منو سایت

بهترین پایه هدفون 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین پایه هدفون 2023

این مقاله که در اصل بخشی از Make the Sound Better بود، اصلاح شد تا مرتبط‌تر باشد و فهرست توصیه‌ها برای توصیه‌های فعلی در سال 2023 به‌روزرسانی شده است.


به نظر من وقتی صحبت می شود پایه های هدفونمن احساس می‌کنم بسیاری از مردم در وهله اول به آن توجه لازم را نمی‌کنند.

می دانم که ممکن است غیرقابل درک به نظر برسد، اما در واقع خیلی بهتر است که هدفون یا جفت هدفون خود را روی یک پایه مناسب قرار دهید تا اینکه فقط روی میز دراز بکشید.

اکنون، وقتی صحبت از پایه های هدفون به میان می آید، به راحتی می توانید تعداد زیادی از آنها را پیدا کنید، اما اگر به دنبال چیز خوبی هستید، این لیستی است که باید در حین بررسی به آن مراجعه کنید. بهترین پایه هدفون خارج وجود دارد.

پایه هدفون Samdi - بهترین پایه هدفون 2023

راهنمای اصلی Make the Sound Better دارای پایه هدفون چوبی Antank بود. این غرفه بسیار جذاب بود، اما دیگر برای خرید در دسترس نیست و تعدادی از بررسی‌ها در آمازون آن را به دلیل گران‌قیمت بودن آن مورد انتقاد قرار دادند.

من می خواستم توصیه را با چیز دیگری جایگزین کنم که زیبایی شناسی مشابهی داشت زیرا فکر می کردم شیک تر از برخی از توصیه های دیگر است.

من جایگزین مشابهی پیدا نکردم، اما تعداد زیادی پایه هدفون چوبی شکل وجود دارد که هم جذاب و هم مقرون به صرفه هستند.

من پایه هدفون چوبی SAMDI را انتخاب کردم زیرا فکر می‌کنم 30 دلار ارزان است، بررسی‌های فوق‌العاده‌ای در آمازون دارد و طیف رنگ‌هایی برای انتخاب دارید. من شخصا گردویی را دوست دارم، اما می توانید آن را در چرم یا بلوط مشکی نیز تهیه کنید.

حرفه ای ها

 • استند عالی به نظر می رسد.
 • گزینه های رنگ و متریال متعدد

منفی

 • شما فقط می توانید یک هدفون روی آن قرار دهید که ممکن است برای برخی مشکل ساز باشد.

هم اکنون از آمازون خرید کنید

Just Mobile Headstand2 - بهترین پایه هدفون 2023

پایه هدفون بعدی که ما به آن نگاه می کنیم به هیچ وجه بی شباهت نیست، اما اگر به دنبال چیزی هستید که امروزی به نظر برسد و چیزی شبیه به آن ساخته شده از آلومینیومپس شايد جاي پايه Just Mobile هماني باشد كه بايد انتخاب كنيد.

یک سری نکات خوب در مورد این پایه هدفون وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم.
برای شروع، با وجود رویکرد مواد متفاوت، این یکی از بهترین پایه های هدفون موجود در بازار است.

شیک به نظر میرسه مشخصات کلی بسیار پایین است، و پایه هدفون کاملاً زیبا به نظر می رسد. این مکمل هر نوع میز است و این چیزی است که ما در مورد آن دوست داریم.

در مورد معایب، فکر نمی‌کنم جای نگرانی در مورد این پایه هدفون وجود داشته باشد.
تنها نگرانی من این است که وقتی متوجه می شوید هیچ ویژگی پیشرفته ای دریافت نمی کنید، ممکن است کمی تند به نظر برسد. اگر به دنبال چیزی هستید که امروزی به نظر برسد و به طور کلی مانند چیزهایی مینیمالیست باشد، این در واقع یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید در بازار بخرید.

حرفه ای ها

 • ماشین به کمال.
 • آسان برای جمع آوری.
 • مدیر کابل یکپارچه

منفی

 • قیمت ممکن است کمی بالا باشد

هم اکنون از آمازون خرید کنید

Corsair ST100 - بهترین پایه هدفون 2023

اگر چیزی می خواهید که با همه زنگ ها و سوت ها همراه باشد و در حین انجام آن کاملاً خیره کننده به نظر برسد، Corsair ST100 چیزی است که باید آن را بررسی کنید. نکته مهم در مورد پایه هدفون این است که با Corsair iCUE کار می کنداما این همه ماجرا نیست، هدفون ها ترفندهای خوبی در آستین خود دارند.

برای شروع، ظاهر شگفت انگیز است و ادغام با iCUE عالی است. یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد این هدفون این است که داشتن USB 3.0 واقعاً خوب است.

با این حال، این همه چیز نیست. موضع هم دارای جک 3.5 میلی متری، اما این فقط یک هاب نیست، وصل کردن هر هدفونی به این پایه هدفون شما را به هدفون مجازی 7.1 تبدیل می کند. می دانم عجیب به نظر می رسد، اما اینطوری کار می کند. سپس می‌توانید تمام جنبه‌های هدست را کنترل کرده و از طریق نرم‌افزار iCUE Corsair بایستید.

اگر می خواهید در مورد نگاتیوها صحبت کنید، فکر می کنم تنها مشکلی که ممکن است افراد با این هدفون داشته باشند این است که صدای فراگیر 7.1 برای همه مناسب نیست.

به طور کلی من واقعاً CORSAIR ST100 را دوست دارم، قیمت آن مناسب است و ویژگی هایی که شما دریافت می کنید بهترین های هر دو جهان است. این فقط یک هاب نیست که بتوانید برای دستگاه های خود از آن استفاده کنید، زیرا می تواند بسیار بیشتر عمل کند و این پایه را به گزینه ای واقعاً خوب تبدیل می کند.

حرفه ای ها

 • ظاهر عالی
 • نورپردازی پیچیده به نظر می رسد و به هیچ وجه زیاده روی نمی کند.
 • پایه را می توان به راحتی از طریق iCUE کنترل کرد.
 • گنجاندن یک جک استاندارد 3.5 میلی متری قابلیت صدای فراگیر را به شما می دهد.

منفی

 • پرفروش ترین ویژگی صدای فراگیر است که ممکن است برای همه مناسب نباشد.

هم اکنون از آمازون خرید کنید

پایه هدفون اکریلیک AmoVee - بهترین پایه هدفون 2023

اگر به دنبال چیزی هستید که مقرون به صرفه باشد و کار را انجام دهد، پس نگران نباشید.

چند گزینه عالی در بازار وجود دارد و پایه هدفون اکریلیک AmoVee یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است. دلیل این امر ساده است. همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند و هزینه زیادی ندارد. هیچ بُعدی وجود ندارد که همه چیز به اشتباه پیش برود.

برای شروع، من باید این پایه را با توجه به قیمت آن تحسین کنم. دوم اینکه ظاهر خوبی دارد و در رنگ های مختلف نیز وجود دارد.

تا آنجا که به سازگاری هدفون مربوط می شود، می توانید به راحتی هر هدفونی را که روی آن قرار می دهید قرار دهید و نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود زیرا می تواند تقریباً با هر چیزی و همچنین به راحتی جا شود.

در مورد نکات منفی، تنها نگرانی من در اینجا این است که اکریلیک می تواند بعداً منجر به برخی مشکلات کیفیت ساخت شود.

به طور کلی، پایه هدفون اکریلیک AmoVee گزینه خوبی است، بهترین نقطه فروش این پایه هدفون این است که قیمت آن به گونه ای است که مردم نمی خواهند به چیز دیگری نگاه کنند، و صادقانه بگویم، این یک استراتژی عالی است.

حرفه ای ها

 • ارزش عالی برای پول.
 • تقریباً می تواند تمام هدفون های موجود در بازار را در خود جای دهد.
 • ظاهر خوب

منفی

 • ما در مورد کیفیت ساخت کلی در دراز مدت تردید داریم.

هم اکنون از آمازون خرید کنید

Brainwavz Hengja - بهترین پایه هدفون 2023

پایه هدفون نهایی در لیست ما کمی متفاوت است، به این معنی که در واقع یک پایه نیست، بلکه بیشتر یک نگهدارنده است، زیرا به جای ایستادن روی میز شما، روی میز شما می چسبد. خوبی در مورد این استند این است که مشخصات بسیار پایینی دارد و اگر به دنبال چیزی مقرون به صرفه نیستید، این راهی است که بدون شک باید انجام دهید.

پس چه چیز خوبی در مورد این پایه هدفون وجود دارد که ما را به وجد می آورد؟ خوب، برای شروع، کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. تقریبا کل ساختار فلزی استیعنی واقعاً لازم نیست نگران خراب شدن آن بعد از چند ماه باشید.

همچنین، تا آنجا که به نظر می رسد، برای هر کسی که به دنبال چیزی است که مشخصات پایینی داشته باشد و بدون هیچ مشکلی به خوبی کار کند، این راهی است که باید انجام شود. می توانید به راحتی هدست را بدون هیچ مشکلی آویزان کنید و از آنجایی که به جای نشستن روی میز گیره می زند، به دلیل وزن اضافه احتمال واژگونی آن وجود دارد.

با این حال، یک چیز وجود دارد که من در مورد این پایه هدفون سؤال می کنم. در مورد سطح، هدفون ها قطر هدبند ضخیم تری دارند ممکن است مشکلاتی در نشستن راحت روی چوب لباسی وجود داشته باشد. اگر با آن موافق هستید، دلیلی وجود ندارد که به سمت دیگری نگاه کنید.

به طور کلی، نکته مهم در مورد این پایه هدفون این است که ارزان است و با اکثر هدفون های موجود در بازار به خوبی کار می کند. من به شما اطمینان می دهم که با مشکلات زیادی مواجه نخواهید شد.

حرفه ای ها

 • خیلی کم پروفایل
 • ارزان.
 • نصب آسان.
 • کیفیت ساخت محکم.
 • با اکثر هدفون ها کار می کند.

منفی

 • ممکن است مشکلاتی در مورد هدفون های بزرگتر وجود داشته باشد.

هم اکنون از آمازون خرید کنید

در پایه هدفون به دنبال چه چیزی باشیم

اگر می‌خواهید مطمئن شوید چیزی را که نمی‌خواهید دریافت نمی‌کنید، فقط دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید تا شما را به خرید درست راهنمایی کند.

ویژگی ها

می دانم که بسیار عجیب به نظر می رسد، اما بسیاری از پایه های هدفون موجود در بازار در واقع دارای ویژگی های بسیاری هستند که ممکن است حتی درباره آنها ندانید. به عنوان مثال، استندهایی وجود دارند که سیستم های روشنایی مناسبی در خود دارند و حتی پایه های هدفون نیز وجود دارد دو برابر به عنوان هاب USB.

بدیهی است که با ویژگی‌های بیشتر، قیمت بالایی نیز به همراه دارد، اما زمانی که در بازار برای یک پایه هدفون خوب هستید، باید به آن توجه کنید. اگر بودجه کافی برای آن دارید و می خواهید ویژگی های پیشرفته ای داشته باشید، همیشه باید به دنبال گزینه های بهتر باشید.

مواد

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که باید همیشه هنگام خرید پایه هدفون به آن توجه کنید جنس پایه است. معمولاً می‌توانید پایه‌هایی را پیدا کنید که از اکریلیک ساخته شده‌اند و جزو گزینه‌های ارزان‌تر موجود در بازار هستند.

با این حال، اگر به دنبال چیزی هستید که کمی با کیفیت تر باشد، می توانید پایه هایی را پیدا کنید که از آلومینیوم ماشینکاری شده نیز ساخته شده اند. همچنین، اگر می خواهید چیزها را کمی تند کنید، همیشه می توانید جستجو کنید پایه هدفون چوبی که طعمی کلاسیک را اضافه می کند و واقعاً خوب به نظر می رسد.

چند هدفون داری

به عنوان فردی که بیش از یک جفت هدفون دارد، چیزی که همیشه مرا آزار می‌دهد این است که بیشتر پایه‌ها فقط برای یک هدفون ساخته می‌شوند. با این حال، من برخی از گزینه های واقعا عالی را در اینترنت پیدا کرده ام به شما امکان می دهد دو جفت هدفون یا حتی بیشتر را در آن قرار دهید.

هنگامی که به دنبال یک پایه هدفون خوب هستید، همیشه باید به تعداد هدفون های خود نگاه کنید. این مهم است زیرا به شما کمک می کند تا تجربه درستی در مورد آنچه باید بخرید داشته باشید.

نتیجه

اگر شما به دنبال یک پایه هدفون خوب در بازار، خبر خوب این است که امکانات بی حد و حصر است. در عین حال، ممکن است در انتخاب بهترین پایه ممکن برای هدفون خود دچار سردرگمی شوید. گزینه های بی شماری برای بررسی وجود دارد، اما هی، همه در خرید گزینه مناسب قاطع نیستند.

امیدواریم با کمک این لیست، زمانی که در بازار هدفون های خوب هستید، می خواهیم کار را برای شما کمی آسان کنیم. ما محصولاتی را از هر محدوده قیمتی لیست کرده ایم، بنابراین می توانید به راحتی پایه هدفون مناسب را بدون هیچ زحمتی خریداری کنید.