منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین توسعه دهنده وای فای در فضای باز/نقطه دسترسی 2023 – چگونه در باغ خود وای فای داشته باشید

بهترین توسعه دهنده وای فای در فضای باز/نقطه دسترسی 2023 – چگونه در باغ خود وای فای داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین توسعه دهنده وای فای در فضای باز/نقطه دسترسی 2023 - چگونه در باغ خود وای فای داشته باشید

اشتراک گذاری مراقبت است!

با توجه به آب و هوای بیرون، ژانویه ممکن است بهترین زمان برای نوشتن این پست نباشد. با این حال، اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک باغ زیبا داشته باشید، شانس خوبی وجود دارد که بخواهید از اوقات بیرون از خانه لذت ببرید و در عین حال بتوانید Wi-Fi خانه خود را متصل کنید. برای من، این معمولاً به من اجازه می‌دهد وقتی کباب می‌کنم به بلندگوی Sonos متصل شوم. من همچنین از دوربین‌های نظارتی Wi-Fi مختلفی استفاده کرده‌ام و بسیاری از مردم می‌خواهند Wi-Fi را برای خودروهایی مانند تسلا و شارژر دیواری مربوطه گسترش دهند.

راه حل های زیادی وجود دارد که از نظر قیمت و سختی نصب متفاوت است. همچنین باید محدوده و میزان خوب بودن Wi-Fi را در نظر بگیرید. اگر باغ کوچکی دارید، می تواند به سادگی قرار دادن یک توسعه دهنده وای فای یا شبکه شبکه ای در اتاق مجاور باغتان باشد. اگر زمینی به مساحت 1 هکتار داشته باشید، این به سختی کافی خواهد بود.

همچنین باید میزان نوردهی دستگاه را در نظر بگیرید، چند راه‌حل وجود دارد که دارای حفاظت IP اولیه هستند، اما من نمی‌خواهم آنها به طور کامل در معرض آب و هوای بریتانیا قرار بگیرند. با این حال، زیر یک سقف یا در یک مکان سرپناه دیگر، این کار را انجام می دهد.

همه پیشنهادات من اکسس پوینت هستند و همه به برق نیاز دارند و تقریباً همه از PoE استفاده می کنند. بسیاری از نقاط دسترسی شبکه فعال هستند، بنابراین از نظر فنی نیازی به اتصال به شبکه ندارند، آنها شبکه موجود شما را گسترش می دهند.

همه اینها زمانی که از یک سیستم برای وای فای اصلی خود استفاده می کنید بهترین کار را دارند و به شما امکان می دهند بدون وقفه در اطراف خانه خود پرسه بزنید. بنابراین برای من در حال حاضر از Netgear Insight استفاده می کنم و از این رو Netgear Insight WAX610Y بهترین گزینه برای من خواهد بود. اما شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. شما می توانید یک نام SSID خارجی جداگانه با یک نقطه دسترسی در حالت مستقل داشته باشید.

حدس من این است که اکثر افرادی که در این پست قرار می گیرند چیزی نسبتاً مقرون به صرفه می خواهند. به نظر می رسد TP-Link EAP225-Outdoor بهترین راه حل رتبه بندی شده در آمازون است و مشخصات خوبی نسبت به قیمت دارد.

این را می توان به صورت اختیاری با سیستم مدیریت مبتنی بر ابر TP-Link Omada با استفاده رایگان ادغام کرد. من هنوز این را امتحان نکرده ام، اما این یک راه حل رقابتی در برابر Ubiquiti، Zyxel Nebula و Netgear Insight است.

یک EAP110-Outdoor مقرون به صرفه تر وجود دارد، اما بسیار قدیمی و محدود به 2.4 گیگاهرتز است، بنابراین من شخصا آن را توصیه نمی کنم.

از طرف دیگر، TP-Link EAP610-Outdoor جدیدتر با قیمت حدود 140 پوند وجود دارد که Wi-Fi 6 است و دارای رتبه IP67 بسیار چشمگیر است. TP-Link EAP610-Outdoor احتمالا بهترین گزینه ای است که من پیدا کرده ام اگر راه حلی مقرون به صرفه و با کارایی بالا می خواهید.

تنها بر اساس مشخصات، TP-Link EAP610-Outdoor احتمالاً راه حل بهتری است اگر می خواهید یک نقطه دسترسی مستقل در فضای باز داشته باشید. او پنج نفر دیگر است اما رتبه IP بهتری دارد.

Zyxel NWA55AXE در رده دوم قرار دارد و سیستم سحابی Zyxel موجود را به خوبی تکمیل خواهد کرد.

هر دو گزینه برای Wi-Fi با کارایی بالا در فضای باز فوق العاده خواهند بود.

این یک نقطه دسترسی Wi-Fi 6 است که می تواند به عنوان یک دستگاه مستقل یا مدیریت در فضای ابری کار کند و دارای عملکرد شبکه است. دارای رتبه IP55 است که با سایر نقاط دسترسی اختصاصی در فضای باز مطابقت دارد.

این دو اکسس پوینت WAVLINK برای اکثر افراد مناسب است. هر دو ارزان هستند و به عنوان نقاط دسترسی مستقل به خوبی کار خواهند کرد. همه آنها دارای رتبه IP عالی IP65 هستند، به این معنی که شما نیازی به نگرانی زیادی در مورد مکان ندارید.

همه آنها در حالت اکسس پوینت جایی که مستقیماً به شبکه شما متصل هستند کار می کنند یا می توانند به عنوان توسعه دهنده کار کنند.

اگر کاربر فعلی Ubiquiti نیستید، احتمالاً هیچ یک از گزینه‌های Ubiquiti را توصیه نمی‌کنم، مگر اینکه قصد داشته باشید در خانه خود از Ubiquiti استفاده کنید. دلیل من برای این ادعا این است که قیمت Ubiquiti U6-Mesh-EU 218.40 یورو یا حدود 195 پوند است. بنابراین، TP-Link EAP610 یا Zyxel NWA55AXE خرید بهتری برای خریداران معمولی است.

با این حال، Ubiquiti یکی از بهترین راه‌حل‌های شبکه‌ای با مدیریت ابری برای کاربران خانگی و مشاغل کوچک است و U6-Mesh بهترین گزینه برای یک نقطه دسترسی در فضای باز است.

همانطور که از نام آن پیداست، این می تواند در حالت شبکه یا نقطه دسترسی کار کند. با شبکه مش، فقط باید آن را از طریق POE تغذیه کنید و می تواند شبکه شما را به صورت بی سیم گسترش دهد.

شایان ذکر است که Ubiquiti U6-LR عالی نیز دارای رتبه IP54 است، از نظر تئوری باید در بیرون خوب باشد، اما احتمالاً آن را در جایی محافظت شده قرار می دهم.

من Netgear WAX610Y را بررسی کرده‌ام و می‌توانم شخصاً آن را تضمین کنم. این یک اکسس پوینت Wi-Fi 6 است و دارای یک پورت POE 2.5GbE است. زمانی که با سایر نقاط دسترسی Netgear Insight ادغام شود، بهترین کار را خواهد داشت و می‌توان از آن در حالت مش استفاده کرد و یک حلقه بی‌سیم با دیگر دستگاه‌های WAX610، WAX610Y، WAC540 یا WC564 تشکیل داد.

این دارای رتبه IP55 است که دوباره آن را در برابر عناصر بسیار بادوام می کند.

این یک راه حل گران قیمت برای کاربران خانگی است، اما من مطمئنا آن را برای کاربران تجاری توصیه می کنم.

بطور کلی

اگر من یک گزینه مستقل می خواستم که سرعت وای فای خوبی را ارائه دهد، TP-Link EAP610-Outdoor همان چیزی است که من به دنبال آن هستم. یا EAP225 اگر از Wi-Fi 5 راضی هستید و چیزی مقرون به صرفه تر می خواهید.

بسیاری از برندهای دیگر مانند EnGenius و Draytek دارای امتیاز IP هستند، اما بسیار گران هستند و من آنها را فقط برای مشاغل و افرادی که قبلاً در این اکوسیستم ها مشغول به کار هستند توصیه می کنم.

آخرین به روز رسانی در 12-01-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون