منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد – افزودنی باتری 799 پوند

تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد – افزودنی باتری 799 پوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد - افزودنی باتری 799 پوند

در اوایل سال جاری در نمایشگاه CES، EcoFlow یخچال قابل حمل باتری EcoFlow Glacier و تهویه مطبوع و بخاری قابل حمل Wave 2 را معرفی کرد.

امروز آنها مشخصات کامل هر دو محصول از جمله قیمت و در دسترس بودن را اعلام کردند.

برخلاف تهویه مطبوع قابل حمل که اغلب در این سایت در مورد آنها صحبت کرده ام، EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه قرار دارد. به عنوان مثال ون/ون/کامیون، قایق و کمپینگ. البته هنوز هم می توان از آن در یک اتاق معمولی استفاده کرد و برای خانه های خارج از شبکه با فضاهای فشرده توصیه می شود.

ویژگی های اصلی EcoFlow Wave 2

 • گرمایش 6100 BTU و سرمایش 5100 BTU برای ون ها، RVs، چادرها، اتاق های خارج از شبکه یا فضاهای بیرونی.
 • در هر مکان و هر زمان استفاده کنید: وزن آن بدون باتری اضافی تنها 14.5 کیلوگرم است که آن را قابل حمل تر و فشرده تر می کند.
 • شارژ در هر مکان و هر زمان: می توان آن را توسط AC / پنل خورشیدی / ماشین / ایستگاه برق شارژ کرد.
 • حداکثر 9.6 ساعت کار در حالت اکو که توسط یک باتری Wave 2 اضافی تغذیه می شود.
 • راه حل های واقعی بدون مونتاژ و بسیاری از لوازم جانبی

EcoFlow Wave 2 در مقابل EcoFlow Wave در مقابل Zero Breeze Mark 2 در مقابل Eenour QN750

ویژگی های EcoFlow Wave 2

EcoFlow Wave 2 - تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه راه اندازی شد با قیمت 1049 پوند - اضافه کردن باتری از 799 پوند

باید اعتراف کنم که نمی‌دانستم بازاری برای کولرهای گازی برای کمپینگ وجود دارد. به نظر می رسد که آنها بیشتر محصول ایالات متحده هستند و من مطمئناً می توانم جذابیت چیزهایی مانند RVs یا کامیونداران را ببینم.

این نسل دوم EcoFlow Wave است و نسبت به نسخه قبلی به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

EcoFlow به نوعی توانست ظرفیت خنک کننده را از 4000 BTU به 5100 BTU افزایش دهد که افزایش 27.5 درصدی است. EcoFlow ادعا می کند که این برای خنک کردن منطقه موثر 107.6 فوت مربع (10 متر مربع) خوب است.

WAVE 2 Outdoor - EcoFlow Wave 2 قابل حمل تهویه مطبوع برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد - افزودنی باتری 799 پوند

آنها همچنین قابلیت کار به عنوان بخاری را اضافه کرده اند، سپس وزن را از 17.5 کیلوگرم به 14.5 کیلوگرم کاهش داده اند و گزینه ای برای اجرای حالت های اکو یا حالت خواب برای کاهش نویز و مصرف انرژی داده اند.

Wave 2 دارای رتبه IPX4 است که زمانی که دستگاه در خارج از منزل است مهم خواهد بود.

باتری اضافی / شارژ

EcoFlow Wave 2 می تواند از یک پریز دیواری معمولی کار کند، اما نکته مهم فروش باتری اضافی است که به شما امکان می دهد تهویه مطبوع را تا 9.6 ساعت در حالت Eco کار کنید.

ظرفیت باتری 1159 وات ساعت است. مانند باتری Glacier، این می تواند به عنوان یک پاوربانک قابل حمل عظیم استفاده شود. 2x USB-A و 1xUSB-C وجود دارد. آنها وات را بیان نمی کنند، اما من حدس می زنم که 100 وات باشد، درست مانند یخچال.

این باتری از شیمی NCM استفاده می کند و برای 800 چرخه قبل از رسیدن به 80% + ظرفیت رتبه بندی شده است. باتری دارای استاندارد IPX5 است. باتری 7.5 کیلوگرم اضافی به وزن دستگاه اضافه می کند.

سپس می توانید نیروگاه را راه اندازی و/یا شارژ کنید:

 • پریز دیواری – تا 800 وات
 • نیروگاه قابل حمل – تا 800 وات
 • خروجی خودرو از طریق XT60 – تا 200 وات
 • پنل خورشیدی از طریق XT60 – تا 400 وات

حالت های خنک کننده / زمان کارکرد / مصرف انرژی

WAVE 2 App Control - تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد - افزودنی باتری 799 پوند

سپس سه حالت وجود دارد که بر مصرف برق و نویز تأثیر می گذارد. در تئوری، در طول روز، با قرار گرفتن در معرض آفتاب خوب، باید به راحتی بتوانید آن را بدون تخلیه با استفاده از انرژی خورشیدی رانندگی کنید. ظرفیت خنک کننده تا حد زیادی کاهش می یابد، اما این باید از گرم شدن بیش از حد اتاق در یک روز آفتابی جلوگیری کند.

 • حالت سریع – 500 وات تقریبا 2.3 ساعت
 • حالت خواب – حدود 200 وات 5.8 ساعت
 • حالت اکو – 120 وات تقریباً 9.6 H

همچنین دارای یک پورت XT150 است که به شما امکان می دهد آن را با سایر نیروگاه های قابل حمل EcoFlow ادغام کنید. با حالت خواب، اگر از DELTA 2، DELTA Max یا DELTA Pro استفاده می کنید، این کار را 5، 10 یا 18 ساعت افزایش می دهد.

ظرفیت خنک کننده در خانه و دو کانال هوا

حالت خواب WAVE 2 - تهویه مطبوع قابل حمل EcoFlow Wave 2 برای زندگی خارج از شبکه با قیمت 1049 پوند راه اندازی شد - اضافه شدن باتری به قیمت 799 پوند

من RV ندارم و به ندرت به کمپینگ می روم، اما سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل در بریتانیا برای مصارف خانگی بسیار محبوب هستند. خانه ها در بریتانیا معمولاً با واحدهای تهویه مطبوع اسپلیت ونت که در ایالات متحده محبوب هستند ساخته می شوند یا حتی برای آنها طراحی می شوند.

ما حتی سبک پنجره مناسبی برای ویندوزهایی که در ایالات متحده می بینید نداریم. در انگلستان ما باید با تهویه کانالی و روش های مختلف DIY برای آب بندی پنجره هایمان سر و کار داشته باشیم.

به طور کلی، برای سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل خانگی، درجه بندی BTU از حدود 5000 BTU شروع می شود و این برای اتاق های کوچک است. Inventor Magic که در سال 2021 بررسی کردم دارای ظرفیت 12000 BTU بود.

EcoFlow Wave 2 باید در خانه کار کند، اما بدیهی است که ظرفیت خنک کننده محدودی برای خانه های بزرگتر خواهد داشت. EcoFlow بیان می کند که این برای خنک کردن منطقه ای به وسعت 107.6 فوت مربع (10 متر مربع) طراحی شده است. که قطعا کوچک است، اما باید مزیت را در چند روز گرم تابستان کاهش دهد.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که در دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع قابل حمل بریتانیایی نخواهید یافت، طراحی دو شیلنگ است. من فرض می کنم Wave 2 مانند یک تهویه مطبوع قابل حمل دو شیلنگ معمولی عمل می کند.

این به کولر گازی یک ورودی و یک خروجی می دهد. در این روش هوا به داخل واحدی که در آن خنک می شود کشیده می شود و سپس به قسمت نشیمن باز می گردد. دستگاه در طول فرآیند گرم می شود و یک شیلنگ مکش هوا را از بیرون خانه می کشد تا کولر گازی خنک شود.

شیلنگ دوم تمام هوای گرم را به بیرون از خانه می فرستد. این کار دستگاه را از کشیدن هوا به داخل تهویه مطبوع از خود اتاق باز می دارد که باعث فشار هوای منفی می شود و هوای گرم را به داخل اتاق می کشد.

با استفاده از این تبادل هوای کارآمد، یک سیستم دو شیلنگ نیازی به کار سختی مانند گزینه تک شیلنگ ندارد.

قیمت و در دسترس بودن EcoFlow Wave 2

EcoFlow Wave 2 از 15 می برای خرید در دسترس خواهد بود. این دستگاه با قیمت 1049 پوند به فروش می رسد و با باتری اختیاری 1159 وات ساعت عرضه می شود که به صورت جداگانه با قیمت 799 پوند به فروش می رسد. این دو محصول را می توان با هم با قیمت 1799 پوند خریداری کرد.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty