منو سایت

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C

رتبه بندی نقد و بررسی Arlo Pro 5

خلاصه

Arlo Pro 5 یک ارتقاء تدریجی خوب از Arlo Pro 4 است. Arlo بر دو مهم ترین زمینه ای که دوربین های امنیتی با باتری با آنها دست و پنجه نرم می کنند، تمرکز دارد، کارایی باتری و ضبط در شب.

حرفه ای ها

 • عملکرد عالی در نور کم با بهبود جزئیات رنگ

منفی

 • وضوح پایین تر از Eufy 3C

در اوایل این هفته، آرلو Arlo Pro 5 را برای بریتانیا معرفی کرد که در اصل همان Arlo Pro 5S است که چند ماه پیش در ایالات متحده عرضه شد.

دوربین یک ارتقاء تدریجی از Arlo Pro 4 است که در اوایل سال 2022 بررسی کردم. سه پیشرفت اصلی عبارتند از:

 • یک سنسور رنگی 12 بیتی 6 برابر جزئیات رنگ بیشتری را نسبت به Pro 4 اضافه می کند
 • 30 درصد عمر باتری بیشتر (8 ماه در مقابل 6 ماه) و حالت جدید تقویت باتری کم مصرف
 • اکنون با 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز

در طول جلسه مقدماتی من، Arlo مقایسه هایی را با eufyCam 2C Pro عالی (بررسی eufyCam 2C) انجام داد. با این حال، Eufy eufyCam 3C محصول جدیدتری است که مقایسه بهتری انجام می دهد، و از آنجایی که من eufyCam 3C را بررسی کردم، توانستم سعی کنم مقایسه های مشابهی انجام دهم.

مشخصات Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 در مقابل Eufy EufyCam 3C

وقتی صحبت از مشخصات می شود، eufyCam 3C به لطف وضوح 4K و توانایی شناسایی چهره های آشنا کمی جذاب تر به نظر می رسد.

همچنین در صورت استفاده از HomeBase هیچ هزینه ماهانه ای دریافت نمی شود و با یک درایو دیسک 2.5 اینچی قابل ارتقا است.

از طرف دیگر، Arlo احتمالاً سیاست های امنیتی بهتری دارد، فضای ذخیره سازی ابری ارزان تر از Eufy است و دوربین ها می توانند مستقیماً به WiFi شما متصل شوند. برای من اتصال WiFi بسیار مفید است زیرا من از چندین اکسس پوینت در اطراف خانه استفاده می کنم بنابراین لازم نیست نگران قرارگیری HomeBase در رابطه با دوربین هایم باشم.

Arlo Pro 5 همچنین در تئوری باید بهترین جزئیات رنگ را در شب داشته باشد. همچنین هر دو دوربین Arlo میدان دید بسیار بهتری نسبت به Eufy دارند.

آرلو در مقابل امنیت یوفی

شایان ذکر است که Eufy اخیراً تبلیغات بدی در رابطه با حریم خصوصی و امنیت خود داشته است. به نظر می رسد این مشکلات اکنون حل شده است، اما بسیاری از مردم به دلیل ادعاهای گمراه کننده مبنی بر اینکه دوربین ها فقط از حافظه محلی برای همه چیز استفاده می کنند، اعتماد خود را به برند از دست داده اند. Eufy همچنین مشکل را به خوبی کنترل نکرد، سعی کرد در ابتدا وجود مشکل را انکار کند و در مدت زمان معقول به آن رسیدگی نکرد. من هنوز از استفاده از دوربین های آنها لذت می برم.

با Arlo، تمام فیلم ها به طور پیش فرض در فضای ابری ذخیره می شوند. احتمالاً به همین دلیل است که به نظر می رسد Arlo امنیت حساب را بسیار جدی تر می گیرد. آنها شما را مجبور می کنند که 2FA داشته باشید، و اگر می خواهید وارد my.arlo.com شوید، برنامه دارای اعلان های فشار داخلی 2FA است. شما همچنین می توانید هر بار فقط یک حساب داشته باشید، بنابراین وقتی به my.arlo.com وارد می شوم، برنامه من را راه اندازی می کند. سپس می توانید سایر کاربران را به حساب اضافه کنید و کنترل کنید که آنها به چه چیزی دسترسی دارند.

Eufy دارای 2FA است، اما فقط ایمیل است و لازم نیست. همچنین چند کاربره است، اما می‌توانید در چندین دستگاه به یک حساب کاربری وارد شوید. آنها دسترسی به وب را بهبود بخشیده اند که اکنون شما را مجبور می کند آن را از طریق برنامه فعال کنید و سپس زمانی را برای منقضی شدن نمای زنده تعیین کنید.

به طور کلی، Arlo بسیار امن تر از Eufy به نظر می رسد، اما من از هر دو راضی هستم، به خصوص که من فقط از دوربین های خارجی استفاده می کنم.

راه اندازی Arlo Pro 5 – دوربین و DNS را پیدا نمی کند

راه اندازی Arlo Pro 5 تقریباً مشابه دوربین های دیگر است. در راه اندازی اولیه باید از شبکه 2.4 گیگاهرتز استفاده کنید، رمز عبور را ارائه دهید و سپس یک کد QR به دوربین نشان دهید. هنگامی که دوربین راه اندازی شد، می توانید یک شبکه 5 گیگاهرتز اضافه کنید و دوربین به طور خودکار بهترین شبکه را برای عملکرد انتخاب می کند.

باید به این نکته اشاره کنم که در ابتدا با تشخیص دوربین مشکل داشتم. به نظر نمی رسد این دوربین از NextDNS خوشش بیاید، که یک ارائه دهنده DNS پولی است که حریم خصوصی، امنیت و مسدود کردن تبلیغات را بهبود می بخشد.

گزارش‌های NextDNS چیزی از مسدود شدن Arlo نشان نمی‌دهند، اما وقتی به Google DNS تغییر مکان دادم، دوربین بلافاصله کار کرد. وقتی Arlo Pro 4 را مجدداً پیکربندی کردم، مشکلی نداشتم که آن را با شبکه معمولی و NextDNS خود کار کنم.

من شک دارم که بسیاری از مردم با مشکلاتی که من داشتم مواجه شوند، و حتی ممکن است DNS نباشد، بلکه شبکه بیش از حد پیچیده من باشد. با این حال، فکر می کنم در صورتی که کسی با اضافه کردن دوربین مشکل داشته باشد، قابل ذکر است.

ویژگی های جدید برنامه Arlo Pro 5

با عرضه دوربین جدید، Arlo نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود را با طراحی جدید و چندین ویژگی جدید منتشر کرد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فید رویداد: جزئیات دقیق را مشاهده کنید، مانند اینکه چه کسی وارد یک در شده یا چه کسی سیستم شما را مسلح یا خلع سلاح کرده است.
 • اطلاعیه ها: ببینید چه چیزی باعث ایجاد هشدار از تلفن شما شده است تا بتوانید آژیر را فعال کنید، با یک دوست تماس بگیرید یا از هر کجا درخواست پاسخ اضطراری کنید.
 • پاسخ اضطراری: کارشناسان امنیتی 24/7 زنده خانه شما را نظارت می کنند، بنابراین مجبور نیستید.
 • داشبورد: داشبورد خود را با ویجت های امنیتی مورد علاقه خود برای دسترسی سریع به دستگاه ها و اطلاعات Arlo سفارشی کنید.
 • حالت ها: کنترل سریع و آسان حالت های مسلح کردن، خلع سلاح و آماده به کار را با یک لمس.
 • مکان ها: سیستم های امنیتی خود را مدیریت کنید و تنظیمات، پاسخ اضطراری و آژیرها را برای هر آدرس سفارشی کنید.
 • اتوماسیون: برنامه‌های تسلیح و خلع سلاح هندزفری را برای سیستم امنیتی خود ایجاد کنید.

من فکر می کنم ویژگی واکنش اضطراری محدود به ایالات متحده است. برای بریتانیا، می توانید از ویژگی آژیر و تماس با یک دوست استفاده کنید.

ویژگی اتوماسیون احتمالاً جالب ترین ویژگی است که طیف گسترده ای از اقدامات و تنظیمات را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد دوربین های خود را کنترل کنید. آنها می توانند بر اساس برنامه زمان بندی یا geofencing باشند.

نمونه‌های ویدیویی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 در مقابل Eufy eufyCam 3C

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C
تلاش برای به دست آوردن نمونه های مشابه

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C
Arlo Pro 5

در تلاش برای به دست آوردن فیلم قابل مقایسه، من با تعویض دوربین های Arlo و راه رفتن در خیابان آزمایش کردم.

صفحه 2 این بررسی نمونه فیلمی وجود دارد که من در YouTube آپلود کرده ام. وقتی نمونه های کم نور بیشتری داشته باشم، آنها را اضافه خواهم کرد.

تمام نمونه ها در حدود ساعت 5.50 صبح گرفته شد. من چراغ های خیابان بسیار روشن دارم، بنابراین باغ من هرگز خیلی تاریک نیست. با هر سه دوربین، من با 50% و 100% نور افکن را خاموش کردم. برخلاف برخی از دوربین‌های POE خارق‌العاده هایک‌ویژن، به نظر نمی‌رسد که هیچ یک از آن‌ها حسگرهای آنقدر حساس برای ضبط فیلم‌های رنگی بدون کمک پروژکتور ندارند.

در سناریوی من، هیچ تفاوت قابل توجهی بین 50٪ و 100٪ وجود ندارد و ارزش آزمایش کردن برای افزایش عمر باتری را دارد.

همانطور که از مثال ها می بینید، تفاوت قابل توجهی در عملکرد وجود دارد. در سناریوی من، حسگر 12 بیتی جدید در Arlo Pro 5 چندان کاربرد ندارد. به لطف روشنایی روشن خیابان و نورافکن داخلی، هر دو دوربین عکس های رنگی خوبی تولید می کنند.

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C
Arlo Pro 4

من می‌توانم بگویم که Arlo Pro 5 در جلوگیری از لکه‌های تاریک و تشخیص رنگ‌ها و جزئیات روی اشیاء بهتر است. با این حال، به دلیل بهبود سنسور، به نورهای خیابان کاملاً حساس است و باعث شعله ور شدن لنز می شود.

Eufy در هر دو دوربین Arlo فیلم 4K در مقابل 2K تولید می کند. شما به وضوح می توانید بگویید که این جزئیات به طور قابل توجهی روی دیوارهای من ارائه می دهد، اما وقتی صحبت از ویژگی های متمایز در بالا و پایین رفتن من می شود، کار چندان خوبی ندارد. نرخ فریم برای همه دوربین ها بسیار پایین است که نمی توانند جزئیات زیادی را روی یک سوژه متحرک ثبت کنند.

همانطور که به استفاده از دوربین ها ادامه می دهم، سعی می کنم نمونه های بیشتری را در شرایط تاریک تر بگیرم تا ببینم سنسور 12 بیتی Arlo Pro 5 چقدر بهتر است.

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C

به وقت روز

بررسی Arlo Pro 5 در مقابل Arlo Pro 4 و Eufy eufyCam 3C

من چنین مقایسه ای با فیلم های روزانه انجام نداده ام. هر سه دوربین در این سناریو عملکرد خوبی دارند. جزئیات زیادی وجود دارد و شما می توانید تشخیص دهید که افراد چه می پوشند و رنگ لباس آنها چیست.

Arlo Pro 5 vs Arlo Pro 4 vs Eufy eufyCam 3C Battery

این بخش از بررسی در حال انجام است. من به اندازه کافی Arlo Pro 5 را نداشتم تا بتوانم به طور دقیق در مورد عمر باتری اظهار نظر کنم. همچنین، زمانی که من Arlo Pro 4 را بررسی کردم، آن را در مکان دیگری قرار داد، که باعث رویدادهای بیشتری شد و در نتیجه باتری را بیشتر تخلیه کرد.

مکان آزمایشی فعلی من روی حصار باغم است، رو به داخل، بنابراین فقط زمانی که شخصی وارد باغ می شود، رویدادها را ثبت می کند. من اخیراً Arlo Essential و Essential XL را با استفاده از این محل بررسی کردم و تحت تأثیر عملکرد قرار گرفتم. در بررسی، عمر باتری این دو دوربین را به ترتیب سه و شش ماه تخمین زدم. من از زمان بررسی یک ماه پیش به استفاده از Arlo Essential ادامه دادم و هنوز 69٪ باتری دارد. حالا من انتظار دارم که کمی بیش از سه ماه طول بکشد.

Arlo Essential و Essential XL به ترتیب برای 6 و 12 ماه رتبه بندی شده اند و من عملکرد دنیای واقعی من را نصف آن تخمین می زنم.

برای Arlo Pro 4، امتیاز رسمی 3-6 ماه و برای Arlo Pro 5 8 ماه است. بر اساس دشارژ فعلی که دیدم، برای Arlo Pro 4 به دو ماه و برای Arlo Pro 5 به سه ماه نزدیک تر خواهد بود.

مدل های Pro به دلیل وضوح بالاتر (من فرض می کنم) سریعتر از دوربین های Essential تخلیه می شوند.

Eufy eufyCam 3C حدود دو تا سه ماه عمر می کند. احتمالاً کمتر از Arlo Pro 5 است، اما با وضوح 4K بالاتر ضبط می کند.

با همه دوربین ها، می توانید باتری را مطابق با نیازهای خود بهینه کنید. Arlo دارای سه حالت باتری است و همچنین می توانید با کم کردن نور یا تغییر از نور ثابت به نور چشمک زن، نور افکن را تنظیم کنید. یا می توانید آن را به طور کامل خاموش کنید و به فیلم های سیاه و سفید تکیه کنید.

به همین ترتیب، مناطق فعالیت رویدادهای ثبت شده را کاهش خواهند داد. به دلیل موقعیت مکانی دوربین هایم از این منطقه استفاده نکرده ام.

صفحه 2 از بررسی Arlo Pro 5 در مورد قیمت، گزینه های جایگزین، فضای ذخیره سازی ابری، نتیجه گیری و فیلم نمونه

نوشته شده در ابزار قدرتمند – ادامه توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty