بهترین سیستم خنک کننده تخت - BedJet در مقابل Ooler در مقابل Eight Sleep

بهترین سیستم خنک کننده تخت – BedJet در مقابل Ooler در مقابل Eight Sleep

اشتراک گذاری مراقبت است!

من یک فرد خواب مزمن هستم و بسیاری از محصولات مرتبط با خواب را در طول سال ها در تلاشم برای بهبود کیفیت خوابم بررسی کرده ام.

یک مشکل رایج برای افرادی که خواب ضعیف دارند گرمازدگی است. می تواند به خواب رفتن را دشوار کند و اغلب افراد را در شب بیدار می کند زیرا بدن یا محیط خواب ما تنظیم گرما را دشوار می کند.

گرایش به سمت تشک های مموری فوم کمکی نکرده است، زیرا آنها بیشتر از تشک های فنر جیبی قدیمی گرما را به دام می اندازند. بسیاری از برندهای مموری فوم سعی می کنند با راه حل های مختلفی با این مشکل مقابله کنند، از جمله مواردی مانند لایه ژل که قرار است دما را تنظیم کند.

سپس شرکت‌هایی مانند Nectar Sleep و Simba دارید که مدل‌های ممتاز با لایه‌های حتی بیشتر دارند که بیشتر آنها برای بهبود تنفس تشک و بهبود تنظیم حرارت طراحی شده‌اند.

در هوای گرم تر، من شخصاً به فن پایه تکیه می کنم و بدون ملحفه می خوابم. خرید آنها ارزان و اجرای آن ارزان است. برخی از افراد، مانند شریک زندگی من، نمی توانند بدون ملحفه بخوابند، که این مشکل را بدتر می کند.

تهویه مطبوع گزینه ای است که به طور فزاینده ای محبوب است و بسیاری از مردم در طول موج گرمای اخیر به خرید تهویه مطبوع قابل حمل متوسل می شوند، حتی با چشم انداز هزینه های جاری بالا.

تهویه مطبوع ممکن است برای بسیاری بهترین گزینه باشد، اما هزینه اولیه بالایی دارد، هزینه‌های جاری بالایی دارد و برای بسیاری از پنجره‌های بریتانیایی کابوس آب‌بندی مناسب حتی با کیت آب‌بندی است.

جایگزین دیگری وجود دارد که روز به روز محبوب تر می شود. خنک کننده فعال برای تخت شما.

رویکردهای مختلفی برای این مشکل وجود دارد، اما اساساً مانند یک کولر یا پنکه برای تشک شماست. در تئوری، این باید یک راه حل برتر برای تهویه مطبوع یا پنکه اتاق شما باشد. تجمع گرما را در خود تشک متوقف می کند و بر این اساس دما را تنظیم می کند.

بنابراین بهترین گزینه ها چیست و چگونه از چه فناوری هایی استفاده می شود؟

خنک کننده غیرفعال تشک ها

اینها واقعاً موضوع پست نیستند، اما قابل ذکر هستند.

شما معمولاً دو دهانه دارید، نوعی مموری فوم تزریق شده با ژل، که در آنها از عباراتی مانند تغییر فاز استفاده می شود. اساسا، ژل به طور طبیعی خنک است و گرما را جذب می کند، اما هنگامی که گرما جذب می شود، شما به هر تهویه ای که رویه دارد تکیه می کنید، و فوم حافظه به طور طبیعی قابل تنفس نیست.

گزینه دیگر استفاده از یک محصول طبیعی تر مانند لاتکس، پشم و صفات است. اینها می توانند روی تشک مموری فوم مفید باشند و تا حدی قابلیت تنفس را برای تخت فراهم کنند و تجمع گرما را به حداقل برسانند.

سیستم خنک کننده تخت فعال

یک سیستم خنک کننده تخت از نوعی دستگاه خنک کننده تخت فعال استفاده می کند. آنها با هوا یا آب خنک می شوند و هزینه آنها بسته به پیچیدگی این خنک کننده بسیار متفاوت است.

BedJet AirComforter / سیستم خنک کننده هوا

BedJet اساساً یک محصول نسبتاً ساده است. این پنکه دارای مجاری است که زیر ملحفه ها وارد تخت شما می شود. می توانید از آن به دو صورت استفاده کنید، یا مستقیماً زیر ملحفه های خود ضربه بزنید یا می توانید از صفحه ابری AirComforter استفاده کنید.

ورق ابری AirComforter یک صفحه رویه با محفظه های جریان هوا است که اجازه می دهد هوا بدون اینکه جریان هوا شما را آزار دهد در اطراف تخت گردش کند.

BedJet فقط یک فن است، بنابراین فقط در هوای موجود در اتاق شما حرکت می کند. به نظر من جریان مستقیم هوا به من برای خنک کردن من در یک شب گرم بسیار خوب است، اما هر چه گرمتر شود، تأثیر کمتری خواهد داشت.

BedJet قرار است تهویه را بهبود بخشد و از تجمع گرمای تولید شده توسط بدن شما جلوگیری کند، اما همیشه دمای محیط با اتاق شما یکسان خواهد بود.

Chillisleep OOLER و ChilliPAD

محصولات Chillisleep یک سیستم مبتنی بر آب هستند که آب را از طریق تشک بالایی تغذیه می کند.

این چندین مزیت دارد، زیرا آب رسانای بهتر گرما نسبت به هوا است و به آن اجازه می‌دهد گرمای شما را بهتر جذب کند. از آنجایی که آب گرما را جذب می کند، واحد کنترل می تواند تنظیمات خود را هنگامی که آب گرمتر را تشخیص دهد، تنظیم کند و بنابراین سیستم در تئوری باید در تنظیم دما بهتر باشد.

با این حال، هنوز تا یک راه حل کامل فاصله دارد. نه دستگاه OOLER و نه ChilliPAD سیستم خنک کننده بسیار قدرتمندی برای خنک کردن آب در هوای گرم ندارند. کاربران Reddit نشان می دهند که پس از رسیدن دمای محیط به حدود 21 درجه سانتی گراد، عملکرد به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

آب نیز باید از طریق لوله ها جریان یابد و بسیاری از کاربران می گویند که این را می توان از پایین احساس کرد. فکر می‌کنم برای من آزاردهنده‌تر از دمیده شدن با هوا باشد.

از آنجایی که از آب استفاده می کند، نیاز به نگهداری دارد، که Bedjet ندارد.

واحدهای Chillisleep همچنین صدای عملیاتی بلندتری نسبت به BedJet دارند. سر و صدا در اتاق خواب یکی از عواملی است که باعث بد خوابی می شود، بنابراین داشتن یک کولر با صدای بلند کمی معکوس است (اگرچه این میزان از فردی به فرد دیگر متفاوت است).

کاور برای Eight Sleep Pod 3 (و Pod 2)

گزینه نهایی این است که خود تجربه پوشش های Eight Sleep Pod است. این یکی دیگر از سیستم های مبتنی بر مایع است و آنها می گویند که از سیستم گرمایش و سرمایش حالت جامد ویژه طراحی شده استفاده می کنند که با فناوری استفاده شده توسط تهویه مطبوع پنجره ای متفاوت است. این به ما اجازه می دهد تا سیستم کنترل دما بسیار ساکت تر و کارآمدتری داشته باشیم.

قیمت بالا به دلیل ادعای خنک کننده برتر و کم صداتر موجه است. همچنین می تواند هر دو طرف تخت را به طور مستقل خنک و گرم کند.

در انگلستان فقط یک پوشش Pod 3 وجود دارد، اما در ایالات متحده می توانید یک تشک مناسب با ویژگی های خنک کننده مختلف داخلی تهیه کنید.

سپس این سیستم با انواع ویژگی‌های هوشمند، از جمله ردیابی خواب، خلبان خودکار دما و یادگیری دیجیتال، تقویت می‌شود. بزرگترین مشکل من با شرکت او این است که آنها این ویژگی های هوشمند را با اشتراک 14 ماهه حذف می کنند. شما می توانید با 120 پوند تشک ردیابی خواب باشید و سپس به صورت رایگان از آن استفاده کنید. شما فقط دمای خودکار را از دست خواهید داد.

آخرین به روز رسانی در 24/07/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون