منو سایت

روش های خلاقانه برای شاداب کردن خانه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
روش های خلاقانه برای شاداب کردن خانه

اشتراک گذاری مراقبت است!

داشتن یک خانه تاریک می تواند احساس ناخوشایندی به آن بدهد، به خصوص در ماه های زمستان که ممکن است نور طبیعی کمتری وجود داشته باشد. یافتن راه هایی برای غلبه بر این امر می تواند به شما این امکان را بدهد که احساس آرامش بیشتری داشته باشید و همچنین به طور بالقوه با هرگونه بلوز زمستانی که ممکن است احساس می کنید مبارزه کنید. راه هایی وجود دارد که می توانید بدون نیاز به انتظار برای آب و هوای بهتر، خانه خود را شاداب کنید. این موارد می‌تواند شامل هک‌های هوشمندانه، تکه‌هایی از فناوری که شاید فکرش را نمی‌کردید، و حتی تغییراتی در دکوراسیون موجود شما باشد.

یک راه حل سریع و سرگرم کننده

اگر نمی خواهید وقت خود را برای تغییر خانه یا هر یک از محتویات موجود آن صرف کنید، ممکن است به جای آن از نوار LED تغییر رنگ استفاده کنید. می توان آن را در مکان های مختلفی قرار داد و بسته به انتخاب شما، ممکن است حتی برای مناطق مرطوب یا مرطوب خانه مانند آشپزخانه یا حمام مناسب باشد. همچنین ممکن است خوشحال باشید که می‌توانید آن‌ها را نسبتاً آسان قرار دهید و پایین بیاورید، که می‌تواند آنها را برای کسانی که در املاک اجاره‌ای هستند و نمی‌توانند تغییرات دائمی در خانه ایجاد کنند ایده‌آل کند. امکان تغییر رنگ آنها نیز می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و به شما امکان می دهد تن را بسته به روحیه خود تنظیم کنید.

لامپ های خود را عوض کنید

روش های خلاقانه برای شاداب کردن خانه

نوع نوری که در وسایل و لامپ های خود استفاده می کنید نیز می تواند تغییر کند تا در روشنایی خانه شما نقش داشته باشد. همچنین می تواند راهی عالی برای آوردن این عناصر به بیست و یکم باشدSt قرن، قادر به کنترل آنها با یک کنترل از راه دور یا حتی با گوشی هوشمند خود هستید. در حالی که آنها می توانند نور عالی را برای فضاهای شما فراهم کنند، ممکن است خوشحال شوید که بدانید بسیاری از لامپ های هوشمند ارائه شده مبتنی بر LED هستند، به این معنی که آنها باید از برق کمتری نسبت به همتایان هالوژن قدیمی خود استفاده کنند. این می تواند به معنای کاهش قبض برق شما باشد. هنگام انتخاب یک لامپ، ممکن است بخواهید بودجه خود و همچنین نوع نوری که ارائه می دهد را در نظر بگیرید. لامپ های خنک تر نسبت به لامپ های گرم می توانند نور بیشتری ساطع کنند.

اتاق های خود را دوباره رنگ آمیزی کنید

بسته به اینکه آخرین بار چه زمانی دکور کرده اید، برخی از اتاق های خانه شما ممکن است نیاز به دستکاری یا رنگ آمیزی کامل داشته باشند. اگر اینطور است، بهتر است قبل از خرید رنگ جدید خود به دقت فکر کنید. به جای تمرکز روی رنگ قاب، ممکن است بخواهید به پایان آن نیز نگاه کنید. روکش مات ممکن است نتواند نور زیادی را منعکس کند، اما روکش براق ممکن است برای کارهای چوبی مناسب تر باشد. استفاده از پوسته تخم مرغ یا روکش ساتن به شما امکان می دهد این دو را با هم ترکیب کنید و به نور سطح بیشتری برای انعکاس بدهد و در عین حال برای چشم دلپذیر باشد. این می تواند اتاق های شما را بزرگتر و مهمتر از قبل بسیار روشن تر نشان دهد.

یادگیری نحوه شاداب کردن خانه می تواند شامل تغییر تعدادی از جنبه ها باشد. بسته به بودجه شما، ممکن است این چیزی باشد که بتوانید فوراً آن را اجرا کنید.