منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لوازم جانبی Wahoo KICKR STEER کنترل مجازی را برای هر دوچرخه با نوارهای استاندارد یا از طریق یک برنامه به RGT اضافه می کند. احتمالا به Zwift نخواهد آمد

لوازم جانبی Wahoo KICKR STEER کنترل مجازی را برای هر دوچرخه با نوارهای استاندارد یا از طریق یک برنامه به RGT اضافه می کند. احتمالا به Zwift نخواهد آمد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لوازم جانبی Wahoo KICKR STEER کنترل مجازی را برای هر دوچرخه با نوارهای استاندارد یا از طریق یک برنامه به RGT اضافه می کند. احتمالا به Zwift نخواهد آمد

اشتراک گذاری مراقبت است!

Wahoo X و پلتفرم دوچرخه‌سواری مجازی RGT ممکن است با محبوبیت Zwift فاصله زیادی داشته باشند، اما باید به Wahoo اعتباری برای انتشار به‌روزرسانی‌های منظم و پیشبرد پلتفرم با سرعتی بسیار سریع‌تر از Zwift بدهید.

Wahoo امروز مدیریت را به RGT معرفی کرد. ممکن است Zwift برای مدت طولانی این ویژگی را داشته باشد، اما تفاوت بزرگ در اینجا این است که Wahoo کنترل را به راحتی در دسترس قرار داده است.

اگر دوچرخه KICKR دارید، فرمان با استفاده از دکمه های انگشت شست یکپارچه درگیر می شود. از طرف دیگر، می‌توانید لوازم جانبی جدید KICKR STEER باشید – که توسط دستگاه تلفن همراه شما و برنامه RGT Remote ارائه می‌شود. این وسیله جانبی به سوارکاران اجازه می دهد تا دوچرخه مجازی خود را از طریق اهرم های قابل دسترسی کنترل کنند که روش فیزیکی بصری کنترل را ارائه می دهد. KICKR STEER را می توان بر روی میله های استاندارد نصب کرد و دارای یک پایه دو منظوره ممتاز است – که می تواند برای محاسبه دوچرخه کاربران نیز استفاده شود.

همچنین دسترسی به عملکرد کنترل از طریق برنامه RGT Mobile Remote یا برنامه RGT Game با استفاده از فلش های روی صفحه یا با استفاده از صفحه کلید کامپیوتر امکان پذیر خواهد بود – که هر دوی آنها سوار را به چپ یا راست در جاده های RGT هدایت می کنند.

Wahoo KICKR STEER جدید را به قیمت 89.99 پوند به فروش خواهد رساند

شایان ذکر است که می‌توانید با استفاده از بلوک بلندکننده الکترونیکی هوشمند Elite STERZO در Zwift به فرمان دسترسی داشته باشید. این قیمت از حدود 85 پوند شروع شد اما به سرعت از Wiggle به زیر 40 پوند کاهش یافت. بررسی‌های متفاوتی دارد، ظاهراً طبیعی‌تر از فرمان دکمه‌ای KICKR STEER است، اما بسیاری از مردم از کارایی فرمان، طراحی کلی و سرعت عبور آن از باتری‌ها انتقاد می‌کنند.

بیانیه مطبوعاتی کامل:

Wahoo امروز معرفی یک واقع گرایی نوآورانه و بی رقیب اول شخص – با معرفی Wahoo X Steering – از طریق پلت فرم دوچرخه سواری مجازی RGT را اعلام کرد. این امر رهبری Wahoo را در رده دوچرخه‌سواری داخل سالن با ارائه تجربه در فضای باز در داخل خانه ادامه می‌دهد و به کاربران یک تجربه سواری واقع بینانه، جذاب و همه‌جانبه می‌دهد – و سرگرمی بیشتری را به هر سواری، مسابقه و تمرین اضافه می‌کند. ادغام از طریق نرم افزار Wahoo، KICKR BIKE، و همچنین لوازم جانبی جدید KICKR STEER قابل کنترل خواهد بود.

سه راه آسان برای مدیریت مدیریت برای همه کاربران وجود دارد:

  • کاربران KICKR BIKE می توانند از دکمه های انگشت شست یکپارچه روی میله های خود برای کنترل استراتژیک موقعیت خود استفاده کنند.
  • لوازم جانبی جدید KICKR STEER – مجهز به دستگاه تلفن همراه شما و برنامه RGT Remote. این وسیله جانبی به سوارکاران اجازه می دهد تا دوچرخه مجازی خود را از طریق اهرم های قابل دسترسی کنترل کنند که روش فیزیکی بصری کنترل را ارائه می دهد. KICKR STEER را می توان روی میله های استاندارد نصب کرد و دارای پایه دو منظوره ممتاز است – که می تواند به عنوان یک رایانه دوچرخه سواری کاربر نیز استفاده شود.
  • از طریق برنامه RGT Mobile Remote یا در برنامه بازی RGT با استفاده از فلش‌های روی صفحه یا با استفاده از صفحه‌کلید رایانه – هر دو، سوار را به چپ یا راست در جاده‌های RGT هدایت می‌کنند.

پیش از این، موقعیت کاربران جاده خودکار بود و راکبان از قدرت خود برای حرکت در اطراف دیگر دوچرخه سواران استفاده می کردند. اکنون با RGT Steering، مانور دادن در اطراف هم تیمی‌ها بخشی از تجربه می‌شود – افزودن سطح جدیدی از استراتژی و تعامل به سواری‌های مجازی. درست مانند دوچرخه سواری واقعی در فضای باز، سوارکاران می توانند بهترین نقطه را در وسط بسته پیدا کنند، سرعت را در جلو بالا ببرند، زاویه وسیعی را برای گرفتن موقعیت کوتاه کنند یا برای حمله از خود دور شوند. هنگامی که با Race Radio ترکیب می شود، سواران می توانند برای استفاده از پویایی گروه ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند. Wahoo با تمرکز بر ویژگی‌های گروهی و اجتماعی به نوآوری خود ادامه می‌دهد و RGT را به پلت‌فرم برتر دوچرخه‌سواری داخلی برای تعامل با دیگران و لذت بردن از واقع‌گرایی جاده‌سواری و مسابقات داخل سالن تبدیل می‌کند.

Wahoo همچنین حالت جدید KICKR Race Mode را اضافه کرده است که از قابلیت‌های WiFi و Direct Connect مربی‌های داخلی خود استفاده می‌کند تا قدرت را تا 10 برابر سریع‌تر از مربی‌های استاندارد (در حال حاضر 1 هرتز) ارائه دهد و به موتورسواران مزیت رقابتی در مراحل حساس می‌دهد. رقابت. حالت مسابقه در مربیان هوشمند جدید KICKR با وای فای داخلی در دسترس است – با KICKR BIKE به زودی. همچنین در نسخه های قبلی KICKR با استفاده از آداپتور وای فای KICKR Direct Connect موجود است.

مایک ساتورنیا، مدیرعامل Wahoo، اظهار نظر کرد هندلینگ بخشی جدایی ناپذیر از دوچرخه سواری واقعی است، بنابراین طبیعی است که این جنبه از دوچرخه سواری به دوچرخه سواری در داخل خانه نیز منتقل شود. Wahoo یک رویکرد جدید و نوآورانه برای مدیریت در RGT اتخاذ کرده است. نتیجه واقعا منحصر به فرد و فریبنده است این را امتحان کن به دوچرخه سواری در فضای داخلی اجازه می دهد تا هیجان و استراتژی دوچرخه سواری در فضای باز را بهتر تکرار کند. کنترل به کاربران Wahoo X تجربه دوچرخه سواری در فضای داخلی غوطه‌ورتر، جذاب‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌دهد، که هدف نهایی ماست.

قیمت ها، پیشنهادات و اطلاعات تکمیلی*

  • Wahoo X: 14.99 دلار آمریکا در ماه با آزمایش 14 روزه (135 پوند برای عضویت سالانه)، از جمله Wahoo RGT و Wahoo SYSTM
  • بسته نرم افزاری Wahoo X و KICKR STEER: 179.99 پوند (با پیشنهاد بسته، 45 پوند پس انداز کنید)،
  • مشترکین Wahoo X: لوازم جانبی STEER با قیمت وفاداری ویژه برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود.
  • KICKR STEER 89.99 پوند قیمت دارد

عضویت کامل Wahoo X طیف کاملی از سوارکاری و آموزش در طول سال را برای سوارکاران فراهم می کند. این بهترین اکوسیستم ترکیبی مجازی و واقعی را برای دوچرخه سواری و تمرین ارائه می دهد – داخل و خارج از خانه، آموزش ساختاریافته، سوارکاری مجازی، مسابقات و چالش ها. ورزشکار بهتر بودن برای سوارکار به معنای هر چه باشد، Wahoo X جامع ترین راه ها را برای رسیدن به آنجا ارائه می دهد. برای یک اشتراک کم هزینه، Wahoo X دو برنامه – Wahoo RGT و Wahoo SYSTM – ارائه می دهد که محدوده بی نظیری را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به: https://uk.wahoofitness.com/wahoo-x-subscription مراجعه کنید