منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماشین چمن زنی رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

ماشین چمن زنی رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماشین چمن زنی رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

EcoFlow سه محصول جدید و هیجان انگیز را به طور رسمی معرفی کرد. یخچال قابل حمل EcoFlow Glacier با باتری، واحد AC قابل حمل با باتری Wave 2 و EcoFlow Blade. Blade اولین ماشین چمن زنی رباتیک جهان با ناوبری مرز مجازی و اجتناب از موانع است.

دو تفاوت اصلی بین این ماشین چمن زنی رباتیک موجود، داشتن LiDAR و دوربین داخلی آن است. همچنین دارای ناوبری سینماتیک (RTK) در زمان واقعی X-Vision است که برای تصحیح خطاهای رایج در سیستم های ناوبری ماهواره ای فعلی (GNSS) استفاده می شود.

BLADE Safety1 - چمن زن رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

این به ربات اجازه می دهد تا از مرزهای مجازی استفاده کند، مشابه ربات های خلاء LiDAR که به طور فزاینده ای محبوب می شوند. اکثر جاروبرقی های ربات به نشانگرهای مرز فیزیکی نیاز دارند.

BLADE Over Barriers1 - چمن زن رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد
جاروبرقی تیغه Ecoflow - ماشین چمن زنی روباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

سپس می توانید از این با کیت تمیز کردن چمن اختیاری استفاده کنید. با این کار، Blade از سنسور پیشرفته LiDAR و دوربین داخلی خود برای پیدا کردن و پاک کردن زباله‌های چمن مانند شاخه‌ها و برگ‌ها، قبل از قرار دادن آن در یک مکان از پیش تعیین شده استفاده می‌کند.

با LiDAR و دوربین، Blade همچنین می تواند از هر گونه مانع احتمالی که در محدوده خود با آن مواجه می شود، اجتناب کند. چرخ‌های بزرگ چند جهته Blade همچنین به آن اجازه می‌دهد تا با موانع تا ارتفاع 40 میلی‌متر برخورد کند.

BLADE با باتری هوشمند اضافی خورشیدی - ماشین چمن زنی رباتیک EcoFlow Blade با قیمت 2699 پوند راه اندازی شد

Blade دارای 4G و eSIM است تا کاربران همیشه بتوانند مکان دقیق آن را ردیابی کنند و با یک سال گارانتی “3+1” و جایگزینی لوازم جانبی رایگان مادام العمر ارائه می شود.

مانند Wave 2 و Glacier، EcoFlow با این محصول تمام تلاش خود را کرده و آن را در بالاترین سطح بازار قرار داده است.

EcoFlow Blade از 26 آوریل برای خرید در دسترس خواهد بود. این دستگاه با قیمت 2699 پوند به فروش می رسد و دارای کیت تمیز کردن چمن است که به صورت جداگانه با قیمت 699 پوند فروخته می شود. این دو محصول با هم با قیمت 3199 پوند به فروش خواهند رسید.

قبل از نوشتن این مطلب فکر می کردم گران ترین گزینه ها حدود 600 پوند از شرکت هایی مانند بوش و فلایمو هستند. با این حال، Husqvarna مدل هایی دارد که تا بیش از 5 هزار پوند افزایش می یابد.

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty