منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia – چراغ‌های هوشمند درخت کریسمس که رقیب Twinkly هستند

بررسی چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia – چراغ‌های هوشمند درخت کریسمس که رقیب Twinkly هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia – چراغ‌های هوشمند درخت کریسمس که رقیب Twinkly هستند

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی چراغ های رشته ای فیلیپس Hue Festavia

خلاصه

چراغ های رشته ای Philips Hue Festavia یک گزینه عالی برای دارندگان Hue موجود است. این نورها کاملاً با تنظیمات موجود شما ادغام می شوند و صحنه های پویا جلوه متحرک جذابی را در تمام نورهای اتاق یا منطقه شما ایجاد می کنند.

حرفه ای ها

  • یکپارچه با سایر چراغ های Hue کار می کند
  • صحنه های پویا جلوه ای جذاب ایجاد می کنند

منفی

  • احتمالاً در مقایسه با Twinkly ارزشش را ندارد مگر اینکه قبلاً چراغ های Philips Hue را داشته باشید

Philips Hue اخیراً چراغ‌های رشته‌ای Festavia را معرفی کرد که برای کریسمس و فصل جشن و مخصوصاً برای درختان کریسمس طراحی شده‌اند.

به طور شگفت انگیزی تعداد کمی از برندها در زمینه روشنایی هوشمند درخت کریسمس رقابت می کنند. شما مارک‌های چینی تصادفی معمولی خود را در آمازون در دسترس دارید، اما اگر می‌خواهید تجربه خوبی داشته باشید، در سال‌های اخیر واقعاً تنها یک برند وجود داشته است که یکی از آن‌ها Twinkly است.

به نظر من، هرکسی که روی Philips Hue سرمایه گذاری زیادی کرده باشد، چراغ های Festavia را محصولی بهتر از Twinkly خواهد یافت.

Philips Hue Festavia در مقابل Twinkly Strings

من چندین محصول Twinkly را در چند سال گذشته بررسی کرده‌ام، اما محصولاتی که برجسته می‌شوند، چراغ‌های متفاوتی هستند که تولید می‌کنند. من نسخه طلایی Twinkly Strings را بررسی کردم، اما آنها در حال حاضر دارای سه گزینه رنگ هستند، چند رنگ، چند رنگ و سفید، و طلایی/نقره ای. هر گزینه دارای طول های متعدد است، معمولاً از 250 LED شروع می شود اما تا 600 LED می رسد.

Twinkly بازار نورپردازی دکوراسیون هوشمند را تحت تأثیر قرار داده است زیرا می توان همه چراغ های خود را نقشه برداری کرد و سپس الگوهای نورپردازی جذابی ایجاد کرد. می توانید چندین محصول را نقشه برداری کنید و جلوه انیمیشن را به همان اندازه که می خواهید ساده یا پیچیده کنید. من Twinkly Strings را محصولی سرگرم‌کننده برای بازی یافتم، اما فکر می‌کنم اگر می‌خواهید جلوه‌ای چشمگیر ایجاد کنید، به نورهای زیادی نیاز دارید.

Twinkly حتی جنبه تجاری دارد که در نصب های عجیب و غریب تخصص دارد.

بنابراین Philips Hue در دنیای روشنایی هوشمند کریسمس در نقطه ضعفی قرار دارد. چراغ‌های رشته‌ای Festavia به سطح سفارشی‌سازی که می‌توانید از Twinkly دریافت کنید نزدیک نیستند و قیمت آن‌ها از چراغ‌های چند رنگ مشابه Festavia بیشتر است.

از طرف دیگر، Hue یک مزیت بزرگ دارد. Philips Hue رهبر بازار در روشنایی هوشمند است، حدس می زنم بیش از نیمی از افرادی که می شناسم نوعی محصول Hue را در خانه خود دارند.

من از داشتن ده ها برنامه مختلف برای کنترل همه دستگاه های خانه هوشمند خود متنفرم (امیدوارم Matter بتواند آن را حل کند) و سرمایه گذاری زیادی روی Philips Hue کرده ام. بنابراین Festavia برای من بسیار منطقی است و فکر می کنم این برای تعداد زیادی از کاربران صادق باشد.

استفاده از / صحنه های پویا / همگام سازی رسانه

اگر قبلاً کاربر Hue هستید، تنظیمات مشابه هر محصول دیگری Hue است. چراغ ها را روشن کنید، به برنامه بروید و دستگاه جدیدی را جستجو کنید، سپس دستورالعمل های راه اندازی را دنبال کنید. این شامل اضافه کردن آن به یک اتاق و غیره است. برای من، یک اتاق جدید فقط برای درخت کریسمس ایجاد کردم، سپس آن را به یک منطقه اضافه کردم.

اگرچه شما افکت های انیمیشن فانتزی که Twinkly دارد را ندارید. Philips Hue Festavia کاملاً با اکوسیستم Hue ادغام می شود. اگر چراغ ها را به یک اتاق یا منطقه اختصاص دهید، می توانید به جای اینکه چراغ های کریسمس به طور مستقل کار کنند (مانند Twinkly) یک صحنه برای همه چراغ های آن منطقه تنظیم کنید.

همچنین می توانید از یک صحنه پویا استفاده کنید که به تدریج رنگ نورهای شما را تغییر می دهد. شما می توانید سرعت و روشنایی را کنترل کنید تا آن را به همان اندازه که می خواهید ظریف یا شدید کنید. این برای من بهتر از Twinkly کار می کند زیرا من قبلاً محصولات Hue زیادی دارم. بنابراین می توانم با تمام نورهای موجود در اتاقم یک صحنه پویا ایجاد کنم. با Twinkly، من باید چندین محصول بخرم تا به یک اثر مشابه برسم.

بررسی چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia – چراغ‌های هوشمند درخت کریسمس که رقیب Twinkly هستند
بررسی چراغ‌های رشته‌ای Philips Hue Festavia – چراغ‌های هوشمند درخت کریسمس که رقیب Twinkly هستند

Philips Hue نیز یک مدل انتشار جدید برای این چراغ ها ایجاد کرده است. شما معمولاً یک گرادیان خطی دارید، که برای نوارهای روشن با رنگ هایی که به طور نامحسوس با یکدیگر ترکیب می شوند، منطقی است. با الگوی پراکنده، الگوی تصادفی را دریافت می کنید که احتمالاً بسیاری از مردم می خواهند روی درخت کریسمس خود به دست آورند.

همانطور که انتظار دارید، چراغ های Festavia می توانند با هر چیز دیگری که در Hue دارید کار کنند. می‌توانید زمان‌بندی داشته باشید یا چراغ‌ها را روی دکمه‌ها، دیمرها، یا Hue Tap Dial تنظیم کنید. همه چیز به آرامی کار می کند.

مانند سایر چراغ های Hue، فستاویا با Spotify سازگار است. من معمولاً طرفدار همگام سازی چراغ هایم با موسیقی نیستم، اما در این سناریو می توانم جذابیت افرادی را ببینم که می خواهند چراغ های درخت کریسمس خود را با موسیقی همگام کنند. بدون شک هنگام نواختن سرودهای کریسمس در فصل جشن، جلوه خوبی ایجاد می کند.

به همین ترتیب، اگر جعبه همگام‌سازی HDMI Philips Hue Play دارید، می‌توانید چراغ‌های خود را با هر محتوایی که در تلویزیون پخش می‌کنید همگام‌سازی کنید.

مصرف برق / هزینه برق

از آنجایی که اخیراً در مورد هزینه های زندگی زیاد می نویسم، بنابراین شروع به آزمایش هزینه محصولات کار کردم.

Festavia با حاشیه برق بسیار زیاد عرضه می‌شود، اما تنها 40 وات رتبه‌بندی شده است. Hue ادعا می‌کند که مصرف برق در حالت آماده به کار 0.5 وات است و مصرف برق معمولی باید 15 وات باشد.

قیمت و گزینه های جایگزین

Philips Hue Festavia با قیمت 139.99 پوند RRP و دارای 250 LED RGB روی یک کابل 20 متری/65 فوتی است. آنها به طور رسمی در 15th راه اندازی شدهفتم نوامبر، اما وب سایت می گوید آنها در حال حاضر فروخته شده اند. به زودی منتظر سهام جدید باشید

Twinkly Generation 2 با 250 چراغ RGB روی یک رشته 20 میلیونی، RRP 115 پوندی دارد اما در جمعه سیاه/دوشنبه سایبری تخفیف مناسبی دارد. در آمازون از آوریل حدود 107 پوند قیمت دارند و در حال حاضر 92.39 پوند هستند. آرگوس آنها را با قیمت 86.25 پوند در اختیار دارد.

چراغ های رشته ای هوشمند دیگری نیز وجود دارد، اما هیچ کدام به کیفیت Philips Hue یا Twinkly نزدیک نمی شوند.

اگر فقط می‌خواهید کنترل هوشمند اولیه چراغ‌ها و زمان‌بندی عملکرد خود را داشته باشید، احتمالاً با چراغ‌های کم نور و استفاده از دوشاخه هوشمند بهتر خواهید بود.

بطور کلی

من فکر می‌کنم Philips Hue Festavia دقیقاً محصولی است که برای سیستم‌های موجود Philips Hue است. اگر روی Hue سرمایه گذاری زیادی کرده اید، منطقی است که از Hue برای چراغ های درخت کریسمس خود استفاده کنید.

من یکی از این افراد هستم و به همین دلیل آنها را دوست دارم. به طور کلی، من از طرفداران پر و پا قرص اکوسیستم Hue هستم، استفاده از آن آسان است و بی عیب و نقص کار می کند.

نادیده گرفتن Twinkly برای دیگران سخت است. آنها ارزان تر هستند و شما با چراغ ها عملکرد برتری دارید. من به خصوص برنامه Twinkly را دوست ندارم، آن را در مقایسه با Hue زشت و درهم می‌دانم، اما وقتی چراغ‌ها را تنظیم کردید، دیگر نیازی به استفاده از آن نیست.

برای دارندگان Hue موجود و بسته به آنچه از چراغ های کریسمس خود می خواهید، فستاویا را مقرون به صرفه تر از Twinkly می دانم. من چندین چراغ در یک اتاق دارم و همه آنها به یک صحنه اختصاص داده شده اند، از جمله چراغ های جدید فستاویا. همه این نورها در یک صحنه پویا کاملاً کار می کنند. من باید چند چراغ Twinkly بخرم تا جلوه ای مشابه داشته باشم. البته من نمی توانم با Hue انیمیشن های فانتزی بسازم، اما این چیزی نیست که مرا آزار دهد.

به طور کلی، اگرچه Philips Hue Festavia گران است، من فکر نمی‌کنم 25 پوند اضافی نسبت به Twinkly Generation 2 برای داشتن همه چراغ‌های قدرتمند در یک اکوسیستم به‌طور بی‌نقص کار کنند.