منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوچرخه‌های برقی با تسمه سبک وزن – زیر 16 کیلوگرم و دوچرخه‌های برقی مستقل با تعمیر و نگهداری کم

بهترین دوچرخه‌های برقی با تسمه سبک وزن – زیر 16 کیلوگرم و دوچرخه‌های برقی مستقل با تعمیر و نگهداری کم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین دوچرخه‌های برقی با تسمه سبک وزن - زیر 16 کیلوگرم و دوچرخه‌های برقی مستقل با تعمیر و نگهداری کم

من تعداد زیادی دوچرخه برقی را در چند سال گذشته بررسی کرده ام. من متوجه شدم که همه آنها خوب هستند و اگر دوچرخه متناسب با نیاز شما باشد، به خوبی کار خواهند کرد.

با این حال، بیشتر دوچرخه هایی که من بررسی می کنم ترجیحات خاص من را برآورده نمی کنند. من همیشه برای ورزش دوچرخه سواری کرده ام و یک دوچرخه سوار جاده برای ورزش هستم. من برای رفت و آمدهای عمومی از هیبرید هم استفاده می کنم.

مطمئناً هیچ چیزی مانع از استفاده من از یکی از دوچرخه های الکترونیکی تاشو برای رفت و آمد به باشگاه نمی شود، و هر از گاهی این کار را انجام داده ام، اما همیشه یک دوچرخه الکترونیکی با موقعیت سواری معمولی متمرکز بر تناسب اندام می خواستم.

من همچنین می‌خواهم دوچرخه‌ام شبیه یک دوچرخه معمولی باشد بدون اینکه آشکارا برقی باشد. من آن را در سالن بدنسازی قفل می کنم و احساس می کنم دوچرخه الکترونیکی هدف جذاب تری برای سارقان بالقوه خواهد بود، و من در زیباترین شهر زندگی نمی کنم.

Vanpowers City Vanture – دوچرخه الکترونیکی سبک وزن (15.5 کیلوگرم).

من Vanpowers City Vanture را در اواخر سال گذشته بررسی کردم و این اولین دوچرخه ای بود که شرایط من را برآورده کرد. از راه دور، هیچ راهی وجود ندارد که بفهمید این دوچرخه الکترونیکی است. حتی از نزدیک، یک نگاه گذرا، لزوماً لازم نیست بگویید. این فقط هاب در پشت و نمایشگر کوچک است که از بین می رود.

همچنین تنها 15.5 کیلوگرم (34.17 پوند) وزن دارد که تنها 2-3 کیلوگرم از بسیاری از دوچرخه های هیبریدی آلومینیومی معمولی سنگین تر است. اگر از یک دوچرخه فولادی ارزان مانند مترو کاررا استفاده کنید، 14.3 کیلوگرم است.

Vanpowers با ساده نگه داشتن آن تا حد امکان وزن را کاهش می دهد. تسمه با یک دنده حرکت می کند و سیستم تعلیق ندارد. این ممکن است برای برخی از خریداران جذاب به نظر نرسد، اما مزیت وزن قابل توجه است و محرک تسمه به معنای کاهش قابل توجه تعمیر و نگهداری است.

بنابراین، تجربه کلی رانندگی مشابه هیبریدی من است. به نظر من دوچرخه‌سواری کمی آهسته بدون برق است و می‌توان گفت وزن زیادی در پشت بدنه وجود دارد، اما این مشکلی اجتناب‌ناپذیر در دوچرخه‌های برقی است.

اخیراً یکی از خوانندگان از من پرسید که آیا من هنوز این دوچرخه را دوست دارم و آیا تجربه استفاده از سایر دوچرخه های سبک وزن مشابه را دارم.

استفاده طولانی مدت از Vanpowers City Vanture – نارضایتی کوچک اما در کل راضی است.

چند مشکل جزئی با Vanpowers وجود داشت. به نظر می رسد که گیره صندلی از حالت بالایی که من دارم در حال پایین آمدن است. میل لنگ دست راست گاهی اوقات ممکن است ناراحت کننده به نظر برسد و پیچ باید دوباره سفت شود. فکر می‌کنم هر دو راه حل آسانی هستند و احتمالاً به دلیل مهارت ضعیف من در ساخت دوچرخه است.

من چند بار متوجه شده ام که دوچرخه به نظر می رسد هیچ قدرتی اعمال نمی کند، حتی اگر آن را روی 5 تنظیم کرده ام. برای این کار باید آن را خاموش و دوباره روشن کنم. به نظر می رسد که این تنها زمانی اتفاق می افتد که باتری به دو میله یا کمتر کاهش یابد.

اینها چیزهای کوچکی هستند که ترجیح می دهم اتفاق نیفتند، اما در طرح بزرگ چیزها مهم نیستند و من همچنان با خوشحالی هر روز دوچرخه سواری می کنم.

بهترین دوچرخه های برقی تسمه ای سبک وزن – زیر 16.5 کیلوگرم / 36 پوند

با فکر کردن به سوال خواننده، می‌پرسیدم که آیا جایگزین خوبی برای Vanpowers City Vanture وجود دارد یا خیر.

طبیعت نور برای من مهم است. من به دنبال دوچرخه های زیر 16.5 کیلوگرم / 36.4 پوند بودم. من این عدد را به‌طور تصادفی انتخاب کردم، کمی فضای تکان دادن را برای دوچرخه‌های سنگین‌تر از Vanpowers فراهم می‌کند و در محدوده معقولی از یک دوچرخه معمولی باقی می‌ماند.

برای مرجع، Vanpowers 15.5 کیلوگرم یا 34.2 پوند است.

برخی از آنها توسط خواننده پیشنهاد شده است.

Vanpowers City Venture

شما می توانید بررسی من از Vanpowers City Vanture را در اینجا بخوانید.

این دوچرخه برای این لیست و به طور کلی برای دوچرخه ها منحصر به فرد است، زیرا فریم آن جوش داده نشده است، با استفاده از یک مورت و ساخت ناودانی. آنها ادعا می کنند قوی تر است، اما من فکر می کنم مزیت اصلی این است که لجستیک حمل و نقل و ذخیره سازی را ساده می کند.

خریداران بریتانیایی و اتحادیه اروپا باید خودشان آن را بسازند. اولش ناراحت کننده بود، اما چند ساعتی بدون مشکل این کار را انجام دادم. خریداران آمریکایی می توانند 90 دلار برای انجام این کار از قبل پرداخت کنند.

من می گویم این یکی از بهترین گزینه های این لیست است. اگر به دنبال معاملات ارزان هستید (300 دلار برای روز سنت پاتریک)، این به راحتی می تواند بهترین گزینه قیمت/مشخصات باشد.

Ride1up Roadster v2 Gravel

بهترین دوچرخه‌های برقی با تسمه سبک وزن - زیر 16 کیلوگرم و دوچرخه‌های برقی مستقل با تعمیر و نگهداری کم

متأسفانه، این فقط ایالات متحده / کانادا است. این ارزانترین در لیست است و 2n.d سبک ترین، که آن را جذاب می کند، اما دامنه آن ضعیف است. می توانید با یک باتری اضافی که 375 دلار قیمت دارد، برد را افزایش دهید. این ظرفیت را دو برابر می کند، بنابراین حدس می زنم برد را دو برابر می کند و آن را با دوچرخه های دیگر قابل مقایسه می کند.

و حدس می‌زنم که مزیت قیمت پایین‌تر و وزن ناچیز به این دلیل است که در وهله اول از یک باتری کوچکتر 250wh 36V 7.0h استفاده می‌کند.

FLX Babymaker II

بهترین دوچرخه‌های برقی با تسمه سبک وزن - زیر 16 کیلوگرم و دوچرخه‌های برقی مستقل با تعمیر و نگهداری کم

این نام وحشتناکی دارد اما به نظر می رسد که به خوبی با Vanpowers مقایسه می شود و لازم نیست خودتان نگران جمع آوری آن باشید. صفحه نمایش یکپارچه نیست و بنابراین به اندازه Vanpowers جذاب نیست، اما احتمالاً در صورت بروز مشکل در رایانه، نگهداری از آن آسان تر می شود.

تحت تحویل، آنها بقیه نقاط جهان را اعلام می کنند، اما هیچ گزینه تحویل بریتانیا وجود نداشت. حدس می‌زنم فقط آمریکا و کانادا هستند.

صفحه 2 برای پیشنهادات و نتیجه گیری باقی مانده

نوشته شده در ابزار قدرتمند – ادامه توییتر – اینستاگرام – فیس بوک