منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ترازو Withings Body Smart vs Body Scan vs Body Comp – Body Smart 99.95 پوند قیمت دارد، اما چه تفاوتی با سایر ترازوهای هوشمند دارد؟

ترازو Withings Body Smart vs Body Scan vs Body Comp – Body Smart 99.95 پوند قیمت دارد، اما چه تفاوتی با سایر ترازوهای هوشمند دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ترازو Withings Body Smart vs Body Scan vs Body Comp - Body Smart 99.95 پوند قیمت دارد، اما چه تفاوتی با سایر ترازوهای هوشمند دارد؟

برخلاف هر برند دیگری که ترازوهای هوشمند تولید می کند، Withings تنها به یک مدل ترازوی هوشمند بسنده نمی کند. آنها چهار گزینه در بریتانیا دارند که در اواخر سال با عرضه Withings Body Smart جدید به پنج افزایش خواهد یافت.

به نظر می رسد Withings کارها را کمی متفاوت از بقیه انجام می دهد. حتی ساعت‌های هوشمند آن‌ها هم مطابق با روندهایی نیستند که از برندهای دیگر دیده‌ایم.

شاید عجیب به نظر برسد که مدل های زیادی از ترازو داشته باشید، اما Withings به نظر می رسد در حال ساخت یک اکوسیستم سلامت کامل است، و این ها در کنار طیف وسیعی از ساعت های هوشمند، برای آن اکوسیستم مرکزی هستند.

من قبلا ترازو Withings Body Cardio را بررسی کردم و ترازو نوکیا (اکنون Withings) بخش مهمی از کاهش وزن من بود. آنها به من اجازه دادند به جای ناراحت شدن از افزایش وزنم در یک روز ناسالم، روند وزنم را ببینم.

Withings ترازوهای اسکن بدن را بیش از یک سال پیش اعلام کرد، اما به تازگی فروش آنها را در بریتانیا آغاز کرده است.

جدیدترین Withings Body Smart از نظر امکانات و قیمت، جایی بین Body+ و Body Cardo قرار دارد.

ویژگی های کلیدی ترازوی هوشمند بدن Withings

ترازو هوشمند Withings Body Smart Corner - Withings Body Smart vs Body Scan vs Body Comp Scales - Body Smart 99.95 پوند قیمت دارد، اما تفاوت آن با سایر ترازوهای هوشمند چیست؟
  • دارای فناوری Withings Precision
  • تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریکی چند فرکانس (BIA)
  • سنسورهای وزن دقیق
  • ارائه بینش و تجزیه و تحلیل سلامت
  • تجزیه و تحلیل وزن و ترکیب بدن
  • همچنین اقدامات

سن متابولیک، اندازه گیری میزان متابولیسم پایه و حالت بارداری از می 2023 به بعد از طریق به روز رسانی خودکار در دسترس خواهد بود.

ویژگی های Withings Body Scan در مقابل Body Comp در مقابل Body Cardio در مقابل Body Smart در مقابل Body+

White Front - Withings Body Smart vs Body Scan vs Body Comp Scales - Body Smart 99.95 پوند قیمت دارد، اما تفاوت آن با سایر ترازوهای هوشمند چیست؟

با گزینه های بسیار زیاد، بدون شک تعجب خواهید کرد که چه تفاوت هایی با هم دارند و آیا مدل های گران تر ارزش آن را دارند یا خیر. جدول زیر ممکن است 100٪ دقیق نباشد، برخی از ویژگی های Body Smart را بر اساس بیانیه مطبوعاتی پر می کند.

من منتظر تایید هستم، اما به نظر می رسد بادی کاردیو حذف خواهد شد. اسمارت دارای امکانات بیشتری با قیمت پایین تر است، در حالی که Body Comp شاید جایگزینی برای Cardio باشد. مواد بازاریابی Withings حتی به کاردیو اشاره نمی کند.

نمودار مقایسه محدوده ترازو - Withings Body Smart vs Body Scan و Body Comp Scales - Body Smart 99.95 پوند هزینه دارد، اما چه تفاوتی با سایر ترازوهای هوشمند دارد؟

اگر به این واقعیت توجه داشته باشید که 12 ماه Withings+/Health+ را به صورت رایگان دریافت می‌کنید، Body Comp افزایش قیمت زیادی نسبت به Cardio نیست، که سپس 99.5 یورو در سال یا 9.95 یورو در ماه دریافت می‌کنند.

قیمت و در دسترس بودن

Body Smart در 18 آوریل 2023 در اروپا و ایالات متحده عرضه می شود.

این Body Smart در سه ماهه سوم سال 2023 در بریتانیا در www.withings.com در دسترس خواهد بود.

بیانیه مطبوعاتی کامل

در سال 2009، Withings، یکی از پیشگامان جنبش سلامت متصل، اولین مقیاس هوشمند جهان را ایجاد کرد. امروز، توسعه بازاری که او به ایجاد آن کمک کرد، معرفی می کند بدنه هوشمندجدیدترین محصول اضافه شده به طیف ترازوهای هوشمند. دارای فناوری Withings Precisionتی که ترکیبی از تجزیه و تحلیل چند فرکانس امپدانس بیوالکتریکی (BSK)، سنسورهای وزن دقیق و الگوریتم‌های پیشرفته که بینش‌ها و تحلیل‌های سلامتی را ارائه می‌کنند، ترازو سطح ابتدایی انفجار بزرگی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این تجزیه و تحلیل دقیق وزن و ترکیب بدن و همچنین اندازه گیری های پیشرفته سلامت از جمله ضربان قلب، چربی احشایی، سن متابولیک و میزان متابولیسم پایه را ارائه می دهد.

Body Smart با قیمت 99.95 پوند، افزودنی مقرون به صرفه است که مکمل طیف ترازوهای هوشمند Withings 2023، از جمله Body Comp و Body Scan است. تمامی ترازوهای موجود در این محدوده بر روی سه پایه فناوری Withings Precision ساخته شده اند. BIA چند فرکانس برای دقت بالا، اندازه گیری دقیق و ثابت وزن تا 50 گرم و بینش سلامت پیشرفته، از جمله ردیابی علائم حیاتی و ارزیابی سلامت.

BIA با ارسال یک سیگنال الکتریکی کوچک از طریق بدن کار می کند که مقاومت و واکنش بافت های بدن در برابر جریان را اندازه گیری می کند. هر چه فرکانس های بیشتری استفاده شود، می توان تصویر کامل و دقیق تری از سلامت بدن ایجاد کرد. BIA چند فرکانسی و الگوریتم‌های پیشرفته به Withings اجازه می‌دهد تا عمیق‌تر در ترکیب بدن کاوش کند و از اندازه‌گیری چربی بدن، توده عضلانی و درصد آب تا تجزیه و تحلیل چربی احشایی و سایر معیارهای پیشرفته بدن را گسترش دهد.

به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل ترکیب بدن بهبود یافته، Body Smart همچنین می‌تواند چربی احشایی را اندازه‌گیری کند، نوعی چربی که اندام‌های داخلی را احاطه کرده و با افزایش خطر بیماری قلبی و دیابت مرتبط است. Withings معتقد است که با اندازه گیری و ردیابی چربی احشایی، مصرف کنندگان می توانند سلامت کلی خود را بهتر درک کنند و اقداماتی را انجام دهند که می تواند شانس ابتلا به بیماری های مزمن و همچنین خطرات سلامت قلب را کاهش دهد. Body Smart همچنین با ردیابی ضربان قلب در حالت ایستاده، اندازه گیری ها و بینش های قلبی عروقی را ارائه می دهد.

برای اولین بار Withings Body Smart همچنین قادر به اندازه گیری میزان متابولیسم پایه (BMR) خواهد بود. BMR تعداد کالری هایی است که بدن در حالت استراحت می سوزاند و اطلاعات ارزشمندی در مورد سلامت متابولیک کلی کاربر ارائه می دهد. با اندازه گیری BMR، کاربران می توانند سلامت کلی خود را بهتر درک کنند و تصمیمات آگاهانه ای در مورد رژیم غذایی و ورزش خود بگیرند. Body Smart همچنین از این برای محاسبه سن متابولیک استفاده می‌کند و میزان کالری‌هایی را که بدن در حالت استراحت می‌سوزاند با دیگران در یک گروه سنی مقایسه می‌کند. این ویژگی ها از ماه می 2023 به بعد پس از به روز رسانی خودکار در دسترس خواهند بود.

برای اولین بار، Body Smart دارای یک صفحه نمایش رنگی است که تمام اطلاعات لازم را نمایش می دهد. اما برای ترسوها، کسانی که ترجیح می دهند محتاط تر باشند، یا افرادی که جرات نگاه کردن ندارند، شامل این موارد می شود حالت چشم بسته. در حالت چشم بسته، وزن کاربر در برنامه همراه Withings ردیابی می شود، اما روی صفحه نمایش داده نمی شود. در عوض، کاربران پیام‌های انگیزشی تشویق‌کننده یا اطلاعات روزانه مانند تعداد گام‌ها، کیفیت هوا و آب و هوا را مشاهده می‌کنند. سازگار با حداکثر هشت کاربر، حالت های دیگر شامل ورزش، بارداری و نوزاد برای وزن دقیق حتی کوچکترین عضو خانواده است.

متیو لتومب، مدیرعامل Withings گفت: «بادی اسمارت افزودنی فوق‌العاده به طیف ترازوهای هوشمند Withings است و یکی از غنی‌ترین ترازوهای موجود در بازار با قیمت آن است. «بادی اسمارت که برای بهبود زندگی مصرف کنندگان طراحی شده است، با ارائه خوانش های بسیار دقیق و دقیق همراه با داده ها و توصیه های بهداشتی روشنگر و عملی، بازار را ارتقا می دهد. این دستگاه سطح جدیدی از دقت و وضوح را به پیچیدگی سلامتی در دستگاهی با طراحی زیبا و متناسب با هر خانه ای به ارمغان می آورد.

Body Smart به برنامه Withings متصل می‌شود تا به کاربران کمک کند روندها و اندازه‌گیری‌ها را در طول زمان پیگیری کنند، پیشرفت را پیگیری کنند، توصیه‌ها و ارزیابی‌های بهداشتی دقیق را دریافت کنند، همچنین الهام‌بخش روزانه برای پیشرفت طولانی‌مدت. مانند Body Comp و Body Scan در این محدوده، با Withings+ (به طور رسمی Health+)، یک سرویس ارتقاء سلامت نیز سازگار است. سرویس اشتراک به طور روزانه کاربران را راهنمایی می کند تا با باز کردن قفل محتوای اضافی مانند تجزیه و تحلیل معیارهای اضافی، بینش و راهنمایی، عادت های بهتری برای دستیابی به هدف بلندمدت خود ایجاد کنند. Body Smart در 18 آوریل 2023 در اروپا و ایالات متحده عرضه می شود. این Body Smart در سه ماهه سوم سال 2023 در بریتانیا در www.withings.com در دسترس خواهد بود. Body Smart با قیمت 99.95 پوند و در رنگ های سیاه یا سفید موجود است. با قیمت 189.95 پوند در www.withings.com، Body Comp در حال حاضر در بریتانیا موجود است و اکنون با صفحه نمایش LCD رنگی و در رنگ های سیاه یا سفید موجود است. اسکن بدن شامل ترکیب بدن تقسیم شده، ECG 6 لید با تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی و فعالیت الکترودرمال نیز در حال حاضر در بریتانیا با قیمت 399.95 پوند موجود است.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty