برنامه Garmin ECG در Venu 2 Plus در ایالات متحده راه اندازی شد - هنوز خبری از FR965 نیست

برنامه Garmin ECG در Venu 2 Plus در ایالات متحده راه اندازی شد – هنوز خبری از FR965 نیست

اشتراک گذاری مراقبت است!

دیروز گزارش دادم که Garmin Forerunner 965 و FR265 به زودی عرضه خواهند شد. یک خرده‌فروش هر دو ساعت را با یک صفحه مکان فهرست کرده بود، و این روندی است که قبلاً در راه‌اندازی گارمین دیده‌ایم. حتی گارمین نمی تواند به تحریم خود پایبند باشد، زیرا آنها به طور منظم محصولات خود را قبل از تاریخ عرضه به صورت زنده عرضه می کنند.

متأسفانه گارمین هنوز ساعت های جدید خود را عرضه نکرده است. در عوض، آنها راه اندازی اپلیکیشن ECG را اعلام کردند، که اگر انتظار راه اندازی یک ساعت را داشتید کمی ناامیدکننده است.

برای ناامیدکننده‌تر شدن اوضاع، این نسخه فقط در Garmin Venu 2 Plus و فقط در ایالات متحده است. برای عادلانه بودن نسبت به گارمین، عملکرد ECG ظریف است زیرا به تایید FDA نیاز دارند.

هیچ چارچوب زمانی برای عرضه در بریتانیا یا اتحادیه اروپا وجود ندارد، اما اجتناب ناپذیر است که این ویژگی زمانی که گارمین مراحل صدور گواهی را برای آن مناطق انجام دهد، راه اندازی شود.

گارمین تایید کرده است که هیچ ساعت موجود دیگری از این ویژگی برخوردار نخواهد شد. Venu 2 Plus تنها ساعتی است که سخت افزار لازم را در آن تعبیه شده است. اما آنها به ناچار آن را در ساعت های آینده خواهند داشت. می توانم بگویم گارمین فورونر 965 ایمن و کاملاً شبیه به فورونر 265 است.

برای اینکه بتواند EKG انجام دهد، گارمین باید سیمی داشته باشد که پانل را به حلقه فلزی خارج از حسگر نوری HR متصل می‌کند. این به این دلیل است که EKG به حداقل دو الکترود برای اندازه گیری امواج الکتریکی ضربانی که توسط قلب شما تولید می شود نیاز دارد.

اجرای این قابلیت آنها را به یکی از آخرین برندهایی تبدیل می کند که این ویژگی را پیاده سازی کرده اند، اپل، سامسونگ، فیت بیت و هواوی همگی این قابلیت را بر روی ساعت های مختلف دارند.

عملکرد ECG افزوده خوبی است، اما کمی شبیه زمانی است که باید SPO2 را به صورت دستی بر روی ساعت ها خوانش کنید. اکثر مردم آن را چند بار امتحان می کنند و سپس دیگر از آن استفاده نمی کنند. البته، خوب است که آن را در آنجا داشته باشید، بنابراین اگر فکر می کنید ممکن است مشکلی وجود داشته باشد، می توانید این آزمایش را انجام دهید.

هنگامی که EKG می گیرید، در برنامه نشان داده می شود، اما می توانید آن را به PDF نیز صادر کنید و به شما امکان می دهد یک نسخه را به پزشک خود بدهید.

آخرین به روز رسانی در 25/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون