مجموعه ای از ابزارهای کاربردی از جمله حذف قفل صفحه، بازیابی اطلاعات و تعمیر سیستم

مجموعه ای از ابزارهای کاربردی از جمله حذف قفل صفحه، بازیابی اطلاعات و تعمیر سیستم

اشتراک گذاری مراقبت است!

Wondershare Dr.Fone Review Rating

خلاصه

Wondershare Dr.Fone دارای طیف وسیعی از ابزارهای مفید برای دستگاه های Android و Apple iOS است.

حرفه ای ها

 • طیف وسیعی از ابزارهایی که برای هر کسی که گوشی اندروید یا اپل دارد مفید خواهد بود

منفی

 • برخی از برنامه های کاربردی فقط برای گوشی های خاصی (عمدتاً سامسونگ و اپل) مفید هستند.

Wondershare Dr.Fone یک برنامه محبوب است که از طیف گسترده ای از ابزارهای تلفن تشکیل شده است که می توانند برای مدیریت تلفن شما یا انجام تعمیرات اساسی استفاده شوند. این می‌تواند ابزار مفیدی باشد که می‌تواند از مراجعه به متخصص تلفن جلوگیری کند یا راه‌حل‌های پشتیبان را قبل از ارسال آن به این نوع شرکت‌ها ارائه دهد.

مشخصه

Wondershare Dr.Fone مجموعه ای از ابزارهای کاربردی برای دستگاه های iOS و Android است. این شامل:

 • باز کردن قفل صفحه
  • بدون توجه به اینکه رمز عبور را به خاطر می آورید یا نه، صفحه قفل را از Android / iOS خود حذف کنید.
 • بازیابی اطلاعات
  • بازیابی اطلاعات حذف شده از دستگاه های iOS/Android، پشتیبان گیری iTunes/iCloud و دستگاه های اندرویدی آسیب دیده.
 • انتقال به واتس اپ
  • پشتیبان گیری از تاریخچه چت و پیوست ها در WhatsApp، WeChat، LINE، Kik، Viber. پیام های واتس اپ را بین iOS و iOS، اندروید و اندروید و iOS و اندروید انتقال دهید.
 • انتقال به تلفن
  • یک کلیک برای انتقال داده ها بین دو دستگاه iOS یا Android، از جمله مخاطبین، پیام ها، عکس ها و موارد دیگر.
 • پشتیبان گیری از گوشی
  • به راحتی از داده ها در دستگاه های iOS یا Android خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و فایل های پشتیبان را به صورت انتخابی در هر دستگاهی بازیابی کنید.
 • داده ها را حذف کنید
  • آنچه را که می‌خواهید از دستگاه‌های iPhone، iPad یا Android، کل دستگاه‌ها یا تکه‌ای از داده‌ها برای همیشه پاک کنید و حریم خصوصی خود را ایمن نگه دارید.
 • مدیر تلفن
  • مخاطبین، اس ام اس، عکس ها، موسیقی، ویدیو و موارد دیگر را بین iOS / Android و رایانه / iTunes خود انتقال دهید.
 • تعمیر سیستم
  • مشکلات مختلف iOS/Android مانند گیرکردن در حلقه بوت، صفحه سیاه مرگ و غیره را خودتان در عرض پنج دقیقه برطرف کنید.
 • تعمیر آیتونز
  • خطاهای مختلف iTunes، مشکلات اتصال iTunes، و مشکلات همگام سازی iTunes با iPhone، iPad یا iPod touch خود را برطرف کنید.

اشکال زدایی USB

شایان ذکر است که بیشتر برنامه های کاربردی Dr.Fone از شما می خواهند که اشکال زدایی USB را فعال کنید. انجام این کار بسیار آسان است و برنامه شما را در این فرآیند راهنمایی می کند.

قفل گوشی را باز کنید

Wondershare Dr.Fone دارای قابلیت باز کردن قفل گوشی است که بدون شک برای سناریوهای مختلف بسیار جذاب خواهد بود. اگر گوشی دست دومی خریده‌اید و به دلایلی کارخانه‌ای پاک نشده است، به راهی برای حذف رمزهای عبور نیاز دارید. به طور مشابه، پس از تنظیم مجدد برخی از تلفن ها، شما هنوز به جزئیات ورود نیاز دارید و می توان آنها را به راحتی فراموش کرد.

Wondershare Dr.Fone دارای قابلیت حذف قفل FRP گوگل است که در گوشی ها و تبلت های سامسونگ وجود دارد. همچنین دارای ابزاری برای حذف قفل صفحه بدون از دست دادن اطلاعات در چندین دستگاه قدیمی است.

برای همه دستگاه‌های دیگر، ابزار Dr.Fone به نظر نمی‌رسد عملکردی را ارائه دهد که نتوانید آن را به صورت رایگان انجام دهید.

هنگامی که ویژگی حذف قفل صفحه 100% را انتخاب می کنید، از شما پرسیده می شود که کدام مارک گوشی را می خواهید آنلاک کنید و سپس از طریق فرآیند بازنشانی کارخانه ای که با حالت بازیابی تکمیل می شود، راهنمایی می شوید.

گوگل کردن دستورالعمل‌های مربوط به برند تلفنتان باید بسیار آسان باشد. در آزمایش خود، از یکی از گوشی های Realme خود استفاده کردم و به من توصیه کرد که گوشی را خاموش کنم، سپس کلید روشن/خاموش و افزایش صدا را فشار داده و نگه دارید تا لوگو ظاهر شود. سپس زبان خود را انتخاب کنید (با استفاده از کلیدهای ولوم و پاور برای ورود) و دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید.

من می دانم زمانی که در گذشته از تلفن های شیائومی استفاده کرده ام، اگر به حساب Mi وارد شده باشید، پس از بازنشانی باید جزئیات ورود را بدانید. مطمئن نیستم که آیا Dr.Fone در اینجا کمک خواهد کرد.

برای iOS، طیف وسیع تری از ابزارها برای باز کردن قفل گوشی خود دارید

پشتیبان گیری و بازیابی WhatsApp

من دوست دارم تمام پیام های فوری خود را حفظ کنم زیرا ناگزیر باید به آنچه مردم می گویند برگردم (یا برای اثبات کمی چیزی یا فقط برای یادآوری آنچه در مورد چیزی گفته شده است).

واتس اپ دارای ویژگی پشتیبان گیری و بازیابی خودکار با استفاده از گوگل درایو است، اما من متوجه شدم که این ویژگی ساده است. گاهی اوقات پشتیبان‌گیری‌ها با شکست مواجه می‌شوند، و اخیراً وقتی به Pixel 6 خود برگشتم، بازیابی نسخه پشتیبان غیرممکن بود.

Dr.Fone ابزار مفیدی دارد که می تواند برای شما نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کند. قبل از استفاده از برنامه باید به روز رسانی خودکار را غیرفعال کنید. این کمی احمقانه است زیرا فقط پیام‌ها را بلافاصله دانلود نمی‌کند، برنامه واتس‌اپ موجود را حذف نصب می‌کند و نسخه قدیمی‌تری را نصب می‌کند که به نظر می‌رسد به آن امکان دسترسی به پیام‌ها را می‌دهد.

با این حال، من متوجه شدم که کار می کند و اگر در پشتیبان گیری یا بازیابی از طریق روش Google Drive مشکل دارید، جایگزین خوبی است.

تعمیر سیستم

ابزار تعمیر سیستم ادعا می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند مشکلات مربوط به حلقه‌های راه‌اندازی، به‌روزرسانی‌های ناموفق، بریک شدن تلفن و موارد دیگر را برطرف کنید.

با این حال، من نتوانستم این را آزمایش کنم زیرا به نظر می رسد فقط به دستگاه های ساسمونگ محدود می شود.

پشتیبان گیری تلفن / انتقال داده به رایانه / انتقال تلفن

به نظر می رسد که این سه ابزار یک کار را انجام می دهند، فقط کمی متفاوت. در طول آزمایش، نیازی به انتقال داده‌هایم به گوشی جدید نداشتم، اما از ویژگی‌های مدیریت تلفن استفاده کردم.

بخش برنامه ها بسیار مفید بود، به من اجازه می داد برنامه ها را از گوشی خود نصب، حذف و صادر کنم. همچنین می‌توانید به‌صورت دستی از عکس‌ها، ویدیوها، موسیقی و موارد دیگر پشتیبان‌گیری و مدیریت کنید.

Phone Transfer مانند بسیاری از برنامه‌های شبیه‌سازی تلفن مخصوص دستگاه عمل می‌کند، اما اگر برند تلفن خاص برنامه‌ای با کیفیت پایین داشته باشد یا معمولاً با فرآیند داخلی مشکل دارید، مفید است.

من می گویم ویژگی پشتیبان گیری تلفن مفیدترین است. می‌توانید به صورت دوره‌ای یک نسخه پشتیبان کامل بدون اتکا به ارائه‌دهندگان فضای ذخیره‌سازی ابری انجام دهید. با این کار از موسیقی، ویدیو، عکس‌ها، مخاطبین، تاریخچه تماس، پیام‌ها، تقویم و برنامه‌های شما نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. اساساً مانند ویژگی انتقال تلفن است، فقط بدون انتقال داده ها به تلفن جدید.

بازیابی اطلاعات و حذف اطلاعات

من کاملاً مطمئن نیستم که چرا باید ابزار پاک کردن داده وجود داشته باشد. این اساساً یک پاک کردن کامل سیستم را فراهم می کند، اما شما باید با دیباگ USB به گوشی قفل نشده دسترسی داشته باشید و می توانید همین عمل را روی تلفن انجام دهید. یا از طریق حالت بازیابی، مشابه نحوه حذف محافظت از رمز عبور.

بازیابی اطلاعات مشابه ابزار Wondershare Recoverit کار می کند، اما برای حافظه گوشی شما.

آینه صفحه گوشی

ابزار MirrorGo مشخص شد که ویژگی مورد علاقه من Wondershare Dr.Fone است. من گهگاه از Microsoft Phone Link استفاده می‌کنم، اما دقیقاً آنچه را که نیاز دارم انجام نمی‌دهد، فقط دسترسی به برخی از داده‌ها را فراهم می‌کند.

با ابزار MirrorGo، من می توانم همه چیز را در گوشی خود از طریق کامپیوتر بدون نیاز به برداشتن گوشی کنترل کنم. اکثراً فقط اطلاعات را از تلفن من به رایانه من دریافت می کند.

قیمت

Dr.Fone بر روی یک مدل اشتراک کار می کند. شما می توانید هر ماژول را به صورت جداگانه با قیمت های 15 تا 40 دلار خریداری کنید، یا می توانید مجموعه کامل ابزارها را خریداری کنید. سپس Toolkit در اندروید، iOS یا هر دو سیستم عامل در دسترس است.

 • Android Toolkit 79.95 دلار در سال هزینه دارد
 • کیت ابزار iOS 99.95 دلار در سال هزینه دارد
 • جعبه ابزار هر دو 139.95 دلار قیمت دارد

بسته‌های ابزار برای حداکثر 5 دستگاه کار می‌کنند، اگر کسب‌وکاری هستید که پشتیبانی می‌کند، می‌توانید مجوز کسب و کار نامحدود با قیمت 799 دلار دریافت کنید. این مقدار زیادی پول است، اما اگر هزینه تعمیر و نگهداری را پرداخت می کنید، باید به راحتی سرمایه گذاری کنید.

بطور کلی

Wondershare Dr.Fone دارای طیف وسیعی از ابزارهای مفید برای دستگاه های Android و Apple iOS است.

این که چقدر برای شما مفید است بستگی به چیزی دارد که می خواهید به آن برسید. متوجه شدم که برخی از ابزارها، مانند باز کردن قفل صفحه، آنطور که انتظار داشتم مفید نیستند. این واقعاً تقصیر Wondershare نیست، ویژگی های امنیتی اندروید مانع از باز شدن آسان صفحه نمایش می شود که تقریباً همیشه چیز خوبی است.

از آنجایی که من تلفن های زیادی را بررسی می کنم، دائماً مجبور هستم همه برنامه ها و داده هایم را بین تلفن ها تغییر دهم. سیستم های داخلی که بسیاری از گوشی ها دارند می توانند ضربه بخورند یا از دست بدهند و داشتن همه این ویژگی ها از طریق Wondershare Dr.Fone برای من کاملاً مفید است.

اگر زمانی نیاز به ارسال گوشی خود برای تعمیر صفحه نمایش یا سایر آسیب های مشابه دارید، توصیه می شود از گوشی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. هر بار که از بیمه تلفنم استفاده کرده ام، باید داده ها را پاک کنم و آنها به ندرت گوشی را تعمیر می کنند، فقط آن را تعویض می کنند.