منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سواری مجازی Wahoo RGT دارای ویژگی جدید چت صوتی و جاده Dunoon Crossover است.

سواری مجازی Wahoo RGT دارای ویژگی جدید چت صوتی و جاده Dunoon Crossover است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سواری مجازی Wahoo RGT دارای ویژگی جدید چت صوتی و جاده Dunoon Crossover است.

اشتراک گذاری مراقبت است!

Wahoo در توسعه پلتفرم Wahoo X کاملاً فعال بوده است (بیش از Zwift). آنها هنوز راه درازی در پیش دارند، من فکر می کنم آنها واقعاً نیاز دارند RGT و SYSTM را در یک پلتفرم جمع کنند، اما تصور می کنم مدتی طول بکشد.

آخرین پیام هم برای SYSTM و هم برای RGT است.

Wahoo SYSTM

سواری مجازی Wahoo RGT دارای ویژگی جدید چت صوتی و جاده Dunoon Crossover است.
تمرین داخل سالن
سواری مجازی Wahoo RGT دارای ویژگی جدید چت صوتی و جاده Dunoon Crossover است.
یک تمرین در فضای باز که اتو شده است

برای SYSTM، Wahoo ویژگی هایی را اعلام کرده است که اکنون فعال هستند. اکنون با دامنه ELEMNT کامپیوترهای دوچرخه سواری GPS یکپارچه شده است. برای اولین بار، سوارکاران اکنون می توانند تمرینات خود را با اشتراک Wahoo X خود همگام کنند و به آنها امکان دسترسی به تمرینات ساختاریافته خارج از منزل را می دهد. این بهترین انتخاب را برای ورزشکاران در محل تمرین ایجاد می کند. در داخل یا خارج. تمرینات ساختاریافته از طریق این ادغام مستقیماً با رایانه دوچرخه سواری ELEMNT کاربر همگام می شود و فرصتی را برای تجربه روش آموزشی مبتنی بر علوم ورزشی Wahoo در خارج از منزل فراهم می کند.

SYSTM همچنین با انتشار محتوای آموزشی جدید و جذاب به گسترش کتابخانه گسترده تمرینات و ویدیوهای خود ادامه می دهد. این شامل انتشار اخیر “On Location Portugal” است که به مجموعه محبوب On Location اضافه می شود. SYSTM دارای فهرست بسیار جامعی از تمرینات برای ایجاد انگیزه و کمک به ورزشکاران در دستیابی به اهداف تناسب اندام است. در حال حاضر بیش از 700 تمرین در SYSTM وجود دارد که شامل دوچرخه سواری، یوگا، قدرت و تحرک، دویدن، شنا و تمرین ذهنی می شود. این امر Wahoo X را به یک پلت فرم تمرینی بسیار مقرون به صرفه برای ورزشکاران استقامتی تبدیل می کند.

Wahoo RGT

Wahoo RGT عشق بسیار مورد نیاز را دریافت می کند. من از این در طول فرآیند بررسی اشتراک خود برای Wahoo X استفاده کردم. این یک برنامه دوچرخه سواری مجازی فوق العاده است، اما هر بار که از آن استفاده می کنم، تعداد دوچرخه سواران به طرز وحشتناکی کم است. من فکر می کنم یکپارچگی عمیق تر با Wahoo X/SYSTM به افزایش قابل توجه این اعداد کمک می کند.

RGT در حال راه اندازی یک ویژگی جدید چت صوتی است – که تجربه سواری مجازی همهجانبه را بیشتر می کند. سواران یک گزینه چت صوتی “در برنامه” با دیگر سواران خواهند داشت. این ویژگی دارای چندین برنامه از چت اجتماعی در سواری های گروهی تا رادیو مسابقه در مسابقات مجازی RGT است که به طور فزاینده ای محبوب می شود. چت صوتی کاربران را به روشی کاملاً جدید در طول تورهای داخلی مجازی به هم متصل می کند.

Wahoo X همچنین «Dunoon Crossover» RGT را راه‌اندازی می‌کند – یک جاده سنگ‌ریزه‌ای کاملاً جدید «Real Road» مبتنی بر یک مقصد دوچرخه‌سواری جدید که به‌زودی در اسکاتلند افتتاح می‌شود. این ابتکاری جدید Real Road تبدیل به اولین تجربه واقعی شن و MTB در دسته سواری مجازی می شود. مسیر تک آفرود و تغییرات مقاومت بر اساس سطح سواری، تجربه‌ای کاملاً جدید را برای سواری و مسابقه مجازی به ارمغان می‌آورد – اکنون مسابقه‌دهنده‌ها باید سرعت‌ها و سبقت‌های خود را زمان‌بندی کنند. این کتابخانه «جاده واقعی» را به سیزده (13) می رساند که شامل مناطق دوچرخه سواری نمادین در بلژیک، ایتالیا، فرانسه، بریتانیا و ایالات متحده است. Wahoo همچنین اخیراً ویژگی “جاده جادویی” را بهبود بخشیده و بهبود بخشیده است – که گزینه های سواری نامحدودی را ارائه می دهد و به اعضا امکان می دهد مسیرهای خود را از طریق فایل GPX آپلود کنند و سوار شوند، به اشتراک بگذارند و رویدادها را روی آنها ایجاد کنند.

قیمت واهو ایکس

Wahoo فقط 14.99 دلار قیمت دارد که همان قیمت Zwift محبوب است، اما با این کار شما دو برنامه جداگانه دریافت می کنید.

من فکر می کنم این باعث می شود که نسبت به Zwift ارزش بسیار خوبی نسبت به پول داشته باشد. آموزش ساخت یافته SYSTM بسیار بهتر از Zwift است و پس از آن شما امتیاز RGT را دارید.