منو سایت

جایگزین مقرون به صرفه برای Sage Smart Oven Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جایگزین مقرون به صرفه برای Sage Smart Oven Pro

اشتراک گذاری مراقبت است!

بررسی رتبه بندی فر سرخ کن 25 لیتری HYSapientia

خلاصه

من فریزر 25 لیتری HYSapientia را دوست دارم. این یک سرخ کن هوای چندلایه عظیم است که برای پخت و پز چندین اقلام و تغذیه یک خانواده با هزینه های جاری کمتر نسبت به اجاق های معمولی ایده آل است.

حرفه ای ها

 • قفسه ها به شما این امکان را می دهند که به میزان قابل توجهی غذا و محصولات مختلف را به طور همزمان بپزید (درست مانند یک فر معمولی)
 • حدود یک سوم کمتر از فر من برق مصرف می کند.

منفی

 • مصرف برق بیشتر از چیزی است که تبلیغ می شود

همه عاشق سرخ کن بادی هستند و با هزینه مضحک برق، تا سال های آینده بسیار محبوب خواهند ماند. آنها اساساً فقط یک فر فن دار هستند، اما اندازه کوچک حفره به این معنی است که آنها نسبت به فر معمولی شما برق بسیار کمتری مصرف می کنند.

همه یک سرخ کن بادی نینجا می خواهند، اما گزینه های جایگزین زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها بسیار مقرون به صرفه تر هستند. من در چند سال گذشته تعدادی سرخ کن عالی را بررسی کرده ام، از جمله:

من همچنین شخصا یک نینجا فودی دارم که ممکن است در مقطعی به بررسی آن بپردازم.

به تازگی فریزر 25L HYSapientia برای من فرستاده شده است. این با سرخ کن هوای سبک کشوی استاندارد شما متفاوت است. این سینی از جلو پر شده است و بنابراین برای پختن چندین چیز به طور همزمان راحت است. در 25 لیتر، ظرفیت بسیار زیادی نیز دارد.

مشخصات / ویژگی ها

 • ظرفیت 25 لیتر
 • 3 لایه پخت
 • 3 سینی شامل:
  • قفسه سیمی برای وسایل بزرگتر
  • سینی پخت یا محصولات مرطوب
 • سیخ گریل
 • مصرف برق 1800 وات (ادعا شده)
 • محدوده دما از 60 تا 230 است

طرح

جایگزین مقرون به صرفه برای Sage Smart Oven Pro

طراحی این فر مینیاتوری با فن است. این از نظر فنی همه سرخ‌کن‌های هوا در وهله اول هستند، اما این در واقع شبیه یکی است.

با ظرفیت 25 لیتر، در مقایسه با بسیاری از سرخ کن های هوا، غول پیکر است، حتی از Ninja Foodi که قبلاً بزرگ بود، پیشی می گیرد.

من مدتی است که می خواهم این سبک سرخ کن بادی را امتحان کنم، طراحی قفسه برای من بسیار منطقی است. این باعث می‌شود پختن دسته‌ای از چیزهای مختلف بسیار راحت‌تر از سرخ‌کن‌های رنگ‌آمیزی یا بدتر از آن، نینجا من به سبک قابلمه‌ای باشد.

شما سه قفسه دارید، یکی با قفسه های فر، سپس مش برای چیزهایی مانند چیپس و سپس یک سینی برای چیزهایی مانند برشته کردن یا چیزی با سس.

همچنین یک سیخ برشته دریافت می کنید که می تواند با یک سبد اضافی برای چیزهایی مانند بو دادن آجیل یا ذرت بو داده استفاده شود.

من شخصا این طرح را دوست دارم، بسیار انعطاف پذیرتر از آن چیزی است که می توانید از یک سرخ کن معمولی دریافت کنید.

جایگزین مقرون به صرفه برای Sage Smart Oven Pro

زمان پخت و نتایج

جایگزین مقرون به صرفه برای Sage Smart Oven Pro

اصلی ترین چیزی که در سرخ کن ها می پزم چیپس خانگی است. متأسفانه، این نقطه ضعف نینجا فودی است، هم زدن غذا با طراحی قابلمه بسیار سخت تر است.

با HYSapientia، می‌توانم بگویم که با چیپس‌ها به خوبی سرخ‌کن‌های بادی طراحی شده معمولی نیست، جریان هوای فوق‌العاده‌ای در بالا و پایین چیپس‌ها دارید، اما فکر می‌کنم حجم کلی داخلی باعث می‌شود پختن چیزها کمی بیشتر طول بکشد. همچنین به هم زدن چیپس‌ها از کشیدن کشو و تکان دادن آن سخت‌تر است. با این حال، من از نتایج راضی بودم.

حدس می‌زنم زمان پخت من در مقایسه با نینجا یا سرخ‌کن کوچک هوا، حدود 5 تا 10 درصد بیشتر از حد معمول باشد. من تقریباً مطمئن هستم که این به دلیل حجم بالای داخلی است.

این در هنگام پختن چندین مورد عالی است. با نینجا من، من باید از این قفسه استفاده کنم، و با این قفسه، به سختی می توانم غذای خود را به هم بریزم. ظرفیت کلی نیز ضعیف است. با این، من ظرفیت زیادی در سه قفسه دارم و هر قفسه برای جابجایی یا چرخاندن چیزها به راحتی قابل دسترسی است.

این یک عملکرد برشته کردن دارد که در سرخ کن معمولی با هوا آن را نخواهید داشت. این به شما امکان می دهد تا به پخت و پز شگفت انگیز یک تکه گوشت دست پیدا کنید. برای مرغ عالی است در اولین تلاشم فراموش کردم که پاها را بسته بگذارم و آنها در نهایت افتادند و به گرمکن های پایینی گیر کردند. من همچنین فکر می کنم که مرغ بزرگ شاید بزرگ باشد، به طور کلی برای کباب کردن خیلی بزرگ است. جوجه های کوچک عالی کار می کنند.

استفاده از برق

این ادعا می کند که از 1800 وات با 55٪ صرفه جویی در انرژی در مقایسه با 3 کیلووات معمولی بیشتر استفاده می کند.

در طول آزمایش من، با استفاده از حداکثر دما، در واقع 2000 وات مصرف کرد. استفاده از دمای پایین تر 180 درجه، مصرف برق را به 1800 وات کاهش داد.

من متوجه شدم که بیشتر مواد معمولی خود (مرغ، چیپس) را در حدود 30 دقیقه یا کمتر می پزم و حدود 1 کیلو وات برق مصرف می کنم.

قیمت و گزینه های جایگزین

فر سرخ کن هوای 25L HYSapientia با قیمت 180 پوند در آمازون انگلستان فهرست شده است و یک کوپن تخفیف 20 پوندی نیز موجود است. به نظر نمی رسد در آمازون در ایالات متحده موجود باشد.

گزینه های رقابتی زیادی با این ظرفیت بزرگ وجود ندارد.

سرخ کن هوا LLIVEKIT ادعا می کند که 26 لیتر و 1700 وات است. این 200 پوند با 30 پوند تخفیف قیمت دارد، بنابراین 10 پوند گران تر است.

یا کوچکتر 21 لیتری Sensio Home Mega 150 پوند با 10 پوند تخفیف است. بنابراین 20 پوند ارزان تر است.

فر هوشمند Sage Pro 21 لیتری است، از 2400 وات استفاده می کند و 250 پوند قیمت دارد

نینجا دارای DT200UK Foodi 10-in-1 است که دارای 29 لیتر انرژی قابل توجه است اما از 2400 وات استفاده می کند و قیمت آن 230 پوند است.

اگر به سایر گزینه های محبوب نگاه کنید:

شما سرخ کن بادی دو منطقه ای Ninja Foodi دارید [AF300UK]که به شما 200 پوند می دهد و ظرفیت 7.6 لیتری دارد.

Ninja Foodi MAX 15 in-1 دارای ظرفیت 7.5 لیتر و قیمت 250 پوند است، اگرچه یک مولتی پز با پخت و پز تحت فشار، بخار پز و غیره است.

بطور کلی

من فریزر 25 لیتری HYSapientia را دوست دارم. برای کسی مثل من عالی است، من می توانم چندین غذا را همزمان بپزم و فضای قفسه ای برای اشتهای زیاد من وجود دارد.

این بسیار انعطاف پذیرتر از یک سرخ کن هوا کشی معمولی است.

به نظر می رسد کمی کندتر از سایر سرخ کن های بادی طبخ می شود، من گمان می کنم که دلیل آن این است که حجم داخلی آن بزرگتر است و بنابراین پخته شدن آن کندتر است. همچنین بیشتر از آنچه که تبلیغ می شود برق مصرف می کند، اما هنوز به طور قابل توجهی کمتر از برد من یا ترکیب مایکروویو/فر است.

قیمتش هم مناسب به نظر میرسه گزینه های رقابتی زیادی وجود ندارد، اما معمولاً ارزان تر از گزینه های جایگزین است.

آخرین به روز رسانی در 31/01/2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون