منو سایت

بهترین هدفون دی جی 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین هدفون دی جی 2023

این مقاله در ابتدا در Make the Sound Better منتشر شد. اگرچه من اکثر مقالاتی را که منتقل شده اند به روز کرده ام، اما این مقاله اکثراً ویرایش نشده است.


اینها توصیه های من برای بهترین هدفون دی جی در سال 2023.

اگر در مورد هدفون تازه کار نباشید، می دانید که همه آنها یکسان نیستند. علاوه بر اندازه آنها، یک عامل دیگر وجود دارد که آنها را متمایز می کند: مورد استفاده آنها.

برخی از هدفون ها برای استفاده در هنگام شنا یا دویدن طراحی شده اند. این نوع هدفون معمولاً با تقویت باس همراه است زیرا اکثر افراد در طول تمرینات خود به EDM/hip hop گوش می دهند.

راهنمای بررسی بهترین هدفون DJ 2023

از سوی دیگر، هدفون هایی وجود دارد که به طور خاص برای دی جی ها طراحی شده اند. این هدفون معمولاً دارای درایورهای صدای بزرگتر است و در نتیجه صدای دقیق تر و بلندتری تولید می کند.

علاوه بر این، این هدفون سطح بالایی از عایق صدا را ارائه می دهد، به دلیل بسته بودن ایرکاپ صدا نشتی ندارد و دارای گزینه ای برای چرخاندن ایرکاپ است که برای دی جی ها بسیار مهم است.

از آنجایی که اکثر ما هنگام خرید هدفون بودجه های متفاوتی داریم، من این مجموعه از هدفون های دی جی را متعلق به دسته های قیمتی مختلف دارم.

بیا شروع کنیم.

بهترین هدفون DJ اقتصادی 2023

Audio Technica ATH M20x - بهترین هدفون DJ سال 2023

اگر مدتی است که این وب سایت را می خوانید، می دانید که من عاشق Audio-Technica هستم. من هدفون‌های ATH-M40X و M50XBT آنها را در برخی بررسی‌های قبلی توصیه کرده‌ام، در حالی که یکی از دوستان من نسخه بی‌سیم M50X آنها را در چهار سال گذشته داشته است و از چیزی که به دست آورده کاملا راضی است.

مدلی که در حال حاضر در مورد آن بحث می کنیم، جفت هدفون ATH-M20X است.

این هدفون با وزن 190 گرم (بدون کابل) بسیار سبک است. این امر عمدتاً از طریق استفاده از پلاستیک در ساخت و ساز به دست آمده است. شما مقداری فلز در ریل های تنظیم پیشانی بند دریافت می کنید، اما به غیر از آن، تمام آن پلاستیکی است. این قاب فلزی نازک‌تر است و همچنین کابلی را که هدفون‌ها را به هم متصل می‌کند در معرض دید قرار می‌دهد و می‌تواند محل آسیب باشد.

به دلیل این واقعیت، باید با احتیاط با آنها رفتار کنید. آنها مطمئناً می توانند یک یا دو سقوط را تحمل کنند، اما بیشتر از آن؟ من خیلی مطمئن نیستم.

از نظر مشخصات، شما یک درایور صدای بزرگتر 40 میلی متری و پاسخ فرکانسی 15Hz-20000Hz.

به لطف این درایور، صدایی صاف و طبیعی بدون اعوجاج برای اکثر آهنگ ها دریافت می کنید. صدای بیس به اندازه هدفون های دیگر بلند نیست. فرکانس های بالا کمی خشن هستند، اما این مورد در مورد بسیاری از هدفون های این دسته است.

صحنه صوتی شبیه به چیزی است که در یک جفت هدفون با پشت بسته معمولی دریافت می کنید. صحنه صوتی خوب است، اما چیزی برای نوشتن در مورد آن نیست.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که ATH-M20X به همراه یکی از بستگان ارائه می شود امپدانس بیشتر بنابراین آنها به خوبی با گوشی هوشمند شما کار نخواهند کرد.

ATH-M20X به عنوان هدفون مقرون به صرفه، راحت ترین هدفون نیست. هدفون‌ها بزرگ هستند و کاملاً به گوش‌ها می‌آیند، اما سفت هستند و قابلیت چرخش ندارند، که در هدفون‌های DJ اهمیت زیادی دارد.

این، جدای از عدم وجود کابل جداشدنی، بزرگترین نقطه ضعف در اینجاست.

اما هنوز ارزش پولی را که می پردازید دارد.

Presonus HD9 - بهترین هدفون DJ سال 2023

اگر کمی بودجه بیشتری دارید، Presonus HD9 را در نظر بگیرید. قیمت آن تقریباً 30 دلار بیشتر از Audio-Technica ATH-M20X است، اما پیشرفت های زیادی را ارائه می دهد.

اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که این هدفون چقدر سبک است. این وزن کم همراه با گوشواره های ضخیم به شما اجازه می دهد تا چندین ساعت قبل از احساس خستگی آنها را بپوشید.

HD9 پاسخ فرکانسی گسترده ای از 10 تا 26000 هرتز ارائه می دهد. این محدوده وسیع تضمین می کند که شما تمام فرکانس های پایین، متوسط ​​و بالا را در صدای خود دریافت کنید.

بیس قوی اما طبیعی می گیرید. این هدفون محکم و بلند است، اما مانند سایر هدفون‌های مقرون به صرفه نیست.

مقدار بسیار خوبی از میدرنج وجود دارد که آواز را متمایز می کند. هنوز در مقایسه با باس کم رنگ است، اما اکثر ما با آن خوب خواهیم بود.

نت‌های بلند همچنین دارای جزئیات و دقت خوبی هستند بدون اینکه خشن به نظر برسند.

امپدانس 40 اهم و حداکثر توان 1800 مگاوات به شما این امکان را می دهد که از آنها با منابع صوتی مختلف استفاده کنید.

اگر بخواهم ایرادی را در HD9 انتخاب کنم، این مشکل است عایق ضعیف در مقایسه با رقبای خود ارائه می دهد. شما نمی توانید از آنها در یک محیط پر سر و صدا استفاده کنید.

بهترین هدفون دی جی 2023 با قیمت

Sennheiser HD 25 - بهترین هدفون DJ سال 2023

در مرحله بعد، ما Sennheiser HD 25 را داریم، یک جفت هدفون سیمی با پشت بسته و میان رده.

از آنجایی که این مدل دارای تغییرات زیادی است، اجازه دهید در ابتدا آن را روشن کنیم. ما در مورد مدل پایه HD 25 صحبت می کنیم – نه HD 25 Plus، HD 25 light یا HD 25-I II.

همراه با یک جفت هدبند در بالا. هر دو با مقدار مناسبی از بالشتک عرضه می شوند و قابل تنظیم هستند و آنها را کاملا راحت می کند. یکی از عوارض جانبی این پد این است که بعد از استفاده طولانی مدت می توانید عرق کنید.

طراحی HD 25 ممکن است عامل تعیین کننده در انتخاب یا عدم انتخاب آن باشد.

در حالی که من این رویکرد کاربردی که Sennheiser اتخاذ کرده است را درک می کنم، جایی که شما یک طراحی بادوام و تمیز دارید، برخی از شما طراحی کاملا مشکی بدون رنگ های برجسته و گوشواره های گرد را دوست نخواهید داشت.

اما با توجه به اینکه آنها برای یک محیط استودیویی ساخته شده اند، من آنها را صرفاً به دلیل طراحی آنها رد نمی کنم.

هدفون های Sennheiser عموماً به دلیل باس و میدرنج دقیق خود، همراه با بلندی های تا حدی تراشیده شده که صدا را با جزئیات بیشتر می کنند، شناخته می شوند.

از طرف دیگر، در HD 25، شما یک پاسخ باس قوی. نمی توان آن را با هدفون های باس مقایسه کرد، اما وجود دارد و می توانید آن را حس کنید. میانه ها صاف و ارتفاعات واضح هستند.

به طور کلی، این منجر به هدفون هایی می شود که هنگام میکس/ مسترینگ موسیقی متن و همچنین استفاده منظم احساس خوبی دارند. تصویر دقیق است، اما صحنه صدا کوچک است.

به دلیل براکت بالا و پشت بسته، HD 25s برخی از بهترین هدفون‌های داخل گوش با ایزوله غیرفعال هستند که می‌توانید در حال حاضر داشته باشید.

بهترین هدفون دی جی بی سیم سال 2023

V MODA Crossfade 2 Wireless - بهترین هدفون DJ سال 2023

هدفون هایی که تا به حال در مورد آن صحبت کردیم سیمی هستند.

تا زمانی که آن کابل را نشکنی، چیز مهمی نیست. و از آنجایی که بسیاری از آنها کابل یدکی ندارند، تعویض آن کابل شکسته می تواند گران باشد.

به همین دلیل است که V-Moda Crossfade 2 Wireless را برای آخرین مکان انتخاب کردم. این جانشین Crossfade Wireless اصلی است و شامل مناطق در برخی از مناطق کلیدی است.

یکی از این قسمت‌ها راحتی است، جایی که گوش‌های بزرگ‌تر و ضخیم‌تر با بالشتک بیشتر به دست می‌آیند. این شش ضلعی های گرد به اندازه کافی بزرگ هستند تا دور گوش شما بپیچند و سطح خوبی از انزوای غیرفعال را فراهم کنند. قسمت زیرین هدبند نیز دارای بالشتک است که به این ضریب راحتی برای این هدفون می افزاید.

علاوه بر این، درایورهای صدای 50 میلی متری بزرگتر، پاسخ فرکانسی گسترده تر و عمر باتری طولانی تر از مدل قبلی خود دریافت می کنید.

یکی از نکات منفی این باتری بزرگتر است وزن اضافی کمی به هدفون اضافه می کند. وزن کل 309 گرم است.

احساس محکم و محکمی دارد، اما سبک ساده و برهنه ممکن است فنجان چای همه نباشد و مطمئناً حوصله بیرون بردن آنها را ندارید.

Crossfade 2 Wireless یک کابل نیز دارد. در صورت اتمام باتری می توانید از این کابل برای اتصالات سیمی استفاده کنید. این کابل شامل مواردی مانند میکروفون داخلی و کنترل از راه دور داخلی است و به نظر من یک افزودنی مفید است.

وقتی صحبت از صدا به میان می‌آید، این یکی از بهترین هدفون‌های بلوتوث در رنج قیمتی خود است. V-Moda تغییراتی در شکل آن ایجاد کرده است جزئیات و وضوح. کیفیت بیس نیز نسبت به مدل قبلی خود بهبود یافته است.

یکی از نکات منفی این وضوح این است که ایرادات ضبط های بد را برجسته تر می کند و آنها را خشن می کند.

مانند سایر هدفون های V-Moda، باس سنگین تر است. اما اگر اهل شنیداری نباشید، خوب هستید.

به طور کلی، صدا را می توان تا حدودی متعادل توصیف کرد و برای یک جفت پشت بسته کاملاً باز است.

برخلاف سایر هدفون های بی سیم که دارای کابل هستند، هیچ تفاوتی بین حالت سیمی و بی سیم وجود ندارد.

به طور خلاصه، اینها هدفون های خوبی هستند که علاقه زیادی به آن دارند، اما من احساس می کنم که ویژگی هایی مانند AptX (شما می توانید آن را در نسخه رزگلد تهیه کنید) و ANC باید در این قیمت وجود داشته باشد.