منو سایت

بررسی Yeedi Vac 2 Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی Yeedi Vac 2 Pro

اشتراک گذاری مراقبت است!

رتبه بندی بررسی Yeedi Vac 2 Pro

خلاصه

Yeedi Vac 2 Pro یک ربات جاروبرقی و جاروبرقی عالی است که مخصوصاً در صورتی که سیل بیشتری نسبت به فرش داشته باشید جذاب است.

حرفه ای ها

 • عملکرد تمیز کردن عالی در مقایسه با سایر جاروبرقی های ربات مقرون به صرفه

منفی

 • ایستگاه Self-Empty در بریتانیا در دسترس نیست

من قبلاً جاروبرقی ربات Yeedi K650 مقرون به صرفه را بررسی کردم. سپس تا حدی ایستگاه Yeedi Vac را بررسی کردم، اما به دلیل اینکه مدل ایالات متحده بود و ایستگاه خود تخلیه به درستی کار نمی کرد، مشکلاتی داشتم.

این بار Yeedi آخرین نسخه بریتانیایی Vac 2 Pro را برای من ارسال کرد که ترکیبی از پاک کننده و جاروبرقی است.

در حالی که امروزه بسیاری از جاروبرقی ها ویژگی های تمیز کردن را تبلیغ می کنند، اکثر آنها یک مخزن اولیه با ظرفیت محدود دارند که به سادگی سطح را تمیز می کند. غالباً مخزن با نیروی جاذبه تغذیه می شود بنابراین با مخلوطی از فرش و کف سخت سازگار نیستند.

Yeedi Vac 2 Pro دارای یک ضمیمه تمیزکننده بسیار بزرگتر است و برای تمیز کردن بهتر، ماپ را به حالت نوسان درآورده اند.

همچنین دارای قدرت مکش بالایی تا 3000Pa است که به آن اجازه می دهد تا با دقت بیشتری تمیز شود و با حیوانات خانگی بهتر کار کند.

Yeedi Vac 2 Pro در مقابل Yeedi Vac 2 vs

Yeedi Vac 2 Pro بهترین مدل در این محدوده است و Yeedi ویژگی‌های اضافی را با پیشروی در محدوده اضافه کرده است.

 • تمام ربات های Yeedi Vac دارای قدرت مکش 3000 Pa هستند و از نقشه برداری دوربین استفاده می کنند. Yeedi Vac اصلی به طور استاندارد جاروبرقی و جاروبرقی نداشت، اما می‌توان آن را ارتقا داد در حالی که همه گزینه‌های دیگر این را دارند.
 • همه آنها با ایستگاه Self-Empty سازگار هستند.
 • Vac 2 Pro، Vac Max و Vac Station طولانی ترین زمان اجرا را به ترتیب متوالی دارند.
 • مدل‌های Yeedi Vac 2 تنها مدل‌هایی هستند که دارای قابلیت اجتناب از موانع سه بعدی و قابلیت تمیز کردن نوسانی هستند، Vac 2 Pro این ویژگی را به صورت استاندارد دارد، اما Vac 2 قابل ارتقا است.

مشخصات و ویژگی ها

 • جهت یابی SLAM تصویری
 • قدرت مکش 200 تا 3000 Pa
 • ظرفیت آب 0.18 لیتر
 • ظرفیت سطل گرد و غبار (روبات): 0.45 لیتر
 • تمیز کردن تمیز کردن نوسانی
 • اجتناب از موانع سه بعدی آره
 • توانایی عبور از موانع 9-16 میلی متر
 • کشف فرش آره
 • مکش بوستر اتوماتیک آره
 • ابعاد 350*350*77 میلی متر
 • ظرفیت باتری 5200 میلی آمپر ساعت
 • زمان کاری 220 دقیقه
 • زمان بارگذاری 6.5 ساعت
 • برنامه/کنترل صوتی Amazon Alexa / Google Home / Yandex Alice

ایستگاه خود تخلیه

آنها Yeedi Vac 2 Pro را بدون ایستگاه تخلیه خودکار برای من فرستادند. به دلایلی این در بریتانیا در دسترس نیست و Yeedi از فروشگاه خود به بریتانیا ارسال نمی کند.

من از طرفداران پر و پا قرص ایستگاه های خود خالی کننده هستم زیرا به شما امکان می دهد ربات را تنظیم کرده و فراموش کنید. خانه شما را برای هفته ها بدون نیاز به تخلیه تمیز می کند.

با روباتی مانند Vac 2 Pro، یک محفظه گرد و غبار داخلی بسیار کوچک دارد، بنابراین بدون ایستگاه خود تخلیه، باید هر چند روز یک بار آن را خالی کنید.

بررسی Yeedi Vac 2 Pro
محفظه گرد و غبار کوچک

نقشه برداری بصری SLAM با اجتناب از موانع سه بعدی

Yeedi یکی از معدود شرکت هایی است که به جای LiDAR از دوربین ها برای نقشه برداری و تشخیص اشیا استفاده کرده است. این فناوری مزایا و معایبی دارد، اما جاروبرقی های iRobot Roomba نیز از آن استفاده می کنند و به وضوح ثابت کرده است که یک فناوری موفق برای آنهاست.

مزایای Visual SLAM این است که باید تشخیص اشیاء عالی را برای اشیایی که ممکن است کف شما را آلوده کنند، ارائه دهد. من بچه یا حیوان خانگی ندارم، اما AIRROBO T10+ من زمانی که در کابل‌ها گره می‌خورد، مرتباً نیاز به نجات دارد.

من در حال راه اندازی هستم

فرآیند راه اندازی بسیار استاندارد است. من قبلاً پس از بررسی ایستگاه Vac Yeedi یک حساب Yeedi داشتم.

جاروبرقی دارای یک کاور برگردان است که کلید پاور را نشان می دهد و وقتی آن را روشن می کنید، می توانید آن را از طریق برنامه اضافه کنید. این به یک شبکه وای فای 2.4 گیگاهرتزی نیاز دارد و برای انتقال اعتبار باید به آن متصل باشید. پس از وارد کردن رمز عبور، برنامه یک کد QR ایجاد می کند که باید آن را به دوربینی که روی Yeedi قرار دارد نشان دهید.

نقشه برداری و تشخیص موانع

بررسی Yeedi Vac 2 Pro

برای نقشه برداری اولیه، یدی توصیه می کند تا حد امکان طبقات را تمیز کنید و از نور زیاد اتاق ها مطمئن شوید. در این مرحله، تشخیص اشیا چندان خوب نیست. متوجه شدم یدی در این مرحله کمی سختی کشید، او به ویژه هنگام تلاش برای مذاکره با صندلی کودک من گیج به نظر می رسید. من هم مجبور شدم دوبار فاز نقشه برداری را شروع کنم چون بار اول یا گیر کردم یا باتری یکی از اتاقم تمام شد.

هنگامی که نقشه ایجاد شد، خلاء سعی می کند اتاق های شما را دسته بندی کند، اما احتمالاً نیاز به اصلاح دستی دارد. سپس می توانید مناطق مختلف بدون ماپ و بدون ماپ را تنظیم کنید.

متأسفانه در حال حاضر پشتیبانی از چندین کارت وجود ندارد. اگر فضای زندگی شما به سطوح تقسیم شده است، این می تواند مشکل ساز باشد.

تنظیمات

شما همچنین تنظیمات زیادی برای سفارشی کردن تمیز کردن خود دارید. آنها تا حد زیادی شبیه به سایر جاروبرقی های ربات هستند و سطوح مختلف قدرت تمیز کنندگی و همچنین تنظیمات مختلف تمیز کردن موپ را شامل می شوند.

با تمیز کردن خودکار، ربات بیرون می‌رود و تمام اتاق‌های شما را تمیز می‌کند، اگر باتری آن تمام شود، برای شارژ مجدد به پایه بازمی‌گردد، سپس دوباره برمی‌گردد.

شما می توانید یک برنامه تمیز کردن تنظیم کنید و همچنین ساعات آرامی را تنظیم کنید تا از خاموش شدن خودکار آن در نیمه شب جلوگیری کنید.

پاک کردن و تمیز کردن

Vac 2 Pro دارای تشخیص فرش داخلی است. ربات بدون چسباندن موکت می تواند قدرت خود را هنگام تشخیص فرش یا فرش افزایش دهد. Yeedi Vac 2 Pro با چسباندن موپ جمع می‌شود و فرش را خیس نمی‌کند.

بدیهی است که این یک ویژگی بسیار مفید برای هر کسی با سطوح مخلوط است، اما کارایی روی فرش با چسباندن موبر کاهش می‌یابد و بیشتر مستعد گیر کردن است. بنابراین اگر بیشتر فرش دارید، یک ربات جایگزین ممکن است بهتر باشد، یا فقط از ویژگی تمیز کردن در این مورد استفاده نکنید.

بررسی Yeedi Vac 2 Pro

عملکرد تمیز کردن کف آشپزخانه من بهتر از هر جاروبرقی رباتی دیگری بود که قبلاً استفاده کرده بودم. این تعجب آور نبود زیرا تمام گزینه های دیگری که من بررسی کردم آنها را حذف کردند.

عملکرد تمیز کردن فرش نیز عالی است، این سطح مکش بالاتری نسبت به AIRROBO T10+ یا Ecovacs من در طبقه بالا دارد و به نظر می‌رسد که زباله‌ها را بهتر از آن‌ها جمع می‌کند. در حالی که این یک مزیت است، من بیشتر از جاروبرقی های روباتی روی فرش استفاده می کنم تا با چیزها هماهنگ باشم، و هر از چند گاهی از پایه قوی تر برای تمیز کردن عمیق تر استفاده می کنم.

قیمت و در دسترس بودن – انگلستان / اتحادیه اروپا / ایالات متحده

Yeedi Vac 2 Pro با قیمت 460 پوند در آمازون انگلستان فهرست شده است، اما با کوپن تخفیف 130 پوندی موجود است که آن را به 330 پوند کاهش می دهد.

Yeedi Vac 2 350 پوند با 90 پوند تخفیف، 260 پوند است.

بنا به دلایلی ایستگاه خود تخلیه در آمازون انگلستان نیست و Yeedi مستقیماً به انگلستان ارسال نخواهد کرد. من حدس می‌زنم که می‌توانیم برگزیت را مقصر این سناریو بدانیم.

اگر در اتحادیه اروپا هستید، می توانید Yeedi Vac 2 Pro را با ایستگاه به قیمت 499.98 یورو (433 پوند) مستقیماً از Yeedi خریداری کنید.

همچنین می‌توانید ایستگاه خود خالی‌سازی را به تنهایی با قیمت 179.99 یورو (156 پوند) خریداری کنید، اگر می‌خواهید بیشتر در خط ارتقا دهید.

این سیاست حمل و نقل موضوع دیگری را مطرح می کند. Yeedi لوازم جانبی زیادی را در صورت نیاز به آنها در وب‌سایت خود می‌فروشد، اما صفحه رسمی آمازون انگلستان فقط مجموعه‌ای از قطعات جایگزین اساسی و یک بسته دستمال مرطوب دارد که Yeedi Vac 2 Pro از آنها استفاده می‌کند.

اگر در ایالات متحده هستید، می توانید آن را از آمازون یا مستقیماً از Yeedi خریداری کنید.

Yeedi بیان می کند که قیمت های ایالات متحده عبارتند از:

 • Single Yeedi Vac 2 Pro – اکنون زیر 449.99 دلار است
 • بسته نرم افزاری Yeedi Vac 2 Pro و Self-Empty Station – قیمت ویژه زیر 500 دلار

گزینه های جایگزین

این یک بازار رقابتی است و در حدود یک سال گذشته جاروبرقی های جدید زیادی با ایستگاه های خود تخلیه وجود داشته است. اکثرا شستن میکنن ولی فکر نکنم سر موپ نوسانی داشته باشه و از ظرفیت آبش هم مطمئن نباشم:

 • Ultenic T10 برای حدود 370 پوند
 • eufy RoboVac LR30 Hybrid+ با حدود 550 پوند
 • Proscenic M8 PRO با حدود 400 پوند
 • AIRROBO T10+ با حدود 400 پوند

بنابراین، Yeedi جایی در وسط محدوده قیمت است (اگر بتوانید آن را با ایستگاه تخلیه خودکار بریتانیا تهیه کنید) اما تمیز کردن عالی دارد.

در بالای طیف، Ecovacs Deebot X1 Omnio را دارید که تقریباً هر کاری را که می‌خواهید انجام می‌دهد. یک ایستگاه خالی بزرگ وجود دارد که برای گرد و غبار، آب تمیز و آب کثیف استفاده می شود. عملکرد تمیز کردن دارای سرهای برس چرخان مناسبی است و می تواند خشک کردن گرم خودکار را انجام دهد. سپس از ناوبری لیزری و دوربین جلویی برای تشخیص پیشرفته اشیا استفاده می کند.

همانطور که انتظار دارید، این هزینه بسیار زیادی دارد، با RRP 1500 پوند، اما با قیمتی بیش از 1000 پوند در دسترس است.

بطور کلی

Yeedi Vac 2 Pro یک ربات جاروبرقی و جاروبرقی عالی است که مخصوصاً در صورتی که سیل بیشتری نسبت به فرش داشته باشید جذاب است.

به نظر نمی رسد نقشه برداری بصری و اجتناب از موانع سه بعدی عملکرد بهتری نسبت به جاروبرقی مبتنی بر LiDAR که من در حال حاضر استفاده می کنم ارائه دهد، اما همچنان خوب است و مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

آخرین به روز رسانی در 2022-09-11 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون