بررسی پنل خورشیدی قابل حمل Oystade vs Jackery 100W

بررسی پنل خورشیدی قابل حمل Oystade vs Jackery 100W

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی پنل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W

خلاصه

پنل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W مشکلی ندارد، اما به نظر من گزینه های بهتری وجود دارد (Mobisolar).

حرفه ای ها

  • از نظر عملکرد خورشیدی، قیمت مناسبی دارد

منفی

  • 25٪ عملکرد کمتر از Jackery
  • هیچ راهی برای تطبیق پورت وجود ندارد

دیروز نقد خود را درباره ژنراتور خورشیدی عالی Jackery 1000 پست کردم. انجام میدهم.

در طول بررسی نتوانستم متوجه تعداد زیادی پنل خورشیدی 100 واتی در آمازون از برندهای چینی تصادفی شوم که از طرح رنگی مشابه Jackery استفاده می کنند اما 100 پوند ارزان تر هستند.

من این احساس را داشتم که این ممکن است در واقع همان محصول پانل خورشیدی Jackery 100W باشد و کنجکاوی من را بیشتر کرد و پانل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W (و بعداً پانل خورشیدی تاشو 100W Mobisolar) را خریدم.

مشخصه

  • این پنل خورشیدی به طور ویژه برای راندمان تبدیل و قابلیت حمل بالاتر طراحی شده است، یک همراه عالی برای اکثر ژنراتورهای خورشیدی قابل حمل و نیروگاه های موجود در بازار. ساخته شده از سلول های خورشیدی بسیار کارآمد، تا 21.5-23.5٪ از انرژی خورشیدی را به انرژی رایگان تبدیل می کند.
  • این پنل خورشیدی مجهز به دو پورت USB (24W QC 3.0 + 45W PD USB-C) و یک پورت مجزای 18 ولت DC با کانکتورها (DC 5521, 5525, 8MM, aviation plug, MC4) تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها، لامپ ها، پاوربانک ها، مک بوک پرو، آی پد و موارد دیگر، سرعت شارژ 4 برابر بیشتر از حد معمول. زمان کمتری برای انتظار و زمان بیشتری برای بازی کردن.
  • تراشه آی سی هوشمند داخلی به طور هوشمند دستگاه های شما را شناسایی می کند و سرعت شارژ آنها را به حداکثر می رساند و در عین حال از دستگاه های شما در برابر شارژ و شارژ بیش از حد محافظت می کند.
  • این پنل خورشیدی دارای طراحی تاشو با دسته است که حمل آن در هر کجا که می روید راحت است. دو پایه قابل تنظیم را می توان کمی تنظیم کرد تا نور خورشید بهتری دریافت کند، که می تواند تا 25٪ بیشتر از تخت خواب نور خورشید را دریافت کند.
  • پنل خورشیدی کاملاً لمینیت شده است، با استفاده از فناوری مدرن لمینت و مواد ETFE با ماندگاری طولانی ساخته شده است و برای استفاده طولانی مدت بیش از 10 سال طراحی شده است. همچنین برای مقاومت در برابر تمام شرایط آب و هوایی، ضد آب است، برای زندگی در فضای باز یا حتی قطع برق غیرمنتظره مناسب است.

آداپتور پورت اندرسون

این کاملاً ممکن است که خطای کاربر در اینجا وجود داشته باشد و من فقط یک احمق هستم.

با این حال، کابل DC 18 ولت موجود در پانل در جای خود ثابت شده و با یک پورت اندرسون خاتمه می یابد. کابل های اضافی در جیب وجود دارد، اما هیچ کدام از آنها به پورت اندرسون متصل نمی شوند، بنابراین امکان تبدیل آن به یک پورت 8 میلی متری وجود نداشت، که به من اجازه می دهد از دو پنل خورشیدی با Solar Generator 1000 استفاده کنم.

عملکرد در مقابل پانل خورشیدی قابل حمل 100 واتی Jackery

پنل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W

من این را در چندین محیط آزمایش کردم، در خانه و سپس در یک قایق کانال. در موقعیت خانه ام، متوجه شدم که قرار دادن پانل در اتاق گاراژ من، آن را در معرض بیشترین نور خورشید قرار می دهد. مشکل اینه که کابل خیلی کوتاهه که نتونم کابل رو به زمین بکشم. مجبور شدم آن را روی دیوارم بگذارم. کامل نیست.

اوج قدرتی که من دیدم کمی بیش از 60 وات بود. برای مقایسه، وقتی پانل ژاکت را مستقیماً بالای آن در همان نقطه قرار دادم، کمی بیش از 80 وات تولید کرد. این 33.33 درصد در توان خروجی جکری است، اگرچه آنها در ارزیابی می شوند. به همان شیوه.

پانل خورشیدی قابل حمل 100 واتی Jackery

در قایق، تمام روز از ساعت 12 بعد از ظهر به بعد، هرگز ندیدم که برق از 60 وات بالاتر برود (فقط گاهی اوقات بررسی می شود). هنوز هم می توانست شارژ خوبی برای نیروگاه ایجاد کند، اما نه به خوبی جکری.

باز هم، کامل نیست، اما Oystade هزینه بسیار کمتری دارد، بنابراین می توان آن را بخشید.

قیمت و گزینه های جایگزین

پنل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W در آمازون حدود 170 پوند قیمت دارد.

قیمت آن به اندازه پنل خورشیدی تاشو 100 واتی Mobisolar است و من شخصاً آن را ترجیح می دهم.

پنل های ارزان تری در آمازون وجود دارد، اما به نظر می رسد که همه آنها دارای فریم فلزی هستند و به نظر می رسد بسیار کمتر قابل حمل باشند.

سپس پانل خورشیدی 100 واتی Jackery با قیمت 280 پوند وجود دارد. از نظر فنی ارزش پولی پایینی دارد، 75 درصد بیشتر هزینه دارد اما فقط 33.33 درصد برق بیشتر تولید می کند. با این حال، اگر شما از نوع خارج از شبکه هستید، پس توانایی تولید حداکثر برق ممکن با استفاده از یک پنل کوچک تا حد ممکن ارزش حق بیمه را دارد.

بطور کلی

پنل خورشیدی قابل حمل Oystade 100W مشکلی ندارد، اما به نظر من گزینه های بهتری وجود دارد (Mobisolar).

من هنوز در مورد وضعیت بندر گیج هستم. مطمئن نیستم که آیا این خطای کاربر است یا چیزی در بسته وجود ندارد، اما نمی‌توانم از درگاه‌های DC 8 میلی‌متری استفاده کنم زیرا به نظر نمی‌رسد راهی برای تبدیل پورت اندرسون وجود داشته باشد.

کابل همچنین به طور قابل توجهی کوتاه تر از کابل Jackery بود، که قرار دادن آن را کمی نامناسب تر می کرد و شما را مجبور می کرد که پانل را نزدیک نیروگاه نگه دارید.

سپس، البته، این واقعیت وجود دارد که پانل 25٪ کمتر از پانل Jackery برق تولید می کند. جکری 75 درصد بیشتر قیمت دارد، بنابراین می توانید به راحتی استدلال کنید که از نظر عملکرد خورشیدی ارزش خوبی دارد.

در کل، اگرچه به نظر من این یک پنل خورشیدی خوب است، اما اگر برندی را خریداری می کنید، من Mobisolar را ترجیح می دهم که به زودی آن را بررسی خواهم کرد.

آخرین به روز رسانی در 24/07/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون