منو سایت

بهترین هدفون برای گوش های کوچک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین هدفون برای گوش های کوچک

این مقاله در ابتدا در Make the Sound Better منتشر شد. من این محتوا را ویرایش کرده‌ام و توصیه‌ها را به‌روزرسانی کردم تا برای سال 2023 مرتبط‌تر باشد.


هدفون بهترین راه حل صوتی برای استفاده روزمره بسیاری از افراد است.

با این حال، در این مورد، یک اندازه برای همه مناسب نیست، و بسیاری از افراد نمی‌توانند جفت‌های خاصی از شاخه‌ها را به خوبی برای گوش‌هایشان کار کنند. این اغلب در افرادی با گوش های کوچک اتفاق می افتد.

من شخصاً گوش‌های بزرگی دارم و به نظر می‌رسد که اکثر گوش‌گیرها، اگر نه همه، خوب هستند، فقط باید از بزرگترین نوک سیلیکونی استفاده کنم. با این حال، برای من، نمی‌توانم گوش‌های باز را به کار بیاندازم، فقط مهر و موم خوبی نمی‌گیرم و اغلب احساس می‌کنند خیلی شل شده‌اند.

از طرف دیگر، شریک زندگی من معمولاً از هدفون هایی با نوک سیلیکونی خوشش نمی آید و هدفون ترجیحی او Apple Airpods است. یکی از مشکلات شریک من این است که تراگوس خود را سوراخ کرده است و فکر می کنم حلقه ای که در جای خود دارد با هدفون تداخل دارد.

می‌دانم که افراد دیگر کمی کوچولو دارند و این بخش خارجی لوازم الکترونیکی است که تداخل می‌کند – اگر منطقی باشد، قسمت حبابی است.

به همین دلیل توصیه کردن هدفونی که مناسب همه گوش‌های کوچک باشد سخت است، اما امیدواریم این راهنما شما را در مسیر درست راهنمایی کند.

راهنمای خرید بهترین هدفون برای گوش های کوچک

تعدادی از توصیه‌های من کمی خارج از حوزه سمت چپ هستند، اما من این پیشنهادها را در آنجا مطرح می‌کنم زیرا برای برخی افراد کارآمد خواهند بود و بستگی به این دارد که چه مشکلی دارید و چه نوع کیفیت صدایی را می‌خواهید.

Shokz Openrun Pro Review1 - بهترین هدفون برای گوش های کوچک

من با یک انتخاب کمی غیر معمول شروع می کنم. اگر برای قرار دادن هدفون در گوش خود مشکل دارید، پس چرا چیزی را امتحان نکنید که اصلاً در گوش شما قرار نمی گیرد؟

Shokz Openrun Pro هدفون رسانایی استخوانی است و درست در مقابل گوش شما قرار می گیرد و صدا را از طریق استخوان گونه شما می فرستد. آنها برای هر کسی که از تناسب اندام در فضای باز لذت می برد عالی هستند زیرا به شما امکان می دهند از محیط اطراف خود آگاه باشید.

من بیشتر هدفون های شوکز از جمله Shokz Openrun Pro را دریافت کردم. اینها آنهایی هستند که بهترین کیفیت صدا را دارند، با یک جفت گوش گیر خوب رقابت نخواهند کرد، رسانایی استخوان به خوبی صدا نمی کند و فقدان مهر و موم در مجرای گوش شما به این معنی است که مقدار زیادی بیس را از دست می دهید. اما اینها بهترین هدفون رسانای استخوانی موجود در بازار هستند. شریک زندگی من به طور مرتب از آنها برای دویدن و پیاده روی استفاده می کند و از آنها راضی است.

حرفه ای ها

 • شما لازم نیست نگران تناسب باشید
 • مقاوم در برابر IP55
 • شما را از محیط اطراف خود آگاه می کند

منفی

 • بدون عایق صدا
 • صدای آنها به خوبی هدفون های داخل گوشی نیست.

بهترین هدفون برای گوش های کوچک

بررسی Sony LinkBuds S2 - بهترین هدفون برای گوش های کوچک

Sony LinkBuds S احتمالا بهترین هدفون مناسبی است که من شخصا استفاده کرده ام. آنها به طور شگفت انگیزی در اطراف کوچک هستند، اما همانطور که در عکس بالا می بینید، گوشواره ها کمی از بدنه اصلی بیرون می آیند. من فکر می کنم که باید آنها را برای افرادی با پوسته کوچکتر خوب کند. آنها چهار سایز نوک گوش دارند که خوب است، اما اگر تعدادشان بیشتر باشد خوب است.

به دلیل اندازه کوچکتر آنها، بسیار سبک هستند، بنابراین نوک گوش ها باید به اندازه مدل های دیگر به گوش شما فشار وارد کنند و احتمال شل شدن آنها کمتر است.

آنها همچنین گوش گیرهای فوق العاده ای هستند، یکی از بهترین جفت گوش گیرهایی که من در سال گذشته استفاده کردم. من فکر می کنم آنها تعادل خوبی بین قیمت و عملکرد دارند. آنها صدای گرم خوبی دارند، می توانید صدا را با EQ تنظیم کنید و ANC نیز عالی است.

من اینها را به عنوان بهترین گوش‌گیرها برای گوش‌های کوچک دسته‌بندی می‌کنم، زیرا نزدیک‌ترین گوش‌گیرها به شاخه‌های معمولی معمولی هستند، در حالی که هنوز به خوبی گوش‌های کوچک را می‌بندند.

حرفه ای ها:

 • طراحی سبک
 • گوش گیرهای کوچک
 • صدای فوق العاده

منفی:

 • اگر آنها نوک گوش بیشتری داشتند، انعطاف پذیری بیشتری در تناسب ایجاد می کرد.
Final E3000 in Ear Headphones - بهترین هدفون برای گوش های کوچک

هدفون های سیمی ممکن است اولین انتخاب شما نباشند، اما اگر در نصب آن مشکل دارید، ارزش آن را دارند. با هدفون های سیمی، از حجم زیاد خود هدفون جلوگیری می کنید. این کار وزن گوشی را در گوش شما کاهش می دهد و جرمی را که در گوش قرار می گیرد کاهش می دهد.

Final Audio E3000 یکی از کوچکترین هدفون هایی است که می توانید به دلیل طراحی سوراخ کوچکش پیدا کنید. این همچنین به این معنی است که اگر گوش گیر کوچکی دارید، قسمت بیرونی گوشی نباید مشکلی ایجاد کند، فقط باید به خوبی در مجرای گوش شما قرار گیرد. آنها همچنین دارای برخی از بهترین گوش های موجود برای هدفون هستند، بنابراین گرفتن یک تناسب خوب باید نسبتاً آسان باشد.

و از آنجایی که این هدفون‌های سیمی بدون ویژگی‌های فانتزی هستند، قیمت آن‌ها نیز در حدود 50 پوند است.

حرفه ای ها

 • طراحی گوشواره کوچک باید برای اکثر گوش های کوچک مناسب باشد
 • هدفون عالی که تناسب و صدا را بهبود می بخشد

منفی

Etymotic ER2XR 3 - بهترین هدفون برای گوش های کوچک

آنها در لیست توصیه های قدیمی بودند و من آنها را در آنجا نگه می دارم زیرا این یک توصیه معتبر است، البته توصیه ای که بسیاری از افراد ممکن است به دلیل تناسب وسواسی با آن مشکل داشته باشند.

Etymotic Research مدتی است که هدفون های داخلی با کیفیت بالا تولید می کند و ER3XR احتمالا بهترین انتخاب آن ها برای کاربرانی با گوش های کوچک است که می خواهند هدفون های خود را به خوبی جا بیاندازند.

صدای بسیار خوبی دارند و علیرغم منفعل بودن، عایق صوتی عالی دارند.

اولین چیزی که در مورد Etymotic Research ER3XR متوجه خواهید شد طراحی آن است. آنها به گونه ای ساخته شده اند که بسیار سبک باشند و در عمق مجرای گوش قرار گیرند.

این نه تنها به “هدایت” صدا در جهت درست کمک می کند، بلکه تناسب بسیار راحت تر و البته عایق صدا را نیز ایجاد می کند. و این جداسازی نویز تقریباً از هر چیز دیگری که ANC نیست بهتر است، که در شرایط خاص یک چیز عالی است.

آنها دارای نوک های مختلفی هستند، از جمله سه فلنج و نوک فوم، بنابراین در هر صورت تناسب خوبی پیدا خواهید کرد.

چیز دیگری که ما دوست داریم کابل جداشدنی است. این هدفون دارای کانکتورهای MMCX است که به شما امکان می دهد کابل را به سرعت جدا کرده و در صورت آسیب رساندن به آن، آن را تعویض کنید.

اکنون به آنچه که بیشتر علاقه مندان به صدا منتظر آن بوده اند – صدا. ER3XR صدایی تا حدودی صاف دارد، اما صدای باس کمی بیشتر استاین چیزی است که به لطف تناسب و عایق عالی، احساس خوبی در مورد آن خواهید داشت.

میانه ها و اوج ها نیز عالی هستند، با جداسازی استریو خوب و یک صحنه صوتی مناسب به طور کلی، اگر قرار نیست از آنها برای ورزش یا تمرین استفاده کنید، انتخاب عالی هستند زیرا هیچ عایق ندارند و می توانید با انجام این کار آنها را از بین ببرید.

اوه، و شما باید آماده باشید که یک پنی زیبا بپردازید، اما آنها ارزش آن را دارند.

حرفه ای ها

 • عایق صوتی بی نظیر بدون ANC
 • صدای عالی و صحنه صوتی گسترده
 • سبک با تناسب راحت

منفی

 • تا حدودی گران است
 • بدون مقاومت در برابر آب و گرد و غبار
Anker Soundcore Sleep A10 Bluetooth Sleep Earbuds Review 2 – بهترین هدفون برای گوش های کوچک

Soundcore Sleep A10 یکی دیگر از انتخاب های کمی غیر متعارف است. همانطور که از نام آن پیداست، آنها برای استفاده زمانی که می خواهید بخوابید استفاده می شوند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که کوچک هستند و به شما امکان می دهند در حین پوشیدن به پهلو بخوابید.

Soundcore ادعا می کند که آنها 70٪ کوچکتر از هدفون های دیگر هستند. ممکن است عکس‌های من درست نباشد، زیرا از بزرگ‌ترین نوک گوش خود استفاده می‌کنم، اما کوچک هستند، مخصوصاً وقتی آنها را با Liberty 3 Pro بزرگ مقایسه کنید.

اندازه کوچک دارای معایبی است. من فکر می‌کردم صدای آنها بسیار بهتر از حد انتظار است، اما نه به خوبی Sony LinkBuds S. شاید بزرگترین مشکل این باشد که عمر باتری شگفت‌انگیز نیست زیرا آنها بسیار کوچک هستند.

زمان پخش در حالت موسیقی تا 6 ساعت با صدای 50 درصد است. من شخصاً مشکل چندانی با آنها نداشته ام، اما فکر می کنم برخی از افراد به دلیل اینکه انتظار دارند هدفون یک شب خواب کامل را دوام بیاورد، مشکل داشته اند و اغلب اینطور نیست.

حرفه ای ها

 • کوچکترین هدفون TWS در بازار موجود نیست
 • صدای شگفت انگیزی خوب است

منفی

 • عمر باتری بهترین نیست
Apple AirPods – بهترین هدفون برای گوش های کوچک

من Apple AirPods را لیست می کنم زیرا شریک زندگی من به آنها قسم می خورد. او به هدفون های دیگری که من قبلاً داشتم تغییر داد، اما این عمدتاً به این دلیل است که او برای خرید ایرپادهای جدید اپل بسیار ارزان است.

من شخصاً معتقدم که هدفون با نوک سیلیکونی بهترین گزینه برای اکثر افراد است. با این حال، افرادی مانند شریک زندگی من با آنها کنار نمی آیند. من فکر می کنم این احتمالاً یک مشکل رایج در برخی از سوراخ های گوش مانند تراگوس است.

حرفه ای ها

 • طراحی باز برای برخی از افراد با مشکلات تناسب خوب کار خواهد کرد. به خصوص افرادی که پیرسینگ تراگوس دارند

منفی

 • طراحی آنها به این معنی است که عایق صدا و کیفیت صدای کلی آنچنان خوب نیست.

نتیجه – بهترین هدفون برای گوش های کوچک؟

اگر به دنبال یک جفت هدفون برای گوش‌های کوچک هستید، توصیه می‌کنم از Sony LinkBuds S استفاده کنید، زیرا این هدفون‌ها بهترین عملکرد کلی را دارند و طراحی و ویژگی‌هایی را دارند که اکثر مردم می‌خواهند. هدفون های این روزها (TWS، ANC، باتری مناسب و غیره).

آنها برای هدفون‌های TWS بسیار کوچک هستند، بنابراین باید برای اکثر گوش‌های کوچک به خوبی کار کنند، اما اگر مشکل خاصی برای یافتن یک مناسب دارید، ممکن است بخواهید سایر پیشنهادات را در نظر بگیرید.

آخرین به روز رسانی در 12-07-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون