منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصفیه‌کننده‌های Acer Acerpure Air Pro P2 و Cool C2 2in1 اکنون در بریتانیا در دسترس هستند.

تصفیه‌کننده‌های Acer Acerpure Air Pro P2 و Cool C2 2in1 اکنون در بریتانیا در دسترس هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصفیه‌کننده‌های Acer Acerpure Air Pro P2 و Cool C2 2in1 اکنون در بریتانیا در دسترس هستند.

ایسر با راه اندازی دو دستگاه تصفیه هوای جدید Acerpure که اکنون در بریتانیا در دسترس است، در حال گسترش به بازار فناوری خانگی است.

اینها هر دو تصفیه کننده هوای فیلتر HEPA هستند که ادعا می کنند ذرات PM1.0 را علاوه بر 99.97٪ از ذرات معلق و باکتری 0.3 میکرومتر فیلتر می کنند.

هر دو دستگاه تصفیه هوا با برنامه کنترل می شوند و دارای مانیتورهای داخلی کیفیت هوا هستند که هزینه قابل توجهی را به این موارد اضافه می کند.

Acer Acerpure Air Pro P2

Acerpure Air Pro P2 - تصفیه‌کننده‌های Acerpure Air Pro P2 و Cool C2 2in1 اکنون در بریتانیا در دسترس هستند

دستگاه تصفیه هوا سری Acerpure Pro دارای CADR 324 m3h و سطح نویز 25/56 دسی بل است. علاوه بر فیلتر کردن ذرات گرد و غبار، می تواند تا 99٪ فرمالدئید را فیلتر کند.

دستگاه تصفیه هوا Acerpure Pro P2 شامل 1 فیلتر HEPA با قیمت 249.99 پوند در دسترس است.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است:

این تصفیه کننده هوا که به فیلتر HEPA با کارایی بالا مجهز شده است، جذب و از بین بردن طیف گسترده ای از آلاینده ها از جمله گرد و غبار، میکروب ها، ویروس ها، نیکوتین، ذرات بسیار ریز، مو و حتی بو را تضمین می کند. محافظت چهار لایه آن، از جمله فیلتر منحصر به فرد SMELL، آن را با خنثی کردن بوهای نامطبوع و ایجاد فضایی تازه و دلپذیر متمایز می کند. با استفاده از اپلیکیشن هوشمند و سنسور هوشمند و نمایشگر LCD، کاربران می توانند به راحتی تنظیمات دستگاه تصفیه هوا را کنترل و نظارت کنند، به داده های کیفیت هوا در زمان واقعی دسترسی داشته باشند و تنظیمات لازم را از تلفن هوشمند یا تبلت خود انجام دهند. علاوه بر این، Acerpure Pro P2 به طرز باورنکردنی بی‌صدا عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا از هوای تصفیه شده بدون هیچ مزاحمتی لذت ببرند.

Acer Acerpure Cool C2 2in1

Acer Acerpure Cool C2 2in1 - تصفیه کننده های Acer Acerpure Air Pro P2 و Cool C2 2in1 اکنون در بریتانیا در دسترس هستند

Acer Acerpure Cool C2 2in1 همان مفهومی است که فن برج خنک دایسون Pure Cool با فن داخلی و تصفیه کننده هوا دارد. این کمتر جذاب است، اما 70 پوند ارزان تر است، و برخلاف Dyson، ایسر ادعا می کند که CADR 307 متر مکعب در ساعت دارد.

تصفیه کننده هوا و پمپ گردش هوا 2in1 C2 خنک Acerpure شامل 1 فیلتر HEPA که با قیمت 329.99 پوند به فروش می رسد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است:

دستگاه تصفیه هوا و سیرکولاتور Acerpure Cool C2 2-in-1 با ترکیب تصفیه هوای قدرتمند با یک فن چرخشی که هوای تصفیه شده را به گردش در می آورد، تصفیه هوا را به سطح بعدی ارتقا می دهد. فیلتر HEPA 4 در 1 آن به طور موثر گرد و غبار، میکروب ها، ویروس ها، آلرژن ها و سایر ذرات مضر را جذب و حذف می کند و محیط سالم تری را فراهم می کند. با سنسور هوشمند و نمایشگر LCD، کاربران به اطلاعات کیفیت هوا در زمان واقعی دسترسی دارند و به راحتی می توانند تنظیمات را برای تصفیه بهینه هوا تنظیم کنند. عملکرد Smart App امکان کنترل و نظارت راحت بر Acerpure Cool C2 2in1 را از هر دستگاه هوشمندی فراهم می کند. علاوه بر این، جریان هوای مارپیچی و فن دوار، گردش هوای کارآمد و گسترده ای را فراهم می کند و کیفیت کلی هوای داخل خانه را بهبود می بخشد.

تبلیغ فیلتر هوا

تمام دستگاه های تصفیه هوا با فیلتر هپا باید فیلتر را به صورت نیمه مکرر تعویض کنند. به عنوان مثال، فیلتر هوای فیلیپس سری 3000i نیاز به تعویض فیلترهای HEPA هر 4600+ ساعت، 6 ماه 24/7 با هزینه 50 پوند دارد که می تواند هزینه های جاری را بسیار گران کند.

ایسر یک تبلیغ فیلتر هوای رایگان برای یک سال به ارزش 50 پوند دارد که به 50 ادعای اول محدود می شود.