منو سایت

بررسی JSAUX Omnicase 2 Pro با پایه Steam Deck

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی JSAUX Omnicase 2 Pro با پایه Steam Deck

رتبه بندی بررسی JSAUX Omnicase 2 Pro

خلاصه

هر دو ایستگاه اتصال JSAUX Omnicase 2 برای هر کسی که در سفر کار می کند یا بازی می کند عالی و عالی هستند. فضای ذخیره‌سازی، کابل‌ها و ضمیمه‌ها اضافه‌شده ساده هستند، اما بسیار مفید هستند.

حرفه ای ها

  • یک طراحی خلاقانه که واقعا مفید است
  • اتصال مغناطیسی برای لپ تاپ و پایه Steam Deck

منفی

  • عدم وجود پورت USB 3.2 Gen 2

JSAUX لوازم جانبی الکترونیکی مختلفی مانند ایستگاه های اتصال و شارژرها را تولید می کند. آنها در لوازم جانبی مختلفی برای Steam Deck، از جمله یک ایستگاه اتصال 6 در 1 که دارای یک اسلات برای درایوهای M.2 NVMe برای گسترش فضای ذخیره‌سازی شما است، تخصص داشته‌اند.

چند سال پیش، آنها یک کمپین موفق Kickstarter را برای JSAUX Omnicase Pro راه‌اندازی کردند، که یک ایستگاه اتصال نوآورانه است که یک سازمان‌دهنده کابل را ادغام می‌کند و شامل یک کابل USB-C به همراه آداپتورهای مختلف است.

اکنون آنها با کمپین دیگری از Kickstarter برای Omnicase 2 و Omnicase 2 Pro جدید آن را دنبال می کنند. آنها همچنین یک پایه لپ‌تاپ جدید و یک پایه Steam Deck را منتشر کرده‌اند که با این پایه‌های جدید کار می‌کنند.

JSAUX Omnicase 2 Pro در مقابل JSAUX Omnicase 2 – پرو دارای چه پورت های اضافی است؟

JSAUXOmnicase 2 ProOmnicase 2 ProOmniCase Pro
طرح12 در 110 در 17 در 1
اتصال یک دستگاه USBUSB-CUSB-CUSB-C
ورودی USB-C PD100 وات100 وات100 وات
خروجی USB1 x USB-A
1 x USB-A 3.0
1x USB-C 3.0
1 x USB-A
2 x USB-A 3.0
2 x USB-A 3.0
جای کارتTF/MicroSD
SD
TF/MicroSD
SD
TF/MicroSD
SD
نمایش پورت ها2 x HDMI [email protected]
1 x DP [email protected]
1 x HDMI [email protected]1 x HDMI [email protected]
شبکه محلی کابلیگیگابیتگیگابیتگیگابیت
سمعی1×3.5mm1×3.5mm1×3.5mm
ذخیره سازیکابل USB-C به USB-C
زن به مرد در زوایای قائم
C مادگی به میکرو USB نر
C ماده به USB-A نر
2 x شیار کارت SD
شیار سیم کارت
ابزار خروج سیم کارت
کابل USB-C به USB-C
زن به مرد در زوایای قائم
C مادگی به میکرو USB نر
C ماده به USB-A نر
2 x شیار کارت SD
شیار سیم کارت
ابزار خروج سیم کارت
کابل USB-C به USB-C
C مادگی به میکرو USB نر
C ماده به USB-A نر
شیار سیم کارت
ابزار خروج سیم کارت

طرح

ویژگی برجسته داک های Omnicase 2 این است که دارای یک پوشش مغناطیسی هستند و در داخل شما یک کابل USB-C کوتاه و مجموعه ای از آداپتورها برای آن وجود دارد. شما همچنین یک ابزار دستی برای بیرون آوردن سیم کارت و اسلات کارت SD، microSD و سیم کارت دارید.

هیچ چیز قابل توجهی در مورد ایستگاه docking وجود ندارد. Omnicase 2 دارای پورت هایی در اطراف هر سه لبه است، به این معنی که هنگام استفاده از آن با پایه Steam Deck، هیچ درگاهی را مسدود نمی کنید.

در پایه داک برچسب هایی برای هر پورت دارید. این مهم است زیرا مشخص نیست که کدام پورت PD و کدام پورت میزبان است.

پایه لپ تاپ JSAUX Curve و پایه Steam Deck

JSAUX همچنین یک پایه برای لپ تاپ ها و یک پایه برای Steamdeck ارسال کرد. من Steamdeck ندارم که با آن تست کنم، اما از پایه لپ تاپ استفاده کردم.

نکته اصلی این است که هر پایه دارای یک صفحه مغناطیسی است که سپس Omnicase را در جای خود نگه می دارد. این یک طراحی هوشمند است زیرا مدیریت همه چیز را بسیار تمیزتر و آسان تر می کند.

JSAUX در حال حاضر بسیاری از ایستگاه‌های اتصال Steam Deck را می‌سازد، اما با این سیستم شما این قابلیت را دارید که Omnicase 2 را جدا کرده و از آن برای سایر برنامه‌ها استفاده کنید.

Omnicase 2 کاملاً در پایه Steam Deck نصب می شود و من می توانم درک کنم که چقدر مفید است.

در حال استفاده

عکس‌های بررسی پایه لپ‌تاپ JSAUX Omnicase 2 Pro1 - بررسی JSAUX Omnicase 2 Pro – ایستگاه اتصال و ذخیره‌سازی USB-C 12-in-1 + پایه لپ‌تاپ و عرشه بخار

برای آزمایش، یک ایستگاه کاری موقت در آشپزخانه خود راه‌اندازی کردم و در حین نوشتن این بررسی از آنجا کار کردم.

در عکس‌هایم، از پایه Steam Deck برای پشتیبانی از مانیتور Desklab استفاده کردم. مانیتور USB-C است، اما من تست کردم که خروجی HDMI با یک مانیتور معمولی کار می کند.

با این تنظیمات، من از کابل USB-C همراه برای وصل کردن Omnicase 2 Pro به مانیتور و سپس دوباره به لپ تاپ استفاده کردم.

من همچنین توانستم از پاور بانک Anker 737 برای تغذیه دستگاه ها از طریق درگاه برق 100 واتی USB-C Omnicase 2 Pro استفاده کنم.

صفحه کلید و ماوس هر دو سیمی هستند و من آنها را به داک وصل کردم (اگرچه پورت های USB-A زیادی داشتم).

من پایه لپ تاپ را عالی دیدم. این صفحه نمایش را به سطح چشم می رساند و همچنین به این معنی است که صفحه کلید فضای کمی دارد تا در زیر آن جایی که لپ تاپ روی میز قرار می گرفت قرار می گرفت.

تنها مشکل من با پایه لپ‌تاپ این است که می‌خواهم هنگام سفر از این تنظیمات استفاده کنم، اما طراحی پایه برای بسته‌بندی در یک کیس کمی غیرعملی است.

همانطور که از عکس‌های من می‌بینید، Omnicase 2 Pro این پتانسیل را به شما می‌دهد که تنظیمات تمیز و خوبی داشته باشید، اما اگر مانند من نامرتب هستید و فقط کابل‌های USB طولانی دارید، همچنان با کابل‌های به هم ریخته مواجه خواهید شد.

عکس‌های بررسی پایه لپ‌تاپ JSAUX Omnicase 2 Pro - بررسی JSAUX Omnicase 2 Pro – ایستگاه اتصال و ذخیره‌سازی USB-C 12-in-1 + پایه لپ‌تاپ و عرشه بخار

انتقاد اصلی من این است که پورت های USB فقط USB 3.2 Gen 1/USB 3.0 هستند که سرعت را به 5Gbps محدود می کند. من فکر می کنم حداقل یک USB 3.2 Gen 2 باید گنجانده شود.

قیمت و گزینه های جایگزین

برای حامیان Kickstarter، OmniCase 2 Pro با پایه لپ‌تاپ منحنی با قیمت 99.99 دلار عرضه می‌شود.

حامیان Kickstarter Omnicase 2 را همراه با Steam Deck Stand (SG0106) با قیمت 79.99 دلار دریافت خواهند کرد.

OmniCase Pro اصلی با قیمت 59 دلار در Kickstarter راه اندازی شد و MSRP آن 109 دلار بود. در حال حاضر با قیمت 54.99 دلار به فروش می رسد.

JSAUX همچنین دارای ایستگاه اتصال 11 در 1 HB1101 است که فاقد کابل مناسب و فضای ذخیره سازی است. این 69.99 دلار است.

آمازون ایستگاه‌های اتصال زیادی دارد که توصیه کردن چیز خاصی دشوار است. با این حال، گزینه های زیادی برای حدود 50 پوند وجود دارد.

بطور کلی

من واقعاً همه این محصولات JSAUX را دوست دارم. OmniCase 2 Pro تقریباً مطمئناً در هنگام سفر یک وسیله ثابت در کیف لپ‌تاپ من خواهد بود زیرا برای نیازهای من عالی است.

من اخیراً از قیمت بسیاری از ایستگاه های اتصال چند مانیتور انتقاد کرده ام، اما فکر می کنم 100 دلار معقول است اگر آنها را در مرحله Kickstart تهیه کنید.

Omnicase 2 احتمالاً ارزش پولی بهتری دارد، به خصوص اگر Steam Deck داشته باشید. قیمت آن 20 دلار ارزانتر است و پایه گنجانده شده است.

فقدان USB 3.2 Gen 2 کمی ناامید کننده است، اما به نظر می رسد این چیزی است که در محصولات با قیمت برتر استفاده می شود.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty

آخرین به روز رسانی در 29/05/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون