منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مانیتور فشار خون بدون کاف Valencell بدون کالیبراسیون تبلیغاتی. قیمت 99 دلار پیش بینی می شود – CES 2023

مانیتور فشار خون بدون کاف Valencell بدون کالیبراسیون تبلیغاتی. قیمت 99 دلار پیش بینی می شود – CES 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مانیتور فشار خون بدون کاف Valencell بدون کالیبراسیون تبلیغاتی. قیمت 99 دلار پیش بینی می شود - CES 2023

اشتراک گذاری مراقبت است!

من چندین دستگاه فشار خون را در طول سالها تحت پوشش قرار داده ام. من فکر می کنم که این یک معیار مهم سلامتی است که بدون توجه به سن یا تناسب اندام باید نظارت شود. ما در دنیای پر استرس زندگی می کنیم و اکثریت مردم در بریتانیا و ایالات متحده دارای اضافه وزن هستند. ردیابی فشار خون راه خوبی برای دریافت علائم هشدار دهنده اولیه از مشکلات سلامتی بالقوه است. همچنین بازخوردی در مورد اینکه چگونه انتخاب سبک زندگی می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد ارائه می دهد.

مشکل دستگاه های فشار خون این است که استفاده از آنها ناخوشایند است. من همیشه متوجه شده ام که طراحی کاف بسیار مستعد خوانش نادرست است و اغلب برای بدست آوردن هر چیزی دقیق نیاز به آزمایش های متعدد دارد.

هرچه استفاده از چیزها ساده تر باشد، احتمال استفاده از آنها بیشتر می شود. Valencell امیدوار است که راه حل مناسبی برای این موضوع داشته باشد. آنها یک دستگاه بدون نسخه برای اندازه گیری دقیق فشار خون (BP) از انگشت بدون کاف یا کالیبراسیون به بازار عرضه می کنند. همچنین کاملا مقرون به صرفه خواهد بود، با قیمت خرده فروشی مورد انتظار فقط 99 دلار.

مانیتور فشار خون بدون کاف Valencell بدون کالیبراسیون تبلیغاتی. قیمت 99 دلار پیش بینی می شود - CES 2023

همچنین ببینید: سیستم اندازه گیری فشار خون اپتیکال بدون کاف Aktiia 24-7

در انتظار تایید FDA، راه اندازی دستگاه انگشت Valencell چشم انداز این شرکت را در ارائه راه حل های سلامت دیجیتال متحول کننده زندگی به مصرف کنندگان ادامه خواهد داد و یک تحول استراتژیک برای این شرکت است. Valencell با توسعه راه‌حل‌هایی برای برخی از شرکت‌های پوشیدنی پیشرو در جهان، اکنون به دنبال بازاریابی مجموعه محصولات دیجیتال درمانی خود است. با استفاده از فناوری حسگر بیومتریک اختصاصی، بیش از 150 حق ثبت اختراع، مدل های اختصاصی هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل که از نظر بالینی با استفاده از هزاران مجموعه داده در طول سالیان متمادی تایید شده اند، با تمرکز بر فشار خون آغاز شد.

پس از گذراندن شانزده سال برای بهبود توانایی جمع‌آوری داده‌های سلامتی از مناطق مختلف بدن و توسعه راه‌حل‌هایی برای اشخاص ثالث، برای Valencell برای شروع فصل جدیدی هیجان‌زده هستم. در بررسی استراتژی شرکت خود، به این نتیجه رسیدیم که توسعه راه‌حل‌های خود کارآمدترین راه برای رسیدن سریع‌تر به بازار است، زیرا سهم شیر از توسعه نظارتی و تحقیقاتی در حال حاضر به Valencell می‌رسد.» از والنسین با شروع با قاتل خاموش شماره یک، فشار خون بالا، Valencell راه‌حل‌های سلامت دیجیتالی را توسعه می‌دهد که تمام اصطکاک و موانع را برای جمع‌آوری و اقدام بر روی داده‌های سلامت از بین می‌برد تا افراد بتوانند کنترل سلامت خود را آسان‌تر کنند، زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشند و موارد دیگر. زندگی مولد.»

رسیدگی به درخواست ها تحت فشار

اولین راه حل مدیریت بیماری مزمن Valencell به افراد مبتلا به فشار خون کمک می کند تا فشار خون خود را بهتر و منظم تر اندازه گیری کنند و مطابقت با درمان را حفظ کنند.

این دستگاه برای اندازه گیری فشار خون در کمتر از یک دقیقه با استفاده از یک پروب کوچک روی انگشت وسط بدون نیاز به کاف های حجیم یا دردناک طراحی شده است. حسگرهای فتوپلتیسموگرافی (PPG) در این دستگاه از نور منعکس شده برای اندازه گیری الگوهای جریان خون استفاده می کنند. الگوریتم های اختصاصی هوش مصنوعی توسعه یافته از مجموعه داده های PPG که شامل بیش از 7000 بیمار است، برای پردازش این اطلاعات با ویژگی های فیزیکی (سن، وزن، جنسیت، قد) برای محاسبه اندازه گیری فشار خون استفاده خواهد شد. سپس نتایج دیاستولیک و سیستولیک بر روی صفحه نمایش داخلی دستگاه نمایش داده می شود و از طریق بلوتوث به برنامه منتقل می شود.

برخلاف سایر فناوری‌ها، فناوری Valencell BP نیازی به کالیبره شدن بر روی کاف BP ندارد، قابلیتی که تا کنون از این صنعت دور مانده است. انتظار می‌رود که راه‌حل Valencell اولین دستگاه فشار خون بدون کاف و بدون کالیبراسیون در جهان باشد، در حالی که این شرکت مجوز FDA را در اواخر سال 2023 هدف قرار می‌دهد. به طور کلی، این پتانسیل را دارد که اولین دستگاه فشار خون بدون نسخه را فعال کند. راه حل برای نظارت بر BP.

اگرچه این دستگاه به عنوان یک دستگاه فشار خون مستقل طراحی شده است، اما این پتانسیل را دارد که به ابزاری قدرتمند برای کمک به مدیریت فشار خون بالا در صورت اتصال به برنامه همراه خود تبدیل شود. اپلیکیشن موبایل با کاربری آسان برای ردیابی و ذخیره خوانش ها طراحی شده است و به کاربران اجازه می دهد یادآورهایی را برای اندازه گیری فشار خون خود تنظیم کنند. کاربران همچنین می توانند روندها را در طول زمان مشاهده کنند، فرکانس اندازه گیری های خود را ردیابی کنند و داده ها را دانلود و به اشتراک بگذارند.

Valencell به زودی قابلیت های این برنامه را گسترش خواهد داد تا مدیریت یکپارچه فشار خون را امکان پذیر کند. این برنامه پس از ارائه یک خط پایه از نمایه فشار خون فعلی خود، به کاربران کمک می کند تا از طریق رژیم غذایی و برنامه های ورزشی هدفمند به سمت بهبود سلامت قلبی عروقی و به دنبال آن حفظ سلامت مداوم کمک کنند. ارتقاء بیشتر امکان ادغام در پلتفرم های سلامت دیجیتال را که توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای بهبود مراقبت های تحت هدایت پزشک استفاده می شود را فراهم می کند.

اگرچه برای استفاده فردی طراحی شده است، انتظار می رود راه حل Valencell واجد شرایط CPT باشد، به این معنی که متخصصان مراقبت های بهداشتی و اقداماتی که از آن برای مدیریت مراقبت از بیماری مزمن و/یا نظارت از راه دور بیمار استفاده می کنند، واجد شرایط بازپرداخت خواهند بود.

پیش بینی می شود که با قیمت 99 دلار به فروش برسد.

قلب موضوع

در سراسر جهان، بیش از یک میلیارد نفر از فشار خون بالا رنج می برند که نشان دهنده تقریباً سالانه ده میلیون مرگ و میر می‌میرند، اما فشار خون بالا اغلب علائم کمی دارد یا هیچ علامتی ندارد و مدیریت مداوم آن دشوار است. بر اساس CDC، فشار خون بالا تقریباً یک سوم آمریکایی ها یا 75 میلیون نفر از افراد 18 ساله یا بالاتر را تحت تأثیر قرار می دهد. علاوه بر این، تقریباً برای نیمی از بزرگسالان مبتلا به فشار خون بالا (تقریباً 35 میلیون نفر)، کنترل نشده است و تنها در ایالات متحده هزینه سالانه 131 میلیارد دلار هزینه مراقبت های بهداشتی دارد.

اندازه گیری منظم و قابل اعتماد فشار خون برای مدیریت فشار خون بالا و نجات جان انسان ها بسیار مهم است، اما در یک نظرسنجی ملی، 62 درصد از آمریکایی های مبتلا به فشار خون فشار خون خود را تنها چند بار در ماه یا کمتر اندازه گیری می کنند که بسیار کمتر از توصیه های متخصص برای دو بار در روز است. با این حال، در یک نظرسنجی از کاربران مانیتور فشار خون خانگی، 80 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تعداد دفعات خواندن را با استفاده از یک دستگاه نوک انگشت افزایش می دهند.

توانایی اندازه گیری دقیق فشار خون برای اطمینان از اینکه افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی به درمان ها و تغییرات سبک زندگی توصیه شده توسط پزشکان خود پایبند هستند، ضروری است. دکتر بیل کراوس، استاد پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه دوک، گفت: هر چیزی که این کار را برای مردم آسان‌تر کند، می‌تواند زندگی، دلار و زمان را نجات دهد. «ظهور راه‌حل‌های سلامت دیجیتال و برنامه‌های کاربردی یادگیری یک روند خوشایند است، اما به اندازه داده‌هایی است که به آن وارد می‌شود. استفاده از دستگاه Valencell، که مانند پالس اکسی متر ساده و بدون درد است، می تواند چسبندگی و نتایج را بهبود بخشد و راه حلی مطلوب برای یک نیاز بالینی تا حد زیادی برآورده نشده است.

آینده دیجیتال درمانی

با الگوریتم‌های جدید، فاکتورهای شکل و داده‌های بالینی، مدل‌های جریان خون پتانسیل اندازه‌گیری آمارهای سلامتی از میزان تنفس، سطح اکسیژن، کارایی قلب و فشار خون را دارند. توانایی قرار دادن این قابلیت‌ها در اشیاء همه‌جانبه و روزمره که به قدری شهودی هستند که مدیریت سلامتی خود را برای کاربران آسان می‌کند، نوید پزشکی پیشگیرانه واقعاً شخصی‌شده را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند.

در آینده، Valencell قصد دارد پیشنهادات مدیریت فشار خون خود را به نظارت غیرفعال فشار خون در اشکال پوشیدنی محبوب با استفاده از فناوری خود گسترش دهد. این شرکت همچنین در حال بررسی است که چگونه فناوری پایه خود را می توان در این عوامل برای مدیریت دیابت، بیماری کلیوی و بیماری عروق کرونر به کار برد.