منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی بی سیم SwitchBot تنها با قیمت 12.74 پوند (14.99 پوند RRP) راه اندازی شد.

دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی بی سیم SwitchBot تنها با قیمت 12.74 پوند (14.99 پوند RRP) راه اندازی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی بی سیم SwitchBot تنها با قیمت 12.74 پوند (14.99 پوند RRP) راه اندازی شد.

SwitchBot اخیرا یک دماسنج رطوبت سنج بی سیم جدید منتشر کرده است. برخلاف SwitchBot Meter موجود، این دستگاه جدید صفحه نمایش ندارد، اما دارای طراحی ضد آب IP65 با پوسته پلاستیکی قوی تر است که دارای بند برای قرارگیری راحت است.

این امکان استفاده از ترموهیگرومتر را در فضای باز یا محیط مرطوب مانند حمام فراهم می کند. SwitchBot همچنین آن را برای ویواریوم‌ها برای مارمولک‌ها و سایر حیوانات یا به‌طور جایگزین برای مرطوب‌کننده سیگار تبلیغ می‌کند.

با سنسور سنسوریون سوئیس با درجه صنعتی با دقت بالا، می‌توانید داده‌های دما و رطوبت را هر ۴ ثانیه یک‌بار تازه‌سازی کنید. این می تواند به سرعت تغییرات ظریف دما و رطوبت را کنترل کند و داده های دقیق و قابل اعتمادتری ارائه دهد.

جزئیات دماسنج رطوبت سنج بی سیم SwitchBot - دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی بی سیم SwitchBot تنها با قیمت 12.74 پوند (14.99 پوند RRP) عرضه شد.

دما، رطوبت، رطوبت مطلق، نقطه شبنم و VPD را می توان در زمان واقعی کنترل کرد و زمانی که یک مقدار از محدوده تنظیم شده شما خارج شد، می توانید از طریق برنامه ما در گوشی هوشمند خود هشدار دریافت کنید و به شما یادآوری می کند که اقدامات پیشگیرانه به موقع انجام دهید. معیارهای.

اطلاعیه های رطوبت سنج بی سیم SwitchBot - دماسنج رطوبت سنج داخلی/خارجی بی سیم SwitchBot تنها با قیمت 12.74 پوند (14.99 پوند RRP) عرضه شد

برای سیگنال های راه دور، باید آن را با یکی از هاب های SwitchBot، مانند SwitchBot Hub 2 جدید جفت کنید.

برای دسترسی آسان به خوانش دما، کاربران می توانند به سادگی از طریق بلوتوث متصل شوند و داده های کنتور را در فضای باز در محدوده 120 متری (394 فوت) مشاهده کنند.

دماسنج دارای 68 روز ذخیره سازی زمانی است که به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد یا در صورت جفت شدن با هاب تا 2 سال فضای ذخیره سازی ابری خواهید داشت.

این همچنین دارای عمر باتری فوق العاده 2 ساله است. همچنین در صورت نیاز به تعویض باتری، از طریق برنامه ما اعلان باتری کم دریافت خواهید کرد.

مانند اکثر دستگاه های SwitchBot، بسیار مقرون به صرفه است، با RRP تنها 14.99 پوند

10٪ تخفیف اضافی کد: 10OUTDOORN همچنین از 18 مه تا 18 آگوست در آمازون و فروشگاه وب در دسترس است.

آخرین به روز رسانی در 02-06-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون