شارژرهای Anker Ace برای سری Samsung Galaxy S23 و S22 عرضه شد - شارژر Anker 313 45W با قیمت 25 پوند / 30 دلار

شارژرهای Anker Ace برای سری Samsung Galaxy S23 و S22 عرضه شد – شارژر Anker 313 45W با قیمت 25 پوند / 30 دلار

اشتراک گذاری مراقبت است!

Anker امروز دو شارژر جدید طراحی شده برای گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی را معرفی کرد. در بیانیه مطبوعاتی تنها به سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا اشاره شده است، اما سری گلکسی اس 23 سامسونگ تا چند ساعت دیگر معرفی خواهند شد، بنابراین می توان تصور کرد که آنها این عرضه را هدف قرار داده اند.

با توجه به اینکه سامسونگ دیگر شارژر همراه گوشی عرضه نمی کند، منطقی است که شارژرهای مخصوص سامسونگ داشته باشید تا بدانید که می توانید گوشی خود را با بهترین سرعت ممکن شارژ کنید.

این دو شارژر بخشی از طیف جدیدی از لوازم جانبی تحت نام تجاری Anker Ace خواهند بود، اما مشخص نیست چه چیز دیگری ممکن است عرضه شود.

دو محصول اول راه اندازی شده در این خط تولید هستند شارژر Anker 313 (آس، 45 وات) و در شارژر Anker 312 (Ace, 25W). هر دو محصول امروز در Amazon.com و Anker.com در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و سایر کشورهای اروپایی در دسترس هستند.

Anker 313 (Ace، 45W): کوچکتر، سریعتر و بادوام تر

Anker 313 (Ace, 45W) که با شارژر سوپر سریع سامسونگ 2.0 سازگار است، می تواند گلکسی اس 22 اولترا را تنها در یک ساعت شارژ کند. و با ادغام فناوری GaN، Anker 313 (Ace، 45W) همچنین 30٪ کوچکتر از شارژر اصلی 45W سامسونگ است و در مقایسه با شارژرهای غیرGaN به طور موثرتری انرژی مصرف می کند.

هر دو شارژر (Anker 313 و Anker 312) از فناوری های MultiProtect (TM) و PowerIQ Anker پشتیبانی می کنند.

ایمنی برتر با MultiProtect

این محدوده با در نظر گرفتن ایمنی طراحی شده است و دارای MultiProtect™ جامع است سیستم با مجموع 10 عملکرد ایمنی، از جمله حفاظت از اتصال کوتاه ورودی و خروجی، حفاظت از ولتاژ بالا و کنترل دما.

سازگاری جهانی

طیف Ace که به فناوری اختصاصی PowerIQ 3.0 Anker مجهز شده است، تجربه شارژ بهینه‌ای را برای کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی فراهم می‌کند و همچنین با طیف گسترده‌ای از دیگر دستگاه‌های همراه با سیستم‌عامل اندروید و همچنین آیفون‌ها، آیپدها و موارد دیگر به خوبی کار می‌کند.

مشخصات شارژر Anker Ace