منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بررسی پمپ باد CYCPLUS A3 و بهترین پمپ های برقی برای دوچرخه و اتومبیل

بررسی پمپ باد CYCPLUS A3 و بهترین پمپ های برقی برای دوچرخه و اتومبیل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی پمپ باد CYCPLUS A3 و بهترین پمپ های برقی برای دوچرخه و اتومبیل

رتبه بندی بررسی پمپ هوا CYCPLUS A3

خلاصه

پمپ باد Cycplus A3 سالم است. به عنوان پمپ لاستیک خودرو به خوبی کار می کند، و من با لاستیک های دوچرخه تا حدی موفقیت داشته ام، اگرچه با دوچرخه جاده من زیاد استفاده نشده است.

حرفه ای ها

 • با شیرهای ماشین و دوچرخه شریدر به خوبی کار می کند

منفی

 • شیر پرستا خیلی کاربردی نیست
 • گزینه های جایگزین بهتر

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty

من سال گذشته پمپ الکتریکی Cycplus را عمدتاً برای استفاده در ماشینم خریدم، زیرا یک لاستیک صاف به نظر می رسید و نگهداری آن در ماشین برای مواقع اضطراری مفید به نظر می رسید.

من می توانستم یک پمپ ماشین برقی 12 ولتی بخرم که ارزان تر و احتمالا کارآمدتر باشد (یا حداقل به باتری وابسته نباشد). با این حال، من در مورد استفاده از این برای پمپ دوچرخه بالقوه کنجکاو بودم. من از پمپ های کوچک متنفرم و به نظر می رسد با کارتریج های CO2 ناتوان هستم و معمولاً حداقل دو بار تلاش برای باد کردن موفقیت آمیز تایر لازم است.

با وزن 317 گرم، برای پمپ دوچرخه جاده ای ایده آل نیست، اما فکر می کردم هنوز هم ممکن است در سواری های آرام تر با همسرم مفید باشد و مزیت کار با سوپاپ های مختلف را دارد.

مشخصات

 • شیر: دانلوپ، شریدر، پرستا + سوزن توپ
 • خوانش فشار: بله
 • حالت‌ها: BAR، PSI، KPA یا کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع.
 • حداکثر PSI: 150
 • باتری: 5000mah
 • نور: 80 لومن و 7 ساعت عمر باتری
 • اندازه: 1.97×1.97×7.09 (اینچ) / 5cm x 5cm x 18cm
 • وزن: 0.74 پوند / 317 گرم

طرح

بررسی پمپ هوای CYCPLUS A32 - بررسی پمپ هوای CYCPLUS A3 و بهترین پمپ های الکتریکی برای دوچرخه و اتومبیل

پمپ هوای Cycplus A3 مانند اکثر پمپ های الکتریکی طراحی ساده ای دارد. این یک شرم استوانه ای بزرگ با یک پورت microUSB در پایین و سپس پورت پمپ در بالا است. در کنار پمپ دکمه هایی برای انتخاب فشار، تنظیم مجدد و استارت وجود دارد.

سپس شیر پمپ را می توان در شکافی که در پایین دستگاه قرار دارد ذخیره کرد. همچنین یک آداپتور برای دریچه‌های Presta و یک سوزن برای توپ‌های فوتبال یا سایر موارد مشابه موجود است.

وقتی این را خریدم، اندازه آن را دست کم گرفتم. این برای اکثر مردم مشکلی نخواهد داشت، اما فکر کردم ممکن است هنگام استفاده از دوچرخه جاده، آن را با خود ببرم. حمل 317 گرم وزن اضافی به نظر نمی رسد، اما برای هر کیف دوچرخه ای بسیار بزرگ است. من اغلب هنگام دوچرخه سواری جلیقه دویدن می پوشم و این جلیقه برای آن هم خیلی بزرگ است. در یک کوله پشتی کوچک خوب خواهد بود.

نحوه استفاده

استفاده از این چیزها بسیار آسان است، شما واحدی را که می خواهید انتخاب می کنید، فشاری را که می خواهید انتخاب می کنید و به طور خودکار تایر شما را باد می کند.

باد کردن لاستیک دوچرخه جاده

اولین آزمایش من روی دوچرخه جاده بود و تا حد زیادی با شکست مواجه شد. به نظر می رسد آداپتور شیر پرستا به درستی جا نمی گیرد و هوای بیشتری نسبت به باد کردن آن خارج می کند.

وقتی به دوچرخه برقی با تایر شیر شریدر تغییر دادم، شانس بهتری داشتم. باید مطمئن شوید که سوپاپ تا جایی که می توانید فشار داده شده است و در این حالت باید به خوبی کار کند. پس از حدود 1 دقیقه توانست فشار مناسبی را در لاستیک نیمه باد شده دریافت کند.

باد کردن لاستیک ماشین

مانند دوچرخه برقی، باد کردن لاستیک ماشین من خوب کار می کند. تنها نکته این است که من چندان مطمئن نیستم که باتری آنقدر دوام می آورد که اگر لاستیک بسیار خالی به نظر برسد، به درستی باد شود.

باتری

پمپ دوچرخه - بررسی پمپ باد CYCPLUS A3 و بهترین پمپ های دوچرخه برقی و خودرو

در لیست محصول ظرفیت باتری ذکر نشده است. Cycplus می گوید 500 میلی آمپر ساعت است که بسیار بد است. با نگاهی به لیست محصولات دیگر آنها 500mAh*4 12.8V را بیان می کنند، بنابراین به احتمال زیاد در مجموع 2000mAh است.

من از هیچ پمپ دوچرخه برقی دیگری استفاده نکرده ام، بنابراین مطمئن نیستم که عمر باتری واقعی چقدر است. برای دوچرخه و شارژ لاستیک ماشین خوب است. من فکر می‌کنم با لاستیک ماشینی که به شدت تخلیه شده است مشکل دارد و همچنین می‌خواهید بعد از هر بار استفاده آن را دوباره پر کنید.

قیمت و بهترین پمپ دوچرخه برقی

پمپ برقی Cycplus دارای RRP 50 پوند است اما به نظر می رسد که در دو سال گذشته 40 پوند بوده است. این بهترین گزینه در آمازون است، بنابراین من این مدل را خریدم.

گزینه های جایگزین زیادی وجود دارد، برخی ارزان تر و برخی کوچکتر. این شامل:

 • به نظر می رسد پمپ باد CYCPLUS A8 گزینه بهتری باشد. با USB-C و باتری بزرگتر جدیدتر است. وزن آن 461 گرم است و حدود 3 پوند بیشتر قیمت دارد.
 • پمپ دوچرخه برقی Woowind BP188 ارزان تر است، باتری 2×1200 میلی آمپر ساعتی دارد، اما وزن بیشتری دارد و 120PSI کمتر دارد.
 • Woowind AP2-P بهتر از BP188 است، اما قیمت آن کمی بیشتر است. وزن آن تنها 6 گرم بیشتر است اما باتری آن 2000×2 میلی آمپر ساعت بهتر و 150PSI بالاتر است. همچنین می تواند به عنوان پاور بانک کار کند.
 • پمپ لاستیک دوچرخه برقی بی سیم AstroAI دارای باتری 4500 میلی آمپر ساعتی با ظرفیت 3*1500 میلی آمپر ساعت است. این USB-C است و می تواند هم به عنوان پاوربانک و هم به عنوان چراغ قوه کار کند. وزن آن 480 گرم است.

گزینه های زیادی وجود دارد، اما همه آنها کم و بیش یکسان هستند. من شخصاً یکی با USB-C را توصیه می‌کنم، زیرا معمولاً سریع‌تر شارژ می‌شوند و دارای ویژگی روشن شدن هستند. اگر آن را در ماشین خود نگه دارید، من با هر کدام که ظرفیت باتری بالایی دارد، می روم.

مزیت اصلی پمپ هوای Cycplus A3 این است که سبک ترین گزینه ای است که می توانم پیدا کنم، اما اگر آنها را حمل کنید همه آنها کمی سنگین هستند، بنابراین من شخصاً سراغ چیز دیگری می روم.

بطور کلی

پمپ باد Cycplus A3 سالم است. به عنوان پمپ لاستیک خودرو به خوبی کار می کند، و من با لاستیک های دوچرخه تا حدی موفقیت داشته ام، اگرچه با دوچرخه جاده من زیاد استفاده نشده است.

این بهترین گزینه بررسی شده در آمازون است و من خودم می توانم آن را توصیه کنم، اما به نظر می رسد اکنون گزینه های بهتری از جمله مدل های جدیدتر Cycplus در دسترس است. به نظر می رسد که موفقیت مداوم Cycplus Air Pump A3 به دلیل تعداد بالای بررسی ها در آمازون است که آن را به جای برتری فنی نسبت به سایر مدل ها، در بالاترین لیست ها قرار می دهد.