منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تخفیف‌های روز مجرد Welock – قفل هوشمند اثر انگشت و قفل هوشمند صفحه‌کلید ۲۵٪ تخفیف

تخفیف‌های روز مجرد Welock – قفل هوشمند اثر انگشت و قفل هوشمند صفحه‌کلید ۲۵٪ تخفیف

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تخفیف‌های روز مجرد Welock - قفل هوشمند اثر انگشت و قفل هوشمند صفحه‌کلید ۲۵٪ تخفیف

اشتراک گذاری مراقبت است!

روز مجردها به نوعی مانند جمعه سیاه در چین است. این یک تعطیلات غیررسمی و فصل خرید است که به طور سنتی از افرادی که در رابطه نیستند جشن می گیرد. اگرچه ممکن است این روز در بریتانیا چندان شناخته شده نباشد، اما به بزرگترین روز خرید در جهان تبدیل شده است و جمعه سیاه را چهار بار تحت الشعاع قرار داده است!

این همیشه فرصت خوبی است تا از بسیاری از شرکت‌های چینی، به‌ویژه در حوزه فناوری مصرف‌کننده، معاملات مناسبی دریافت کنید.

من قبلا قفل هوشمند Welock را بررسی کردم که دارای صفحه کلید و برچسب های RFID است. اگرچه مشکلاتی با آن داشتم، اما شخصا هنوز از آن استفاده می کنم زیرا قفل کد پین برای استفاده خاص من مناسب است. من می توانم تأیید کنم که از مارس سال جاری (2022) برای من خوب کار کرده است.

در طول دوره روز مجردها، Welock تبلیغاتی برای دریافت 25٪ تخفیف برای دو قفل هوشمند مختلف دارد و ارسال رایگان در بریتانیا دارد.

فروش در حال حاضر فعال است و در تاریخ 12 پایان می یابدهفتم از نوامبر

برای هر یک از قفل های موجود در فروش باید از کد کوپن WELOCK11 استفاده کنید.

خرید قفل هوشمند از Welock

همانطور که از نام آن پیداست، این مدل دارای اسکنر اثر انگشت برای باز کردن قفل است و همچنین از تگ های RFID و اپلیکیشن موبایل استفاده می کند.

Welock ادعا می کند که این قفل در را تنها در 0.5 ثانیه باز می کند.

با باتری های 3A می توانید درب خود را تا 8000 بار قفل یا باز کنید! با ده عملیات باز و بسته شدن در روز، این بدان معناست که می توانید از هر مجموعه باتری انتظار 1 سال کارکرد داشته باشید.

تمام قفل‌های Welock دارای یک سیلندر قابل تنظیم هستند که به آنها اجازه می‌دهد درب‌هایی با ضخامت 55 تا 100 میلی‌متر را در خود جای دهند.

تخفیف‌های روز مجرد Welock - قفل هوشمند اثر انگشت و قفل هوشمند صفحه‌کلید ۲۵٪ تخفیف

این قفل هوشمند مبتنی بر صفحه کلید است که می تواند از برنامه و برچسب های RFID نیز استفاده کند. این همان قفلی است که من روی درب گاراژ/ورزشگاهم دارم.

این یکی دارای طول سیلندر کمی متفاوت از 70 میلی متر تا 110 میلی متر است، اما این هنوز برای پوشش بیشتر درها کافی است.

با هر دو قفل، می توانید اتصال WiFi را برای کنترل از راه دور فعال کنید. برای این کار به یک دروازه وای فای هوشمند Welock نیاز دارید. 59 یورو است اما بخشی از فروش نیست.