منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سنسور در و پنجره Aqara P2 با پشتیبانی Native Matter راه اندازی شد

سنسور در و پنجره Aqara P2 با پشتیبانی Native Matter راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سنسور در و پنجره Aqara P2 با پشتیبانی Native Matter راه اندازی شد

آقارا جدیدترین حسگر تماسی خود را برای در و پنجره ها با نام P2 عرضه کرده است.

این سنسور جدید در و پنجره P2 شامل تمام ویژگی‌های اتوماسیون و امنیتی پیشرفته است که سنسور اصلی در و پنجره Aqara به آن معروف است، اما اکنون شما قابلیت همکاری خانه هوشمند بهبود یافته‌ای را که استاندارد Matter ارائه می‌کند، دریافت می‌کنید.

من تا کنون تجربه متفاوتی با Matter داشته‌ام، اما هرچه محصولات بیشتری این استاندارد جدید را پیاده‌سازی کنند، تجربه کلی بهتری خواهد داشت.

موضوع - سنسور در و پنجره Aqara P2 با پشتیبانی Native Matter راه اندازی شد

این سنسور کمی متفاوت از تعداد انگشت شماری از دستگاه‌های دارای ماده فعال است که تاکنون بررسی کرده‌ام، زیرا پشتیبانی از ماده اصلی دارد. لازم نیست مانند Aqara M2 به هاب خود متصل شوید.

این حسگر جدید مستقیماً به تمام روترهای Thread Border با قابلیت پارچه موجود در بازار متصل می‌شود و می‌تواند از طریق کنترل‌کننده‌های پارچه اختیاری در اکوسیستم‌های فعال پارچه‌ای متعدد ادغام شود.

Aqara در حال حاضر Thread Border Router خود را ندارد. Hub M3 آینده اولین هاب آنها خواهد بود که این قابلیت را دارد و باید در سال 2024 منتشر شود.

در همین حال، گوگل از Thread در چندین دستگاه پشتیبانی می کند. روترهای مرزی رشته‌ای اکنون در Nest Wifi Pro، Nest Hub نسل دوم و Nest Hub Max تعبیه شده‌اند.

قیمت و در دسترس بودن

سنسور جدید در و پنجره Aqara P2 اکنون با قیمت 29.99 پوند برای خرید در دسترس است و در زمان نگارش یک کد تبلیغاتی 15 درصدی وجود داشت که می‌توان آن را در صفحه آمازون انگلستان اعمال کرد.

این سنسور همچنین در سراسر جهان در آمازون در آمریکای شمالی (ایالات متحده، کانادا) و اروپا (فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، بریتانیا) در دسترس است.

به مناسبت راه اندازی، آقارا 15 درصد تخفیف بر روی دستگاه جدید در فروشگاه های برند آمازون خود ارائه می دهد و کدهای تبلیغاتی و لینک های محصول به شرح زیر است. این پیشنهاد تا 8 تیر ماه اعتبار دارد.

بیانیه مطبوعاتی کامل

سنسور در و پنجره P2 طیف محصولات جدید Aqara Thread را باز می کند که به کاربران امکان می دهد اتصال و بهره وری انرژی بهبود یافته پروتکل Thread را تجربه کنند و ارتباطات پایدار و با تاخیر کم و اتصال شبکه را برای همه دستگاه های خانه هوشمند فراهم می کند. علاوه بر این، این سنسور به پشتیبانی داخلی Matter مجهز شده است تا کاربران بتوانند از یکپارچگی یکپارچه خارج از جعبه با اکوسیستم‌های دارای Matter به انتخاب خود لذت ببرند، خواه الکسا، Apple Home، Google Home، SmartThings یا Home Assistant. خانه هوشمند مبتنی بر ماده از اتوماسیون محلی، افزایش پاسخگویی، ثبات و امنیت پشتیبانی می کند.

به عنوان یک سنسور چند منظوره، P2 می تواند در طیف وسیعی از سناریوها استفاده شود. اغلب، صاحبان خانه‌ها می‌توانند سیستم‌های امنیتی خود را با این حسگر تماسی تقویت کنند و خیالشان راحت باشد که در صورت شناسایی تهدیدات احتمالی، هشدار به موقع ارسال می‌شود. صاحبان خانه همچنین می توانند P2 را در سیستم های مختلف اتوماسیون خانگی ادغام کنند، مانند خاموش کردن ترموستات در صورت باز ماندن در یا پنجره.

برخلاف سایر دستگاه‌های Aqara Zigbee، حسگر P2 مستقیماً به تمام مسیریاب‌های لبه فعال Matter در بازار متصل می‌شود و می‌تواند از طریق کنترلر(های) اختیاری Matter در چندین اکوسیستم فعال Matter ادغام شود. با استفاده از استاندارد Matter، ادغام بین دستگاه های Zigbee موجود Aqara و دستگاه Thread جدید آن می تواند یکپارچه باشد. با استقرار دستگاه‌های Zigbee در یکی از هاب‌های Aqara با پشتیبانی از Matter، کاربران می‌توانند دستگاه‌های Zigbee و Thread Aqara را از طریق هر برنامه‌ای که دارای Matter باشد متصل کرده و صحنه‌های خانگی و خودکارسازی ایجاد کنند. از آنجایی که مسیریاب مرزی Aqara در زمان راه‌اندازی سنسور در و پنجره P2 در دسترس نیست، برای این حسگر Thread جدید برای پشتیبانی از Matter و کار با سایر محصولات Matter، از جمله Zigbee خود Aqara، به یک اتصال روتر مرزی شخص ثالث نیاز است. دستگاه‌ها از طریق هاب‌های پشتیبانی کننده فعلی Aqara مانند M2.

Aqara انتظار دارد اولین Thread Border Router شرکت، Hub M3 را در اوایل سال 2024 همراه با آپدیت اپلیکیشن Aqara Home برای پشتیبانی از Matter معرفی کند. هاب M3 نه تنها می تواند دستگاه های Zigbee و Thread خود Aqara را متصل و کنترل کند، بلکه می تواند محصولات Thread شخص ثالث را نیز کنترل کند. علاوه بر این، چندین ویژگی منحصر به فرد در هنگام اتصال به هاب Aqara M3 برای سنسور در و پنجره P2 در دسترس خواهد بود، از جمله هشدار دستکاری، حساسیت قابل تنظیم بین 1 تا 3 سانتی متر و یک دکمه قابل برنامه ریزی که می تواند برای فعال کردن یک صحنه شخصی سازی شده خانگی یا استفاده شود. اتوماسیون.

P2 دارای یک باتری CR123 با ظرفیت 1400 میلی آمپر ساعت است تا عمر باتری را افزایش داده و استفاده مداوم را تضمین کند. علاوه بر این، سنسور نصب آسان و انعطاف پذیر را با چسب همراه ارائه می دهد که در صورت برداشتن به دیوار آسیبی نمی رساند. یک صفحه مغناطیسی نازک جایگزین نیز به عنوان یک روش نصب جایگزین برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر برای کاربر گنجانده شده است.

آخرین به روز رسانی در 07-07-2023 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصولات آمازون