بهترین کیف شارژ Apple AirPod Pro جایگزین

بهترین کیف شارژ Apple AirPod Pro جایگزین

اشتراک گذاری مراقبت است!

Apple AirPods Pro یک سرمایه گذاری قابل توجه با RRP 239 پوند است، اگرچه می توانید آنها را ارزان تر از آمازون با حدود 190 پوند خریداری کنید.

متأسفانه، مانند همه هدفون‌های بی‌سیم واقعی، شما دارای سه قسمت مجزا، یک قاب و دو هدفون هستید و هر کدام را به راحتی از دست می‌دهید.

اگر یکی از هدفون های AirPods Pro را گم کردید، چاره ای جز خرید یک جایگزین رسمی از اپل ندارید. در بریتانیا این مبلغ 85 پوند برای هر گوشی برای شما باز می گردد یا برای خریداران آمریکایی 89 دلار است. این عالی نیست، اما ارزان تر از جایگزینی کامل آنها است.

قاب شارژ رسمی Apple AirPods Pro را بخرید

در صورت گم شدن پرونده، می توانید مسیر رسمی را نیز طی کنید. هزینه های تعویض رسمی عبارتند از:

  • قاب شارژ بی سیم AirPods Pro: 95 پوند / 99 دلار
  • کیف شارژ Magsafe برای AirPods Pro: 95 پوند / 99 دلار

صفحه خدمات تعویض ایرپاد AirPods

اگر می خواهید یک کیف با کیفیت و قابل اعتماد داشته باشید، احتمالاً جای تعجب نیست که این بهترین گزینه شما باشد.

با این حال، خرید یک کیف جایگزین با قیمت بسیار کمتری از طریق تولید کنندگان شخص ثالث امکان پذیر است. باید هشدار بدهم که احتمال زیادی وجود دارد که یک کیس شخص ثالث به خوبی کیس رسمی نباشد، اما می‌توانید آنها را با قیمت حدود 37 پوند در بریتانیا از آمازون خریداری کنید، که صرفه‌جویی قابل توجهی است.

موارد استفاده شده از CEX

همچنین با خرید کیس دست دوم می توان در هزینه های خود صرفه جویی کرد. اگر از یک وب سایت معتبر مانند CEX خرید می کنید، از نظر تئوری باید خوب باشد. بدون پس انداز بزرگ؛ وقتی نگاه کردم، CEX کیس ها را به قیمت 35 پوند می خرد و سپس آنها را به قیمت 75 پوند به عنوان کلاس B می فروشد. در این سناریو فکر می کنم ترجیح می دهم یک قاب جدید را مستقیماً از اپل بخرم. هزینه کلاس A 85 پوند است که خیلی مضحک است.

موارد استفاده شده و تازه پیدا شده از Ebay

ای بی کیس های استفاده کرده و بازسازی کرده است. شما می توانید انواع باز را که هرگز استفاده نشده اند، با حدود 70 پوند خریداری کنید و فروشندگان زیادی وجود دارند که کیس ها را به حراج می گذارند. اینها ممکن است خرید خوبی باشند، اما من توصیه می کنم کمی احتیاط کنید. به نظر می رسد راه کمی برای دانستن اینکه آیا این موارد 100٪ واقعی هستند وجود دارد.

در مورد کیس‌های آمازون، آنها ارزان هستند، می‌دانید که اصل نیستند و بررسی‌ها متفاوت به نظر می‌رسند. اما اگر نمی توانید 95 پوند را توجیه کنید، ارزش یک بار دیدن را دارد. آمازون سیاست بازگشت خوبی دارد، بنابراین اگر کیس آنطور که در نظر گرفته شده کار نمی کند، همیشه می توانید آن را پس دهید.

ابتدا بررسی های آمازون را به درستی بخوانید – مراقب طعمه ها باشید و لیست محصولات را تغییر دهید

همانطور که آمازون با بررسی های جعلی برخورد می کند، به دلیل نبود اصطلاح بهتر، متوجه طعمه ها و تغییر بیشتر لیست محصولات شده ام.

اینجا جایی است که قبلاً محصولی در فهرست ASIN آمازون وجود داشته است که بررسی های مطلوبی دریافت کرده است. سپس یک فروشنده جدید (یا به احتمال زیاد فروشنده موجود) موفق می شود آن ASIN را تصاحب کند و محصول قدیمی را با چیزی کاملاً متفاوت جایگزین کند.

این بدان معنی است که محصول جدید دارای تمام نظرات مثبت گذشته است، اما اگر نظرات را بخوانید، با محصول فروخته شده مطابقت ندارد.

من تقریباً قاب شارژ KUXIYAN AirPods Pro را توصیه کردم (این را نخرید) زیرا بیشترین و بهترین بررسی ها را برای این مورد داشت. یک اسکن سریع از بررسی ها داستان متفاوتی را نشان می دهد.

محصول واقعی در سال گذشته تنها 5 بررسی داشته است و چهار مورد از آنها 1 ستاره هستند و می‌گویند که به درستی کار نمی‌کند.

به نظر می رسد تمام بررسی های قبلی در مورد آداپتور USB OTG باشد.

کیس شارژ جایگزین شخص ثالث Apple AirPods Pro در آمازون

صادقانه بگویم، مطمئن نیستم که هیچ یک از آنها ارزش ریسک کردن را داشته باشند، همه آنها بررسی های متوسطی دارند. آمازون سیاست بازگشت خوبی دارد، بنابراین اگر می خواهید ریسک کنید، فقط مطمئن شوید که همه چیز را به طور کامل آزمایش کرده اید.

توصیه عمومی

من این پست را شروع کردم به این امید که یک کیف شارژ مقرون به صرفه پیدا کنم که بتوانم با اطمینان به جای پرداخت 95 پوند اپل توصیه کنم.

متأسفانه، واقعیت این است که شما احتمالاً بهترین در دریافت پرونده رسمی هستید. پرونده های شخص ثالث از آمازون بررسی های تکان دهنده ای دارند.

می‌توانید با یکی از کیف‌های ارزان‌تر در Ebay که ادعا می‌کند اصل هستند، شانس خود را بگیرید، اما من می‌توانم بگویم که احتمال تقلبی آن نسبتاً خوب است. من مطمئن می شوم که با کارت اعتباری پرداخت می کنید، اگرچه PayPal محافظت های خوبی دارد. مطمئن شوید که جعبه را به درستی و در دوره خنک شدن 14 روزه تست و بررسی کرده اید.

آخرین به روز رسانی در 2022-11-19 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون