منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

اشتراک گذاری مراقبت است!

اگر کسی در زندگی خود دارید که عاشق موسیقی و/یا فناوری است، یک هدیه صوتی همیشه انتخاب خوبی است.

از آنجایی که این یک راهنمای هدیه کریسمس است، من سعی کرده‌ام از علاقه‌ام به وسایل گران‌قیمت غافل نشوم و برخی از گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه را برای رفتن به میان‌رده‌ها توصیه کرده‌ام.

هدفون / هدفون

Cambridge Audio Melomania 1+

من کمی بیش از یک سال پیش Cambridge Audio Melomania 1+ را بررسی کردم، زمانی که حدود 100 پوند قیمت داشتند و فکر کردم که عالی هستند. اکنون می توانید آنها را فقط با 40 پوند برای مدل سفید یا 50 پوند برای مدل مشکی خریداری کنید. به طرز شگفت انگیزی ارزش پولی خوبی دارد.

Anker Soundcore Liberty 3 Pro

راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

من همچنین حدود یک سال پیش Anker Soundcore Liberty 3 Pro را بررسی کردم. با فکر کردن به تمام بررسی‌های هدفون TWS که در سال گذشته انجام داده‌ام، می‌توانم بگویم که اینها با موارد دلخواه من در آنجا هستند.

من آنها را به قیمت 140 پوند بررسی کردم اما اکنون می توانید آنها را فقط با 90 پوند خریداری کنید و من آنها را هر روز از Nothing Ear خریداری می کنم (1) (اگرچه در حال حاضر با قیمت 86 پوند خرید بدی نیستند)

Jabra Elite 5

من شخصا از Jabra Elite 5 استفاده نکرده ام، اما Elite 85t و 75t را دوست دارم. Elite 5 جدیدتر به خوبی مورد بازبینی جهانی قرار گرفته است و توصیه آسانی برای هر کسی است که به دنبال چیزی کمی برتر است.

هدفون سونی WF-1000XM4 ANC

اگر هدفون‌های حذف نویز می‌خواهید، Sony WF-1000XM4 استاندارد طلایی است، و در حال حاضر در آمازون تخفیف زیادی برای آن‌ها وجود دارد و به قیمت نسبتاً مقرون به صرفه 160 پوند کاهش می‌یابد.

بلندگوها

سونوس

Sonos One

شما واقعاً نمی توانید با Sonos اشتباه کنید و من فکر نمی کنم کسی ناراحت شود اگر برای او یک اسپیکر Sonos بخرید. Sonos One یک انتخاب واضح است که تعادل خوبی بین مقرون به صرفه بودن و عملکرد ایجاد می کند.

Sonos Roam

من کمی بیشتر از بلندگوهایم را ترجیح می دهم، اما Roam جذابیت زیادی دارد زیرا هم قابل حمل و هم مقرون به صرفه است. من خودم Move را ترجیح می‌دهم، اما فکر نمی‌کنم کسی آنقدر مرا دوست داشته باشد که 400 پوند برای من خرج کند.

نرم افزار صوتی

Audio Pro C5 MkII یا Audio Pro C10 MkII

من اخیرا Audio Pro C5 MKII را بررسی کردم، اما تمایل دارم C10 MkII را به شما توصیه کنم زیرا پول بیشتری دریافت می کنید.

C5 MKII را از Audio Pro خریداری کنید

من با این اسپیکر تحت تاثیر قرار گرفتم، مجموعه ویژگی های کلی می تواند با Sonos و Audio Pro رقابت کند و طیف گسترده ای از بلندگوها وجود دارد، بنابراین می توان آن را به یک راه حل کامل خانگی گسترش داد.

Audio Pro گزینه بهتری نسبت به Sonos برای کسانی است که زیبایی شناسی را به اندازه کیفیت صدا ارزش قائل هستند.

مارشال

مارشال امبرتون دوم و دیگران

راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

Marshall برند دیگری است که اگر به دنبال خرید یک بلندگوی خوش‌نظر هستید، به راحتی توصیه می‌شود. من اخیراً مینیاتور مارشال امبرتون II را بررسی کردم. این یک اسپیکر زیبا در یک بسته بندی کوچک با صدای شگفت آور قدرتمند است.

مارشال گزینه های جذاب دیگری نیز دارد. اگر می خواهید به بلندگوهای قابل حمل بچسبید، بلندگوی قابل حمل Kilburn II یک پله بالاتر از Emberton است یا Marshall Stanmore II یک بلندگوی بلوتوث زیبا (که باید در آن گنجانده شود).

ویرایشگر

بلندگوی بلوتوث قابل حمل Edifier MP230 Retro

اگر Marshall Emberton II بالاتر از بودجه شما باشد، این بلندگو را توصیه می کنم. این اسپیکر زیباست و با توجه به اندازه و قیمتش صدای خوبی دارد. با این حال، برخلاف مارشال ضد آب نیست.

اسپیکر هوشمند Edifier MS50A

راهنمای صوتی هدایای کریسمس: بلندگو و هدفون

اگر یک اسپیکر WiFi مقرون به صرفه می‌خواهید که با Spotify و Alexa کار کند، اما بدون ماهیت مزاحم بلندگوی الکسا مجهز به میکروفون، Edifier MS50A انتخاب خوبی است. به نظر می رسد خوب است و در حدود 130 پوند قیمت خوبی برای شما به ارمغان می آورد.

بلندگوی فعال قفسه کتاب Edifier R2000DB

من از Edifier R2000DB به عنوان بلندگوی دفتر شخصی خود استفاده کردم، قبل از اینکه آنها را برای Edifier S3000 Pro بزرگتر و گرانتر حذف کنم. S3000 Pro شاید آنقدر بزرگ و گران باشد که بتوان آن را به عنوان هدیه کریسمس معرفی کرد، اما R2000DB یک انتخاب خوب است. من آنها را دوست داشتم و به طور کلی توسط دیگران رتبه بندی خوبی دارند.

بسیاری از توصیه‌های دیگر من احتمالاً برای هر کسی مفید خواهد بود، در حالی که فکر می‌کنم بلندگوهای فعال قفسه کتاب هدیه‌ای است که کسی باید به طور خاص بخواهد.

آخرین به روز رسانی در 10/12/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر API تبلیغاتی محصولات آمازون