منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جاروبرقی رباتیک Eufy Clean X9 Pro با قیمت 900 پوند به بازار عرضه شد که کمتر از Ecovacs Deebot T20 Omni است.

جاروبرقی رباتیک Eufy Clean X9 Pro با قیمت 900 پوند به بازار عرضه شد که کمتر از Ecovacs Deebot T20 Omni است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جاروبرقی رباتیک Eufy Clean X9 Pro با قیمت 900 پوند به بازار عرضه شد که کمتر از Ecovacs Deebot T20 Omni است.

به عنوان فردی که از کارهای خانه متنفر است، فکر می‌کنم جاروبرقی‌های روباتی یکی از بهترین ابزارهای خانه هوشمند هستند. من با Eufy RoboVac 11 شروع کردم، که بدون هدف به اطراف آشپزخانه ما می چرخید و کار خوبی برای تمیز کردن زمین از زباله انجام داد.

حرکت به سمت جاروبرقی روباتی با LiDAR که به آن اجازه می‌دهد تا اتاق‌ها را هوشمندانه نقشه‌برداری کند، همه چیز را به سطح بعدی رساند. من Ecovacs Deebot N8 تمام اتاق های طبقه پایین را نیمه تمیز نگه داشت.

ارتقاء بعدی من Airrobo T10+ بود که به من این امکان را داد که حتی تنبل تر باشم زیرا سطل خود را خالی می کند.

برخی از این جاروبرقی‌های روباتی عملکرد تمیز کنندگی نیز دارند، اما من همیشه آنها را کمی ساده‌تر می‌دانستم. آنها اساسا فقط یک مخزن آب دارند که باید به صورت دستی آن را پر کنید و سپس در حین حرکت سطح را پاک می کند. مدل‌های پیشرفته‌تر LiDAR گاهی اوقات می‌توانند مناطق بدون تمیز کردن مشخصی داشته باشند که امکان تمیز کردن مخلوطی از فرش‌ها و کف‌های سخت را فراهم می‌کنند.

Anker Eufy Clean X9 Pro

Eufy با پرچمدار Eufy X9 Pro همه چیز را یک قدم جلوتر می برد.

این یک ربات جاروبرقی و جاروبرقی با ایستگاه تمیز کردن خودکار است. بیشتر برای کف های سخت با قابلیت جابجایی فرش نیز در نظر گرفته شده است. ایستگاه اتصال آن برای تخلیه خودکار سطل زباله استفاده نمی شود. در عوض، برای شستن و خشک کردن موپ با دمای 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) برای خشک کردن گرم استفاده می شود.

حالت تمیز کردن

MopMaster - جاروبرقی رباتیک Eufy Clean X9 Pro با قیمت 900 پوند به بازار عرضه شد که کمتر از Ecovacs Deebot T20 Omni است.

سیستم MopMaster همچنین دارای پدهای تمیزکننده دوگانه پویا با فشار بالا و چرخش با سرعت بالا است تا حتی سخت‌ترین آشفتگی‌ها را از مداد رنگی و نشانگر گرفته تا لکه‌های سرسخت مواد غذایی تمیز کند. سیستم MopMaster با عملکرد شستشوی خودکار دست ها را تمیز نگه می دارد و بوها را از بین می برد. در حالی که در حالت پاک کردن، X9 Pro به طور دوره‌ای به پایه خود باز می‌گردد تا پدهای تمیزکننده خود را خود تمیز کند و از تمیز کردن مداوم و کامل از ابتدا تا انتها اطمینان حاصل کند.

حالت فرش

Eufy X9 Pro می‌تواند به‌طور خودکار فرش‌ها را تشخیص دهد و موبرها را تا 12 میلی‌متر بلند می‌کند، که Eufy ادعا می‌کند که یک بالابر پیشرو در صنعت است.

وکیوم آن قادر به مکش 5500 Pa است که باید بتواند زباله ها را در یک گذر از بین ببرد.

این دستگاه دارای ظرفیت مناسب 410 میلی‌لیتر است، بنابراین نیازی به تخلیه زیاد آن ندارید و جاروبرقی پس از 10 ساعت تمیز کردن به شما اطلاع می‌دهد.

ناوبری و کشف شی

دوربین هوش مصنوعی - جاروبرقی و جاروبرقی رباتیک Eufy Clean X9 Pro با قیمت 900 پوند عرضه می‌شود که کمتر از Ecovacs Deebot T20 Omni است.

همان‌قدر که Airrobot T10+ خود را با ویژگی‌های نقشه‌برداری هوشمندش دوست دارم، معمولاً بیشتر از یک کابل USB که در اطرافش گذاشته‌ام گیر می‌کند.

Eufy Clean X9 Pro باید به طور قابل توجهی بهتر از اکثر جاروبرقی های نقشه برداری هوشمند عمل کند، زیرا هر دو سنسور نقشه برداری ToF سه بعدی و دوربین هوش مصنوعی را برای جلوگیری از موانع ترکیب می کند.

قیمت، در دسترس بودن و گزینه های جایگزین

X9 Pro اکنون در بریتانیا از eufy.com Argos و amazon.com با قیمت 899.99 پوند در دسترس است. X9 Pro همچنین در ایالات متحده و آلمان با قیمت 899.99 دلار و 899 یورو در دسترس است.

صفحه آمازون همچنین دارای یک کوپن 100 پوندی است که آن را به 799 پوند کاهش می دهد.

Ecovacs Deebot T20 Omni بهترین جایگزین است، RRP 1300 پوندی دارد اما با استفاده از کوپن موجود در صفحه آمازون با قیمت 1000 پوند در دسترس است. این همچنین از یک دوربین و یک حسگر LiDAR 3D ToF برای نقشه‌برداری اتاق‌ها و اجتناب از موانع استفاده می‌کند. این مزیت این است که می تواند به طور خودکار سطل زباله را خالی کند، اما فقط می تواند 9 میلی متر موپ ها را بلند کند که می تواند برای برخی از فرش ها چالش برانگیز باشد.

آخرین به روز رسانی در 18/07/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون