منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی PerfectDraft Pro – هنوز هم بهترین دستگاه آبجو است، اما افزایش قیمت آبجو آن را کمتر مطلوب می کند.

بررسی PerfectDraft Pro – هنوز هم بهترین دستگاه آبجو است، اما افزایش قیمت آبجو آن را کمتر مطلوب می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی PerfectDraft Pro - هنوز هم بهترین دستگاه آبجو است، اما افزایش قیمت آبجو آن را کمتر مطلوب می کند.

اشتراک گذاری مراقبت است!

امتیاز بررسی فیلیپس / BeerHawk PerfectDraft Pro

خلاصه

PerfectDraft Pro بهترین گزینه در بازار برای هر کاربر خانگی است که یک دستگاه آبجو می خواهد. اما افزایش قیمت آبجو باعث شده است که جذابیت آن کمتر از گذشته باشد.

حرفه ای ها

  • بهترین دستگاه آبجو در بازار
  • فقط دستگاه آبجو با دمای متغیر
  • طیف گسترده ای از آبجو در برابر مارک های رقیب

منفی

  • هزینه آبجو / افزایش قیمت منظم
  • قیمت فعلی دستگاه
  • خطاهای کوچک ماشین

دستگاه آبجو PerfectDraft در طول قرنطینه بسیار موفق بوده است و همه به شدت تلاش می‌کنند تا در یک زمان فوق‌العاده سخت با یک پیمانه مانند یک میخانه در زندگی خود عادی باشند.

آنها همچنان یک ابزار محبوب باقی ماندند، اما علاقه به آنها کاهش یافت. می دانم که اکثر دوستانم استفاده منظم از آنها را متوقف کرده اند و فقط برای موارد خاص آنها را بیرون می آورند.

فیلیپس/BeerHawk برای تلاش و برانگیختن علاقه به خرید بشکه‌های آبجو، دستگاه آبجو را با یک مدل Pro جدید تازه‌سازی کرده است.

PerfectDraft Pro جدید یک ارتقاء معقول است که بسیاری از ویژگی هایی را که احتمالاً در صورت استفاده از دستگاه اصلی می خواستید، اضافه می کند. اول از همه، توانایی کنترل دما، از جمله کاهش آن به 0 درجه سانتیگراد است.

PerfectDraft همیشه بهترین تولید کننده آبجو برای کاربران خانگی بوده است، اما اکنون با این دمای متغیر، آنها حتی از رقابت دورتر شده اند.

متأسفانه، افزایش قیمت آبجو به این معنی است که بسیاری از کاربران موجود هنوز علاقه خود را به سیستم از دست می دهند.

از BeerHawk خرید کنید

فیلیپس / BeerHawk PerfectDraft Pro در مقابل PerfectDraft اصلی

بررسی PerfectDraft Pro - هنوز هم بهترین دستگاه آبجو است، اما افزایش قیمت آبجو آن را کمتر مطلوب می کند.
PerfectDraft ProPerfectDraft
اندازه بشکه آبجوکاسه 6 لیتریکاسه 6 لیتری
آبجو چقدر دوام می آورد؟30 روز تازگی آبجو30 روز تازگی آبجو
نشانگر میزان صداآرهآره
ابعادارتفاع: 44.5 سانتی متر، عرض: 29.4 سانتی متر، طول: 40.1 سانتی مترارتفاع: 37.6 سانتی متر، عرض: 26 سانتی متر، طول: 34.6 سانتی متر
دمای خنک کنندهکنترل دما (0°C – 12°C)در دمای 3 درجه سرو می شود
زمان خنک شدن است10 ساعت خنک شدنخنک شدن 12 ساعته
پایداری دماعملکرد پایدار در دماهای تا 38 درجه سانتیگرادعملکرد پایدار در دماهای تا 31 درجه سانتیگراد
ریختنفناوری Smart Pourاستاندارد
قابلیت اتصالتجربه برنامه متصلخیر

PerfectDraft Pro در مقابل Blade vs. Sub

PerfectDraft ProPerfectDraftیک تیغهزیر
ظرفیت6 لیتر6 لیتر 8 لیتر2 لیتر
درجه حرارتمتغیر
0-12 درجه
3 درجه سانتی گراد2 درجه سانتی گراد2 درجه سانتی گراد
میزان سرمایش10 ساعت12 ساعت از دمای اتاقسریعتر از PerfectDraft*10 صبح تا 4 بعد از ظهر
آبجو تازه نگه داشته شده است30 روز30 روز30 روز15 روز
قوطی CO2لازم نیستلازم نیستلازم نیستلازم نیست
ابعادارتفاع: 44.5 سانتی متر، عرض: 29.4 سانتی متر، طول: 40.1 سانتی مترارتفاع: 37.6 سانتی متر، عرض: 26 سانتی متر، طول: 34.6 سانتی متر590 x 290 W x 471 D میلی‌متر452.5 x 190 x 383.3 میلی‌متر
وزن 17.6 کیلوگرم4.45 کیلوگرم
راحتی در استفادهبسیار آسان
با یک ریختن فوق العاده
بسیار آسانبسیار آسانبسیار آسان
محدوده آبجو75 ذکر شده
32 در انبار
75 ذکر شده
32 در انبار
2441
ارزان ترین کیگ
آبجو/بزرگتر که الکل کم ندارد
بکس
33.90 پوند
28.90 پوند
بکس
31.99 پوند
26 پوند (با بازگرداندن بشکه)
آمستل
31.99 پوند
آمستل
8.99 پوند
قیمت 500 میلی لیتر2.83 پوند
2.40 پوند
2.67 پوند
2.17 پوند هنگام استفاده از توکن های آبجو
1.94 پوند2.25 پوند
قیمت دستگاه385 پوند
300 پوند با 1 بشکه و 2 لیوان
RRP 250 پوند
بسته اولیه از 280 پوند با 1 بشکه و 2 لیوان
179 پوند با تخفیف (آبجو شامل نمی شود)
475 پوند با بشکه‌های 2×8 لیتری125 پوند
169 پوند
مصرف انرژی70 وات؟
حداکثر مصرف 117 وات است
حالت های کارآمد انرژی
70 وات70 واتA+

افزایش قیمت آبجو

یکی از مسائل مهمی که با Beer Hawk و PerfectDraft مطرح شد، افزایش قیمت آبجو است. آبجو همیشه گران بوده است، اما Beer Hawk قیمت را در فواصل زمانی معین افزایش می دهد و پیشنهادات موجود را کاهش می دهد. آخرین افزایش قیمت حدود 2 پوند به بیشتر کیج ها اضافه شد.

کاربران Reddit ناراضی به نظر می رسند و من نظرات منفی زیادی در مورد HotUKDeals دیده ام.

آبجوهایی مانند Stella محبوب هستند زیرا در کیسه های PerfectDraft از آبجو بلژیکی به جای انواع ساخت انگلستان استفاده می شود. من مطمئناً استلا را از قوطی نمی‌نوشم، اما در PerfectDraft خوب است. با این حال، تنوع بیشتری نسبت به سوپرمارکت دارید، آبجو ارزان تر است و هزینه خرید دستگاه یا راه اندازی آن را دارید.

نگاهی گذرا به Tesco نشان می‌دهد که می‌توانم Krombacher Pils یا Paulaner Munich Hell را با قیمت 2.20 پوند برای هر بطری یا 3 برای 5 پوند تهیه کنم. این 1.67 پوند برای 500 میلی‌لیتر در مقابل 2.40 پوند برای Becks، ارزان‌ترین آبجو پرقدرت در PerfectDraft است (و این شامل بازپرداخت بشکه نیز می‌شود).

کنترل برنامه

PerfectDraft Pro اکنون WiFi دارد و می توان آن را از طریق یک برنامه کنترل کرد. با این حال، دو دکمه کنترل دما در جلوی دستگاه وجود دارد. بعد از فهمیدن این موضوع، متوجه شدم که به ندرت از این برنامه استفاده می کنم.

با این حال، چندین مزیت وجود دارد. اگر می‌خواهید از دمای متغیر حداکثر استفاده را ببرید، برنامه می‌تواند به شما توصیه کند که هر یک از آبجوها باید روی چه دمایی تنظیم شود. من در حال حاضر Spaten دارم و باید 3 درجه سانتیگراد باشد. اگر آن را به Leffe تغییر دهم، دمای 7 درجه سانتیگراد را توصیه می کند.

اگر به طور منظم از این دستگاه استفاده می کنید، می توانید آن را از حالت استاندارد به یک برنامه صرفه جویی در انرژی یا خنک کننده تغییر دهید. این به دستگاه امکان می دهد در صورت عدم استفاده از برق بسیار کمتری استفاده کند. این چیزی نیست که من زیاد استفاده کرده‌ام، من عمدتاً در آستانه کریسمس از آن استفاده کرده‌ام و نگران کمی هزینه برق اضافی در طول دوره کریسمس نیستم (من هنوز در یک قرارداد ثابت از گذشته هستم. سال، بنابراین من می توانم اینطور بیهوده باشم).

از طرف دیگر، اگر یک نوشیدنی معمولی‌تر هستید و عجله‌ای برای نوشیدن آن ندارید، می‌توانید تاریخی را که ظرف را در آن قرار می‌دهید تعیین کنید و شما را از مدت زمان ماندگاری آبجو قبل از کهنه شدن به‌روز می‌کند.

رفتار مشکل ساز – بدون حجم، دمای نادرست و غیره

به طور ناامید کننده، متوجه شدم که دستگاه کاملاً باگ است. اولین بشکه ای که نصب کردم از نشان دادن سطح حجم آبجو خودداری کرد. او همچنین به نظر می رسید که از درجه حرارت کاملاً گیج شده است. قبل از اینکه به درجه حرارت برسد مجبور شدم چند بار دستگاه را خاموش کنم.

بعد از مدتی خاموش بودن، وقتی یک کیگ جدید نصب کردم و روشنش کردم، به سختی به وای فای وصل شد. دوباره باید آن را خاموش و دوباره روشن کنم.

هیچ‌کدام از این‌ها مسائل مهمی نیستند، اما تجربه‌ای که برای یک دستگاه ممتاز انتظار داشتم، نیست.

مصرف برق

به همان اندازه که آنها حالت‌های جدید صرفه‌جویی در مصرف انرژی را در برنامه دارند، زیرا مقدار زیادی برق مصرف می‌کند. با دستگاه آبجو من که روی دمای 1 درجه سانتیگراد تنظیم شده بود، وقتی به آن نگاه کردم به طور مداوم 117 وات می کشید، اما در مدت 5 ساعت 0.3 کیلو وات می کشید. این مقدار برق بیشتری نسبت به یخچال من مصرف می کند. این احتمالاً ترکیبی از خنک کننده پلتیر است که کارایی کمتری نسبت به کمپرسور دارد و عایق آن که بدتر از یک یخچال معمولی است.

با رفتن به حالت صرفه جویی در مصرف برق، بلافاصله به 4.7 وات کاهش یافت و من حدس می‌زنم تا زمانی که به دمای هدف گرم‌تر برسد، در آن دما باقی خواهد ماند.

بررسی PerfectDraft Pro - هنوز هم بهترین دستگاه آبجو است، اما افزایش قیمت آبجو آن را کمتر مطلوب می کند.

من را یک بت پرست صدا کنید، اما من آبجوی سرد را دوست دارم، هر چه که باشد. به نظر من دمای 1 یا 2 درجه سانتی گراد به طور قابل توجهی بهتر از دمای استاندارد 3 درجه سانتی گراد است، و این نقطه فروش اصلی PerfectDraft Pro است.

اگرچه به شما هشدار داده شده که دمای سر می تواند به زیر 3 درجه سانتیگراد کاهش یابد، اما من مشکل خاصی با آن نداشته ام و از تمام آبجوی که تاکنون از آن بیرون آمده لذت برده ام.

البته به روش دیگری نیز کار می کند، شما باید چیزهایی مانند IPA ها را کمی گرمتر از دمای استاندارد 3 درجه سانتی گراد بنوشید و اکنون فرصتی برای رفع آن دارید.

شیر آبجو نیز با چیزی به نام Smart Pour دوباره طراحی شده است. من مطمئن نیستم که چه تفاوتی دارد، من معمولا در اولین باری که می ریزم سرم کف می کند اما بعد از آن خوب است. از آنجایی که من آبجو را سردتر می‌نوشم، طبیعتاً سر کوچک‌تری دارد. کمی بهتر از نسخه اصلی به نظر می رسد اما من تجربه محدودی با آن داشتم اما اغلب هنگام استفاده از دوستانم آبجو با سر بزرگ می ریختم.

بطور کلی

من شخصاً احساسات متفاوتی در مورد PerfectDraft Pro دارم.

نظر اولیه من در مورد گران بودن آبجو تغییر نکرده است و قطعاً برای توجیه استفاده منظم من بسیار گران است. افزایش هزینه آبجو به مرور زمان جذابیت آن را کاهش داده است و من دیده ام که بسیاری از کاربران PerfectDraft را به همین دلیل رها کرده اند.

من دستگاه آبجو را هم کمی حشره یافتم. در حالی که این موضوع برای من مشکل بزرگی نیست، آن چیزی نیست که من از دنده های درجه یک انتظار دارم.

اما برای مهمانی ها و مناسبت های خاص با کمال میل از آن استفاده کردم. دمای خنک‌تر جدید آن را برای من بسیار جذاب‌تر از نسخه اصلی کرده است. همچنین دستگاه آبجو نهایی است. Blade یک جایگزین وسوسه انگیز است زیرا آبجو ارزان تر است، اما دستگاه هزینه بسیار بیشتری دارد و توصیه آن را برای خریداران خانگی سخت می کند (مگر اینکه زیاد بنوشید). به طور کلی، اگر می خواهید یک دستگاه آبجو تهیه کنید، این تنها گزینه ای است که من می خواهم دنبالش کنم.