منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوربین های فیلمبرداری زنگ در 2023 – شامل ضبط 24/7

بهترین دوربین های فیلمبرداری زنگ در 2023 – شامل ضبط 24/7

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین دوربین های فیلمبرداری زنگ در 2023 - شامل ضبط 24/7

اشتراک گذاری مراقبت است!

زنگ های تصویری یکی از وسایل خانه هوشمند مورد علاقه من است. من به قدری تحویل و پیکاپ می گیرم که تا زمانی که شروع به استفاده از این ابزارهای شگفت انگیز کردم، بسیار استرس زا بود.

تا حدودی با استرس وارد دایره کامل شده ام. در حالی که هیچ بسته‌ای را از دست نمی‌دهم، از دوربین‌های امنیتی، زنگ در و حتی جعبه تحویل هوشمند اعلان دریافت می‌کنم. بنابراین اکنون در مورد بمباران شدن با اعلان ها استرس دارم.

بازار زنگ ویدیو در سال‌های اخیر رونق گرفته است و گزینه‌های باورنکردنی در بازار وجود دارد. اما به نظر می رسد که آنها یک دسته محصول هستند که انتقادات زیادی را به صورت آنلاین به خود جلب می کنند.

بحث ها و مسائل مربوط به حریم خصوصی

یکی از دلایلی که من این پست را می نویسم، افشاگری های اخیر در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی محصولات Anker Eufy است. این موضوع بسیاری از افراد را به این فکر واداشته است که بهترین دوربین زنگ در چیست.

دو موضوع برجسته شد:

  • آنها همه چیز را به صورت محلی ذخیره نکردند و تصاویر پیش‌نمایش را برای اعلان‌های فشاری در Amazon AWS آپلود نکردند.
  • امکان دریافت URL جریان از دوربین و استفاده از راه دور از طریق VLC (احتمالاً با استفاده از RTSP) وجود داشت.

برای ترکیب این مشکل، آنکر به بهترین شکل با مشکل برخورد نکرد. آنها در مورد آن بسیار نادیده گرفته شدند و بسیاری از مردم اعتماد خود را به آنها از دست دادند.

با این حال آنها به این مسائل پرداخته اند. اکنون آنها تأکید می‌کنند که اگر اعلان‌های فشاری برای تصاویر دارید، تصاویر آپلود می‌شوند و ظاهراً مشکل امنیتی پخش از راه دور را قفل کرده‌اند.

Anker Eufy تنها برندی نیست که در طول سال‌ها مشکلات امنیتی داشته است. برای شروع، اکثر برندهای رقیب، مانند Ring، Arlo و Blink، قبلاً داده ها را به صورت آنلاین آپلود می کنند.

رینگ مالک آمازون تحت تأثیر مطبوعات بد در مورد حریم خصوصی قرار گرفته است. در ایالات متحده، Ring به طور معمول بدون حکم دادگاه یا اجازه کاربران، فیلم را برای پلیس ارسال می کند. رینگ گفت که قانون به آنها اجازه انجام این کار را می دهد، و آنها فقط زمانی این کار را انجام می دهند که شرکت معتقد است یک موقعیت اضطراری خطر مرگ یا آسیب جسمی جدی به کسی را در بر دارد.

Ring تنها شرکتی نیست که این کار را انجام می دهد، هر برندی را می توان با ضمانت مجبور به اشتراک گذاری داده ها (حداقل در ایالات متحده) کرد. گوگل رویه ای مشابه Ring را دنبال می کند. آنها می توانند بدون احضاریه (در صورت وجود دلیل موجه) اطلاعات را با مجریان قانون به اشتراک بگذارند.

Arlo و Wyze گفته اند که فقط در صورت وجود حکم، داده ها را به اشتراک خواهند گذاشت. حداقل با Eufy، آنها به سوابق کامل دسترسی ندارند، بنابراین نمی توان آنها را مجبور به اشتراک گذاری داده ها کرد.

آرلو هم مشکلات خودش را داشت. در سال 2019، محققان دریافتند که آسیب‌پذیری‌ها می‌توانند به مهاجم بالقوه اجازه دهند کنترل دوربین‌ها را در دست بگیرند. اخیراً، Arlo دو دوربین قدیمی خود، از جمله Arlo Gen 3 و نسل اول Arlo Pro را بازنشسته کرد. آنها به ترتیب 8 و 6 ساله هستند و پس از اتمام تعمیرات، دوربین ها بدون ضبط ابری تقریباً بی فایده خواهند بود. برای ذخیره هر فیلم به فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارید.

به طور کلی، وقتی صحبت از حریم خصوصی و مسائل امنیتی با دوربین های زنگ در یا هر دوربین امنیتی متصل به اینترنت می شود، سایه های خاکستری زیادی وجود دارد. شما باید مزایای راحتی دستگاهی را که می توان از راه دور به آن دسترسی داشت و پیکربندی آن در برابر حریم خصوصی برای کاربر آسان است، ارزیابی کنید.

من فکر می‌کنم لازم به یادآوری است که به لطف رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو و آمازون، بسیاری از ما به‌خاطر راحتی، حریم خصوصی را رها کرده‌ایم.

چیزی که من شخصا استفاده می کنم

بهترین دوربین های فیلمبرداری زنگ در 2023 - شامل ضبط 24/7

من معمولاً این بخش را به عنوان بهترین دوربین کلی عنوان می‌کنم، اما با توجه به موارد فوق، بدون شک به توصیه‌ام با واکنش‌های منفی مواجه می‌شوم.

من شخصا از دوربین دوگانه ویدیویی امنیتی Eufy با یک زنگ اضافی استفاده می کنم و همچنین از Eufy Security S300 استفاده می کنم. من در واقع یک دوربین روی حصار نزدیک دروازه دارم، بنابراین وقتی کسی به درب من می آید، از قبل اخطار دریافت می کنم.

شاید من آنقدر بی تفاوت هستم که نمی توانم حریم خصوصی و امنیت را خیلی جدی بگیرم. اما من حاضر نیستم از Eufy دست بکشم. من هیچ دوربین داخلی ندارم و شک دارم که مارک دیگری برای این مسائل به طور قابل توجهی بهتر باشد.

البته دوربین های سیمی وجود دارند و می توانید با آنها در NVR ضبط کنید، همچنین می توانید اتصال به LAN خود را محدود کنید. اما این تلاش زیادی است که خریداران معمولی شما انجام نمی دهند.

بهترین دوربین های زنگ در با باتری

Eufy Security Doorbell دوربین دوگانه (گران قیمت) یا Eufy Security 1080P Video Doorbell (ارزان)

مدل دوربین دوگانه قطعا بهترین دوربین زنگ در است که من استفاده کرده‌ام، و من از تعداد کمی استفاده کردم، اما ارزان نیست.

اکثر مردم با مدل اولیه 1080P که با زنگ در (به جای Homebase) عرضه می شود، خوب خواهند بود.

زنگ تصویری بی سیم آرلو

بهترین دوربین های فیلمبرداری زنگ در 2023 - شامل ضبط 24/7

من Arlo را روی حلقه به دلیل قیمت لیست می کنم. زنگ ویدیویی بی‌سیم Arlo Essential دارای نرخ RRP 180 پوندی است که همان قیمت Ring Video Doorbell 4 یا Eufy Dual است. با این حال، در بریتانیا در حال حاضر حدود 108 پوند است و در ماه نوامبر به طور مداوم 80 پوند بود. با قیمت 80 پوند، خرید شگفت انگیزی است، اما 108 پوند نیز ارزش خوبی دارد.

قیمت گذاری در ایالات متحده چندان جذاب نیست. قیمت آن 140 دلار از Amazon.com است و فقط 120 دلار است. این کاملاً غیرمعمول است که قیمت بریتانیا ارزان تر از قیمت ایالات متحده باشد.

از آمازون آمریکا خرید کنید

زنگ ویدیویی 4 (گران قیمت) یا زنگ ویدیویی (نسل دوم)

درست مانند Eufy، من دو مدل را لیست می کنم زیرا Ring Video Doorbell 4 دوربین حلقه مورد علاقه من است که از آن استفاده کرده ام، این پیشرفته ترین دوربین باتری آنها است و بنابراین بیشترین هزینه را دارد. اگر می‌خواهید بهترین امنیت ممکن را داشته باشید، این بهترین گزینه است.

با این حال، اکثر افرادی که خواهان امنیت اولیه و عمدتاً اعلان‌ها هستند، از زنگ ویدیوی Ring (نسل دوم) که قیمت آن نصف قیمت است، کاملا راضی خواهند بود. Arlo Chime 2 اختصاصی با قیمت 45 پوند کمی گران است، اما فقط 27 پوند بود.

Nest Doorbell (باتری)

Google Nest Doorbell یکی از معدود دوربین‌های زنگ در است که من امتحان نکرده‌ام. این یک گزینه محبوب است، اما کمی گران است و 180 پوند است. رزولوشن نیز بسیار پایین است – 960 x 1280 پیکسل. من شخصاً این دوربین را توصیه نمی کنم مگر اینکه کاملاً به خوبی متعهد باشید و بخواهید همه چیز را در یک اکوسیستم نگه دارید.

بهترین دوربین های زنگ در سیمی

اکثر دوربین های باتری دار را می توان به سیم کشی زنگ در موجود متصل کرد. اما برخی از دوربین ها نیز وجود دارند که فقط از طریق سیم کشی قابل استفاده هستند.

Nest Doorbell (سیمی)

من مطمئن نیستم که چرا کسی یک Google Nest Doorbell با باتری بخرد، مگر اینکه کاملاً در Google سرمایه گذاری کرده باشید.

با این حال، گزینه کابل جذاب تر است، حتی می توانم بگویم بهترین گزینه کابلی در این بخش است زیرا گزینه پخش 24/7 و فیلمبرداری مداوم را دارد. رزولوشن نیز در 1600 در 1200 بسیار بهبود یافته است.

همچنین در آمازون ایالات متحده، کمتر از نصف قیمت، 108 دلار، معامله ای است. من نمی توانم لیستی برای آمازون انگلستان پیدا کنم، اما شما می توانید آن را با 8.99 دلار اضافی از Amazon.com وارد کنید.

زنگ ویدیویی زنگ در پرو 2

این اساساً یک نسخه بهبود یافته از زنگ درب ویدیویی عالی 4 است. مزیت اصلی ویدیوی سر تا پا با کیفیت 1536p است.

آهنگ زنگ ویدیوی نخبگان

مطمئن نیستم که Ring Video Doorbell Elite را واقعاً توصیه کنم. به خوبی Ring Video Doorbell Pro 2 ارزان‌تر نیست و قیمت آن بیشتر است.

با این حال، این یکی از معدود دوربین های موجود در بازار است که از POE استفاده می کند. اگر خانه‌تان را بازسازی می‌کنید و/یا نمی‌توانید وای‌فای قابل اعتماد را به زنگ خانه‌تان بیاورید، هر چه تلاش می‌کنید، ممکن است این راه‌حل مناسبی برای شما باشد.

بهترین دوربین های زنگ در که دارای ضبط RTSP / NVR / NAS هستند

اگر نگران حریم خصوصی و امنیت هستید، اینها احتمالا بهترین گزینه های شما هستند. نقطه ضعف اصلی این گزینه ها این است که آنها به سیم کشی زنگ موجود در (16V-24V) یا POE نیاز دارند.

با این حال، اگر بتوانید از این مانع عبور کنید، آنها گزینه‌های فوق‌العاده‌ای هستند زیرا به لطف RTSP می‌توانند 24/7 ضبط کنند و شما در یک اکوسیستم ضبط قفل نشده‌اید. ممکن است بخواهید از Synology یا یک NVR اختصاصی مانند Reolink RLN8-410 NVR استفاده کنید.

زنگ ویدیویی Reolink

این هنوز در آمازون انگلستان نیست. شما می توانید آن را با قیمت حدود 90 دلار از آمازون ایالات متحده خریداری کنید.

دو نسخه وجود دارد. یکی POE، دیگری WiFi است، اما نیاز به سیم کشی به سیم کشی زنگ موجود دارد. مدل WiFi هنوز در دسترس نیست.

این یک دوربین 5 مگاپیکسلی (2K+) با FOV 180 درجه است. می تواند در Reolink NVR، NAS ضبط کند یا می توانید از MicroSD یا Reolink Cloud استفاده کنید.

دوربین Amcrest AD110 1080P Video Doorbell Pro یا Amcrest AD410 4MP

Amcrest واقعاً چیزی در بریتانیا نیست، اما آنها در ایالات متحده محبوب هستند.

AD410 مدلی است که من می‌خواهم آن را انتخاب کنم، قیمت آن حدود 150 دلار است و دارای سنسور دوربین 4 مگاپیکسلی و زاویه دید 164 درجه است. برای ضبط، microSD، Amcrest Cloud و RTSP دارید.

زنگ در Ubiquiti UniFi Protect G4

این در واقع از RTSP که من می دانم استفاده نمی کند. با این حال، اگر از محصولات Ubiquiti استفاده می‌کنید و می‌توانید UniFi Protect Network Video Recorder یا UniFi Dream Machine PRO را ضبط کنید، این بهترین گزینه است.

آخرین به روز رسانی در 27/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون