50 ساعت با ANC روشن خواهند دوید. من اولین بار آنها را شارژ کردم و بعد از حدود 20 ساعت استفاده همچنان قوی هستند.

در مورد من، تا زمانی که یک جفت هدفون ANC بتواند من را در چندین پرواز طولانی بدون نیاز به شارژ کردن آنها عبور دهد، از باتری راضی هستم. آنها باید چندین بار این کار را انجام دهند.

قیمت و گزینه های جایگزین

Anker Space Q45 باید با قیمت 139.99 پوند به فروش برسد و در آمازون و از طریق مستقیم Anker در دسترس خواهد بود. این 10 پوند بیشتر از قیمت راه اندازی Q35 و 20 پوند بیشتر از قیمت فعلی در آمازون است.

Anker Life Q30 های قدیمی با قیمت مقرون به صرفه 60 پوند در دسترس هستند.

هدفون Bose Noise Cancelling Headphones 700 260 پوند است و در همه جا هدفون های بهتری هستند، اما من فکر نمی کنم که 120 پوند بهتر باشند. QuietComfort 45 نیز همین قیمت است.

Sony WH-1000XM4 231 پوند و Sony WH-1000XM5 جدید 345 پوند است.

بطور کلی

Anker Space Q45 یک جفت هدفون عالی با حذف نویز فعال است.

من می توانم بگویم که آنها یک ارتقاء تدریجی به Soundcore Life Q35 هستند و تفاوت اصلی که می بینید نحوه تنظیم صدا است. اینها کمی کم‌تر و کمی طبیعی‌تر هستند. با این حال، برخی از مردم صدای بم تر را ترجیح می دهند.

من متوجه شدم که کدک LDAC با این هدفون پایدارتر به نظر می رسد، و به طور ذهنی می توانم بگویم ANC کمی بهتر است.

آخرین به روز رسانی در 25/08/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون