منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال

بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال

اشتراک گذاری مراقبت است!

بابت سوء استفاده از ترس و وحشتی که رسانه ها در ماه های اخیر در مورد احتمال خاموشی در زمستان امسال در سراسر کشور پخش کرده اند عذرخواهی می کنم.

من خوشحالم که هر سناریویی که باشد، نتیجه برای من آنقدر بد نخواهد بود، اما بسیاری از مردم در وضعیت مشابهی قرار نخواهند داشت، بنابراین امیدوارم این فقط ایجاد ترس باشد.

صرف نظر از این، من در حال برنامه ریزی برای کاهش تأثیر قطعی برق بر زندگی خود هستم.

اگر چنین کنند، برای اکثر مردم (نه همه) همه چیز نباید خیلی بد باشد.

خاموشی دائمی بریتانیا برای زمستان 2022/2023 برنامه ریزی شده است

قطعی در حال حاضر برنامه ریزی شده / حدس زده می شود که هر بار سه ساعت باشد. گزارش‌هایی وجود دارد که این فقط در ساعات اوج مصرف خواهد بود و زمان احتمالی آن بین 4 تا 7 بعد از ظهر است.

یک گزینه جایگزین این است که هر روز را به هشت قسمت سه ساعته تقسیم کنید و خاموشی ها را با کد پستی هدف قرار دهید.

یک طرح پیشنهادی دارای سه مرحله است، که در آن خانه ها سه بار در هفته برای مرحله اول، سپس شش بار برای مرحله دوم و تا نه بار در هفته برای مرحله سوم برق را قطع می کنند.

در تمام سناریوها، از این مسائل به شما هشدار داده می شود. تکرار می شود، احتمال وقوع همه اینها نسبتاً بعید است.

با یک فاصله زمانی سه ساعته، زندگی اکثر افراد نباید تحت تأثیر جدی قرار گیرد، با این فرض که نیازی به برق رسانی به چیزی مهم مانند تجهیزات پزشکی ندارید.

آیا یخچال و فریزر مواد غذایی را یخ زدایی می کند؟

چیزهایی مانند یخچال و فریزر به اندازه کافی عایق هستند که نیازی به نگرانی در مورد آنها نباشید. اگر در زمان قطع برق در یخچال خود را باز کنید، تصور می‌کنم عمر غذا را کمی کاهش می‌دهد، اما نه خیلی.

در مورد آشپزی، خوب، احتمالاً شانس ندارید. اکثر اجاق های گازی برای ساعت نیاز به برق دارند و بدون تنظیم ساعت روشن نمی شوند. بنابراین باید وعده های غذایی خود را با توجه به آب و هوا برنامه ریزی کنید.

اگر می خواهید تأثیر این قطعی های برق را به حداقل برسانید، یک نیروگاه قابل حمل بهترین راه حل است.

نیروگاه قابل حمل چیست؟

اینها فقط نسخه های عظیم پاوربانک هایی هستند که احتمالاً برای تلفن خود دارید.

آنها دارای ظرفیت زیاد و خروجی توان بالا با کنتاکت های مناسب هستند که به شما این امکان را می دهد تا هر وسیله ای را که در محدوده قدرت دستگاه قرار می گیرد، تغذیه کنید.

آنها بسیار گران می شوند و این پست قصد ندارد بگوید همه باید یکی بخرند. اما آنها خوب هستند.

دلیل اصلی نیاز من به نیروگاه این است که بتوانم به کار خود ادامه دهم، اما می‌توانم این کار را روی لپ‌تاپ با استفاده از تلفنم برای اینترنت انجام دهم. بنابراین نیروگاه قطعا ضروری نیست.

در هنگام قطع برق چه چیزی را می خواهم برق بزنم؟

برای ارائه زمینه ای به توصیه هایم، به این فکر کرده ام که قصد دارم از نیروگاه های قابل حمل خود برای چه استفاده کنم.

استفاده من به زمان قطع برق بستگی دارد، اما به طور کلی حول کار یا تلویزیون می چرخد.

  • من اینترنت خود را با استفاده از روتر 5G کار می‌کنم (ممکن است/احتمالاً اینترنت معمولی به دلیل خطوط تلفن و تبادل با برق پشتیبان به کار خود ادامه دهد).
  • حفظ شبکه من، از جمله WiFi و اتصالات سیمی بین جعبه‌های NAS و رایانه شخصی کاری یا Nvidia Shield (برای تلویزیون)
  • تامین انرژی دفتر من که اساساً شامل یک کامپیوتر رومیزی، 3 نمایشگر، نورپردازی و غیره است.
  • روشن کردن تلویزیون من

من زیاد نگران غذا یا یخچال فریزر نیستم. اما ممکن است از سرخ کن هوا استفاده کنم یا آهسته پز را خراب کنم.

در شرایط فوق من به چندین نیروگاه نیاز دارم زیرا همه چیز در اتاق های مختلف است.

دفتر من پر انرژی ترین سناریو است. من دو کانکتور هوشمند دارم که کامپیوتر، مانیتور و چراغ‌ها را نظارت می‌کنند، و به نظر می‌رسد مانیتورها 70 وات و چراغ‌های PC + حدود 170 وات هستند، اما اوج آن 200 وات است (برای کارهای اداری/مرور و غیره، نه برای بازی‌ها). من می توانم یک مانیتور را خاموش کنم تا آن را به 50 وات برسانم و باید آن را از طریق یک خاموشی 3 ساعته با یک نیروگاه 750 وات عبور دهم.

وسایل آشپزخانه بزرگ هستند. سرخ کن بادی نینجا من تقریباً 1800 وات را تحمل می کند. بنابراین برای مدیریت آن به چیزی بزرگ نیاز دارید. این کتری بیش از 3000 وات است، به این معنی که تقریبا هیچ نیروگاه قابل حملی آن را تامین نمی کند.

تصمیم گیری در مورد نیروگاه برای نیازهای شما

همه نیازهای من را نخواهند داشت. بنابراین، باید به این فکر کنید که می خواهید با نیروگاه چه کاری انجام دهید.

دو چیز اصلی ظرفیت و حداکثر توان است. ممکن است بخواهید روی یک دوشاخه هوشمند پایش انرژی سرمایه گذاری کنید تا بفهمید دستگاه هایی که می خواهید استفاده کنید چقدر مصرف می کنند.

اگر بخواهید از وسایل آشپزخانه بزرگ استفاده نکنید، فکر می کنم اکثر مردم نباید زیاد نگران حداکثر قدرت باشند. به عنوان مثال، Anker 521 دارای قدرت 200 وات است که بسیار کم است، اما برای اداره دفتر من کافی است، اما ظرفیت آن نیز تنها 256 وات ساعت است. من فقط یک ساعت از آن استفاده خواهم کرد.

شارژ خورشیدی

بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال

اکثر نیروگاه ها قابلیت شارژ خورشیدی را دارند. در تئوری شما می توانید از این برای افزایش ظرفیت در هنگام قطع برق استفاده کنید، اما با نحوه چیدمان خانه من عملی نیست. همچنین در شمال بریتانیا زمستان است، بنابراین خوش بینانه است که فکر کنید این تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.

بهترین نیروگاه های قابل حمل متوسط ​​با قیمت مناسب

EcofFow River 2 Series

از EcoFlow خرید کنید

اینها به تازگی منتشر شده اند، بنابراین در دسترس بودن ممکن است زیاد نباشد. نسخه قدیمی‌تر هنوز گزینه خوبی است، اما از باتری‌های NMC استفاده می‌کند که دوام زیادی ندارند (هر چند سال‌ها دوام خواهند آورد).

در سناریوی من EcoFlow RIVER 2 Pro کامل است. ظرفیت 768 Wh دفتر من را به مدت 3 ساعت کار می کند.

من شخصاً می‌توانم محصولات EcoFlow RIVER را تضمین کنم، هم این مدل‌های جدید و هم مدل قدیمی‌تر River.

جکر

کوچکترین جکی اکسپلورر 240 است یا شما اکسپلورر 500 دارید. مدل 240 فقط برای مصرف برق 80 وات برای سه ساعت یا 166 وات برای مدل 500 وات مناسب است.

اگر دستگاه‌های قدرتمندتری برای کار با آن‌ها دارید، خوب خواهند بود.

بلوتی

Bluetti احتمالاً بهترین ارزش کلی را برای پول ارائه می دهد. بیشتر باتری‌ها از LiFePO4 استفاده می‌کنند که در مقایسه با NMC‌هایی که می‌توانید در مدل‌های قدیمی‌تر از برندهای مختلف پیدا کنید، طول عمر بالاتری به آن‌ها می‌دهد.

من باید به زودی Bluetti EB3A را بررسی کنم. فکر می‌کنم اگر چندین مانیتور را خاموش کنم، ممکن است نیازهای من برای دفترم را برآورده کند. ظرفیت آن 600 وات است و تنها با قیمت 350 پوند کمی مقرون به صرفه است.

سپس شما EB555 را دارید که فقط 570 پوند برای 700 وات است که خرید RIVER 2 Pro را بسیار کاهش می دهد.

نیروگاه انکر

Anker PowerHouse ارزانترین نیست، اما Anker است و محصولات آنها همیشه عالی هستند. به نظر می رسد در حال حاضر در دسترس بودن برای بسیاری از محصولات محدود است.

256W Anker 521 PowerHouse فقط 330 پوند قیمت دارد، اما تا دسامبر موجودی آن تمام می شود. در مورد پاور هاوس Anker 535 512Wh نیز همینطور است.

Anker برای تخفیف خوب است و ارزش توجه کردن را دارد. به خصوص در جمعه سیاه.

بهترین نیروگاه ها با ظرفیت و توان بالا برای وسایل برقی پرقدرت

EcoFlow

بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال
پنل خورشیدی EcoFlow 400W

EcoFlow DELTA 2 یک نیروگاه با اندازه متوسط ​​تا بزرگ برتر است. با ظرفیت 1024 وات ساعت، به راحتی دفتر من را در هنگام قطع برق اداره می کند. خروجی AC نیز 1800 وات است، بنابراین می توانید به راحتی از آن برای برخی از لوازم آشپزخانه استفاده کنید. همچنین دارای یک X-Boost 2200 واتی است که باید با لوازم خانگی کار کند، اما آنها کمی کندتر پخت و کار می کنند.

فراتر از این مدل شروع به گران شدن می کند. EcoFlow DELTA Pro بهترین گزینه بعدی با قیمت 3.5 هزار پوند است. با ظرفیت 3600 وات خود، می تواند به راحتی کل خانه من را برای بیش از 3 ساعت انرژی دهد (اگر بتوانم راهی برای روشن کردن آن پیدا کنم).

جکر

بهترین نیروگاه قابل حمل برای خاموشی در بریتانیا در زمستان امسال

Jackery Solar Generator 2000 Pro گزینه خوبی برای نیازهای مورد نیاز است. من آن را بررسی کردم و به راحتی سرخ کن هوای من را تغذیه می کند. در زمان نوشتن این پست، منتظر قیمت و جزئیات کامل هستم. من معتقدم که این فقط به عنوان Solar Generator 2000 Pro فروخته می شود، بنابراین برای گنجاندن پنل های خورشیدی هزینه اضافی می پردازید.

بلوتی

بلوتی چندین نیروگاه بزرگ دارد.

BLUETTI PowerOak AC200P شاید مقرون به صرفه ترین راه حل با ظرفیت بالا باشد که فقط 1699 پوند قیمت دارد. این می‌تواند 2000 وات را با 4800 وات افزایش دهد، بنابراین می‌تواند برق وسایل بسیار بزرگ را تامین کند و باید بیشتر وسایل الکترونیکی مصرفی را برای چندین ساعت به خوبی کار کند.

نیروگاه انکر

Anker دارای دو نیروگاه با ظرفیت بالا است، اما بعید به نظر می رسد که یکی از آنها را قبل از سال جدید دریافت کنید.

در زمان نگارش این مقاله، صفحه Anker 757 PowerHouse بیان می کند که حمل و نقل در حدود 31 ام خواهد بود.St از دسامبر بزرگترین Anker 757 PowerHouse دارای ظرفیت 2 کیلووات با حداکثر توان 2.3 کیلووات است، اما این به زودی منتشر خواهد شد و بر اساس در دسترس بودن محدود است.

آخرین به روز رسانی در 2022-11-10 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون