منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

اشتراک گذاری مراقبت است!

اپل واچ به یک ساعت تناسب اندام چند ورزشی برتر تبدیل شده است که می تواند با گارمین و سونتو ضربات را عوض کند.

البته، کامل نیست. کاربران سرسخت گارمین بدون شک در مورد عمر باتری یا توانایی جفت کردن چندین سنسور از جمله قدرت سنج و غیره بحث خواهند کرد. اپل واچ نیز گران است و دوام کمتری نسبت به یک ساعت ورزشی مناسب دارد.

با این حال، هیچ گارمینی نمی تواند با تعداد ویژگی های ساعت هوشمندی که اپل واچ دارد رقابت کند.

برای علاقه مندان به تناسب اندام معمولی، اپل واچ تا زمانی که مسابقه های استقامتی طولانی انجام نمی دهید، کافی است.

اگر مصمم هستید که از اپل واچ خود برای تناسب اندام استفاده کنید، بهتر است یک بند ساعت مناسب با تمرکز بر تناسب اندام برای آن تهیه کنید.

بهترین مواد برای بند تناسب اندام اپل واچ

برای من دو سبک اصلی وجود دارد، یک نوار لاستیکی فلورالاستومر مقاوم در برابر عرق یا یک نوار نایلونی کشسان. این برای همه ساعت‌های هوشمند و ساعت‌های ورزشی صدق می‌کند.

منطق من در اینجا ساده است. نوارهای لاستیکی بدون دردسر، بی بو، سریع خشک می شوند و کمی کشش دارند و به شما این امکان را می دهند که برای بهبود دقت ضربان قلب، تناسب نسبتاً محکمی داشته باشید.

تسمه های نایلونی الاستیک به طور قابل توجهی خاصیت ارتجاعی بیشتری دارند و باعث می شود ساعت خود را در بالای بازو بدون لغزش به پایین راحت تر ببندید و در نتیجه دقت ضربان قلب را افزایش می دهد. با این حال، نایلون به این سرعت خشک نمی شود و من تصور می کنم که می تواند کمی شروع به بو کند (مچبند Polar Sense من این را تایید می کند).

از زمان تعویض بند نایلونی در Garmin Fenix ​​6 Pro خود، متوجه بهبود قابل توجهی در دقت ضربان قلب برای دویدن، دوچرخه‌سواری و قایقرانی شده‌ام. من دیگر حوصله استفاده از حس قطبی خود را در باشگاه ندارم.

من بند چرمی یا فلزی را برای تناسب اندام توصیه نمی کنم. حداقل با مچ‌های استخوانی‌ام، نمی‌توانم به فرمی که برای باشگاه مناسب است برسم. اگر آن را بالاتر بپوشم، می‌توانم به سطحی از سفتی دست پیدا کنم که ساعت را در جای خود نگه می‌دارد، که به ناچار باعث می‌شود ساعت کمی به سمت مچ دست پایین بیاید، که از نظر دقت وحشتناک است.

بهترین نوارهای ساعت اپل برای تناسب اندام، از جمله دویدن و دوچرخه سواری

ساخته شده توسط Apple Sport Band

این یک انتخاب واضح است، اما هنوز هم انتخاب خوبی است، به خصوص که می توانید ساعت را با RRP معمولی با یکی از این موارد خریداری کنید. برای بسیاری از افراد، این تنها چیزی است که شما نیاز دارید.

حلقه اسپورت نایلون اپل

به همین ترتیب، یک حلقه ورزشی نایلونی گزینه خوبی است.

من شخصاً از این مورد استفاده نکرده‌ام، اما اپل (و کلون‌ها) از یک قلاب و حلقه برای تنظیم سریع و آسان استفاده می‌کنند که با نوار چسب در جای خود ثابت می‌شود. من مطمئن هستم که این فوق العاده خوب کار می کند، اما ترجیح شخصی من یک حلقه نایلونی با طراحی قلاب فلزی است که در آن اطمینان از شل نشدن آن وجود دارد.

نکته مثبت این است که این بند نایلونی مقداری کشش دارد و به شما کمی انعطاف پذیری بیشتری می دهد تا یک تناسب ایمن و کمی بالاتر روی مچ دست خود داشته باشید.

بند هوک نیک میمون

Nick Mankey یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که برای حمل و نقل 13.00 دلار دریافت می کند و زمان تحویل آن 8 هفته است، اما دارای تسمه های نایلونی با قیمت مناسب است. من در ابتدا این مارک را پیدا کردم که به دنبال یک بند برای گارمین خودم است. توصیه های مختلف در Reddit چیزی است که بند های قلاب نایلونی الاستیک را روی رادار من قرار می دهد.

تسمه های Nick Mankey نیاز به اتصال باند فنری دارند که به شما امکان می دهد بند را دور آن بپیچید. اپل واچ فاقد این ویژگی است، اما نیک منکی یک آداپتور ساعت را با قیمت معقول 5 دلار می فروشد.

Etsy / تسمه های نایلونی الاستیک عمومی با قلاب

طیف گسترده ای از تسمه های الاستیک در Etsy وجود دارد. آنها کاملاً مانند نوار قلاب Nick Mankey کار نمی کنند، زیرا آن را به یک نقطه بافته شده روی حلقه قلاب می کنید. این چیزی است که من شخصا استفاده می کنم و از این سبک بند بسیار راضی هستم.

حلقه انفرادی بافته شده اپل واچ

بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

من متوجه شده ام که چندین نفر این چرخه را توصیه می کنند. عالی به نظر می رسد و دارای انعطاف پذیری در مواد است که به شما امکان می دهد آن را کمی به سمت بالا حرکت دهید و به موقعیت امن تری ببرید. نکته منفی این است که من قبلاً گزارش هایی را خوانده ام که نشان می دهد چرخه با گذشت زمان شروع به طولانی شدن می کند. برای استفاده روزمره مشکلی نیست، اما برای استفاده ورزشی ایده آل نیست.

همچنین برخی از جایگزین های شخص ثالث زیبا و ارزان تر وجود دارد:

دوازده جنوب ActionSleeve

بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

اگر از معایب و هزینه های داشتن یک بند/آستین اختصاصی باشگاه راضی هستید، احتمالاً Twelve South ActionSleeve بهترین گزینه در این لیست است.

شما باید با جدا کردن بند روزمره خود و قرار دادن آن در آستین خود مشکل داشته باشید، اما با این گزینه ساعت را به ناحیه دو سر بازو منتقل می کنید، جایی که گوشتی تر است و مفاصلی برای ایجاد مانع ندارد. این باید عملکرد ردیابی ضربان قلب را تا حد زیادی بهبود بخشد. من انتظار عملکردی مشابه با مانیتور ضربان قلب نوری Polar Sense را دارم.

نقطه ضعف آستین این است که نمی توانید صفحه نمایش را به راحتی ببینید.

یک گزینه جایگزین Twelve South ActionBand است که ساعت را در یک بند عرق بر روی مچ دست شما قرار می دهد. این به شما این امکان را می‌دهد که به ساعت خود نگاه کنید تا اطلاعات مربوط به تناسب اندام را که می‌خواهید ببینید، اما من احساس می‌کنم محل قرارگیری آن از نظر دقت خوب نیست.

باند ناهموار عشایر

بهترین نوارهای تناسب اندام برای اپل واچ – کدام مواد و سبک برای دقت ضربان قلب در طول تمریناتی مانند دویدن یا دوچرخه سواری بهتر است؟

این یک لاستیک فلوئوروالاستومری FKM است که از یک بند ساعت سنتی استفاده می کند، که من ترجیح می دهم چون احساس امنیت بیشتری می کند و احتمال بیرون آمدن آن کمتر است.

بدیهی است که این فلورالاستومر FKM یک فلورالاستومر نرم و در عین حال محکم است که راحتی تمام روز را با دوام طولانی مدت ترکیب می کند. باید انعطاف‌پذیری کافی برای به دست آوردن تناسب کافی از مچ دست وجود داشته باشد.

آخرین به روز رسانی در 24/07/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون