منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قفسه لباس گرم شده در مقابل رطوبت گیر هزینه های برق و راندمان گرمایش فضا خشک کن های خشک کن

قفسه لباس گرم شده در مقابل رطوبت گیر هزینه های برق و راندمان گرمایش فضا خشک کن های خشک کن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قفسه لباس گرم شده در مقابل رطوبت گیر هزینه های برق و راندمان گرمایش فضا خشک کن های خشک کن

اشتراک گذاری مراقبت است!

در ادامه پست وسواسی خود در مورد بحران هزینه های زندگی، به مزایای استفاده از رطوبت گیر برای خشک کردن هوا روی قفسه لباس گرم شده برای خشک کردن لباس ها نگاه کرده ام.

دیروز من فن گرم کن 3 مرحله ای Dry:Soon را بررسی کردم. این بهترین کیسه هوا/قفسه لباس گرم شده در بازار است، اما موجودی آن تمام شده است و من به اندازه تمام نظرات درخشانی که آنلاین می بینید تحت تأثیر آن نیستم.

یک توصیه کلی برای خشک کردن لباس استفاده از خشک کن خشک کن و قرار دادن آن در اتاق کوچک یا استفاده از رخت آویز پوشیده شده با ملحفه است.

رطوبت گیرهای خشک کن در مقابل رطوبت گیرهای کمپرسور

رطوبت گیرهای خشک کن در مقایسه با رطوبت گیرهای کمپرسوری مانند Ebac 3850e، برق زیادی مصرف می کنند. این به این دلیل است که آنها آب را از طریق جذب طبیعی حذف می کنند. سپس از یک بخاری برقی برای بازسازی مداوم مواد جاذب (خشک کردن) استفاده می کنند.

استدلال هایی علیه این نوع خشک کن وجود دارد. همانطور که به طور مداوم رطوبت را استخراج می کند، سپس آن را بیرون می کشد و کار با آنها را ناکارآمد می کند. گفته می شود که آنها حدود سه برابر رطوبت مورد نیاز یک خانه متوسط ​​بریتانیایی با چهار نفر را از بین می برند.

با این حال، در این سناریو آنها باید خوب کار کنند.

مزایای رطوبت گیرهای خشک کن نسبت به هواکش های گرم / قفسه های لباس

خشک‌کننده خشک‌کننده آب را از هوا بیرون می‌کشد و گرما را دفع می‌کند و در عین حال مواد جاذب را بازسازی می‌کند. آنها می توانند مقدار کمی گرما تولید کنند، بنابراین وقتی در یک اتاق کوچک یا زیر یک قفسه سرپوشیده استفاده می شوند، می توانند هوای اطراف را کمی گرم کنند. میزان گرمای خشک کن خشک کن به این دلیل است که برای خشک کردن لباس و گرم کردن اتاق به کمپرسور ترجیح داده می شود.

این هوای گرم با رطوبت کم در تئوری باید لباس های شما را نسبتاً سریع خشک کند.

مزیت اضافه آن این است که رطوبت خانه شما را نیز کاهش می دهد. در حالی که رخت آویز رطوبت را افزایش می دهد. رطوبت بالا در آب و هوای سرد می تواند منجر به تراکم و مشکلات کپک شود.

راندمان گرمایش خشک کن های خشک کن

یکی از نکات جالب در مورد خشک کن های خشک کن این است که به عنوان یک بخاری بسیار موثر هستند. با COP (ضریب عملکرد) در حدود 1.25-1.5، آنها در مقایسه با پمپ حرارتی منبع هوای اختصاصی که ممکن است دارای رتبه COP 2.5-4 باشد، کارآمد نیستند. اما آنها کارآمدتر از بخاری های برقی هستند که دارای COP 1 هستند. اساساً، یک رادیاتور روغنی برای 1 کیلووات برق، 1 کیلو وات گرما تولید می کند.

استفاده از خشک کن خشک کن در اتاق گرمایش راه حل ایده آلی نیست. شما نمی خواهید رطوبت را خیلی کم کنید و معمولاً در رطوبت خاصی خاموش می شوند.

خشک کردن لباس در یک اتاق برای افزایش رطوبت نیز کارایی گرمایش را کاهش می دهد زیرا گرما را از هوا می گیرد تا رطوبت لباس را تبخیر کند.

با این حال، آنها می توانند به عنوان مکمل گرمایش موجود استفاده شوند، در حالی که در گرم کردن اتاق و خشک کردن لباس بسیار کارآمد هستند.

قفسه لباس گرم شده در مقابل هزینه های عملیاتی و عملکرد خشک کن

در نهایت، بیایید دریابیم که خشک کن خشک کن چقدر در برابر فن گرم شده Dry:Soon من عملکرد خوبی دارد.

انجام لایک برای تست لایک سخت بود و من به زمان بیشتری نیاز دارم تا از هر دوی آنها در سناریوهای مختلف استفاده کنم. من همچنین Airthings View Plus خود را در همان اتاق قرار دادم تا بتوانم در چند هفته آینده ایده بهتری درباره تفاوت بین این دو تکنیک در محیط کلی اتاق داشته باشم.

یکی از مسائلی که من دارم این است که قفسه های لباس گرم شده عملکرد بسیار بالایی دارند. تمام عکس‌های محصولی که می‌بینید، افرادی را نشان می‌دهد که لباس‌ها را دور لوله‌های گرم شده می‌پوشانند. با Dry: Soon من هود را نصب کردم که قرار است با گرم شدن هوای اطراف لباس، عملکرد را بهبود بخشد. در واقعیت، من متوجه شدم که این راه حل ایده آل نیست و شما واقعا باید لباس های خود را بچرخانید تا به طور موثر و سریع خشک شوند. می توانید آنها را به صورت صاف روی قفسه قرار دهید که زمان خشک شدن را تا حد زیادی افزایش می دهد اما ظرفیت را کاهش می دهد.

برای Dry: به زودی، این بدان معنی است که زمان خشک شدن می تواند بین 4 تا 10 ساعت بسته به نحوه قرار دادن لباس ها روی قفسه و میزان دست زدن به آنها باشد.

Dry: به زودی بیش از 300 وات ذکر شده استفاده می کند. من محاسبه کردم که در یک دوره 4 ساعته به 348 وات نزدیکتر است.

رطوبت گیر من یک EcoAir DD1 بود که 5 سال پیش به قیمت 130 پوند خریدم. هنوز در آمازون است و می توانید آن را با قیمت 150 پوند خریداری کنید. سپس از آن در زیر قفسه Dry:Soon با درب بسته استفاده کردم. در اتاق جلوی ما بود که خیلی بزرگ است. اگر آن را به یک اتاق بسته منتقل کنید، احتمالاً عملکرد خشک کردن بهبود می‌یابد، اما من نمی‌توانستم با این فاف کنار بیایم و می‌خواستم از تأثیر گرمایشی که روی آن اتاق می‌گذارد استفاده کنم.

خشک کن با تنظیم تا حداکثر 668 وات مصرف می کند و هنگامی که مخزن آب پر شود یا رطوبت به اندازه کافی کم شود، به طور خودکار خاموش می شود.

در اولین آزمایشم، رطوبت گیر را با یک صندوق عقب پر از لباس کار کردم در حالی که 1.5 کیلووات ساعت برق مصرف می کرد. در این سناریو، لباس ها هنوز مرطوب بودند، در حالی که Dry:Soon زمانی که آنها را روی قفسه گذاشتم، کم و بیش لباس های من را خشک کرد.

با وصل کردن مجدد آن و ادامه کار برای 1.5 کیلووات ساعت برق دیگر، تقریباً همه موارد را خشک کرد. چند لباس کوچکتر هم روی رادیاتورهای سرد همان اتاق گذاشته بودم که تقریباً کاملاً خشک شده بودند.

من همچنین دمای اتاق را برای چند ساعت اضافی که اجرا کرد و اتاق 1 درجه سانتیگراد گرم شد، از 17.4 درجه سانتیگراد به 18.4 درجه سانتیگراد رسیدم.

روز بعد از Dry:Soon استفاده کردم. لباس‌ها ترکیبی از لحاف‌های لحافی بودند و خشک شدن بیشتر آنها 8 ساعت طول کشید، چند تکه هنوز کمی مرطوب بودند. رطوبت به یک مشکل واقعی تبدیل شد و وقتی آن را خاموش کردم و با متراکم شدن پنجره ها به 81 درصد رسید.

دما نیز کمی افزایش یافت، اما حدس می‌زنم تا حدی به دلیل گرم شدن همه چیز بین ساعت 5 صبح تا 12 بعد از ظهر باشد.

قفسه لباس گرم شده در مقابل رطوبت گیر هزینه های برق و راندمان گرمایش فضا خشک کن های خشک کن

بطور کلی

من به انجام آزمایشات بیشتر ادامه خواهم داد تا بتوانم نظر دقیق تری در مورد اثربخشی ایجاد کنم.

هر دو گزینه به خوبی کار می کنند. ثابت شده است که قفسه های لباس گرم شده راه حلی مفید و مقرون به صرفه برای خشک کردن لباس در ماه های زمستان هستند.

هدف اصلی من از این پست این بود که ببینم یک خشک کن خشک کن می تواند سطح کارایی مشابهی را ارائه دهد. برداشت اولیه من این است که، همه متغیرها در نظر گرفته شده، بله، اینطور خواهد بود.

اگرچه به سرعت خشک نمی‌شد و نسبت به قرار دادن لباس‌ها روی یک قفسه گرم‌کن برق بیشتری مصرف می‌کرد، اما لباس‌های بیشتری را خشک می‌کرد، رطوبت را کاهش می‌داد و اتاق را گرم می‌کرد.

با توجه به اینکه قفسه های لباس گرم شده در اکثر جاها فروخته می شوند، حدس می زنم که آبگیر جایگزین عالی است.

آخرین به روز رسانی در 19/10/2022 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغاتی محصولات آمازون